Skocz do zawartości

Rumors, trades- sezon 05/06


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Penny Hardaway plus David Lee za Martina

ale Denver chce Frye

Steve Francis do Denver Earl Watson Voshon Lenard New York, Jamal Crawford i Trevor Ariza do Orlando razem z Nene.

Darko Milicic i Carlos Arroyo za Kelvin Cato i first-round pick.

knicksi chca ew.forwards Reggie Evansa lub/i Danny Fortson.

lub Drew Goodena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas wogóle nie myśli, nie wiem dlaczego wogóle chce oddać Pennego, za Martina, ma perspektywicznego zawodnika w postaci Frya, no i Lee tez zly nie jest jak na debiiutanta, to sila pod koszem jest, Martin przeciez z takim kontraktem tez nie pojdzie na ławke, a jak obaj mają się marnować to nie powinno być tak. Jeżeli chce coś ruszyć w zespole, to prędzej wziołbym Evansa, zbiera, cos tam punktuje, jest dobrym defensorem, pozatym ine potrzeba jakiejs gwiazdy tylko predzej zemieslnika. Na ich miejscu starał bym się pchaćna chama w pizdu Rose, co najwyzej jakis z nmniejszymi kontraktami podobychac czy cos, zeby jak najbardziej salary podczyscic, jezeli naprawde nie zalezy im na kasie, to niech chociaz pomysla o tym ze role players tez sa potrzebni w zespole, a oni dziur maja od groma, nie ma PG z prawdziwego zdarzenia, obrona tez kuleje. Thomas musi chyba siąść i poważnie pomyśleć.

 

Patrząc z perspektywy Orlando wygląda to dobrze, gdyby oba transfery doszły do skutku. Arroyo moze nie jest juz tym samym zawodnikiem co w Utah, ale jest porzadny i sie przydaje, Drako to ciagle niespelniony talent, w mlodym orlando napewno dostal by szanse aby sie pokazac, co do Jamala i Trevora, to ten Jamal kuleje troche, nie pasuje mi tam, za to Trevor dalej moze sie rozwijac. Caly sklad byly mocno odmlodzony, a trio mlodych pod koszem ktorzy by sie spokojnie mogli wymieniac na pozycjach jest bardzo dobra opcja. Nene razem z Howardem i ze wsparciem Milica brzmi groznie :D, pozostaje tylko czekac, bo zostalo jeszcze 10 dni do konca lini transferowej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ubolewam że 100 post bedzie w takim tonie ale cóż:

Po pierwsze: 1. widze sporo ale żeby jarać się nad atrakcyjność meczy Toronto? grają może nie nudno ale bdb to za wysoka nota

2. Sprawa Bosha - taki pewny że zostanie to nie jestem. Kilka faktów temu przeczy a jeden istotny jest nawet pomijany. Chodzi tu o taką błachostkę jak PRZEPISY PODATKOWE - niestety w kanadzie , w NY i w Californii są troszkę pod górkę ( może stąd konieczność płacenia w Big Apple zawysokich kontraktów).

3. możliwości obudowania go dobrymi graczami budzi moją wątpliwość

4. zimny Klimat, fakt może niedoceniany ale spróbuj ruszyć Szaka z Florydy!!!

5. Vancouver Grizzles już nie ma i co przypadek czy marne zainteresowanie kibiców i mediów? z resztą lud drwali nigdy nie palił się do kosza jak do hokeja (prawda vince?)

6. głupek nadal jest jeżeli za Davisa oddaje 1st round pick (ok. czyszczenie salary by przytrzymać Bosha)

7. Ale klasę Bosha w pełni potwierdzam i malkontenci ( szczególnie ci z Chicago podniecający się średnim Kirkiem lub Benem nie mają racji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daretti to Ty lepiej pogódź się z prawdą, że Toronto to "zadupie" i grać tam to w opinii zawodników zsyłka nie mniejsza niż Hawks czy Portland. Myślę, że Bosh pogra do kontrakt year w Toronto, a potem się okarze. Jeśli władze klubu będą bały się, że wyfrunie (jak większośc liczących się graczy) z Raps to jestem w stanie sobie rękę uciąć, że będą chcieli oddać go za kogoś niż stracić za darmo. Raps poza krótkim epizodem kiedy Wschód zszedł na psy nie byli nigdy liczącą się ekipą i to się raczej nie zmieni...dopuki grają w Kanadzie.

Po drugie przestan puszyć się jak pawik, bo wygląda to co najmniej śmiesznie. Nie potrafisz normalnie dyskutować to lepiej nic nie pisz.

Z tą Kanadą sie juz utarl taki przesąd ze nikt tam nie chce grac ale to jest tylko gadanie przyglupow ktorzy nie znaja sie na rzeczy...Zapewniam was ze do Toronto przyjda ciekawi zawodnicey bo jak są perspektywy to znajda sie i chetni do gry, a te pierwsze sa jak najbardziej....

Widocznie jestem przygłup i zresztą nie tylko ja.

I może te "zapewnienia" poprzesz jakimiś faktami. Ja mogę swoje zdanie poprzeć dowodami, że wszyscy przydatni gracze raczej woleli odchodzić niż przychodzić do Toronto. Davis, Rose, Mourning, Williamsy (to że Raps nie potrafili ich wykorzystywać nie znaczy, że byli słabi), nawet wasz Air Canada, i Bosh, który już przebąkiwał, że będzie w przyszłości rozważał oferty innych klubów, no i jeszcze jedno nazwisko, które po RS pewnie z Rapsów odleci- James... wymieniać dalej. Jdynym, który jest wierny Raps to Pitterson, ale to raczej dlatego, że nikt go nie chce :roll:

A kto przyjdzie?

Ale klasę Bosha w pełni potwierdzam i malkontenci ( szczególnie ci z Chicago podniecający się średnim Kirkiem lub Benem nie mają racji).

Malkontenci? Średni Kirk? A w czym ten Kirk taki średni? Oglądam najwięcej Bulls spośród wszystkich innych ekip i nie zauważyłem tej "średniosci" Może cos więcej usłyszę zanim Cię całkopwicie zjadę za ten osad :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczen od josepha :

 

kore 6-8 baniek, a nawet ciut więcej oferowa Pax Edkowi i teraz oglądasz go w Knicks...

z tego co pamietm to chcial mu dac 1ą banke na 1 sezon z zalozeniem ze jesli sie sprawdzi dostanie duzy kontrakt. Palant sie wtedy postawil i go pogonili... :roll:

 

Bunia:

Thomas musi chyba siąść i poważnie pomyśleć.

 

Kazdy przyzna ze to Knicksom niczego dobrego nie wróży :P

 

A na koniec ktos kto czuje bedzie mial najwiecej odpowiedzi na swoje "poglady" ;-)

 

czyli niejaki daretti:

 

daje sobie reke uciac że Christopher zostanie w Kanadzie

Wiesz ze bez reki ciezko zyc?

 

Embry czysci salery zeby mozna bylo zaproponowac Boshowi maksymalny kontrakt i nieliczcie ze on gdzies odejdzie, to juz nie te czasy.

Myslal indyk o niedzieli ;-)

 

I przestanicie pieprzyc ze nikt tam nie chce grac...Tylko pseudo gwiazdeczki pokroju dziadka morninga odstawialy kabaret ze nie chca tam grac...

Mourning, Aaron W., Eric W., T-Mac, Carter, Alston i nie wiem - Rose chcial? Davis chcial? Marshall chcial? To ze tobie sie to nie podoba nie znaczy ze musisz naginac fakty... Ja tam widzialbym niezla druzynke z tych nazwisk ktore wyminilem. Jak by nie patrzec i co by nie mowic :roll: Rozumiem ze masz jakies jeszcze argumenty ze "tylko dziadek Mourning nie chce tam grac" ?

 

BTW. ladny mi dizadek ze srednimi 8pts, 6reb, 3blk w 20min 8)

 

Z tą Kanadą sie juz utarl taki przesąd ze nikt tam nie chce grac ale to jest tylko gadanie przyglupow ktorzy nie znaja sie na rzeczy

I wyszlo szydlo z worka, jestesmy przyglupami i tyle 8) Aha, zapewne wziales pod uwage 40-procentowy podatek kanadyjski ? No ale to pewnie jest jak magnes na najlepszych ;-)

 

I nie pieprzyc mi ze Bosh jest cienki bo to nie ma podstaw a ktoś kto tak pisze jest jebniety zdrowo.

To mi sie kwalifikuje pod moderatorski ostrzezenie ;-)

 

jak juz jest pod koszem to dzieki swojej szybkosci robi kazdego centra jak chce

Ah ten Chris, tylko no i dlugo dlugo nic...Drzyjcie wszyscy centrzy a najlepiej niue wychodzcie na boisko. Po co?

 

 

Ogolnie swietny post ;-) kolejny fan z mikroswiatem :P urocze. Tylko mala uwaga, nie obrazaj innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego co pamietm to chcial mu dac 1ą banke na 1 sezon z zalozeniem ze jesli sie sprawdzi dostanie duzy kontrakt. Palant sie wtedy postawil i go pogonili... :roll:

Już nie raz Ci pisałem, że z pamięcią to u Ciebiew słabo...

Przed opcją z wykorzystaniem ostatniego roku w kontrakcie były przecież rozmowy o testach DNA, które jeśli pójdą pomyślnie to... swita Ci już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego co pamietm to chcial mu dac 1ą banke na 1 sezon z zalozeniem ze jesli sie sprawdzi dostanie duzy kontrakt. Palant sie wtedy postawil i go pogonili... :roll:

Już nie raz Ci pisałem, że z pamięcią to u Ciebiew słabo...

Przed opcją z wykorzystaniem ostatniego roku w kontrakcie były przecież rozmowy o testach DNA, które jeśli pójdą pomyślnie to... swita Ci już

to chyba nie mi pisales i nie na forum albo na forum jak mnei w wakacje nie bylo :P

 

PS. nie widzialem waszych postow z ignazzem jak pisalem swojego stad te powtorki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josphnba to najpierw ja poprosze o wyjaśnienie mi w czym Kirk jest taki ponadśredni. Będzie Ci bardzo łatwo mnie przekonać jak zaczniesz od FG % bo to z Benem na pewno czołowa para NBAw tym elemencie gry.( Kirk 45 wśród G z 40,3 %FG (boykins jest wyżej może trejd? :wink: )

dobrana para! oczywiście piszę to w kontekście waszej niechęci do Raya Allena a nie aby nabijać się z perspyktywicznych ale obiektywnie patrząc średnich graczy ( tzn. dobrych)

FG% Kobiego mocno krytykowanego za ilość rzótów wygląda lepiej!

 

Jak tam asysty???

 

1 Steve Nash , PHX apg 11,0 a/t 2,86

2 Baron Davis , GSW 9,2 3,03

3 Chauncey Billups , DET 8,5 3,73

4 Brevin Knight , CHA 8,5 3,72

5 Andre Miller , DEN 8,2 2,7

6 Jason Kidd , NJN 7,8 3,25

7 Chris Paul , NOK 7,7 3,19

8 Allen Iverson , PHI 7,4 2,29

9 Stephon Marbury , NYK 6,9 2,41

10 Dwyane Wade , MIA 6,8 2,16

11 Luke Ridnour , SEA 6,7 3,32

12 Sam Cassell , LAC 6,6 2,8

13 T.J. Ford , MIL 6,5 2,04

14 Kirk Hinrich , CHI 6,4 2,77 ( drugi wskaznik jak na młodego gracza extra)

ale tuz tuż egoistyczny Arenas i JoeJohnson a brakuje jeszcze lepszego o niebo TParkera

30 zespołów więc 14 sam środeczek

%3 - 34,7 oczko za finleyem :wink:

steals solidne 1,18 spg - 27

wskażnik eff +15 super ale coś mi się zdaje że udział w tym ma Pargo!

Statsy nie są najważniejsze ( bo w nich jNelson jest lepszy a jakoś och i achów o nim nie czytałem?!!)

Ale przyznasz że obniżył loty wobec poprzedniego sezonu!

Wyniki zespołowe no z Orlando porównywać czy nie?

chemia w zespole - ani rewelacyjna ani tragiczna

PODKREŚLAM ŻE NIE JEST TO SŁABY GRACZ, B.PERSPEKTYWICZNY ALE ZACHWYTÓW U OBIEKTYWNYCH OBSERWATORÓW NIE WZBUDZA, OK. MA PRAWO BYC TWOIM ULUBIEŃCEM I KROPKA. Znam takich co uwielbiali Marka Eatona! :lol:

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Daretti dlaczego jesteś taki bojowy? Zimno Ci w Kanadzie. Mozna mieć inne zdanie ale aby tak mało kulturalnie?

 

EDIT by mod

To się tyczy Darettiego i Ciebie ignazz (ale nie tylko). Nie piszcie postów jeden pod drugim. Do takich spraw służy EDIT

Jeśli się nie dostosujecie to będziemy zmuszeni kasować wasze posy, bo nie mam ochoty odwalać za was roboty i przenosić tresci jednego posta do drugiego

 

Przepraszam, ale mnie trochę Daretti sprowokował. A i komentarz na czerwono w trakcie moich wywodów o bulls dziwnie mnie nie dziwi!!!

Zaczęło sie ciekawie. jeden z nas niedługo zostanie bez ręki a thomas siedzi i myśli. Kurde ma 29 zespołów do uszczęśliwienia, czyli coraz mu trudniej bo kiedyś było mniej!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako kibic Raptors chciałbym sprostować Wasze zdania i osądy.

 

Chris Bosh to obecnie jeden z najlepszych PF w tej lidze, z roku na rok staje się coraz lepszy, lideruje drużynie, świetnie radzi sobie w pomalowanym, interesuje się nim napewno sporo klubów, przydałby się wszędzie. Ale pisanie, że zmiecie go wiatr, że nie potrafi grać, że jest słabiutki nie ma żadnego, ale to żadnego potwierdzenia na boisku to są tylko jakieś wymysły bezpodstawne. Podobnie jak Daretti jestem zdania, że zostanie w tym zespole na dłużej.

 

Wszyscy powtarzacie, że w Toronto nikt nie chce grać, że to zadupie itp. Ale nie zauważyliście, że tam kilku graczy naprawdę "wyskoczyło" z formą ? Chris Bosh w dwa lata stał się liderem, Mike James, który do tej pory był rezerwowym Houston tutaj ma pewne miejsce w pierwszym składzie, jest współliderem drużyny, Donyell Marshall także lepiej się spisywał w Raps niż w Utah czy teraz w Cavs. Młodzi gracze pokroju Cywila, Calderona, Grahama napewno będą lepsi za rok, będą się rozwijać.

 

Następnie była poruszona sprawa niewykorzystywanych Aaron, Erica, Rose'a... Aaron nic nie grał nawet w Nets, nic nie gra teraz z NOH więc o jakim niewykorzystywaniu my mówimy ?? O jego faulach, 2pkt. i 3zb. na mecz ? Eric już od dłuższego czasu narzeka na brak minut, ale jak je dostaje to nie gra nic, wiem bo śledze mecze Raptors w tym sezonie. Rose chyba nie musze tłumaczyć od początku grał słabo, spadł w statystykach, nie przynosił większych korzyści dlatego został oddany, ale to mu chyba było na ręke, że do Knicks.

 

Mourning, Aaron W., Eric W., T-Mac, Carter, Alston i nie wiem - Rose chcial? Davis chcial? Marshall chcial? To ze tobie sie to nie podoba nie znaczy ze musisz naginac fakty...

Świetnie wytłumaczył to Daretti. Ja dodam, że Davis, Marshall odeszli bo mieliśmy Babcocka na pozycji GM, który wiadomo ... gówno zrobił, żeby było dobrze w tym zespole. Wymienił ich lub oddał bez zysku. Alston robił z siebie gwiazde, co nie podobało się Mitchellowi i został oddany, z dużym plusem dla nas. Mourning to dla mnie chodząca stara gwiazda, dla której straciłem szacunek, podobie jak Carter, który nie przykładał się do gry co sam przyznał.

 

Daretti to Ty lepiej pogódź się z prawdą, że Toronto to "zadupie" i grać tam to w opinii zawodników zsyłka nie mniejsza niż Hawks czy Portland. Myślę, że Bosh pogra do kontrakt year w Toronto, a potem się okarze. Jeśli władze klubu będą bały się, że wyfrunie (jak większośc liczących się graczy) z Raps to jestem w stanie sobie rękę uciąć, że będą chcieli oddać go za kogoś niż stracić za darmo. Raps poza krótkim epizodem kiedy Wschód zszedł na psy nie byli nigdy liczącą się ekipą i to się raczej nie zmieni...dopuki grają w Kanadzie.

Toronto to piękne miasto, bardzo ładne, zielone :roll: :wink:

Nie można mówić J za zawodników jak tam im się gra. Przekonamy się podczas lata kiedy będzie sporo dobrych wolnych agentów i wtedy przekonamy się gdzie wolą grać.

 

Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że Raptors niczego nie osiągną jeśli będą grać w Kanadzie. To samo można powiedzieć o Bulls, Knicks, Blazers, Bobckats i innych drużynach, że oni też nic nie osiągną, ale nie ze względu na miasto, tylko patrząc w przyszłość. Akurat o wynikach drużyny nie świadczą miasta gdzie grają, tylko zawodnicy i zarząd, który kieruje drużyną.

 

3. możliwości obudowania go dobrymi graczami budzi moją wątpliwość

4. zimny Klimat, fakt może niedoceniany ale spróbuj ruszyć Szaka z Florydy!!!

5. Vancouver Grizzles już nie ma i co przypadek czy marne zainteresowanie kibiców i mediów? z resztą lud drwali nigdy nie palił się do kosza jak do hokeja (prawda vince?)

6. głupek nadal jest jeżeli za Davisa oddaje 1st round pick (ok. czyszczenie salary by przytrzymać Bosha)

3. Zależy jak pojmujemy dobrych graczy... bo dla mnie dobrymi graczami są np. Villanueva, James a super graczami Wade, Melo czy James. Trzeba ustalić o kim mówimy.

4. Szaka nikt nie ruszy

5. O ile się nie myle, tam były większe problemy z zarządem, do którego oczywiście mogły się przyczynić kłopoty z mediami, finansami, ale w Raptors daleko do tego.

6. Pick był od Denver, którzy i tak będą mieli niski numer jeśli nadal będą dobrze grać tak więc nie ma powodów by mówić, że Embry to głupek, dokonał paru trafnych i dobrych decyzji: pick od Hornets za nieprzydatnego Aarona, oddanie Rose'a, wyczyszczenie biura z Babckoków.

 

Zanim powiecie coś odnoście tego, że tam nikt nie będzie chciał grać, że to zadupie najpierw pomyślcie kto tam wcześniej był GM. Odpowiem Wam: głupi Rob Babcock, który nic nie potrafił dobrze zrobić i sam odstraszał graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jdynym, który jest wierny Raps to Pitterson, ale to raczej dlatego, że nikt go nie chce Rolling Eyes

Nie do konca. 2 lata temu chcieli go i to bardzo New Orleans Hornets, ktorzy szukali wedy backupu dla wydawalo sie im swojej gwiazdy- Jamaala Mashburna, jednak oferta bodajze 15 baniek za 4 lata została yrównana przez Raps, gdyz Mo Pete byl wtedy RFA. Więc jednak ktos go chciał.

 

Co do sprawy Bosha to jestem trochę po srodku miezy tymi ktorzy sie nad Boshem zachwycaja, a tymi ktorzy pisza ze jest strasznie przereklamowany. To drugie z powdu tych jumperkow, jak nie lubie tego u JON'a tak i Bosha, ma nawet niezly ten jumperek, ale imo powinien on bardziej wykorezystywac swoja wrecz "kocią" zwinność i byc kimś blizej Amariusza niz Nowika. Bo sporo manwrów pod ksozowych ma bardzo dobrych i przede wszyskim szalenie szybkich. Do tego ma zadatki na jednego z najlepiej asystujacych wysokich. Powinien w to lato trochę popracować nad soba, bo do tej pory mial na to malo zcasu gdyz nie jest to gracz kontuzjogenny co jest jego plusem. Choc jak widzialem Amare w czasie przerwy bardzo duzo pracwal na silowni nad swoja siła (sylwetką). Reasumjac Chris to jest juz bdb gracz, moze trochę na wyrost dostal powaloanie do ASG, ale jesty to trochę nowoczesny typ gracza podkoszwego ktory potrafi sypna jumperkiem nawet z 5- 6 metrów. Nie luie tego typu graczy i jesli mialby wybor nad podpisaniem maxa dla niego czy dla Dwighta Howarda wybralbym tego drugiego. Jednak imo znajdzie on chetnych na jakies 70 baniek za 6 lat gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jdynym, który jest wierny Raps to Pitterson, ale to raczej dlatego, że nikt go nie chce Rolling Eyes

Nie do konca. 2 lata temu chcieli go i to bardzo New Orleans Hornets, ktorzy szukali wedy backupu dla wydawalo sie im swojej gwiazdy- Jamaala Mashburna, jednak oferta bodajze 15 baniek za 4 lata została yrównana przez Raps, gdyz Mo Pete byl wtedy RFA. Więc jednak ktos go chciał.

 

Co do sprawy Bosha to jestem trochę po srodku miezy tymi ktorzy sie nad Boshem zachwycaja, a tymi ktorzy pisza ze jest strasznie przereklamowany. To drugie z powdu tych jumperkow, jak nie lubie tego u JON'a tak i Bosha, ma nawet niezly ten jumperek, ale imo powinien on bardziej wykorezystywac swoja wrecz "kocią" zwinność i byc kimś blizej Amariusza niz Nowika. Bo sporo manwrów pod ksozowych ma bardzo dobrych i przede wszyskim szalenie szybkich. Do tego ma zadatki na jednego z najlepiej asystujacych wysokich. Powinien w to lato trochę popracować nad soba, bo do tej pory mial na to malo zcasu gdyz nie jest to gracz kontuzjogenny co jest jego plusem. Choc jak widzialem Amare w czasie przerwy bardzo duzo pracwal na silowni nad swoja siła (sylwetką). Reasumjac Chris to jest juz bdb gracz, moze trochę na wyrost dostal powaloanie do ASG, ale jesty to trochę nowoczesny typ gracza podkoszwego ktory potrafi sypna jumperkiem nawet z 5- 6 metrów. Nie luie tego typu graczy i jesli mialby wybor nad podpisaniem maxa dla niego czy dla Dwighta Howarda wybralbym tego drugiego. Jednak imo znajdzie on chetnych na jakies 70 baniek za 6 lat gry.

ja chciałem dodac ze sie zagadzam z tym panem odnosnie gry Chrisa Bosha.

A Hinirch to coś czego nie uchwycisz w statsach, ma ten rodzaj moblizacji innych graczy na parkiecie czego wydaję sie czasem brakowac Boshowi.

ps.Mam nadzieje ze mnie Daretti nie zlinczuje :? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mozecie i byc nwet z toronto mozecie mieszkac obok hali i miec w rodzinie jakiegos insidera z Raptors, ale raczej nikt mi nie wmowi ze nawet z waszej argumentacji wynika to ze chceili zostac, grac dla Raptors lub czeprali z tego jakakolwiek radosc. Czy cienias, czy zarozumialec, czy gwiazda, czy role player, czy dziadek, zaden sie nie palil do gry tam, czesc mowila to otwarcie, czesc przez aluzje, niedopowiedzenia. Ja tylko mowilem o tym ze mniej lub wiecej kazdy dawal do zrozumienia swoja niechec, sprzyjaly temu rozne okolicznosci ale wnioski byly takie same. Wyniklal z nich ze dla zadnego gra dla Raptors nie byla spelnieniem marzen, a nawet meczarnia. Nie mialo znaczenia w moim dowodzeniu to kto jaki poziom prezentuje sportowy.

 

I mam gdzies co se gadasz ze sie nie znam czy cos, rozumow nie pozjadales zeby miec patent na prawde, mowie to co czytalem podczas tego i poprzednich lat nt temat; komentarzy, cytatow, wypowiedzi 'innych' itd.

 

I nie rozumioem czemu nie mozna miec wlasnych (poza tym czym posluzylem sie wczensiej) opinii nt temat. Hamuj sie prostaku, bo wprowadzasz tutaj poziom jakiegos rynsztoka uzwajac chamskich okreslen i najzwyczajniej w swiecie obelg na innych.

 

Co do Kirka - to dobrze sie Byku wyrazil - statsy w jego przypadku nie oddają realnej wartosci i umiejetnosci. Bo Hinrich jest takim typem zawodnika ktorego talent i wklad w gre czesto jest niewyrazony odpowiednio w statystykach (takie przeciwienstowe Walkera ;-) )

 

Co do Bosha - to nie pamietam zeby ktos ujuął mu talentu albo stwierdzil ze jest cienki :roll: . No a czy zostanie to sie okaze, choc dopiero za 1.5 roku (a moze wczesniej) a wtedy powroci9my do teamtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło do wymiany.

L.A. Clippers acquire Vladimir Radmanovic from Seattle for Chris Wilcox.

Dla kogo to lepsza wymiana.

Moim zdaniem dla LAC. Bo to będzie swietne uzupełnienie dla Kamana i Branda. Bardzo dobre posunięcie włodaży LAC.

Nie bardzo rozumiem po co SEA kolejny center i to kolejny taki sobie. Mają juz Fortsona I Potapenko, ale chyba oni nie grają teraz zbyt dużo??

Wilcox może tylko zyskać na tej wymianie, napewno będzie dłuzej na parkiecie niż w LAC a jego statystyki dotychczas nie zachwycające z pewnoscią sie poprawią. W końcu średnio 4 ziórki w 14minut!!

Może to zapowiedź oddania Vitaly'ego bo jego nazwisko ostatnio często pojawiało sie w róznego rodzaju plotakach i zapowiedź kolejnych zmian w zespole SEA.

A LAC chcieli wymienić Wilcoxa. Mówiono o Griffinie z Wolves, a tu mała niespodzianka. W każdym bądź razie drużyna zyskała na tej wymianie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana ciekawa, po pierwsze obu zawodnikom po tym sezonie koncza sie kontrakjty i dlatego zarowno Seattle jak i LAC od dluzszego czasu szukali chetnych na tych graczy. Bo jak bylo raczej wiadomo nie podpisali z nimi by kontraktu, szczegolnie z Radmanem, ktory sie bardzo cenil w poprzednie lato.

 

Teraz co do wartości obu kosykarzy, to Radman jest typem gracza podkoszowego ktrego za bardzo nie lubie (po za malym wyjatkiem- Nowitzki), czyli ktory omija trumnę z daleka. Rzut ma srednio, ale rzuca z dystansu bo nie moze sie pchac blizej pod ksoz bo nie jest do tego ani stworzony, ani chyba nie chce czesto stojac daleko od kosza, do tego jako rebounder i defender sprawdza sie co najwyzej kiepsko. Co innego Wilcox, ktory po poprzednim sezonie sprawial na mnie dobre wrazenie, tearz zostal mu znacznie czas limitowany, z powodu ze zdrowi w miarę sa Kaman i Brand. Jednak jest on ggraczem w ataku przy niezlym asystenncie na wzor Amarefgo. Nie przesadzam, widziualem kilka meczy LAC i nawet w tym sezonie z Livingstonem grali niezle pick and rolle, jakich nnie powstydzili by sie Nash z Stoudemirem. W słabych pod wzgledem frtonu rosterze moze wywalczyc miejsce w otacji i grac po ok.25-30 minut na mecz. Bo mimo ze jest tam sporo graczy pod ksozowych to zaden z nich nie jest nawet nie zbliza sie do gwiazdy, czy nawet chocby wielkiego prospekta, a Chrisa mozna za wielkiego prosepkta uwazać.

 

Niewiem jaki większy sens mieli w tym tradzie LAC, bo Wilcox, był bdb uzupełnieniem z ławki dla Kamana i Branda. Radman to powiedzmy sobie szczerze tego hustle nie da o dawał w jakims stopniu Wilcox, a i w ataku tez bedzie uciekac z trumny, duzo lepsza opcja dla nich bylby E-Griff, choc tez jest graczem, ktory lubi rzucic zza luku, to jednak stanowi jakś sile równiez pod koszem. Szczerze to dla mnie osłabienie Cliperss. no i co najwazniejsze czy Ci gracze równiez w przyszlym seonie beda grali w swych nowych klubach, bbo jak wiemy trzeba bedzie wydac spora kase na graczy, ktorzy do konca jeszcze sie nie spelnili i pokazali (przede wszystkicm Wilcox).

 

Myśle ze SSS bedzie chcialo podpisac Wilcoxa, i ma na to spore szanse bo jakas kase tam bedzie miala , a mysle ze umowa na wzor tej ktora tego lata dostali Abdur-Rahim czy Stromile , czylli zaczynajaca sie od MLE moglabyc wystarczajaca dla potrzeb Wilcoxa i jego agenta :wink:. Co do Radmana, to mysle ze w to lato Serb troche spusci z tonu i z ucalowaniem reki wziolby 40 baniek za 6 lat, jednak imo Clipps go wzieli, zagraja dobry sezon, pokaza ze sa zespolem perspektywistycznym i mozae Radmanowi sie w Kaliforni bardzo spodoba i bedzie wstanie przebolec kilka milionow mniej na swoim kontrakcie, hocby z LAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła wymiana dla obydwu stron. Wiadomo jak wyglądała sytuacja z Radmanovicem w Sonics, teraz w Clippers kiedy kontuzjowany jest Corey pewnie wskoczy na jego miejsce do S5 a po sezonie weźmie gdzieś niższy kontrakt niż ten, który chciał. Wilcox znowu w Clippers mając przed sobą Branda czy Kamana nie mógł do końca się rozwinąć może teraz w Sonics błyśnie bo talent to on ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ona dodatkowy aspekt: doświadczenie Radmana w PO. clips po prostu takiego gracza potrzebowali. wszyscy porównując wymienianych zawodników patrzą w metryki i statsy oraz jakim perspektywicznym jest sie graczem. Zanika jednak kult PO. W erze jordana ciągle podkreślano która ekipa jest w PO, kto ma jakieś doswiadczenie itp. teraz Liga jest w takim jakimś dziwnym etapie ( moze wymiana pokoleń Gwiazd) że mówi sie o budowie ekipy na przyszłość, plan 2007 czy inne dyrdymały. Np. sprawa bosha i jego odejścia z Rap gdy gość ma ważny kontrakt. schodzą tematy po prostu coraz dalej od PO. Ile rzutów oddał Kobie jest ważniejsze od tego jak zapewnić sobie przewage boiska w PO. Popatrzmy na Cavs którzy leją regularnie u siebie czołówkę Ligii. Dla nich przewaga parkietu to życie i śmierć, nie wiem czy ważniejsze od tego za kogo opchnąć Goodena i co jad LE na śniadanie!

ps. kończac dyskusję o Kirku zadam pytanie, jeśli jego gra ma taki genialny wpływ na grę zespołu to 1. gdzie zwyciestwa ( przyznaję oddać trzeba honor że wiele porażek po niebywałej i ambitnej walce) 2. Na jakiego gracza Kirk ma taki rewelacyjny wpływ swoja grą? dobry klimat w szatni? Jak kwiecień poza PO to niech i fiołkami tam pachnie!

czepiam się tych PO ale za Oceanem mają tam hopla a u nas zawsze jakiś ważniejszy temat. Nie można powiedzieć o ekipie która w zeszłym roku tak fajnie grała że wb tym roku nie musza wejść do PO. Właśnie że muszą. Byku odważne słowa że Bulls nie tylko w PO ale i na pewno nie z pozycji 7-8. rozumiem że 6 pozycja w zasięgu?

 

Z nowych/starych kombinacji czekamy na Milicic Aroyo za Cato i pick, wtedy Aroyo na S5 PG i francis do NY za kończacy się kontrakt Pennego. tylko że Magic chca jeszcze Jamala. No to para G : Marbury & Francis jeszcze ciekawsza!!!! Myślę że Thomas zmięknie i frye za Martina ( jeśli poprzedni deal nie wyjdzie bo potrzebny jest jako mięso PennY)

Ew. Cato i Francis za Arize Lee Pennego i Jamala.

Do gry o Francisa włacza sie Minny.

Detroit szczególnie podchodzi do ew. trejdów Cato pasuje bo kończy mu sie kontrakt a za rok trzeba podpisać z BigBenem i Princem!!!! ale dodatek cato sprawia że są jeszcze mocniejsi choć oddanie 2 PG wielce ryzykowne!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gry o Francisa włacza sie Minny.

Detroit szczególnie podchodzi do ew. trejdów Cato pasuje bo kończy mu sie kontrakt a za rok trzeba podpisać z BigBenem i Princem!!!

Prince chyba podpisał kontrakt w tym roku!! Przynajmniej coś takiego obiło mi się o uszy. A kwota mi się otarła o uszy to coś koło 42 milinów tylko nie pamiętam za ilu letni kontrakt!! Było coś takiego..?? :roll:

Opcja Francisa w Minny chyba wygasła po tym jak oddali Szczerbiaka do Bostonu, bo niby kogo oni mają teraz do zaoferowania Orlando??

Blounta z jego dużym kontraktem(żeby sie zgadzało salary) i kogo Hudsona lub Jaricia??Wydaje mi się, ze Orlando na to nie pójdzie, bo oni chcą wyczyścić salary i szykują się na budowę poraz kolejny od nowa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince chyba podpisał kontrakt w tym roku!! Przynajmniej coś takiego obiło mi się o uszy. A kwota mi się otarła o uszy to coś koło 42 milinów tylko nie pamiętam za ilu letni kontrakt!! Było coś takiego..?? :roll: !

Było, tylko w tamtym, a nie w tym roku. ;) Tay dostał 47 baniek na 5 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.