Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga II


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

A moze jakis pakiet z CP3 za pakiet z Durantem? :smile:

 

Widze, ze sie dzieje w ten weekend w lidze. 3 trejdy, dwa z nich przez maca i matka, robi sie coraz ciekawiej.

 

A na cóż mi teraz kolejny PG, Karl? :) Ale nie krępuj się, każda oferta mile widziana, nawet z pozoru najgłupsza. Zawsze można jakoś pociągnąć potem negocjacje! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem wam że nie nudziliśmy się w weekend :smile:

 

Trade: A trade has been proposed to you by GRB eNBA

Trade: A trade has been proposed to you by Basketball Reasons

Trade: A trade has been proposed to you by Team Warier

Trade: Pending trade between Basketball Reasons and GRB eNBA

Trade: Pending trade between Basketball Reasons and carlos boozer

Trade: Pending trade between carlos boozer and Menelegame

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Yahoo to ma jakąś awarię chyba dziś? W roto nie są podliczone tabele, a w ogóle nie zaktualizowano rankingów graczy. Ponadto mój trade z Matkiem już dziś powinien być po weryfikacji, a nowi zawodnicy w składzie, a tu nic.

 

Wczoraj tez zrobili aktualizację przez 15:00. Zaraz powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj tez zrobili aktualizację przez 15:00. Zaraz powinien być.

"We are aware that Yahoo Fantasy Basketball has not updated for games on December 9th yet, and we apologize for the delay. Our stats provider is working through several data consistency issues from yesterday's games, and we would rather let them get it fully correct versus updating with incomplete stats and forcing corrections later. We are working to get this resolved as soon as possible. Thank you for your patience!"

 

 

Im się po prostu serwery zawiesiły gdy wyszło, że Curry i Klay oddali razem 28 rzutów za 3 w jednym meczu.

Lub ewentualnie, ze Cousins był w stanie trafić 12/14 osobistych ORAZ zaliczyć 3 asysty :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a tymczasem mamy kolejny trade :smile: W związku z informacjami o przedłużającej się absencji Rondo i w związku z dobrą formą Jordana Crawforda, pomyślałem sobie, że jednak będący w c***owej formie Felton nie jest mi potrzebny (a właśnie pozyskałem jeszcze Kembę Walkera za Pekovicia od Matka). No i poszedł sobie pan Raymond wraz z Jeffem Greenem i zbędnym mi dotąd zupełnie Lou Williamsem do Team Wariera za PJ Tuckera (wyrówna mi brak Greena) oraz Josha Smitha. Smith kasztani w statystykach rzutowych, co mnie boli, ale potrzebowałem wysokiego z przechwytami. To właśnie steale są dla mnie solą tej wymiany. No i liczę, że Josh Smith jednak zacznie grać troszkę lepiej w ataku...

 

EDIT: Dzięki, Leszczur

Edytowane przez Jiwol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre debiuty moich Brandonów, ale mogli dorzucić chociaż po 2 asysty każdy... Jeden Terrence też ładnie (mimo, że go nie wystawiłem) i oby się rozkręcał, drugi jeszcze czeka, ale mam nadzieję na dobry mecz i z jego strony, mógłby coś zablokować (ostatnio nieźle), bo Hibbert się zaciął. 

 

Minus za dziś? Straty. Jennings, Knight oraz George, każdy solidarnie po 6... a cała reszta zespołu (cały roster grał) razem 5! Ross też nie chciał być gorszy od kolegów ze swoimi 5 TO, na szczęście przyglądał się z boku.

 

Plus za fg%, nie spodziewałem się tak dobrego dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 BasketBoli 93
2 carlos boozer 93
3 BestTeamEU 92
4 Basketball Reasons 86
5 Holy Grail 85
5 NEVERWINS 82
7 GRB eNBA 74
8 Są Gorsi 69
8 Polonia Trzebnica 66
10 Armia Borsuków 65
11 klekoty 61
12 Team Warier 60
13 ZydrunasChillgauskas 56
14 Menelegame 52
15 blaugrana 46

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jest i ona, tabelka:

1	BasketBoli	        96
2	carlos boozer	        95
3	BestTeamEU	        94
4	Holy Grail	        86
5	NEVERWINS	        82
6	GRB eNBA	        80
7	Basketball Reasons	75
8	klekoty	                66
9	Team Warier	        64
10	Są Gorsi	        63
11	Polonia Trzebnica	59
12	Armia Borsuków	        59
13	ZydrunasChillgauskas	57
14	Menelegame	        54
15	blaugrana	        45

Jest i awans, z 12 na 8 miejsce. Nic dziwnego, tylko w stealsach zanotowalem regres w porownaniu do poprzedniej tabelki. I trejd Lopeza jeszcze na samym poxczatku sezonu byl wlasciwy. Z drugiej strony ruchy w lidze sa i ciekaw jestem jak to wplynie na roznice w kolejnej tabeli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja caly czas dostaje jakies trejdy z dupy :( polowa ligi chce ode mnie Ala Jeffersona, a nie patrzy wogole na to ze ja mam samych niskich i nie oddam tak naprawde jedynego wysokiego na ktorego moge u siebie liczyc. i tak siedze na tym dnie tabeli i smutny jestem. Polecam Joe Johnsona panowie, kto potrzebuje trojeczek. Chetnie zbiorki jakies i bloki przygarne. zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.