Skocz do zawartości

Rumors, trades- sezon 05/06


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

to przez to ASG. Już ich mylę. Oczywiście chodziło mi o extansion dla billupsa - tak czy inaczej z kasy będą musieli wyskoczyć i zrobi im się 5 x 10 mio (w przybliżeniu) Taka to cena za równą S5

w ny Batie bo Cato w Detroit już przesądzone - rozmowy dotyczą jedynie wspominanego niedawno protected pick - orlando chce zabezpieczyć do nr 7 pistons do nr 5 (Milicic Aroyo za Cato i pick)

Jeśli strony się zgodzą to za rok Cato do wzięcia Wall i Billups dostaną co chca i nie daj Boze Pistons z 7 wezmą kogośmocnego (SG/SF Morrisson Brewer lub Reddick i mają niezłą ofensywna opcję bo z Europejczykiem już chyba nie zaryzykuja) :wink:

A kibice Bulls pytanie - szukacie prawdziwego C , BigBena byście chcieli?

HASŁO DNIA: ZAMIANA NIE MA JUŻ DWÓCH WALLECÓW, JEST DWÓCH BENÓW

a MINNY i Orlando łączone z Denver i Nene, Ricky Davis Jaric i ktoś z SG

Ja do końca (kolana?) nie rozumiem próby trade'u Kenyona nawet za Frye ( w pełnym składzie Denver nawet z dziurą na SG są mocni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do końca (kolana?) nie rozumiem próby trade'u Kenyona nawet za Frye ( w pełnym składzie Denver nawet z dziurą na SG są mocni).

Wielokrotnie juz było mówione, że Denver chcą się pozbyć Kenyona żeby dac Carmelo maxa, z jego kontraktem cieżko im będzie, a jak wiadomo inne kluby będą w stanie zaoferować mu większą kase i może chłopak się skusi na budowe zespołu wokół niego (od podstaw) - choć w denver ma juz prawie to samo :wink:

 

Ps.Ja nadal mam dziwne przeczucie ze Kenyon trafi do LAL

ps2.Coraz więcej plotek o tym, że JO długo miejsca w Indianie nie zagrzeje - czy ja wiem, niby kontuzjogenny chłopak, ale bardzo dobry gracz. Jest wiele za, ale przeciw najbardziej chyba to, że indiana bez niego gra znakomicie :roll: Tego na pewno chciałbym w LAL :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby dać Melo maxa to lepiej wymienić PG na tańszego lub NENE niż KM.j

Wiesz, pozostają jeszcze ostatnie zajscia z kibicem, reporterami i wogole KMART jakoś nie jest chyba w Denver lubiany.. Nie zależym im na nim, nie powiem, że mi ich szkoda, bo K-Mart już pokazywał, ze potrafi być bardzo potrzebnym zawodnikiem ale musi mieć rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia, nie Millera, najlepiej Kidda, albo kogoś w tym stylu :wink:

 

ps.sorry ze bez kropek tylko z przecinkami, nie stylistycznie napisalem posta ale naprawdę sie teraz spiesze, a licznik bym nabil. A może mnie ktoś uprzedzi. Co nie? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Mogę dać sie przekonać że K-Mart out. lecz chyba nie za Pennego i Lee?

Nene dużo, a po kontuzji jeszcze wiecej, brakuje do KM. Owszem był zawsze PF/C co przy Cambim połamancu jakoś przechodziło ale nug powinni być zespołem już walczacym o tytuł ( gdy zdrowi bo przeważnie to szpital).

Trzeba było wcześniej łagodzic a nie wdawać sie w rozmowy z NY. Teraz to rzeczywiście moze być zbyt późno.. strasznie ostatnio chimeryczni i obrazalscy ci Gwiazdorzy. Nie marudza Duncan Yao i Grant Hill. cała reszta ma zawsze coś do powiedzenia (30 x 12 graczy?) :wink:

Nieżle będzie bagienko z tymi którzy do 23.02 nie zdąrzą zmienic koszulki! A JON jakoś myślałem ze przycichło tak jak z garnettem

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milicic + Arroyo za Cato + 1-rundowy pick już oficjalnie. Ze strony Magic to spore ryzyko i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Darko mogli wyciągnąć mniejszym kosztem. Pozostaje jeszcze możliwość, że Serb się nagle pokarze szanse (a okazje teraz powinien mieć), a wtedy byłby to świetny transfer. Ale jak pisałem, to ryzyko ze strony Orlando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zmiany w Orlando zaczely sie, bo do tej pory tylko sie mowilo a juz od dwoch lat szkielet druzyny był taki sam(Francis, Hill, Tulukolo (po chińsku :P) i Howard). Tak naprawde Magic zbyt duzo nie moga stracic, bo zarowno Arroyo jak i szczegolnie Milicic, choc byli/sa wielkimi talentami, to nie moga sie do konca rozwinąć. Milicic dostanie wiecej minut na centrze bo tam jest duza dziura, tylko Batttie. ale ja tam szczegolnie icze co pokaze Arroyo, ktory moze pokazac przy Howardzie jakim jest PG, moze slabszy rzut bo gra na ok. 40% skuteczności, ale przeglad pola znakoimty.

 

Co do Detroit to oni oszczedzaja pieniadze na Bigbena. A co do ich backupu dla Big Shoota jest nadal co ra starszy Linsdey Hunter, w ktorrego wielu nie wierzylo juz w poprzednim roku, a okazal sie bardzo cennym uzupełnieniem w PO, nawet jako stopper Wade'a.

 

Oczywiście chodziło mi o extansion dla billupsa - tak czy inaczej z kasy będą musieli wyskoczyć i zrobi im się 5 x 10 mio (w przybliżeniu) Taka to cena za równą S5

Przeciez Billups ma kontrakt przez najblizsze 3 lata, więc o co chodzi. Ale prawda jesli chodzi o wartość kontraktu, ale ciezko jest miec druzynę mistrzowska ponizej placenia podatku od luksusu (wyjatek niedawno Spurs).

Ps.Ja nadal mam dziwne przeczucie ze Kenyon trafi do LAL

Niech zgaddne: K-mart za pakiet konczacycch sie kontraktów: George+ Miedka+ Divac ( w kocnu Bryłki oszczedzaja pieniadze na Melo i kto wie moze uda sie Dre Millera podpisac, w co watpie, to chyba jest najlepszy FA tego lata i kilka klubów z dziura na jedynce moze wyskoczyc z jakims duzym kontrakem).

 

A jak juz jestesmy przy LAL to oni powinni miec juz sklad mniej wiecej taki: Baron Davis, Kobe, Boozer, Maagloire, Artest, teraz jeszcze K-Mart, tylko ze jest troche gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony Magic to spore ryzyko i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Darko mogli wyciągnąć mniejszym kosztem.

Czy ja wiem czy koszt jest taki duży? Cato był w tym sezonie nieprzydatny, a jego największą obecnie zaletą jest to, że ma wygasający kontrakt. Tegoroczy pick (który będzie wysoki) Magic zachowali, w przyszłym mają protected TOP5 i dopiero w 2008 będzie unprotected. Magic mają teraz młody i bardzo utalentowany skład. Być może dzięki temu w końcu wygrzebią się z loterii, a wtedy jedynym zyskiem Detroit będzie pick w drugiej dziesiątce. Czekam teraz z niecierpliwością na to co pokaże Darko. Z pewnością dostanie szansę i zobaczymy jak ją wykorzysta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cato w detroit. kolejne obudowanie składu na masowania Szaka w PO. Odwazne oddanie Arroyo ale jeśli Hunter jak ktoś wspominał (Antek)gra dobrze?

Jaki pick trafia do detroit?

Więc deal Denver-NYK-Magic dalej aktualny!

Co z JON z Indy?

ps. Już widzę, 2007 1st z protected do 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwazne oddanie Arroyo ale jeśli Hunter jak ktoś wspominał (Antek)gra dobrze?

 

Zgadzam się w zupełności teraz mają małą dziurę na PG. Jak Hunter sie pokaże z takiej strony jak w zeszłym roku w PO to wszystko będzie wporządku, jednak tak nie musi być...

...i chyba Detroit będzie szukało jeszcze kogoś!! Tylko nie bardzo wiem kogo mogą wziąść w końcu nie mają kogo już zaoferować, a przydałby im się jakiś jeszcze jeden PG. Najlepiej z doświadczeniem w PO. Tylko gdzie takiego znaleźć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak juz jestesmy przy LAL to oni powinni miec juz sklad mniej wiecej taki: Baron Davis, Kobe, Boozer, Maagloire, Artest, teraz jeszcze K-Mart, tylko ze jest troche gorzej.

No nie bardzo bo obecność jednego z wymienionych gości automatycznie wykluczałaby obecność pozostałych. Na Davisa nie mieliśmy w lutym zeszłego roku kończących się kontraktów, za które został ściągnięty na pozyskanie Martina mamy, ale GM jest wciąż niestety Mitch Kupchack więc jak będzie zobaczymy w ciągu tygodnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie baaardzo dziwny ruch Dumarsa jeśli chodzi o Arroyo.....Darko wiadomo, że był kompletnie niepotrzebny, jego talent stał w miejscu no i, co najważniejsze, nie miał szans gry (i tego talentu rozwijać)....a do tego zarabiał nie tak znowu dużo mniej niż Billups co też jest paranoją....tak że pozyskanie Cato za takiego zawodnika i jeszcze kogoś to byłby dobry ruch - Kelvin na pewno przyda się jako zmiennik któregoś z Wallace'ów bo McDyess to trochę za mało...ale inna sprawa to to, czy oni chcą Cato, czy tylko chcieli się pozbyć Arroyo....bo dzięki temu ruchowi jak mówicie wyczyścili sobie salary i Cato oddadzą po sezonie albo podpiszą za grosze jeśli rzeczywiście uznają za pożytecznego (pamiętam jak jeszcze grając w Houston w dwóch kolejnych akcjach zablokował Shaqa :wink:)..

 

ale jak mówię - byłby to dobry ruch gdyby tym drugim zawodnikiem obok Milicica nie był Arroyo...Carlos w sumie się sprawdzał w Detroit, grał swoje, w playoff też nie zawodził (ma już dużo doświadczenia, jeśli nie grał to dlatego, że Brown go nie widział) i był (wydawało się) jak najbardziej przydatnym zmiennikiem dla Billupsa..a tu się okazuje, że może i był, ale dla Dumarsa (i wcześniej dla szefa Jazz Millera, ale to już zupełnie inna historia) nie za takie pieniądze (4 banieczki za rok i tak jeszcze 2,5 roku)...ciekawe...mnie by się wydawało, że był tej kasy wart i był to zawodnik na którym można było polegać....szczególnie, że już niedługo każdy z "fantastic four" Detroit będzie zarabiać po ponad 10 a i Prince'owi rzucą pewnie z 5-6 więc będzie widać jasny podział ról i najwartościowszy ze zmienników chyba mógłby zarabiać te 4 bańki...

 

hm... nie wiem kto teraz będzie wspierał Billupsa na 1....został tylko 36-letni Hunter, który jakby tego było mało zagrał w tym sezonie.. 2 mecze....i on ma dać oddech Billupsowi?? nie wykluczam, że da, ale jest to spore ryzyko....a co będzie jak coś się komuś przytrafi z duetu RIP-BigShot? to już naprawdę wyraz niezwykłej krótkowzroczności żeby pozbywać się takiego gracza jak Arroyo (który w moim mniemaniu na kasę jaką zarabia zasługuje)....no chyba, że Joe już szykuje jakąś nową wymianę po sezonie (tylko czy wtedy nie będzie za późno..) i skombinuje jakiegoś dobrego guarda...

 

słowem, co najmniej zastanawiająca wymiana - Orlando wyszli na niej wprost fantastycznie i pewnie sami nie mogą się nadziwić, jakie mają szczęście....myśle, że Darko się rozwinie i bedą mieli z niego dużą pociechę....jak i z Arroyo....choć ten też nie wiem jak pasuje do Francisa i jak tam oni bedą grali obaj obok siebie...ale jakoś tam ich B. Hill na pewno pogodzi, tak że nie sądzę żeby Arroyo narzekał na brak minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumars tłumaczy to tak:

We have put ourselves in a position to re-sign both Ben (this summer) and Chauncey (in the summer of 2007), and we are getting a pretty good draft pick to fill in with another young guy in the next year or two," Pistons president Joe Dumars said. "I am very satisfied with how this turned out."

Antek

ps. Wyjaśnienie dotyczące extension Billupsa.

W kontekście batalii o Mistrzostwo uważam to za sporą głupotę, bo sam Milicic był dobrym elementem do trade'u a Arroyo można byloby spuścic latem jak już chce się uwalniać salary. No ale podobno Brevin knight , Lue lub Speedy na celowniku. Pożyjemy zobaczymy. A cato jeśli wykuruje sie do PO to rzeczywiście bedzie ShaQ stoper. Widocznie w PO Billups będzie grał po 40 lub więcej minut. Ale latek nie ubywa.....

 

The Pistons, though, are expected to make a run at veterans Speedy Claxton (New Orleans), Tyronn Lue (Atlanta) and Brevin Knight (Charlotte). Claxton and Lue are in the final years of their contracts and make $3.6 million. Knight makes $4.6 this season and $4.4 in 2006-2007.

 

Trading Cato for any of those players would still leave the Pistons deep enough under the luxury tax threshold to re-sign Wallace and Billups.

 

"We will be in the market to add depth at the point guard position," Dumars said. "If we can't, we still have four guys who can handle the backup point guard position."

 

Czyli pieknie, wzieto Cato aby go dalej pchąć? To w zespołach ww nie było chętnych na Milicica? jak teraz za Cato wezmą kolejny pick to się pochlastam. A podobno Dumars i Isiasz to kumple. Rożnice w dealach widać gołym okiem. ( jeśli wzmocnią sie na PG bo jeśli nie to oddanie Milicicia i Arroyo było głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak i z Arroyo....choć ten też nie wiem jak pasuje do Francisa i jak tam oni bedą grali obaj obok siebie

Rozsądek podpowiada, że nie będą grali obok siebie, bo w tej chwili Magic mają 4 PG i Doolinga, którego można traktować jako combo guarda. Tak więc Francis prawdopodobnie pożegna się z Orlando. Jeśliby do tego nie doszło, to trzymanie tylu zawodników na jedną pozycję nie ma najmniejszego sensu. Mam więc nadzieję, że Otis Smith postąpi zgodnie z tym rozsądkiem.

 

Czy nie wydaje się wam, że oddanie Darko i wzięcie niewiele w zamian jest niejako przyznaniem się do błędu Dumarsa przy wyborze Serba w drafcie 2003 roku? Milicic był naprawdę uważany za wielki talent, ale czy Detroit zrobiło coś, żeby pomóc mu ten talent rozwinąć? Pobyt w Pistons zepsuł początek kariery temu młodemu chłopakowi, ale mam nadzieję, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w NBA (ba, on nawet nie miał okazji powiedzieć pierwszego, choć można by tu wspomnieć o występie przeciwko Atlancie w zeszłym sezonie). Przecież jeszcze nie skończył 21 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.realgm.com/src_wiretap_archi ... is_summer/

 

Duzy kaliber, jak i duze prawdopodobienstwa ze to kaczka.

 

Ale w kocnu to temat o plotkach. Szczerze powiedziawszy to na takie cos bym mimo teo ze doceniam Kirka, poszedł. Choc Jermaine'a nie lubie to jednak obwód, jest w Bykach stosunkowow dobry i perspekyistyczny, a wogole danow w Bulls nie bylo prawdziwego all-stara. Choc temu rumorsowi daje 0.1% ze dojdzie do wykonania. Ale w kocnu plota ciekawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.