Skocz do zawartości

Rumors, trades- sezon 05/06


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

To z Minesotą to pewnie dojdzie do skutku, napewno jeden z 3 pg odejdzie, bo za duzy tlok sie robi a kazdy powinien grac, co do transferu boston - chicago, wszystko pieknie tylko k**** dlaczego Duhon :? , na tego Rafa tez bym sie nie kusil za bardzo, bo jest złamasem od początku kariery, a kontuzji wiecej nam nie potrzeba... Jezeliw tej wymianie ominieto by Chrisa to jestem za nia :D.

 

Żeby nie bylo że nic nowego nie napisałem, to Williams (Erick) z Toronto ma nadzieje ze go gdzies dalej popchną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pieknie tylko k**** dlaczego Duhon :? , na tego Rafa tez bym sie nie kusil za bardzo, bo jest złamasem od początku kariery, a kontuzji wiecej nam nie potrzeba... Jezeliw tej wymianie ominieto by Chrisa to jestem za nia :D

No tak, najlepiej niech wam dadzą Pierce'a za Gordona i Thomasa... A co do Reaf'a to bardziej niż kontuzjogenność powinien przerażać jego kontrakt (12 mln do 2009 = lekko zapchane salary) :) no ale Boston musi coś zyskać na tej wymianie, a zyska talent + czyszczenie salary i w sumie nie będzie najgorzej dla nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trade'u Bulls Celtics to nie wedlug mnie nie jest on zbyt korzystny dla ekipy z Bostonu :roll: chociaz Pierce narzeka i chcialby zmienic team to jednak mysle ze mogliby za niego dostac cos wiecej... jedynym plusem tej wymiany jest chyba pozbycie sie duzego kontraktu LaFrentz'a. Dla Bulls ta wymiana bylaby chyba najlepszym co mogloby sie im trafic pozbywaja sie Thomasa ktory jest niezbyt przydatny Piatkowskiego ktory gra malo traca tez mlodych ale w zamian dostaja all-stara z ktorym mogliby namieszac w PO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Chris Duhon, Ben Gordon, Eric Piatkowski i Tim Thomas do Celtics w zamian za P.Pierce'a i Raefa LaFrentza.

Trochę drogo..., ale w sumie może jednak nie aż tak, bo Bulls oddają w zasadzie jedynie dwóch graczy i dwóch mogą w tej wymienie pozyskać. Z Pike'a i tak porzytku niema, TT był wart jedynie tyle ile udałoby się za jego kontrakt wyciągnąć ( w tym przypadku zajebiście dużo :D), Gordona wiązałem z tradem Pierce'a od samego p[oczątku, więc jakby to powiedzieć był wkalkulowany w moich prognozach, ale szkoda, ze tracą rónież Duhona, bo niestety automatycznie robi soiędziura na pozycji rozgrywającego. Oczywiście jest Kirk i S5 po ewentualnym tradzie byłoby i tak mocne, jednakkto na ławce? Pargo- to nzwisko mnie przeraża...pozatym taki z niego rozgrywający jak z Piatkowskiego gracz lubiący penetracje :?

Oczywiście w perspektywie taki trade byłby jak najbardzoej do przyjęcia, bo zyskujemy nieprzeciętnego, kompletnego gracza oddając tylko niezłego rozgrywającego i perspektywistyczniego, acz nieregularnego snajpera. Dodatkowo dostajemy niezłego podkoszowca, może nie jest to jakiś super grajek, może trochę za nieregularny, ale całkiem solidny chłopak, który niestety jest ostro przepłacony, a na dodatek będzie przepłacony przez 2 kolejne lata...

Tak sobie szybko wrzuciłem tę opcję w trade checkera i co wychodzi- statystycznie zyskujemy tylko 2pts i 4.5rbs, a tracimy aż 4 asysty w każdym meczu, ale to tylko statystycznie, a wiecie jak ja cenię stsy :P

Napewno po takim tradzie potrzebny byłby jakiś nowy PG, który jest PG z nazwy, ktory wspomagałby Hinricha z ławki, ale zyski są niewspólmierne ze stratami i jeśli tylko ten trade to niejest wymysł znudzonych dziennikarzy to płakał po Duhonie długo nie będę (choć łezkę napewno uronię :wink:) pozatym LaFrentz mógłby posłużyć w przyszłości jako mięso przetargowe, np za Bosha czy innego LeBrona

 

Mój avek jest coraz bardziej realny... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki trade dla Bulls to z pewnością świetny interes. Jak się zastanowić jaki gracz byłby im potrzebny żeby mogli wskoczyć na wyższy poziom to zaraz przed oczami staje właśnie Pierce. Na te 10-12 minut zmiany dla Kirka wystarczyłby i od biedy Pargo, zresztą ściągnięcie rezerwowego rozgrywajka to nie jest już jakiś wielki problem najważniejsze, że Bulls zyskaliby gracza takiego formatu jak Pierce i dodatkowo przepłaconego, ale jednak pożytecznego podkoszowca w osobie Lafrentza. Jeśli Byki mają faktycznie szanse na taki trade to nie powinni się zastanawiać, wtedy pozostałoby im tylko dobranie kilku brakujących elementów i jest naprawdę ciekawy skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Van z Pargo jest ten wielki problem, że on na te 10-15 minut jako wsparcie punktowe może i by się nadawał, ale grać nim jako prowadzącym? Trochę to naciągane, ale masz rację, ściągnięcie jakiegoś backup PG nie jest takie trudne jak się wydaje, zwłaszcza, że kilku naprawdę solidnych graczy grzeje ławy w swoich klubach. Dla mnie ten trade jest świetny jeszcze z jednego powodu- przed tamtym RS Boston kiedy były gadki o tradzie chciał Denga, teraz, kiedy Pierce jasno dał do zrozumienia, że chcę zmian mają problem, przez co łatwiej jest od nich wyrwać Paula.

Róznica między Dengiem i Duhonem jest wszystkim znana. Deng to drugi moim zdaniem nietykalny obok Hinricha, dlatego też Pierce za Gordona i Chrisa jest dla mnie ideałem, zwłaszcza, że wreszcie rozwiązana zostanie sprawa Thomasa i co również ważne Bulls pozyskają gracza z czołowki na swojej pozycji, absolutnego TOP5 wsróg SG

 

A w Bostonie tak jak podejżewałem od dłuższego czasu- kolejna gruntowna przebudowa, o ile oczywiście ten trade byłby sfinalizowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłby rewelacyjny transfer dla Byków. Duhon i Gordon to bardzo utalentowani gracze, jednak też mali jak na swoje pozycje i trzeba pamiętać, że prospectów w Bulls i tak nie brakuje. A w obliczu pozyskania kogoś takiego jak Pierce, prawdziwego All-stara, jest to dla nich naprawdę korzystna wymiana. W przypadku takiego trade'u Chicago dostaje również przyzwoitego podkoszowca, pozbywając się przy okazji TT, który i tak nie gra. Piątka Hinrich - Pierce - Deng - Sweetney - Chandler wygląda imponująco i może o coś powalczyć.

 

Ze strony Celtów wyglądałoby to na zdecydowane stawianie na przyszłość. Dostaliby dwa kolejne młode talenty, których już mają troszkę u siebie, a do tego dostaliby drugi - po Olowokandim - wygasający olbrzymi kontrakt, który pozwoliłby ładnie wyczyścić salary. Wtedy już w następnym sezonie ich skład mógłby prezentować się bardzo fajnie i IMO to nie byłby taki głupi pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji Celtics ztoczyli by się na dno i kolejne dalenty w ich zasięgu (Draft), naprawdę nie było by źle z strony Celtów oddać Paula. Paul dla nich dużo zrobił i gdy będize chciał przejść do innego klubu, Boston go puści - za zasługi a jak widać w takim składzie o dużo nie powalczy(my).

Tylko wraz z Pirce'yem trzeba opchnąć Lafrentza.

A co ten trade daje Chicago chyba nie trzeba pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duhon za mały jak na swoją pozycję??? Rozgrywający o wzroście 185cm jest za mały? To by oznaczało, że tylko Magic Johnson był prawdziwym PG :cool:

 

Druga sprawa, to fakt, że Sweeta też chyba powoli możemy nie kojaży z Bulls, bo niewiedzieć czemu nie przypadli sobie ze Skitelsem do gustów :? Sweet niegra ostatnio nawet minuty w meczach co dla mie jako osoby, ktora od ponad roku się na niego napalała jest beznadziejną sprawą...ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym plusem tej wymiany jest chyba pozbycie sie duzego kontraktu LaFrentz'a

Moim zdaniem nie tylko, bo Boston od jakis dwoch lat , po tym jak oddał Walkera, stara sie postawić na młodzięż, jesli ten trade doszedł byt do skutku to mielibysmy cos na wzór Bulls z poprzedniego sezonu, czyli cala plejada utalentowanych graczy, popatrzmy na obwodzie: Delonte West, Tony Allen, Gerald Green + pozyskani juz uksztaltowani gracze : Duhon i Gordon, pod koszem Jefferson jest wielkim prospektem, no i Wally jako weteran, jeszcze jakieś picki, chocby ten od Minetki, beda pieniadze na FA i chyba mozna to nazwac tylko jednym slowem : Przebudowa.

jak z Piatkowskiego gracz lubiący penetracje

Mi sie tam Pike kojarzy jako mistrz layupów :).

 

A co do Bulls, jak większosć jestem za, pozyskuja oni gracza kompletnego zarowno w ataku jak i w obronie. Niewiem czy sa jakies rzeczy, ktorych PP nie potrafi, bo w ataku, oprocz niezlego jumperka, umie tez zagrac tylem do kosza. Jak na gracza z pozycji 2-3 dobrze zbiera, i w obronie jest niezlym przylepcem i jeszce guy to guy, czyli zastapi na pewno Gordona. Jak wspomniał joseph top5 sg ligi, w Bulls mialby okazla pokazac sie wiecej niz tylko w pierwszej rundzie jak ostatnio.

 

Co do RaeFa, fakytycznie kontrakt monstrualny, i mniej pieniedzy na FA w lecie, ale powiedzmy sobie szczerze czy w lecie mielibysmy szanse pozyskac gracza formatu Paula Piuerce'a, watpie. A najwazniejsi gracze sa podpisani, tzn byliby Pierce, Tyson, Raef, mysle ze tez bylby mocnym punktem zespolu. A do Kirka i Denga Bulls beda mieli pierwszenstwo, wiec mysle ze raczej zostana w zespole. Jednym slowem same plusy. Oby to nie była tylko plota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi tez sie ladnie widzi ;-)

 

antek powiem Ci szczerze zaskoczyles mnie, chyba pierwszy raz widze Twoj tak swietny, wydumany, madry post. wywod goni wywod, a i wniosko mocno intrygujace i trafione. :)

 

Coz moge dodac ja skoro juz wypowiadali sie rowniez i J i V. Trudno uzupelnic taki zestaw ;-)

 

No ale mysle ze taki sklad bylby juz tym skladem od ktorego mozna by bylo powoli oczekiwac sukcesow a jego status zmienic z 'prospect' na 'now' :P

 

Tylko ciekaw jestem jak taki kołcz jak Scott kirowal by Pierce'm... i niech do cholery Sweet powroci do łask :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Chris Duhon!!

Duhon to opoka Byków facet od cięzkiego zapierzania dla innych, ginący gatunek w NBA, nie on! bierzcie Sweeta, bierzcie Allena, Songaile itd itp.Kirk Loul, Chris,Nocnik nie do ruszenia.

Jasne perspektywa Piercea jest niesamowcie działająca na wyobraźnię,ale Bulls nie są w sytuacji byc albo nie byc. To nie BUlls (po raz pierwszy od kilku lat) na siłe bedą chcieli zmian, owszem jest kontrakt TT, ale ani to zaden praktycznie balsat ani zadno raczydlo bo szybko odcięte od druzyny. moze go pchnąc ale nie musimy, sam Reaf to wystarczajacy gówienko w ktore trzeba się władowac, nie ma sensu robic z tego szamba i dorzucac Duhona.

No i picki mam nadzieje ze nasz hodowany numerek przez Currego i Jamala nie jest brany pod uwage w potencjalnej wymianie. widze juz tam ze dwa fajne nazwiska do wyboru przez Bulls, więc niech Ainge zapomni.

Oczywiscie Pierce to dla nas jak droga do raju facet który na plecach wciąga Celtów do playoffs z poukładną głową, niezmanierowany ograny w szczytowym momencie kariery nie kontuzjogenny...

Ale trzeba zachowac rozsądek i nie niszczyc obronnego szieletu aktualnej druzyny.

Ja dojedzie do tego trejdu na zdrowych i rozsądnych warunkach, zbieram na bilet do Płocka (bo do Chicago mnie nie wpuszczą) pozdr J

:twisted:

 

ps.A jeszcze dochodza niemile wspomnienia trejdu Millera,Artesta,i Mercera z Rosa i Besta. Wiem wiem Rose to pizda ale...

Talent potrafi czasem zaskoczyc samych właścicieli...

 

antek powiem Ci szczerze zaskoczyles mnie, chyba pierwszy raz widze Twoj tak swietny, wydumany, madry post.

no to Kore bierz przykład mniej nerwowych wyrzutów wiecj spokoju i wkurzania fanów Sixers i linczowania zawodników Bulls na podstawie samego yahoo :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dojedzie do tego trejdu na zdrowych i rozsądnych warunkach, zbieram na bilet do Płocka (bo do Chicago mnie nie wpuszczą) pozdr J

:twisted:

Czyli co, mam się bać :wink:

 

A tak na poważnie to podzielam Twoje zdanie o Duhonie, ale zauważ jakie perspektywy roztaczają się przed Bulls po ewentualnej wymianie. Są problemy z punktami spod kosza i LaFrentz (choć strasznie przepłacony) jest w stanie trochę tych punkcików narzucać. Są problemy ze stabilnym strzelcem, któremu można dać gałę w ostatnich minutach i nie modlić się czy to aby jest ten dzień, kiedy tn koleś ma w sobie tę iskrę, no i przyszłe transfery- za LaFrentza można wyciągnąć naprawdę porzytecznego grajka

Np dorzucić go do wymiany z Toronto, w której pozyskujemy niejakiego Chrisa Bosha... :twisted:

Bulls S5'07

Hinrich

Pierce

Deng

Bosh

Chandler :wink:

Normalnie S5 jak z NBA Live :lol:

 

Też zal byłoby mi oddawać Duhona, ale jak widzę numerek 34 na czerwonej koszulceto jakoś mi tak ciepło się robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możemy z góry zakładać, że Skitels to typ coacha, który sobie nie potrafi poradzić z graczami, zauważcie, że trenując Suns też w składzie miał gwiazdy. Początkowo miał Kidda i Matrixa, potem Matrixa i Stefana i jakoś sobie z nimi radził. Stefan i Marion nie mają może tak silnego charakteru jak Paul, ale Kidd to już gracz o zdecydowanie większych "parametrach", porownywalnych z Piercem i jakoś Skitels dawał sobie z nim radę. Jason na boisku był wtedy zdecydowanie najlepszą jedynką, robił co chciał i jak chciał.

Tylko w domu dawał "upust emocjom", ale nie wiemy czy to wina trenera :wink:

A jak doszłoby do sytuacji, że Skiles nie daje sobie rady z zespołęm budowanym w oparciu o jedną supergwiazdę to chyba wiadomo co by to dla niego oznaczało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PP w Bulls!? Lepszego nie trzeba. Superstar nawet za najbardziej perspektywicznego gracz opłaca sie ( w wypadku oczywiście gracza o podejściu do treningów jak PP). Byczkom takiej krwi trzeba. Nie byłem nigdy fanem Bulls ale z PP w składzie chętnie bym im pokibicował 9 oczywiście na Wschodzie) nowy fan bulls to wystarczający powód do transferu. A pewnie byłoby ich więcej. Gra tyłem do kosza PP miodzio!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Lampe ma pograne jak na ten sezon... widac ze Scott ma go w dupie i choc jest mlody nie da mu rozwinąć skrzydeł, wykorzystując głównie 2 rundowe picki sprowadził 2 podkoszowców, może nie wysokiej klasy, za to napewno będą oni odbierali minuty Maćkowi .... :? Z tego co piszą to J.R Smiths jest jeszcze na wylocie, on tez nie jest ulubieńcem trenera, myśle że Scott to wykożysta i puści go w pakiecie z Maćkiem, w sumie sam Lampe by mógłna tym lepiej wyjść, bo ktoś tutaj musi mu jeszcze dać szansę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.