Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

żeby nie zaśmiecać tematu wymian, pozwolę sobie wyjaśnić moje motywy dot. wymiany w tym wątku. jako, że to z mojej strony wyszła inicjatywa trade'u, wydaje mi się naturalnym, że musiałem dać dużo. w momencie dogadywania transferu, miałem w składzie Rondo, Gay'a i M.Gasola a lista niewybranych PF była dla mnie raczej niezadowolająca. oddałem pick 4 i 5 i Ibakę i wybór 7. stąd płyną dwa ważne fakty:

- poza Sergem wymienialiśmy się prawami do wyboru a nie zawodnikami

- gdyby gogalq nie dał się przekonać, najprawdopodobniej wybrałbym Millsapa już w czwartej rundzie. czwarta runda to może trochę za wcześnie jak na niego, ale na 7. rundę wydaje mi się być niezłym "stealem".

w efekcie trio Gasol-Ibaka-Millsap wydaje się być mocne i fajnie zbilansowane (Gasol pełen pakiet, Ibaka dzik w obronie, Millsap to kopalnia punktów i - co udowodnił w poprzednim sezonie - potrafi przejąć końcówki spotkań).

oczywiście 5tego zawodnika wybierałem dopiero w 6. turze i przyznam, że miałem z tym pewien kłopot, ale mam jakiś tam pomysł na dwa kolejne wybory, które mam nadzieje ładnie uzupełnią moją zgraję.

przy okazji chciałem wam z tego miejsca podziękować za ostrą krytykę pomysłu gogalq'a na podkoszową rotację: Bosh, Ibaka, LMA, bo dzięki temu chłopak musiał zmienić koncepcję a mi udało się wyciągnąć Serge'a, na którym bardzo mi zależało.

podobno winny się tłumaczy, ale mam nadzieję, że nie odbierzecie tego postu na opak. po prostu wydaje mi się, że dobrze, że poznaliście moje motywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie zaśmiecać tematu wymian, pozwolę sobie wyjaśnić moje motywy dot. wymiany w tym wątku. jako, że to z mojej strony wyszła inicjatywa trade'u, wydaje mi się naturalnym, że musiałem dać dużo. w momencie dogadywania transferu, miałem w składzie Rondo, Gay'a i M.Gasola a lista niewybranych PF była dla mnie raczej niezadowolająca. oddałem pick 4 i 5 i Ibakę i wybór 7. stąd płyną dwa ważne fakty:

- poza Sergem wymienialiśmy się prawami do wyboru a nie zawodnikami

- gdyby gogalq nie dał się przekonać, najprawdopodobniej wybrałbym Millsapa już w czwartej rundzie. czwarta runda to może trochę za wcześnie jak na niego, ale na 7. rundę wydaje mi się być niezłym "stealem".

w efekcie trio Gasol-Ibaka-Millsap wydaje się być mocne i fajnie zbilansowane (Gasol pełen pakiet, Ibaka dzik w obronie, Millsap to kopalnia punktów i - co udowodnił w poprzednim sezonie - potrafi przejąć końcówki spotkań).

oczywiście 5tego zawodnika wybierałem dopiero w 6. turze i przyznam, że miałem z tym pewien kłopot, ale mam jakiś tam pomysł na dwa kolejne wybory, które mam nadzieje ładnie uzupełnią moją zgraję.

przy okazji chciałem wam z tego miejsca podziękować za ostrą krytykę pomysłu gogalq'a na podkoszową rotację: Bosh, Ibaka, LMA, bo dzięki temu chłopak musiał zmienić koncepcję a mi udało się wyciągnąć Serge'a, na którym bardzo mi zależało.

podobno winny się tłumaczy, ale mam nadzieję, że nie odbierzecie tego postu na opak. po prostu wydaje mi się, że dobrze, że poznaliście moje motywy.

uważam, że bardzo dobrze wyszedłeś na wymianie. W każdej kolejce, poczynając od 4, myślałem o wzięciu Milsapa i aż się sobie dziwię, że nie wylądował w moim składzie, tym bardziej że potrafi też grać na SF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, nie wiedziałem, że cokolwiek z nim nie tak :/ ale z tego co się zdążyłem zorientować, to cały sezon nie wchodzi w grę, jak choćby u jeffa greena. ale nie wiem, jak mamy zamiar rozpatrywać aktualne urazy (chociażby Paul Pierce jest niepewny na początek sezonu :/), więc się chłopaki proszę wypowiedzcie, to ewentualnie się będę jakoś ratował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wypowiedzcie się proszę jak się zapatrujecie na Kirka i jemu podobnych, bo zbliża się mój pick i nie wiem, czy mam coś kombinować... Czy przez to ramię traktujemy go jak JGreena, DArthura czy GOdena czy może bardziej jak ABynuma i np KG czy jak Pierce'a, Rondo oraz RGaya w kwestii wpływu kontuzji na ocenianie drużyn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda info nt kontuzji? Z początku grudnia

He is expected to be out until late December or early January.

Jeżeli to się nie przeciąga jakoś mocno, to dla mnie oczywistym jest że kontuzję traktujemy z przymrużeniem oka. ;)

 

Skoro oceniamy przydatność zawodników w naszych drużynach wewnątrz naszych PO to kontuzje takie jak ta Kirka nic nie zmieniają wobec oceny gracza, bo i tak byłby zdolny do gry. Gorsza sprawa z tympkami z season ending injury jak właśnie Green, tu nie wiem czy uznawać go za nieaktywnego czy nie, z jednej strony nie wiadomo czy po tej operacji na 100% wróci do gry i cięzko będzie mówić o jego zaletach po operacji etc z drugiej strony akceptujemy obecność graczy typu Kenyon w drafcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydawało, że chodziło o kontuzjogenność, jakkolwiek ulotne nie byłoby to stwierdzenie. ale piszcie dalej, chciałbym mieć jak najbardziej pełny obraz waszych w tym temacie opinii, bo przecież wciąż się jeszcze mogę podratować "amnestionując" Kirka po tej rundzie, chociaż nie ukrywam, że wołałbym nie :D

 

@bulls: z tego co ktoś pisał, to ma wrócić w styczniu, a nie w lutym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.