Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga II


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a na kolejnosc nie zwracajcie uwagi...

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacychokolicznosci na zajecie miejsca w Top5]:

Holy Grail [slabe tylko pkt, FT%, i trojki, overkill w blokach, bedzie trejd?]

carlos boozer [slabsze tylko straty i trojki, gdzie tu jest Boozer? ;-)]

Team Warier [bardzo ekstremalna druzyna, moze zmiesc lige, a przy urazach doly]

BasketBoli [slabe tylko straty i FT%, glowne zagrozenie to zdrowie]

NEVERWINS [slabe tylko asysty, ale rok temu mnie juz zawiodl! ;-)]

GRB eNBA [malo slabych stron, ale tez malo mocnych, fajnie uzupelniony Durant]

 

 

Miał nosa, skubaniec, co nie? Z wymienionej przez WiLQa szóstki aż pięć drużyn jest w pierwszej piątce ligi, która zaliczy awans (bo już chyba można to napisać, 10 punktów różnicy raczej nie do odrobienia). Mi chyba przyszło to najtrudniej. Pewnie mało kto pamięta, ale pod koniec pierwszego miesiąca rozgrywek pałętałem się pod koniec tabeli. Trzeba było mocno namieszać wymianami, by dostać się do czołówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trafił idealnie:

Trójki i Tov to moje zdecydowanie najgorsze kategorię, do tego nie miałem ani razu boozera w składzie. Overkill w blokach Holygraila też ładnie przewidziany. Cóż, dobrze że mamy takiego organizatora - znawcę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trafił idealnie:

Trójki i Tov to moje zdecydowanie najgorsze kategorię, do tego nie miałem ani razu boozera w składzie. Overkill w blokach Holygraila też ładnie przewidziany. Cóż, dobrze że mamy takiego organizatora - znawcę :smile:

 

ibaka zrobił swoje - niestety nic nie wykombinowałem w trakcie sezonu żeby to skorygować.

 

 

btw, mój overkill to 617 vs 608 z Tobą :) następny klekoty z 530 - masakryczna różnica... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w stosunku do tych przewidywań (walka o pozostanie w II lidze), to całkiem nieźle, bo pewne utrzymanie.  

 

A gdyby nie kompletny zjazd George'a i Hibberta od dłuższego czasu, to do końca walczyłbym o awans (punkty, zbiórki i bloki - mała strata do kilku punktów więcej). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodajcie tabelę, bo może tu być niezła obsada za rok, a rywalizacja z matkiem, jeśli nie awansuje, może być interesująca już od samego draftu :smile:

Przypomniał się zeszły sezon na sznurówce? ;) Chociaż nie rozumiem, dlaczego akurat ze względu na mnie może być interesująca rywalizacja :P 

 

Co do mojego awansu - marzenia o nim porzuciłem już z miesiąc temu, razem z drastyczną obniżką formy moich najważniejszych zawodników.

 

Tabela wg nicków: 

mac

Pumeks

Evitacre

Benon

Jiwol

 

Robinson

matek

karl

Tru Warier

nawciarz

 

zalias

Lukacs

blaugrana

mikrofalówka

kaziu999999

 

I tak powinno zostać, jeśli chodzi o poszczególne grupy. Przetasowania najwyżej wewnątrz grupy awansujących i spadkowiczów, ale sama obsada na 99% się nie zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał nosa, skubaniec, co nie? Z wymienionej przez WiLQa szóstki aż pięć drużyn jest w pierwszej piątce ligi, która zaliczy awans

Ciezko zeby w Top5 zmiescila sie cala szostka ;-) A odnosnie Team Warier nawet napisalem o potencjalnych kontuzjach i faktycznie Rose/Russ go rozlozyli takze ogolnie bardzo ladnie to tu wyglada...

 

Mi chyba przyszło to najtrudniej. Pewnie mało kto pamięta, ale pod koniec pierwszego miesiąca rozgrywek pałętałem się pod koniec tabeli. Trzeba było mocno namieszać wymianami, by dostać się do czołówki :smile:

... chociaz jak widac to niekoniecznie oznacza dobre przepowiednie.

Jesli musiales duzo poprawic w swoim skladzie to znaczy, ze sie mylilem do tego wydraftowanego.

Chyba, ze to byly zmiany relatywnie rowne...

 

 

U mnie trafił idealnie:

Trójki i Tov to moje zdecydowanie najgorsze kategorię, do tego nie miałem ani razu boozera w składzie. Overkill w blokach Holygraila też ładnie przewidziany. Cóż, dobrze że mamy takiego organizatora - znawcę :smile:

Dzieki, dzieki. Bede kierowal z innych lig na te posty bo tam na pewno poszlo mi gorzej ;-)

 

I tak powinno zostać, jeśli chodzi o poszczególne grupy. Przetasowania najwyżej wewnątrz grupy awansujących i spadkowiczów, ale sama obsada na 99% się nie zmieni.

Pamietaj o tym, ze powstanie druga rownolegla liga II i beda przetasowania miedzy nimi takze trudno na dzis powiedziec kto z kim bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez długi czas byłem w czołówce i byłem praktycznie pewny awansu.

 

Niestety większość moich zawodników zgubiła formę podczas all-star weekend a sam zawalony jestem robotą i nie mam czasu przyłożyć się do konkretnych ruchów w składzie. No trudno.

To samo u mnie. I w ten sposób z 7 walczących o awans, została spokojna piątka pewna już od jakiegoś czasu. Mogą się ewentualnie przetasowywać między sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.