Skocz do zawartości

Rumors, trades- sezon 05/06


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego pisząc o tym, ze chce byc liderem i mieć swój zespół nie biore pod uwagę jego wyników, bo chodzi mi tylko i wyłącznie o mentalność i chęć do liderowania, nic więcej.

A nie sądzisz, że wyniki wpłynęły trochę na zmianę jego mentalności i chęć do liderowania :?:

 

Ta współpraca, kreowanie pozycji, jak nie jeden to drugi to czysta teoria, która tak naprawde rzadko kiedy sie sprawdza.

Spoko, ale póki co to, że będzie jak mówisz to przecież też tylko czysta teoria.

 

Zresztą popatrz chociażby na Nets i Jeffersona, który stracił na przyjściu Cartera, jakoś specjalnie nie jest teraz o nim głośno.

Tutaj to już w ogóle kiepski przykład raczej przeczący Twojej teorii. Jefferson rozgrywa najlepszy sezon w karierze, w zeszłym rzucał o 3 punkty więcej, ale sporo czasu był jedyną opcją w ataku Kidd nie grał no i jego skuteczność była zdecydowanie niższa niż teraz przyszedł do drużyny Carter jak mówisz, który wiadomo ile rzuca i ile punktów zdobywa a Jefferson zamiast 22 zdobywa 19 punktów na zdecydowanie lepszej skuteczności więc nie powiedziałbym, że cokolwiek stracił na jego przyjściu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ewidentnie widac ze wiekoszsc tych trade'ów jest bardzo nierealna i to tylko dziennikarski wymysł.

 

Zaczne od sprawy JO i Bosha. Wiem ze jestem fanem Raptors ale powiem ze z czystym serecem wziałbym CB4. UWazam ze klasa obu panów jest podobna, nawet jezeli minimalna na korzysc JO to Bosh jest sporo młodszy i jestem niemal pewny ze w przyszłosci bedzie lepszy od O'Neala. Poza tym fakt ze Chris umie rozwiazac skutecznie trudne koncówki tez nie jest bez znaczenia bo w Raps nie ma lidera na tą skale co Billups czy Duncan. JO nie ma w tym zadnego doswiadczenia i wiele jest głosow ze po prostu w takich momentach sie pali, w Pacers koncowki zawsze grał Miller wiec Jermaine w tym wypadku to znak zapytania.

 

Sprawa Iversona w Rockest w mojej opinii wyglada tka ze zalezy kogo nam zaproponuja, narazie wstepnie na czysto bez zadnych nazwisk jestem otwarty na wszystkie propozycje.

 

McGrady i Bryant w jedej druzynie hmm brzmi to jak duet guardów na ASG za rok :wink: Koncepcja tyle samo ciekawa co i ryzykowna. Mysle ze Van ma troche racji w tym ze mialoby to szanse powodzenia, ale tylko pod warunkiem ze obaj beda gotowi do wyzeczeni na korzyst zespołu. Obaj juz troche spaalili sie na byciu samotnym liderem wiec teraz moga chetnie sprobowac grac w skłądize z dwoma superstarami. Nie zgodze sie natomiast ze nie spadałby liczba rzutów i gry z piłka obu. Jest to prawie ze nierealne, bo obaj lubia kozłowac, obaj potrafia rozegrac, pentetrowac, dryblowac i tego potrzebują, a został jeszcze rozgrywajacy no i inni gracze do rzutów, bo ta dwojka sama spotkania nie wygra. Swoja droga. Swoja droga jesli chodzi o cały ten trade to fajna kolonia Lakersów zrobilaby sie w Magic :wink:

 

Garnett w Knicks za Frye i Penny'ego to chyba zart, ale jezeli doszoby to do skutku to byłaby to nie tylko pierwsza dobra wymiana Thomasa ale pierwsza z serii tych genialnych> Kevin to dalej czołówka wsrod PF, zawodnik kompletny i to ze w koncowkach trzesa mu sie rece nie znaczy ze moze poleciec za takich graczy. Frye to jeszcze niepewnosc, młodosc, choc perspektywiczna to zawsze ryzykowna. Narazie gra dobrze, ale to są manewry podkoszowe i rzuty z półdystnasu, z tego co na C+ widziałęm to nie widac jakiejs twarde walki podkoszowej. Penny słabie, nie wroci juz do tej formy i raczej jego kariera zbliza sie od konca. Mysle podobnie jak Van ze to raczej chwyt marketingowy by podciagnac cene tego pierwszego z Wielkiego Jabłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vescey na NBA TV mówił o potencjalnych wymianach i wspomniał o trójstronnej między Jazz-Lakers-Warriors, Boozers do Lakers (znowu :lol:) Mihm i George do Warriors a Murphy i chyba Fisher do Jazz. To Vescey więc wiadomo jak należy do tego podchodzić, ale jakiś sens by to miało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktos powie ze ja prowokuje, powracajac do pranai starych brudow...

 

chcialbym zaznaczyc master ze Twoje argumenty mnie po prostu powalają i przekonują dobitnie:

 

kiedyś pisałem odnośnie jakiegoś teamu i przy okazji jakiegoś tradu (nie pamietam kiedy ani o kim)

A tak na powaznie - to wszystko co bylo do udowodnienia udowodnil Ci Van i jak to juz zwykle bywa po nim nie trzeba zbyt duzo dodawac ;-)

 

PS. i doprawdy nie rozumiem po cholere rozpoczynasz dyskusje na nowo podczas gdy zostala zakonczona i uderzasz dodatkowo znowu w KB. Malo teog, po raz n-ty wypominasz o tych klotniach... Jak bedzie mial 40 lat i to tez pewnie dla was bedzie wazniejsze co robil jak mial 23,24,25... Teraz jest zupelnie innym czlowiekiem ale dla was zawsze na reke bedzie wypominanie "bledow przeszlosci". Popatrz na swojego idola jak sie zachowywal w tym wieku... Zreszta u niego wiele zachowan do teraz pozostalo ;-)

 

PS2. ale ja naprawde tego nie rozumiem "po co" :P Jesli chcesz odpisac mi zlosliwosciami, spoko, odpisuje ale odpowiedz mi na powaznie "po co" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wywiad z kolem z ESPN który wypowiadał się na temat:

 

Kevin Garnett - Że definitywnie nie zostanie wytransferowany przed deadline, jedynie może to tylko w okresie letnim będzie z nim transfer.

 

Allen Iverson - Sixers dostali telefon od Nuggets na temat A.I, ale był ten sam tekst co o Garnku, że tylko w okresie letnim co najwyżej jakiś transfer może zostanie dokonany.

 

Paul Pierce - też zostaje, podane powody to zarząd bardzo lubi Paula, ma najlepszy sezon w karierze i pod niego ma być budowana drużyna.

 

Ben Gordon - Miał iść za Pierce'a, ale jak narazie widaomo to Paul zostaje. Zarząd Bulls też zostawi Gordona do offseaon z powodu dokonania z nim wtedy tranzakcji za jakąś gwiazdeczke jeśli będzie na wylocie.

 

Carlos Boozer - Sloan chciałby żeby został i najprawdopodobniej tak będzie ponieważ po tak długiej przerwie Boozer na wielkiej ceny na rynku transferowym.

 

Kenyon Martin - Był możliwy do oddania za wygasający kontrakt za Hardaway'a. Jak wiadomo Penny wylądował Magic. Tak więc nie wiadomo co będzie z Martinem bo zarzą najchętniej oddałby go za wygasający kontrakt.

 

Podani gracze przez Steina ( nazwisko się kolo z ESPN), które najbardziej prawdopodobnie zmienią klub to:

Earl Watson, paczka z Sonics Evans, Murray, Potapenko, i kawalerzysta Drew Gooden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne plotki transferowe:

 

Etan Thomas do Bulls za Sweeta i gotówkę. Jest jescze plotka, że Bulls dokonają jakiegoś transferu z Piatkowskim lub Malikiem Allenem i są zainteresowani Bo Outlaw.

 

Jest możliwe że dojdzie albo już doszło do wymiany na lini Charlotte - New Jersey. Do Charlotte poszedłby Marc Jackson a w drugą stronę Melvin Ely.

 

Hornets najprowdopodobniej pozbędą się J.R Smitha.

 

Heat też może dokona jakieś niewielkiej zmiany w którą by był zamieszany Michael Doleaca.

 

Podobno Nuggets i Sonics są blisko dokonania wymiany Watson za Murraya i Potapenko.

 

Houston próbują wytransferować Dereka Andersona do Heat, Lakers, Cavaliers i Magic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to potrejdowane. Ostatnim trasnferem było pozyskanie M.Jacksona przez NOH w zamaian za Bostjan Nachbara.. Jak widać Ci pierwsi zmierzają pewnie do PO i robią nie głupie ruchy transferowe.

 

ps.No i jutro już bez problemów i bez obaw zobaczymy S.Francisa i S.Marburego w jednej drużynie.. Bedzie ciekawei.. - taki mały OT 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kim jest wilks :oops: ale jak przegladam jego statsy na yahoo to widac, ze jako rookie cos pogrywal. pozniej nie dostawal szansy. ciagle nie jest stary no i akceptuje swoja role. w przeciwienstwie do murraya.

murray jest shooterem, ktory nie akceptowal swojej roli w sonics. zdaje sie, ze byl tez w konflikcie z coachem. pewnie dlatego zostal usuniety za czapke gruszek, no i dlatego, ze Sund chcial miec rezerwowych PG. menago sonics popadl z jednej skrajnosci w druga. najpierw w ogole nie mielismy rezerwowego PG, teraz mamy ich 4 :lol:

bys byku sie zbytnio nie smial, to pogadamy po kilku meczach murraya w cavs, gdy bedzie mial bilans 0/8 :) co sie mu zdarza.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.