Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga II


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie codziennie, niskie ceny. Jak w TESCO.

Zresztą co ja Ci będę pisał, Knight chyba ładną nockę zapodał? Wymieniłem już

Ryana,Boguta,Montę,Carrolla,Tjonesa,Jenningsa,Brandon Knight,Manu,Gerald Green - każdy z nich to konkretny zawodnik.

 

Co do Waszego dealu, to dla mnie na korzyść Matka. Ale rozumiem intencje evitacre.

za Irvinga, LMA, Dirka - no szrotu to nie przygarnąłeś :)

 

co do wymiany z Matkiem - talentu oddałem więcej, koncepcyjnie Ci gracze bardziej mi pasują (założenie: lee gra to co grał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za Irvinga, LMA, Dirka - no szrotu to nie przygarnąłeś :smile:

Nie pacze na nazwiska, teraz też się może wydawać, że szrot przygarnąłem.

 

Szybka wymiana - numer 6 dla mnie. Podczas całego sezonu wymieniłem już 16 graczy XD, ciekawe jaki jest rekord ze wszystkich lig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka wymiana - numer 6 dla mnie. Podczas całego sezonu wymieniłem już 16 graczy XD, ciekawe jaki jest rekord ze wszystkich lig.

 

Daaaleko Ci do rekordów :smile: ja zrobiłem już 15 transferów i wymieniłem cały skład z draftu.

 

#HinkieStyle

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pacze na nazwiska, teraz też się może wydawać, że szrot przygarnąłem.

Miałem na myśli schemat - ok gracze wymienieni za topowego gracza ( top 10 - top 20 wartość) - wg mnie to były b dobre wymiany na plus

 

Davis,LMA, Durant - odklikasz ustawienie roosteru na 2 miesiące do przodu i jedziesz na wakacje ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę ryzykuję, KD to jednak pewniak - zarówno z kontuzją jak i graniem.

 

p.s jakby ktoś chciał kogoś ode mnie to zapraszam, nie do oddania Durant i Davis.

 

no tak, ciężko wymienić nr 1 i nr 2 na coś lepszego, sam ze sobą trade'u nie zrobisz ;-P

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się jaram swoim trejdem z Makiem. Oddałem numer jeden, ale:

 

- za ostatni miesiąc ten numer jeden jest już tylko numerem sześć

- za numer 6 ostatniego miesiąca otrzymałem numer 7 w osobie Nowitzkiego.

- za numer 50 ostatniego miesiąca (Kemba Walker; 42 za sezon) dostaję numer 29 (31 w sezonie, czyli Wade)

- na dokładkę mam Tysona Chandlera - 60. w ostatnim miesiącu

- pozbywam się obniżającego mi statystyki fg% Walkera, a otrzymuję graczy z fg% ponad 50% - a to jedyna statystyka, której poprawienie jest stosunkowo łatwe i w której mam potężne rezerwy

 

Ryzykuję przede wszystkim kontuzjami Wade'a i Chandlera, Dirk też nie należy ostatnio do okazów zdrowia (choć ten sezon, odpukać, bez kłopotów). Ale moim zdaniem ten trade bardzo mi się przyda w kontekście zajmowanego miejsca w tabeli. Za Durantem będę tęsknił, ale przynajmniej mam świadomość, że dobrze trafił - do lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Twój nerwowy ruch nie dziwi ;-)

 

Po serii ostatnich zdarzeń dotyczących mojej drużyny, m.in:

 

- wymiana dwóch ok grajków na kontuzjowanego centra

- info że Jrue out for season

- kontuzja Millsapa

- kontuzja Varejao

- romans z parą Arnett Moultrie & Byron Mullens

- pobraniu Pablo Prigioniego z FA

 

musiałeś wykonać jakiś spektakularny transfer :) jak to się mówi "desperate times call for desperate measures" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walka na FA w piętnastoosobowej lidze nie jest łatwa - też miewałem takie dni ;-)

btw 67 vs 61 - akurat w tym elemencie jestem w stanie Cie dogonić :)

 

 

Maurice Harkless Orl - SF  Player Highlights Free Agent
Mason Plumlee Bkn - PF,C  Player Highlights To Waivers
carlos boozerMar 2, 10:15 am xkBEtx2s.jpg
Mason Plumlee Bkn - PF,C  Player Highlights Free Agent
C.J. Watson Ind - PG  Player Highlights To Free Agent
carlos boozerMar 1, 10:54 pm xkBEtx2s.jpg
C.J. Watson Ind - PG  Player Highlights Free Agent
Alexis Ajinca NO - PF,C  Player Highlights To Waivers
carlos boozerMar 1, 10:38 pm xkBEtx2s.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię grzebać na FA. Np zapamiętałem jedyny mecz w mojej ekipie Elvisa Presleya z Celtics - 5trójek :D

Tobie gratuluje wystawienia Quina z Heat :D

 

 

Co do wymiany, to mocno wtopiłem, chyba poczułem się zbyt pewnie w slotach :/ GRB trafił na dobry moment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tobie gratuluje wystawienia Quina z Heat :grin:

 

dzięki. chociaż trochę nie miałem wyboru i musiałem takie wynalazki wystawiać :smile:

 

traidów może nie komentujmy :) popatrz tylko co robi Teague&Ersan - Matek zadziałał na nich jak sztab medyczny Phoenix Suns i nagle przypomnieli sobie że są koszykarzami.  

Chociaż Teague to chyba nawet nie wiedział że potrafi tak grać, pewnie jest bardziej zdziwiony niż ja  ;)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie. 


 


Lubię się obudzić i zobaczyć, że w lidze są dwie nowe wymianki. Ale oddanie Cuza i Chandlera za DeRozana i Bassa to przegięcie pały. Gratuluję teamowi "Są gorsi", bo jeśli chodzi o transfery, to nikt gorszy się już nie znajdzie. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym nie dał, gdyby nie tkai ścisk w FG i STL, a tu Kawhi jest spoko. Ja zawsze dużo daję zresztą, taki jestem. Ale dla Blaugrnay jest to szansa na uniknięcie spadku.

 

btw Banzemore dla fanóe lolkers (matek, czekam na propsy).

 

To moja 7 wymiana, wymieniłem już 18grajków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie byłem fanem pozyskiwania DeMarcusa, ze względu na procenty i straty, a wcześniej DeMara reklamowałem po ludziach próbując wyciągnąć właśnie jakiegoś wysokiego, ale z dobrymi % i małą ilością strat - po jednej kontrofercie mamy deal jaki mamy.
Marca za DeRozana pozyskać się nie udało - udało się natomiast za Blake'a, z którym też do wielu drzwi w międzyczasie zdążyłem zapukać.
Oczywiście jakby ktoś reflektował z jakimś wysokim z lepszym wskaźnikiem procentów i strat, to zapraszam po DeMarcusa (to głównie do tych co Blake'a nie chcieli :nevreness:, więc z DeMarcusem cudów się nie spodziewam...)

 

Próbuję ratować FG%, ale jak mi się Conley, Lowry, Matthews i Deng (przez ostatnie 30 dni odpowiednio: 34.7, 37.6, 33.9 i 35.5) nie ogarną, to słabo to widzę...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow - trade deadline wygląda lepiej niż w rzeczywistości :)

 

 

Oczywiście jakby ktoś reflektował z jakimś wysokim z lepszym wskaźnikiem procentów i strat, to zapraszam po DeMarcusa (to głównie do tych co Blake'a nie chcieli :nevreness:, więc z DeMarcusem cudów się nie spodziewam...)

 

 

Kyle O'Quinn ??? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce bloków i dobry fg% to do wzięcia T.Jones

 

W zamian chcę wysokiego z lepszymi osobistymi, może kaleczyć fg%.

 

Do pakietu mogę dorzucić Ilyasove, Gordona, Teague, Plumlee lub Brewera. Pozostali też do wzięcia, ale za satysfakcjonującą cenę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.