Skocz do zawartości

Rumors, trades- sezon 05/06


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze Spreewell do LA

Z tego co się oriętuję, to LAL zrezygnowali z wyścigu (jeśli można było to tak nazywać :lol:) po Spre, głównie dlatego, że Latrell chciał tłustego kontraktu, a oszczędzający włodarze Lakers nie chcieli mu tyle dać (i dobrze bo tylko to on wart niebył i już nie będzie)

 

Tim Thomas jeszcze nie zakończył formalnie przygody z Bulls a już w szeregu ustawiaja się Pacers, którzy w przypadku ewentualnego zwolnienia TT z Chicago chcą go pozyskać dla siebie. Thomas sam przyznaje, że chętnie zagrałby dla Indiany, ale jakoś nie wierzę, żeby nieznalazł się chętny na jego kończący się kontrakt przed tradededline. Co ciekawe podobno Tim wcale nie pali się do gry dla coacha Browna argumentując to faktem, że przez Larrego dwukrotnie był transferowany do innych zespołów. Jak dla mnie oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłoby ściągnięcie jakiegos dobrego niezawowolonego gracza (czyt Pierce'a) do zespołu z Illinois. Czekałem rok na Sweeta, to teraz chętnie poczekam do lutego na Paula :P thomas coś jeszcze może wniśc do zespołu, który dąrzy do przebudowy. Nieuda mu się już nabrać nikogo jak to było w Bucks, ale jeszcze może okazać się przydatny, a jego 14 milionowy kontrakt to lep na który można zwabic niezła muszkę :twisted:

 

Atlanta nadal próbuje wytransferować z klubu Ala Harringtona, któremu po sezonie kończy się kontrakt, a na którego (niewiem dlaczego) zęby ostrzy Paxon :?. Podobno Hawks zgłosili się z propozycją tradu Ala do NYk w zamian za Fryego. Teoretycznie (ale tylko teoretycznie :P) deal korzystny dla obu stron. Brown niewiadomo czemu niepotrafi znaleźc dobrego SFa w Knicks, a są przecież Ariza czy Q, a Hawks potrzebują wszystkich poza SG/SF więc taki wysoki gracz byłby im zdecydowanie na rękę. Już owabiałem się, że Ajzaja będzie chętny przeprowadzić ten trade, ale naszczęście dla NYK tym razem niejest zauroczony motoryką gracza niezważając na jego inne walory (lub ich brak :lol:).

Dla mnie jeśli NYK zdecydowałoby się pozyskać Ala za młodego dobrego podkoszowca dali by się najzwyczajniej okraść, bo z tego co widziałem ten chłopak ma wielki potencjał, a Al to tylko dobry roles, który nawet w Hawks niepotrafił rozbłysnąć, choć wielu to mu przepowiadało po odejściu z Pacers

Napisze tylko tyle. Niech Hawks go wytransferują gdzies, gdzie dadzą mu wysoki kontrakt i tym samym odetną Bulls od możliwości pozyskania tego gracza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeśli NYK zdecydowałoby się pozyskać Ala za młodego dobrego podkoszowca dali by się najzwyczajniej okraść, bo z tego co widziałem ten chłopak ma wielki potencjał, a Al to tylko dobry roles, który nawet w Hawks niepotrafił rozbłysnąć, choć wielu to mu przepowiadało po odejściu z Pacers

Napisze tylko tyle. Niech Hawks go wytransferują gdzies, gdzie dadzą mu wysoki kontrakt i tym samym odetną Bulls od możliwości pozyskania tego gracza :wink:

Ja myślę Joseph, że przesadzasz trochę z tą krytyką Harringtona. Z czasów Pacers zapamiętałem go jako dobrego, walecznego gracza, powyżej pewnego poziomu raczej nie podskoczy, ale ktoś taki oczywiście nie jako jeden z najważniejszych w drużynie jest przydatny. Dla mnie on charakterem i sposobem gry idealnie pasuje do typu graczy preferowanych przez Browna.

 

Trochę się dziwię, że akurat Ty go tak nie doceniasz bo to gość, który odwala kawał dobrej roboty i to zarówno w ataku jak i w obronie. W Hawks nie widywałem go za często, ale pamiętam jego dobrą defensywę jeszcze z czasów Pacers, kiedy potrafił dobrze bronić zarówno przeciwko niższym i szybszym SF jak i wyższym i silniejszym silnym skrzydłowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeśli NYK zdecydowałoby się pozyskać Ala za młodego dobrego podkoszowca dali by się najzwyczajniej okraść, bo z tego co widziałem ten chłopak ma wielki potencjał, a Al to tylko dobry roles, który nawet w Hawks niepotrafił rozbłysnąć, choć wielu to mu przepowiadało po odejściu z Pacers

Zgadzam się. Frye to niesamowity koleś. Przerósł najbardziej optymistyczne oczekiwania. Gra z meczu na mecz coraz lepiej. Facet jest grożny i potrafi rzucic z półdystansu. Jest młody i jak najbardziej perspektywiczny. Czajnik to skarb, a skarbów nie odaje się za koszykarzy o imieniu Al i nazwisku Harrington.

 

Brown niewiadomo czemu niepotrafi znaleźc dobrego SFa w Knicks, a są przecież Ariza czy Q, a Hawks potrzebują wszystkich poza SG/SF więc taki wysoki gracz byłby im zdecydowanie na rękę.

Q gra słabo i krótko ponieważ w ostatnich meczach przedsezonowych nabawił się kontuzji pleców. Czytałem na początku sezonu z nim wywiad w którym powiedział, że podczas oddawania rzutu odczuwa silny ból, uniemożliwia mu wykonanie "swojego" rzutu. Dlatego gra tak nieskutecznie. Tylko co po tym NYK? Tłok na SFie. A na PF Antonio Davis.

 

http://www.knicks.pl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę Joseph, że przesadzasz trochę z tą krytyką Harringtona. Z czasów Pacers zapamiętałem go jako dobrego, walecznego gracza, powyżej pewnego poziomu raczej nie podskoczy, ale ktoś taki oczywiście nie jako jeden z najważniejszych w drużynie jest przydatny. Dla mnie on charakterem i sposobem gry idealnie pasuje do typu graczy preferowanych przez Browna.

Masz po części rację, ale ja zapamietałem go jako również trochę problematycznego gracza, który ządał swego czasu większej liczby mpg i chyba nawet gry w S5, gdzie przecież na pozycjich SF/PF byli O'Neal, Miller i Artest. Wszystko to sprawiło, że się do niego trochę uprzedziłem i niechciałbym sytuacji, kiedy jakiś zawodnik sie obraża, bo ktos inny gra w wyjściowej piątce. Oczywiście wszystko od tamtej pory mogło się zmienić, ale jakos w chwili jak zawodnik ląduje w Hawks przestaję sie praktycznie interesować jego poczynaniami :P- takie schorzenie zawodowe :D

Trochę się dziwię, że akurat Ty go tak nie doceniasz bo to gość, który odwala kawał dobrej roboty i to zarówno w ataku jak i w obronie. W Hawks nie widywałem go za często, ale pamiętam jego dobrą defensywę jeszcze z czasów Pacers, kiedy potrafił dobrze bronić zarówno przeciwko niższym i szybszym SF jak i wyższym i silniejszym silnym skrzydłowym.

Ogólnie koszykarsko wiele do zarzucenia mu niemam, ale nie do końca zgodzę się, że pracuje równie uparcie w obronie co w ataku.

Mi głónie chodzi o jego mentalność, która jak pisałem mogła sie zmienić, ale nadal przekonany do końca nie jestem. Podobno Spree po zawieszeniu tez się miał zmienić, a wiemy jak było :wink:. Jak ktoś ma trudny charakter to może źle wpływac na zespół, a ja chcę zauwazyć, ze w Bulls na pozycji SF jest dwóch młodych graczy, ale na PF faktycznie przydałby się ktoś porzyteczny, tylko że ja mam trochę inną wizję jak już kiedyś pisałem i nie do końca jest ona zgodna z tym co widzi Paxon ze Skilesem :P- szkoda że nie ja decyduję :twisted:

 

A z punktu widzenia NYK to też nie za dobry pomysł. Oni mają już gracza na pozycji SF, na którego powinni stawiać (Ariza) i nawet niechęć do młodych nie powinna Brownowi przeszkadzać, bo kiedyś Ci młodzi ogrywać się musza. A oddając Frye tracą wiele potencjału pod koszem, co w przypadku kolejnego tradu z PTB całkowicie ich w trumnie osłabia. Biorąc pod uwagę, ze Ajzaja tylko czeka na 15 grudnia z wymianą z Blazers- ten transfer katastrofalnie mógłby na nich wpłynąć- i nie tylko finansowo, bo o tym sie głośno w Nowym Jorku nie mówi od lat :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do Harringtona ja tez podchodze z dystansem zwlaszcza w kotekscie tradu do Bulls... inna sprawa; po co nam kolejny SF, ew. SF/PF jak lepiej by bylo zainwestowac w PF/C...

 

Co do tradu Knicksow - niech zrobia, na koneic beda mieli gorszy bilans i wyzszy pick (ktory poszedl do Bullsow ;-))

 

A ten z PTB - to Davis + Penny za Milesow i Pattersonow tak??

 

i ost. rzecz; jaka jest Twoja wizja Bulls joseph ?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten z PTB - to Davis + Penny za Milesow i Pattersonow tak??

Chyba to było Rose/Taylor+Davis za Pattersona, Milesa i Ratliffa z tego co pamiętam. I teraz jest sytuacja, że NYK oddają do PTB dwóch graczy podkoszowych, a dostają SF/PF, swingmana i PF/C, choć z tej trójki jedynie na Tgeo można jakotako liczyć (zwłaszcza, że Brown zna i lubi pracować z Ratliffem), a oddają dwóch solidnych jak by nie było graczy podkoszowych. W przypadku jak jeszcze do hawks wysłaliby Frye w zaian za Ala to już kompletnie ich strafa podkoszowa byłaby uboga

jaka jest Twoja wizja Bulls joseph ?? :>

Pozyskanie za pięniądze ktore Bulls sukcesywnie oszczędzają kogoś pokroju właśnie Pierce'a o którym często wspominam, lub zapolowanie na dobrych graczy z draftu 2003, a kilku może być do wzięcia (LBJ, Bosh). Nie jest to może plam 2007 jak w LA, ale coś co samego Paxona absobruje, więc widocznie jakiś plan jest :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to może plam 2007 jak w LA

Ja się ciągle zastanawiam co to za plan. Amre i Yao raczej na 99,9 % przedłużą kontrakty, a przede wszystkim ich cie miało na myśli z tego co słyszałem. Mioze ktoś mi przybliżyć ten "plan"?
Chodzi o to, że w 2007 roku kończą się kontrakty wielu świetnym graczom, w tym wielu młodym i Lakers chcieliby wtedy kogoś takiego przechwycić. Amare Stoudemire, Yao Ming, LeBron James, Chris Bosh, Carmelo Anthony, Chauncey Billups, Dwyane Wade, Paul Pierce, Vince Carter - to niektórzy zawodnicy, którm obecne konktrakty wygasają właśnie w lato 2007. Z tym, że Amare i Yao już liczyć nie można, bo niedawno podpisali sześcioletnie kontrakty na maksymalną kwotę. Do LAL, do Bryanta najbardziej pasowałby wysoki, i jako, że Yao z Amare ich olali, to zostaje praktycznie tylko Bosh. I on raczej nie zostanie w Raptors, tylko czy warto dla niego poświęcić te dwa lata czekania, nie mając nawet pewności podpisania kontraktu? Ale to już inna kwestia. Mam nadzieję, że ogólnikowo wyjaśniłem o co w tym wszystkim chodzi. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron James, Chris Bosh, Carmelo Anthony, Chauncey Billups, Dwayne Wade, Paul Pierce, Vince Carter - i myślicie ze niby który nagle zechciałby zagrać z Bryantem? :lol: Na dobrą sprawę jedynym kandydatem jest Bosh. Cholernie cięzko jest pogodzić dwóch superstarów w druzynie. Jeszcze gorzej, gdy oboje są obwodowymi oddającymi naprawde sporo rzutów. A już wogóle jest tragicznie, jeżeli oboje maja chęć liderowania , brania sprawy w swoje rece. Jak dla mnie nierealne.

 

W LAL to mają łeb do pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron James, Chris Bosh, Carmelo Anthony, Chauncey Billups, Dwayne Wade, Paul Pierce, Vince Carter - i myślicie ze niby który nagle zechciałby zagrać z Bryantem? :lol: Na dobrą sprawę jedynym kandydatem jest Bosh. Cholernie cięzko jest pogodzić dwóch superstarów w druzynie. Jeszcze gorzej, gdy oboje są obwodowymi oddającymi naprawde sporo rzutów. A już wogóle jest tragicznie, jeżeli oboje maja chęć liderowania , brania sprawy w swoje rece. Jak dla mnie nierealne.

 

W LAL to mają łeb do pomysłów.

Jak bardzo mi się nie podoba ten plan już mówiłem wiele razy, gdyby nie on, nie toczylibyśmy od zeszłego sezonu dyskusji AI-KB bo nie byłoby w ogóle o czym rozmawiać :) Mają łeb do pomysłów hmm wiesz master jak mówię, strasznie mi nie pasuje cały ten plan, ale jeżeli właściciel, za którego kadencji drużyna zdobyła tyle mistrzowskich pierścieni co Lakers postanawia poświęcić trzy lata to znaczy, że wie o czymś o czym nie wiemy my, a z tych nazwisk w momencie kiedy plan powstał po sezonie 2003/2004 tylko jedno było warte poświęcenia trzech lat :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przeczytałem, że rozpatrywana jest wymiana na mocy której do Bulls przeszedłby Doleac za Piatkowskiego. Pike ostatnio wypadł z rotacji Byków, a Michael w obliczu odrodzenia Zo i spodziewanego powrotu Shaqa róznież miałby problemy ze stałą grą w Heat, a w Bulls byłby napewno przydatny, bo z punktami ze strefy podkoszowej jest niestety krucho, zwłaszcza kiedy Tyson gra z urazem, Sweet jest bez formy, podobnie jak Sonagila.

 

A Sixers podobno zainteresowali się EWricem Williamsem, kolesiem, o którym swego czasu marzyłem. Naprawdę solidny roleplayer, ktory mógłby zapełnić lukę na pozycji SF, dodatkowy atut to bardzo dobra gra w defensywie (choć podobno jest zardzewiały, bo niegra w Raps). Naprawdę przydatny gracz. Do spólki z Salmonsem mogliby stworzyć spore zagrożenie wchodząc z ławki- przynajmniej do czasu, aż Mo zdecydowałby się wymienić Korviego na któregoś z nich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs nie bardzo mieliby kogo oddać żeby zaintersował Pacers chyba, że Hughesa

Trade marzenie :D Az nie chce mi sie wierzyc ze Bird by na cos takiego poszedł, bo kojarzył mi sie z dosc statecznym i madrym GM-em ale jak najbardziej jestem za tą wymianą :D Słabo spisujacy sie Hughes, cieniujacy w ataku, zupełnie inny niz rok temi, w zamian za Rona, świetnego w obronie co powiedzmy szczerze nie jest dobrą strona Cavs, jak znalazł do krycia dobrych obwodowych liderów przeciwników i w ataku tez pewnie wykręciłby wiecej od Larry'ego który mnie osobiscie juz zaczyna denerowowac. Moze byc jeden zły mecz, ale on miał moze 2-3 od początku sezonu :? A mial byc 2-3 pewna opcja w ataku...

 

Jak wspomniał Van(cos sie ostatnio czesto z nim zgadzam, z fanem LAL :roll: Nie kibcujesz moze ostatnio dla Sixers? :roll: ) wymiany z Heat i Mavs tez nie maja kompletnego sensu dla Pacers, a Knicks mozna zrobic w durnia i wyciagnac jakis talent, bo Thomas to Thomas, ale to tez trzeba byłoby mocno rozwazyc.

 

Z innych plotek to przemówił agent Bosha. NIestety juz nie bedziemy czekac na to co bedzie w następnym sezonie. To własnie te rozgrywki maja byc kluczowe. Jak w to lato ine podpisze kontraktu to znaczy ze szuka innego klubu. W sumie wierze ze jeszcze w tym sezonie zrodzis ie zalązek czegos co zacheci CB4 do pozostania. Obym sie nie mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powątpiewam w te ploty. Rok temu kiedy Ron zaliczył nieudany PO też na początku RSprzez jakiś czas mówiło się o tradzie do innego klubu (i również była mowa o tradzie Peja-Ron), choc potem Ronnie wylądował na urlopie. Ja napiszę tylko tyle- niewyobrażam sobie skutecznych Pacers bez Artesta. Nie chodzi mi tu juz o atak, ale o grę w obronie. Bez niego zespół kuleje na obwodzie, a światom tego Bird chyba niezaryzykuje kolejnego sezonu bez sukcesu dla przebudowanie teamu, który nie młodnieje.

Jedynym racjonalnym wyjaśnieniem tradu byłaby dla mnie równica w poglądach Rona i O'Neala, a z tego co wiem to oni się kumplują.

Nie kupuję tej plotki, choć można dopatrywać się jakiegos problemu.

Aha danp a czy tej wyliczanki Rona nie powinniśmy traktować trochę żartobliwie. Słynie z żartobliwego usposobienia więc może jak usłyszał tę plotkę to postanowił zrobi sobie z dziennikarzy jaja

 

PS: kore plotę o wymianie z Heat znalazłem gdzieś na ChicagoTribune jakiś czas temu, ale od tamtej pory nic nie słychać. Dodatkowo nie słycha też nic na forum Bulls wiec sprawa pewnie była jedną z tych kosmicznych plot, które ktos bzmyślni wypowiedział, a ktoś inny bezmyślnie walnął to na łamach gazety :wink:

Choc nie ukrywam, że przeydałby się taki walczak w Bulls

 

EDIT

Na hoopsie przeczytałem własnie fajny cytat agenta Chrisa Bosha

"I don't think anything can be viewed as definitive right now," the agent, Henry Thomas, said in a interview. It's been suggested Bosh could make more endorsement money in a big market in the U.S. Thomas said his client has deals in Toronto and is weighing new opportunities. "He's extremely popular up there," he said. "But it's not L.A., it's not Chicago, it's not New York."- czyżby ktoś pomału robił przymiarki w kierunku dużych metropolii? Liczę na to, a Bulls będą mieli sporo $$$ do wydania i ewentualnie kilka graczy do s'n't :wink: , choc niestety LA i zwłaszcza NYK również

 

Aha i miałem zapytać kolegów z USA czy to prawda, że odliczane są godziny do chwili zwolnienia Adelmana z Sacto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic o zwolnieniu Adelmana nie wiem. Wiem natomiast ze Indiana nie chce specjalnie puscic Artesta do jakiegokolwiek rywala z Konferencji Wschodniej. Na ESPN przed chwila trabili, ze sa 3 zespoly cele:

Sacramento za Peje

Denver za Lenarda (to chyba jakis zart)

Minnesota za Kandiego (no to jeszcze wiekszy zart)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic o zwolnieniu Adelmana nie wiem. Wiem natomiast ze Indiana nie chce specjalnie puscic Artesta do jakiegokolwiek rywala z Konferencji Wschodniej. Na ESPN przed chwila trabili, ze sa 3 zespoly cele:

Sacramento za Peje

Denver za Lenarda (to chyba jakis zart)

Minnesota za Kandiego (no to jeszcze wiekszy zart)

Jeśli tak będzie w rzeczywistości. To jedyną w miarę uczciwą i sprawiedliwą opcją będzie Sacto. Jednak w bitwie jaki i o Peje i Artesta włączyli się jeszcze Bulls i Miami. Obie te drużyny chcą tych zawodników, więc może zdarzyć się tak, że jeden pojdzie na Florydę drugi do stanu Ilinois. A może zdarzyć się tak, że zostanie jeszcze pobity rekord jednego trade (13 zawodników, 5 klubów) - nie wiadomo. Wszystko jest sprawą otwartą. Bo Kings oprócz pozbycia się Predraga, myślą nad oddaniem Thomasa i Big Nasty.

Możliwa jest również jaka wymiana z Miami - zawodnik + trener. Bo jestem pewnien, że dla Petrie'go Stan van Gundy to dość łakomy kąsek. Myślę, że poradziłby sobie w ułożeniu jako takiej oborny.

A co do Adelmana to i kibice i dziennikarze amerykańscy domagają się zwolnienia Ricka z Sacto. Teraz Kings czeka dość trudna (ehs.. ja tam twierdzę, że bardzo trudna) seria wyjazdowa (bodajże Wilki, Spurs, Detroit i chyba MAVS), więc może zdarzyć się tak, że Sacto wróci do Kalifornii bez trenera i w zupełnie innym składzie.

Z tego co wiem to Miami złożyli nawet propozycje lub zapytanie Petriemu za Peję, ale nie wiem kogo dokładnie ona dotyczyła.

I jeszcze jedno. Ciągle aktualna może byc wymiana z Rockets.

Bibby + Reef + Miller = Ming, Swift, Anderson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ponad miesiac nic nie dzialo sie w tym temacie, wiec trzeba go troszke rozruszac, oto najswiezsze plotki i ploteczki:

1.Blount na wylocie z Bostonu, sa rozne wersje gdzie moze trafic, jedna z nich mowi o wymianie z Minnesota za Kandiego. Inne o wymienie z Cavs, Denver albo Memphis.

2.Mike James z Raptors do Memphis za S.Battier'a.

3.I najbardziej nieprawdopodobna: Ron Artest do 76ers w zamian za Iguodale i Kyle'a Korvera. Ta to chyba bardziej za zasadzie ze dziennikarz nie mial o czym pisac. No ale obie ekipy potrzebuja jakichs "roster moves" wiec kto wie, moze...

4.O juz mialem konczyc a tu jeszcze pojawilo sie cos takiego: Marcus Banks i Mark Blount z Celtics do Cavs w zamian za Drew Goodena i Damona Jonesa.

5.Upadla mozliwosc przyjscia Spree do Clippers mimo, ze nawet Sam Cassell osobiscie go do tego namawial, sprawa poszla oczywiscie o kaske, 1,1mln to max jaki LAC mogli dac.

6.Nie wiem co jest ale z nowym rokiem forma mi rosnie:) Kolejny rumor to przejscie Kandiego i Hasselle'a do Denver za K.Martina

Poki co starczy

Pozdrawiam

danp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.I najbardziej nieprawdopodobna: Ron Artest do 76ers w zamian za Iguodale i Kyle'a Korvera. Ta to chyba bardziej za zasadzie ze dziennikarz nie mial o czym pisac. No ale obie ekipy potrzebuja jakichs "roster moves" wiec kto wie, moze...

 

Nie wiem czy bym chciał takiego transferu. Z jednej strony niby dostajemy tego all-stara i świetnego defensora, ale z drugiej strony kapryśną gwiazdę, która coś może odwalić i nie wiadom jak się dogada z Allen'em i Chris'em. I poza tym żal oddawać najbardziej perspektywistycznego naszego zawodnika, który też dobrze broni(co prawda nie tak jak Ron, ale za kilka lat mu dorówna 8) ) i zawodnika, który co prawda gra w kratkę, ale jest naszym najlepszym strzelcem dystansowym. A w dodatku nasza ławka by była krótsza niż jest. Gdyby z Artestem przyszedł Johnson, Jones, Harrison albo ostatecznie Gill to by się opłacało, ale nie wiadomo czy na dłuższą metę. Bo za 2 sezony Iggy może wymiatać, a Artest coś odwali i znowu zostaniemy na lodzie. A poza tym Bird nie chce oddawać go do konferencji wschodniej, więc to na pewno tylko fantazja dziennikarska (albo King nie jest taki głupi :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.