Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

po primo jeżeli opóźniałem to baaaardzo przepraszam ;) i naprawdę dzięki za dłuższy czas bo nawet nie wiem czy go wykorzystałem czy nie ;) ale liczy się miłe podejście ;)

 

a co do "chińczyków", szczerze? jeżeli chcecie uznać Wilsona to ja nie zamierzam wave'ować B. Lopeza, bo pojawią sięw tym samym czasie w NBA i jeżeli oceniamy gości którzy "byliby" gotowi na PO to Brook na pewno jest ready, ale ludzie typu J. Green odpadną bo mają season ending. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie że do Ciebie osobiście Matek, ale jeżeli możemy wybierać "chińczyków" którzy "wrócą" do Nba w marcu, to za cholere nie wiem czemu mielibismy waive'ować graczy kontuzjowanych na 3 msc. Jeżeli oceniamy graczy jak mogliby zagrać w kwietniu, to stosujmy to do wszystkich vide also Brook or Kirk, a nie kontuzjowanych napieprzamy a tych z Chin doceniamy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poczatku mowilem ze nie bede zwracal uwagi na te kontuzje, prognozujemy na podstawie ostatnich dwoch sezonow i tego bede sie trzymal a nie tego ze ktos zlapal teraz kontuzje. nie kazalem Ci wyrzucac ze skladu zawodnikow, to twoja decyzja

 

i mozna wyrzucic tylko jednego gracza, wymieniac ilu sie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o losowanie to faktycznie, nie ma nikogo z poza draftu wiec matek wylosuj.

Taktyk bym nie robil ;) nawet nie chce mi sie tego zbytnio pisac. Zapewne malo kto to przeczyta bo nasz draft poszedl troche w niepamiec. Mam wrazenie ze ze startem sezonu wie kszosc o nim zapomniala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o losowanie to faktycznie, nie ma nikogo z poza draftu wiec matek wylosuj.

Taktyk bym nie robil ;) nawet nie chce mi sie tego zbytnio pisac. Zapewne malo kto to przeczyta bo nasz draft poszedl troche w niepamiec. Mam wrazenie ze ze startem sezonu wie kszosc o nim zapomniala.

Niestety zgadzam się i ze wstydem przyznaję że też i ja straciłem zapał. No bo jak tu się można skupiać na naszej zabawie jak i liga się zaczęła i ROTO-liga w pełni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draft miał tylko zapełnić lukę w braku sezonu

lockout się skończył więc nie ma się co oszukiwać, każdy przykłada mniejszą wagę do niego

niech matek wylosuje i jedziemy z tym bo nie ma co przedłużać zwłaszcza teraz póki ludzie jeszcze piszą by nie było jak z all-time gdzie głosowało pod koniec góra 6 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok panowie co myslicie o westbrooku? wywalic go i brac np knighta czy trzymac jako bombe z lawki?

 

edit:

wycofuje sie z tamtego pytania :)

 

myslcie co chcecie ale w moim megadefensywnym teamie taki scorer na lawce to skarb. przy KG bedzie chodzil jak w zegarku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie tak, ale przymkne oko jak ktos zmieni pozniej. wiadomo okres goracy i sa rozne sytuacje :) 1 stycznia ok 22-23 wrzuce juz pary do glosowania wiec do tego czasu teoretycznie mozna dokonac zmiany, jednak im wczesniej tym lepiej. drabinke wlosuje wieczorem, tylko nie wiem kiedy wrzucic?

 

a i kontuzja Kirka (i innych jak np Lopeza) nie wplynie na moja ocene druzyny, nie wiem jakie zdanie na ten temat maja inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej oceny ta kontuzja też by nie zmieniła, ale parę osób (bankowo bulls) wypowiedziało się dość kategorycznie. jest jeszcze kilku zawodników o podobnych charakterystykach, jest też parę jedynek wyraźnie innych, ale może dla takowych zmienię trochę koncepcję... jest też szansa, że ktoś spanikuje i wywali kogoś, kto mi odpowiada i w ogóle będzie święto lasu ;) ale rozumiem, że mam czas na główkowanie do przyszłego roku, fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje. czas na zmiany 48h (do jutra do 23 - ostateczna godzina). pozostale 24h tylko dla wyjatkowych uzasadnionych przypadkow

 

drabinke wrzuce kilka godzin przed parami

 

ci co nie wrzuca krotkiego opisu poprostu nie zapoznaja innych ze swoim pomyslem na druzyne. kazdy potraktuje to wg wlasnego uznania przy glosowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.