Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

na razie to wygląda świetnie ale w PO it's all about D i nie wróże im by daleko zaszli

Spokojnie, w tym sezonie się zgrają, może wreszcie Griffin nauczy się bronić, dobiorą kogoś w przyszłym sezonie i wtedy mogą myśleć o czymś więcej niż 1-2 runda PO.

 

Z tego co się orientuję to teraz mają jeszcze 5 mln luzu w salary, w przyszłym schodzą kontrakty Foye'a i Billupsa co daje dodatkowych prawie 8 mln a więc w sumie ok 13. A jeszcze jest do przehandlowania Mo z jego 8,5 mln kontraktem - zresztą czuję, że Clipps jak tylko wróci Bledsoe dokonają jeszcze jakiegoś trejdu i wzmocnią obronę pod koszem.

Tak czy siak wygląda na to, że w przyszłym sezonie mogą zapolować na jakiegoś neizłego grajka albo wzmocnić ławkę kilkoma role-players i wtedy staną się contenders i zaczną łoic dupę Lakers a Matek popełni seppuku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie boj sie, nawet jesli beda lepsi, to nie dluzej niz wtedy gdy odszedl shaq :D

 

nie liczylbym ze griffin nauczy sie bronic za szybko. wielu przed nim bylo dobrych w ataku i nie nadrobilo nigdy zaleglosci w obronie

 

po tradzie paula tez szybko uwierzyliscie w geniusz gm clipps... nie wierze ze madrze przechandluje mo, predzej odda bledsoe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem oceny już do wszystkich - jak ktoś ma jakieś pytania to dajecie

 

jedyne co to dwie rzeczy ode mnie dodatkowo:

 

@Matek

 

nie zgodze sie do twojego (i innych) zarzutu o braku chemii. Westbrook czy Beasley to jedyni szaleni (pozwole sobie tak ich nazwac) gracze w moim teamie, kazdy zespol potrzebuje troche szalenstwa. zapominasz ze obaj graja w mlodych druzynach, bez weteranow, i moga pozwolic sobie na "liderowanie". u mnie jest weteran-zamordysta KG ktory trzyma wszystko pod kontrola. do tego nikt nie ma takiego dynamitu z lawki (jak zauwazyl nawciarz)

nie wiem czy takie fantasy ma sens bo ja mogę o mojej drużynie powiedzieć, że poprzez przewagę defensywnych zawodników w mojej drużynie to Melo też zacznie bronić go do tego zmuszą i oni i ja (trener cz tam GM :P)

 

 

dwa

@croolick

 

Wall to typowy PG nowego formatu -> patrz Rose, Westrbook

czyli bardzo atletycznie dobry scorer a nie kreator dla innych jak Ci "starsi" Jason KIdd czy Steve Nash

a już nawet CP3 i Deron, gdzie Ci dwaj starają się znaleźć złoty środek i w tym i w tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napinam sie w tym drafcie bo mamy już ROTO ligę która daje obiektywne reguły gry a tutaj zawsze będzie rządził subiektywizm ale... Devil, naprawdę masz Walla za strzelca? Jako Rookie miał ponad 8 asyst na mecz i ok. 16 pkt. 8 asyst w Wizards!!! Rozumiem, że mozna uważać, że to jeszcze nie jego czas - ale na pewno nie mozna mu odmówić umiejętności asystowania:) Ale tak jak mówiłem - nie obrażam się, masz prawo do własnej opinii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież tu nie chodzi o obrażanie :P

chciałem tylko przedstawić moją opinię na ten temat

wiesz, Melo miał prawie 6 asyst w tamtym sezonie to robi z niego też niezłego asystenta a co za tym idzie asysta asyście nie równa, pewnie jak by Wall był w Celtics to miałby ich z 14 na mecz. Nie chodzi o asysty tylko o kreowanie pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na zakonczenie i podsumowanie pierwszej rundy

 

swoja pary wygrali:

Tru Warier

Tyrion

gogalq

Kaczor94

matek

nawciarz

bulls2006

devilnevercry

 

wiekszosc par byla raczej jednostronna

 

najwiekszy problem przy parze nawciarz-havicek...w glosach 2-2 (szkoda ze tak malo glosow), w malych punktach 12-11 nawciarz i to on awansuje. ankieta tez wskazala na niego, jako potwierdzenie mozna to uznac

 

Panowie:

-wowo

-havlicek

-CubeBrick

-Raffu

-rr9

-sirkozi

-tymczasowy0

-croolick

 

wielkie dzięki za udział w zabawie i licze że bedziecie jeszcze zagladac zeby oddac glosy w drugiej rundzie i kolejnych :)

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.