Skocz do zawartości

Rumors, trades- sezon 05/06


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

MOD

Temat jest kontynuacją popularnego topicku z plotkami i tradami z minionego lata

 

KG ciąg dalszy plotek:

 

Indiana - po odejściu killera Millera brak lidera i kierownictwa klubu podobno omawiają trejd : KG za O'Neala i Tinsleya

 

Dallas - jednak wymiana 1:1 Za Dirka!!!

 

Przy trejdzie z NY zostaje zmieniona koncepcja: obudowanie składu minny jednak wokół KG: Marburry za Wally ( nowojorczyk) i Jarić ( Starbury znowu z KG - nie wierzę przecież to on wcześniej wymuszał trejd z minny)

 

podobno Bulls nie są dla KG zadną opcją: KG stwierdził że druzyna perspektywiczna ale...

Zresztą Bulls planuja dalsze wzmocnienia: Al Harrington z Atlanty ( FA już stwierdził że opóści w lato Hawks) w lutym ( za Duhona i Piatkowskiego a Kirk wraca na PG) lub w offseason za darmo ( a na pewno w lato Peja Stojakovic - FA) lub z GSW Pietrus (bo po podpisaniu z Dunlavy nowego kontraktu brak w lato kasy na Pietrusa!!!) a GSW zainteresowani są numerkiem 1 rnd draftu (od Bulls via NY)

 

ps. NJ - w pakiecie jeżeli doszłoby do trejdu kierownictwo klubu oddałoby Vinca nie Jeffa jak sugerowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. ale co ?? (co do tematu KG - Bulls)

 

poza tym skad masz info ze peja na pewno do bulls jako FA ?? co do harringtona - glupie by bylo oddawanie teraz kogokolwiek... lepiej poczekac do lata

 

Marbury raczej nie do minnesoty, przeciez pamietacie ze on gadal ze nie chce zarabiac mniej od KG i to go bolli

 

a co od Pietrusa; myslalem ze on ma jeszcze na 2 lata kontrakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "na pewno pójdzie"- mój błąd stylistyczny, tylko jest pierwszym celem rynku FA za rok. Jak znajdę ponownie to wrzucę linki do chicago tribune czy jak tam to było! decyduje zresztą Stojakovic - player opp. za 8,225 Mio na rok

 

a ale.... chodziło o wypowiedz KG że nie chce do chicago ( cytat za chicagoskim dziennikarzem Samem smithem ( pewnie po oddaniu paru graczy uważa że bulls jednak za słabe) Garnett isn't going to want to come to a developing Bulls team--even if he can save airfare attending Farragut High reunions. I've suggested a Garnett-Dirk Nowitzki deal, but perhaps a better one would be with Indiana for Jermaine O'Neal and Jamaal Tinsley. The Pacers seem to miss Reggie Miller's quiet leadership.

 

 

specem od Bulls nie jestem ale opcja ściagniecia snajpera (peja) zamiast nawet perpektywicznego gordona całkiem całkiem. podobno w Kings nie bardzo uśmiech się dac 6 lat graczowi co ma 29 lat. Bo tro kontrakt 20 mio dla 35 latka. stąd rumorsy ( żródła chicagowskie)

 

A Pietrus ma jeszcze rok za 2,5 mio i możliwe QO za 3,4 ( czyli do 2008 roku) tylko Dunlevy Jr ma podobno pierwszeństwo.

 

A w salary Bulls maja luz na 2006/2007

 

GSW: 56 mio i do podpisania Dun Jr. ( ok. 5 mio) - obecnie 56 mio

Kings: 58 mio i Wells ( o 8 mio raczej niech zapomni) - obecnie 61 mio

Bulls:wymiatają - 18 mio ( nie mam danych Tysona trzeba dopisać) i do podpisania E.robinson, Othella i piatkowski i timThomas zwalnia kasę 14 mio!!! - obecnie 47 ( +Tyson - kto dopisze ile)

 

Więc moze warto przeczekać sezon i zapuścić się na łowy!!!!!

 

Poważnym konkurentem będą Clips ( bo i miasto atrakcyjne i luz w salary)

Obecnie: 50 mio i za rok do podpisania ( lub nie jeśli Livingston zacznie grać) Cassel - 6 mio wolne i odpuszczenie Qo Wilcoxa (3,5)- daje 41 mio ale tam raczej pójdzie jakiś PG a nie Peja

 

ale wracając do KG: - ostatnio w trade wmieszane podobno jest nazwisko davis i ny czyli czyszczenie salary?? espn-sugeruje Sheeda i Milicica za KG co dramatycznie wzmacnia Pistons

 

Spree - do Nugets by pasował?

 

Ps. Nie uważam że ściąganie al Haringtona jest głupie ( termin lutowy wiąże się z oddaniem kogoś lub czegoś - picki) może na lato i branie za darmo nie warto czakać??? :?:

ps. Boozer kupuje nieruchomość za 6 mio w LAL i juz wszyscy spekulują!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak Ignazz napisal, trabia na ESPN o Sheedzie i Milicicu za KG, ale ja na miejscu Minnesoty bym na to nie poszedl. Wallace pasuje jak nigdzie w Detroit, potrafi byc wybuchowy, marudzacy i narzekajacy jak to bylo w Portland wiec i w przecietnej bez Garnetta Minny nie bedzie pewnie inny. A Darko? A kto to jest, jeden z najwiekszych bustow ostatniego dziesieciolecia, i nie sadze zeby to sie zmienilo nawet jak mu dadza 30 minut gry. Z kolei na miejscu Indiany nie poszedlbym na wymiane J.O'Neal i Tinsley za KG, zbyt wazna jest ta dwojka dla gry Indy zeby ryzykowac wymiane nawet za taka supergwiazde jak KG, zreszta O'Neal i Tinsley juz wiecej osiagneli zespolowo od Minnesoty, tytulu nie maja, ale w PO pokazali duzo wiecej od Minnesoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Boozer kupuje nieruchomość za 6 mio w LAL i juz wszyscy spekulują!

Boozer już od lutego podobno się chce wepchnąć do Lakers, ale jak wszyscy wiedzą, pozyskanie go zniweczyłoby plan 2007 więc do tego nie dojdzie, chyba, że za Odoma, ale raczej małe szanse, że Lakers oddadzą go za gościa, który jest już tak długo kontuzjowany.

 

Garnett to inna para kaloszy, za tego gościa oddałbym każdego poza Bryantem i Bynumem, np. taki trade spełnia wymagania CBA: Garnett+Szczerbiak do Lakers Odom+Brown+Medvedenko+George do Wolves :) .

 

Prawda jest taka, że Pacers czy Pistons mogą się poważnie zastanawiać czy warto ryzykować tak poważne zmiany w drużynach będących w tej chwili poważnymi kandydatami do mistrzostwa, wymiana z Mavs za Dirka praktycznie ani jednym ani drugim wiele nie daje, Lakers to co innego duet KB-KG jest dla mnie wręcz idealnym połączeniem dwóch gwiazd, obaj potrzebują pomocy, obaj in prime do tego Wolves pozbyliby się tego bezndziejnego kontraktu Szczerbiaka a on w Lakers powinien mieć sporo wolnego miejsca przy dwóch takich partnerach z drużyny. Gdzieś w jakimś radiu szwagier Garnetta powiedział mu podobno, że powinien zażądać transferu do Lakers żeby mógł stworzyć świetny duet z Bryantem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumem frustracje KG. Od lat budowany był Minnesotcie zespół. Kiedy w końcu wydawało się, że Wolves z Cassellem i Spree są w stanie zajść bardzo daleko nic z tego nie wyszło. A tegoroczne offseason? Coż przyniosło same straty. W tym sezonie jeśli Wilki wejdą do PO będzie to sukces. Podobną sytuacje ma teraz Kobe w LA. Jeśli nic nie zmieni się wkrótce w zespole to moim zdaniem może on wymagać od kierownictwa transferu do innego klubu, chociarz Kobe w przeciwienstwie do KG ma już mistrzowski pierścień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej niech Minnesota sprobuje wykombinowac jakies wzmocnienie i udobruchac Garnetta, bo jak widze te pozal sie Boze sie scenariusze, to wyglada na to, ze ewentualna wymiana moze sie skonczyc wydymaniem Wilczkow. A jak juz widze rumory, ze Knicks przedstawili jakies oferty uwzgledniajacego Pennego czy Antonio Davisa, to malo brakowalo, a bym spadl pod stol. Kurcze, sa chyba jakies granice dobrego smaku... Sensownie dla Minnesoty wyglada hipoteza z JON-em i Tinsley'em, ale Indy na to nie pojdzie. Fajnie wyglada tez scenariusz za Nowitzkiego, bo Minnesota nie zostaje z niczym, Dallas ma gwiazde, a KG zagwarantowany na jakis czas regularne wystepy w playoffs. Ale czy to przybliza Mavs do tytulu? Garnett raczej nie bedzie strajkowac ani olewac, by wymysic trade. Z tego powodu Minnesota nie bedzie czuc presji na jego opylenie juz teraz i mam wrazenie, ze do offseason beda tylko rumory, a ewentualnie dopiero wtedy wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana na 100% nie odda Jermaina. Facet po odejściu Reggiego stał się niekwestionowanym liderem. Indiana nie oddała by go nawet za Iversona czy Kobego. Podobnie jak z Nowitzkim. Facet nie tylko jest liderem, ale kasa jaką na nim koszą Dallas jest nieprawdopodobna. Pozatym dochodzi popularyzacją kosza i szukanie przez inne kluby talentów w Europie (jak Detroit z Darko :twisted: ). Mark Cuban prędzej odda cały zespoł za bezcen niż Dirka za Kevina. Zobacz na stronke Mavs. Na logu Dirk, na zdjęciu przy newsie Dirk, podpis pod zdjęciem Dirk and co. Dziwię się tylko czemu stronka nie jest po niemiecku. Dirk Nowitzki eine superstar aus Deutschland. Ich liebe nicht Minnesota. Ich spiel von Dallas. Mark Cuban verdinen Geld auf mich. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( a na pewno w lato Peja Stojakovic - FA)

Skąd wiesz, że na pewno?

specem od Bulls nie jestem ale opcja ściagniecia snajpera (peja) zamiast nawet perpektywicznego gordona całkiem całkiem. podobno w Kings nie bardzo uśmiech się dac 6 lat graczowi co ma 29 lat. Bo tro kontrakt 20 mio dla 35 latka. stąd rumorsy ( żródła chicagowskie)

 

Kto Ci to powiedział? Żródła chicagowskie różnią się sporo od żródłem Kalifornijskich. A kto Ci powiedział, że Kings nie chcą inwestować w Stojaka? Sam wymyśliłem to, aby Peja mógł pasować do Bulls? Czy odwiedziasz tylko pierwszą strone hoopshype?

Bo prawda jest taka, że Petrie (Gm KINGS) czeka tylko na to, aby Peja zdecydował się na pozostanie w Sacto. I chcę mu dać maksa, więc nie wiem skąd Ci się to wzięło, że Sacramento nie chcę dalej inwestować w Serba. To on nie jest pewien pozostania w stolicy Kalifornii, ale co raz bardziej się do tego przekonuje. Ja nie wiem czy Bulls są w stanie mu zaoferować maksa. A Peja obecnie gra dośc dobrze w tym sezonie, ale jednak, aby ktoś mu zaproponował większą kasę niż w Kings (jeśli w ogóle jest to możliwe) musiałby wykręcać jeszcze lepsze cyferki, a nie wiem czy w tym sezonie jest w stanie, skoro rola przywódców Kings podzielona jest na 3 zawodników. Po za tym jak napisał ktoś Peja ma jeszcze opcję zawodnika, które może wykorzystać ale może z niej również zrezygnować. Peja po tych plotkach Chicago Tribune wypowiadał się wraz ze swoim agentem, ze dobrze mu jest w Kalifornii jednak zastrzegał, że nie wiem gdzie będzie grał dalej. Jednak myślę, że będzie trzeba mu zaplacic powyzej 10 mln $, aby poszedł do innego klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej niech Minnesota sprobuje wykombinowac jakies wzmocnienie i udobruchac Garnetta, bo jak widze te pozal sie Boze sie scenariusze, to wyglada na to, ze ewentualna wymiana moze sie skonczyc wydymaniem Wilczkow.

Hehe tak to już jest, że oddając gwiazdę zazwyczaj zostajesz wydymany. Gdyby mi ktoś dwa lata temu powiedział, że po sezonie Lakers oddadzą Shaqa za Odoma, Butlera i Granta powiedziałbym, że chyba go pojebało :lol: Wiadomo było, że Raptors chcą się pozbyć Cartera, ale gdyby ktoś powiedział wcześniej, że dostaną za niego tylko Aarona i Erica Williamsa i Mourninga to zostałby wyśmiany. Suns w 92r za Barkleya będącego w wieku Garnetta oddali Hornacka, Langa i jeszcze jednego asa. Nie chce mi się dalej myśleć, ale jak decydujesz się na wymianę superstara to zazwyczaj nie dostaniesz za wiele. Oczywiście są wymiany graczy o powiedzmy podobnej wartości takim byłby np. Dirk za KG czy KG za Jermaine'a, ale taki ruch specjalnie do mistrzostwa ani jednych ani drugich nie przybliża.

 

Nie wiem czy Kevin odejdzie w trakcie tego sezonu czy po nim, ale wszystkie znaki wskazują, że jednak odejdzie, nie pójdzie on jednak gdzieś gdzie znajdzie się w podobnej sytuacji jak w Wolves więc samo to już zdecydowanie ogranicza pole manewru oraz ilość i jakość graczy jaką Wolves od tej drugiej drużyny mogą za KG dostać więc zostaną raczej wydymani :)

 

EDIT

Znalazłem coś takiego przed chwilą:

As many of you already know, I'm a main contributor for HoopsHype.com and was the man who first broke the story of Magloire being traded to Milwaukee. We'll I'm getting multiple sources telling me there's a deal in the works between Indiana and Minnesota that will make that deal look like an NBDL transaction. Word is Larry Bird and Kevin McHale have been in heated discussions for the past 2 weeks on a blockbuster, and finally after hours of talking they've come to a verbal agreement. Although things could change at anytime, obviously, as of this writing the deal would send Kevin Garnett, Wally Szczerbiak, and Trenton Hassell to Indiana in exchange for Jermaine O'Neal, Danny Granger, Scot Pollard, and Jonathan Bender. This deal makes Indiana the team to beat this year and for the forseeable future, while it also gives Minnesota exactly what they need for Garnett; another superstar (O'Neal), a nice young talent (Granger), and huge cap flexability (dumping Wally and Hassell's contracts for the expiring contracts of Pollard and Bender). Expect this to go down as early as today, or as late as the weekend. It just depends on how quickly things can be finalized.

 

To by zdecydowanie nie było wydymanie Wolves :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by zdecydowanie nie było wydymanie Wolves :roll:

To bylby gwalt w centrum miasta w bialy dzien.

Mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie, bo Indiana jest z gory na dol beneficjentem tej wymiany i automatycznie bierze w ten sposob caly Wschod pod but na pare lat. Przynajmniej pod wzgledem glebii i talentu (bo trzeba sie zgrac, ale to pewnie nie bylby taki problem, bo jednak Pacers wiekszosc czolowych zawodnikow by zachowali). Minnesota nie dosc, ze daje Garnetta, to jeszcze dorzucalaby Szczerbiaka i Hassella - ludzi, ktorzy sa integralnymi czesciami ich rotacji, a nawet pierwszej piatki w ostatnim czasie. Indy oddaje tylko Jermaine'a z graczy naprawde stanowiacych o ich sile. Reszta to mieso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie, bo Indiana jest z gory na dol beneficjentem tej wymiany i automatycznie bierze w ten sposob caly Wschod pod but na pare lat. Przynajmniej pod wzgledem glebii i talentu (bo trzeba sie zgrac, ale to pewnie nie bylby taki problem, bo jednak Pacers wiekszosc czolowych zawodnikow by zachowali). Minnesota nie dosc, ze daje Garnetta, to jeszcze dorzucalaby Szczerbiaka i Hassella - ludzi, ktorzy sa integralnymi czesciami ich rotacji, a nawet pierwszej piatki w ostatnim czasie. Indy oddaje tylko Jermaine'a z graczy naprawde stanowiacych o ich sile. Reszta to mieso.

Jakby nie było to faktycznie w zaistniałej sytuacji korzystna sytuacja dla obydwu drużyn. Pacers wiadomo korzyści nie trzeba omawiać, ze strony Wolves za Garnetta dostają innego czołowego PF młodszego zdaje się o trzy lata, dodatkowo pozbywają się kontraktów Hassela i Szczerbiaka dostają do Jermaine'a młodego zdolnego Grangera no Pollard i Bender to dodatki. Możliwe, że to zwykła internetowa plotka,ale chyba jedyna z tych jakie się pojawiły, która sprawiłaby, że wszyscy zainteresowani byliby zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że do trade'u Pacers-Wolves nie dojdzie, poza faktem gwałtu na Pacers (2 lata z rzędu nie mogą mieć takiego pecha ;) ) to oni mają równy i ułożony skład, od lat są w czołówce jak ktoś już pisał JO'N jest ich liderem. Po co to zmieniać? Po co rozykować? Carlistle na to nie pójdzie, zarząd też nie jest taki głupi.

 

Co do KG to jak wiece lubie jak gracz spędza całą karierę w jednym klubie i jest mu wierny do końca a nie goni za mistrzostwem (no, mam na myśli gwiazdy bo tylko one mogą sobie na to pozwolić, ale i tak nie zawsze) tylko sam wbrew przeciwnością próbuje podnieść drużynę. Ale są pewne wyjatki i właśnie sytuacja KG do nich należy. I tak dziwne ze tyle wytrzymał, poprzedni sezon miał być sezonem ostatniej szansy a teraz jego klub robi takie cyrki, ze bym się stamtąd szybko wyniósł. Podobna sytuacja co AI - wielki, wybitny gracz a przez nieudolną politykę klubu ostatnie klilka lat poszło na marne. Z tym, ze sytuacja Sixers idzie ku lepszemu, a Wolves na odwrót. Niech Garnett odchodzi, byle nie do Sixers, bo go nie lubię 8) :wink:

 

PS. Van zmień napis na avku na tablicy jaką trzyma Kobas na "Shaq I Miss U" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj zgodze sie z Szakiem, bo dla mnie jakby nie patrzec ta wymiana dziala na korzysc tylko Pacers. Takich trzech graczy za takigo jednego ?? czyszczenei salary nie jest tu dla mnie argumentem 'za', owszem, tak jak mowiles Van - przy wymianie Superstar sie traci, ale moze skoro jest okazja to sprobujemy zlamac ta tradycje ??

 

I sie wkur**am ze ta ci*a Kupchack pewnie siedzi z zalozonymi rekami :? Gdyby troszeczke pomyslal, wlozyul wysilku, uzyl 'umiejetnosci' dyplomacji to by mogl cos zdzialac... ale po co? on ma swoj genialny plan 2007 :? Przeciez z KG zaliczylibysmy wielki come back 8)

 

Monty, a dawniej Gumbi ;-) kilka Twoich cytatow :> :

 

" lubie jak gracz spędza całą karierę w jednym klubie i jest mu wierny do końca a nie goni za mistrzostwem "

 

lubisz to bo musisz to lubic, pochwalasz 'nie goeninie' za mistrzowstwem bo AI go nigdy nie zdobedzie :>

 

"przez nieudolną politykę klubu ostatnie klilka lat poszło na marne."

 

nie jestem specem od suxers, ale wydaje mi sie ze takie cos jak transfer Webbera (co sie dzieje ze skinnerami, thomasami i williamsonami kazdy widzi) czy wybory iguodali i korvera (jak na druga runde draftu) byly strzalami w '10'. Z lat wczensijeszych - Dalembert, Sallmons... itd

 

"AI - wielki, wybitny gracz"

 

wielki moze i tak ale czy wybitny to ocenia historia, a z lczbą zero w rubryce "NBA Chammpion" raczje go takim nie nazwą ;-)

 

"Van zmień napis na avku na tablicy jaką trzyma Kobas na "Shaq I Miss U""

 

ja to zrobie jak Ty wstawisz Iversona z tablica "I'll Always B A Loser" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki moze i tak ale czy wybitny to ocenia historia, a z lczbą zero w rubryce "NBA Chammpion" raczje go takim nie nazwą ;-)

Baylor, Ewing, Malone, Stockton...wymieniać dalej

Barkley, Reggie Miller, Adrian Dantley, Darell Griffith, Gary Payton (chyba) :wink: , Zo Mourning (chyba) :wink:

 

A poważnie, na główną dałem newsa, który jest gorąco komentowany na forach Jazzowych. Wydaje się, że zwolennicy i przeciwnicy takiego trad'u są podzieleni dokładnie po połowie. Genarlnie, to co oferują T-Wolves Candi-Man + Jaric albo Hudson nie jest zbyt zadowalające, ale jeśli Miller się uprze to nic nie zdziałamy. Z drugiej strony ciągle słychać jakieś pogłoski, podtrzymywane na naszym forum przez Laker's Loverów :twisted: ale dość głosne w ogóle o tym jaki to Bozio nieszczęśliwy w zimnym SLC (qwa jakby w Juneau na Alasce było ciepło) :evil: i jak próbuje wkręcić się do LAL albo LAC. Zresztą ostatnio za 8 baniek kupił 25 pokojową chatę (600 m kw) na przedmieściach St. Monica, co w kontekście zabiegów sztabu Jazz o jego powrót do zdrowia było krokiem z gatunku hard stupid]. Generalnie, zauważyłem, że w przeciwieństwie do Memo czy Derona Williamsa, o AK czy Ostertagu nie wspominając, Boozer nie cieszy się wielką sympatią kibiców Jazz i jakoś nikt gwałtownie nie oponuje przeciw jego odejściu - jakby co, oczywiście :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poważnie, na główną dałem newsa, który jest gorąco komentowany na forach Jazzowych. Wydaje się, że zwolennicy i przeciwnicy takiego trad'u są podzieleni dokładnie po połowie. Genarlnie, to co oferują T-Wolves Candi-Man + Jaric albo Hudson nie jest zbyt zadowalające, ale jeśli Miller się uprze to nic nie zdziałamy.

Taki trade z punktu widzenia Wolves wskazywałby tym bardziej na to, że Garnett może pożegnać się z drużyną, ani Garnett ani Boozer się na pełny etat na C nie nadają za bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za e-basket:

" Mogę powiedzieć, że z całą pewnością nie mamy zamiaru oddawać KG - to słowa Glena Taylora, który dodał, że ma zamiar zatrzymać Garnetta przynajmniej do końca trwania jego kontraktu, to jest do sezonu 2008/2009 włącznie."

 

Hohoho. Ale bez wymiany z udziałem Wolves. Tak więc chyba Boozer coraz bardziej pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za e-basket:

" Mogę powiedzieć, że z całą pewnością nie mamy zamiaru oddawać KG - to słowa Glena Taylora, który dodał, że ma zamiar zatrzymać Garnetta przynajmniej do końca trwania jego kontraktu, to jest do sezonu 2008/2009 włącznie."

 

Hohoho. Ale bez wymiany z udziałem Wolves. Tak więc chyba Boozer coraz bardziej pewny.

Poczytaj sobie w archiwach co pisały i co mówiły źródła Raptors o panu którego masz aktualnie na avcie i w nicku, a wszystko zaczniesz postrzegać w innych barwach 8), a 15.XII tuz, tuż :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie w archiwach co pisały i co mówiły źródła Raptors o panu którego masz aktualnie na avcie i w nicku, a wszystko zaczniesz postrzegać w innych barwach 8), a 15.XII tuz, tuż :roll:

Co prawda to prawda (czy jakoś tak). Ale Raps na tym wyszli beznadziejnie. Oddali Catera za nic. A tutaj chyba nikt nie jest taki głupi i któraś strona może wyjść co najwyżej gorzej, ale nie beznadziejnie. Zastanawiam się czemu Boozer w tamtym sezonie tak obniżył loty? Trafił mu się kontrakt i siedzi z palcem w nosie? Może Minessota go do gry przekona :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zapodalem zadnych ploteczek, a zebralo sie troche tego, oto one:

1.Al Harrington ma byc uzyty jako "trading bait" do sciagniecia "prawdziwego" PG albo/i w pakiecie centra do Hawks.

2.Knicksi takze szukaja PG, potencjalne wzmocnienia to Eric Snow, Earl Watson albo Brevin Knight.

3.Ruben Patterson takze jest do wziecia, Portland juz go nie chce, poki co mowi sie tylko o NY Knicks jako potencjalnych "kupcach".

4.Oto gracze ktorzy moga zastapic zwolnionego Doug'a Christie:Wesley Person, Rodney White, Felipe Lopez, Adrian Griffin, Erick Strickland.

5.Voshon Lenard jako ze wygasa mu kontrakt moze zostac wymieniony przez Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.