Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem,że w oczach jakże obiektywnego matusia Drew mimo iż nie ma nawet sensownego backupu"załatwi" sprawę

Wysilił byś się stary bardziej- w końcu to Finał jest

A już chyba wiemo co chodzi- Tru w wątku powitań pisał,że trafił tu dzięki bratu i Fantasy draft i podejrzewam,że to Ty matuś jesteś tym bratem-ciekawe,czy w roto często trejdujecie :)

Edytowane przez Tyrion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz sobie croolick skąd się Tru wziął jako pierwszy wybierający w drafcie np

No i Matek głosował na niego za każdym razem, w tym dając np 4:1 z Bullsem i pisząc,że True ma przewagę na prawie każdej pozycji, co było jest i będzie bulshitem- to jest co najmniej podejrzane . True tezjak nie głosowałtak nie głosował, ale jak matek miał"problemy" w meczapie ze mną to wpadłi zagłosował na matka

No i mam zjebaną pamięć do różnych szczegółów i pamiętam jak kiedyś matek pisał ,że narobił komuś syfu na sportscene bo jego nierozgarnięty brat coś tam zjebał

Ogólnie to zwisa mi ten wynik głosowania bo i tak było fajnie i doszedłem dalej niż się spodziewałem, ale akurat Matek to wyjątkowo wkurwiająca postać nawet mimo czillowego podejścia

Także ogólnie lepiej uważajcie tam w tym Waszym roto ;)Tak tylko mówię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fakt, Matek jest czasami megairytujący i niejedną osobę wyprowadził z równowagi w czasie tego czy poprzedniego fantasy czy teraz ROTO - ale cóż, mnie to aż tak nie przeszkadza, pewnie i ja komuś nie pasuję i mogę być irytujący dla innych. Także ten temat mnie nie interesuję, nie musimy się tu kochać, najważniejsze żebyśmy respektowali zasady które sobie założyliśmy.

2. Strasznie mnie denerwują takie kłótnie dyskusje jak Wasza- obrzucanie się mięchem. Zniechęcają mnie do brania udziału w takich zabawach - szczerze mówiąc mam wtedy ochotę rzucić to w cholerę i dać sobie spokój z tymi wszystkimi Fantasy i ROTO. I nie mówię to tylko o tej kłotni - ale w ogóle o wszystkich. Matek- zauważ że praktycznie zawsze przy okazji jakiejś kłótni jesteś jedną ze stron "konfliktu".

3. Nie mamy możliwości żeby sprawdzić czy Tru to brat Matka - a nie mam zamiaru na postawie tylko przypuszczeń i podejrzeń ferować wyroków nad chłopakami. Jeśli nawet oszukują - to cóż, skoro sprawia im satysfakcję takie prymitywne podejście do rywalizacji i oszukiwanie to ich sprawa. Ja na pewno nie byłbym dumny z takiego zwyciestwa a nic innego poza tym tu nie wygrywamy bo o kasę nie gramy. Oczywiście mogą psuć zabawę innym - no ale ot tego mamy mechanizm vetowania. Przyznam, że na początku za bardzo się trejdom nie przyglądałem ale od jakiegoś czasu zacząłem i mam zamiar już zawsze podawać na forum jak wygląda taka wymiana na poziomie suchych statystyk porównanych w każdej z kategorii. Nie mówię, ze tylko to się liczy w ocenie danej wymiany- ale pozwoli na jakiś tam wgląd. Nie mam też zamiaru vetować niczego z pozycji LM - chyba, że inni użytkownicy przyśpią i nie oddadzą w ogóle głosu na tak/nie.

 

Skończmy już te wszystkie fantasy, grajmy spokojnie w ROTO i wyluzujcie wszyscy. A Ty Matek w szczególności - zwłaszcza jak coś idzie nie po Twojej myśli, np. blokowanie nierównych trejdów. Zgadzałeś się na te zasady więc teraz je respektuj - tak jak inni respektowali Fantasy w którym byłeś komisarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie oglądam mecz Phoenix - Boston sprzed kilku dni- nasunęła mi się pewna refleksja- co myślicie o takiej wymienie- Nash, Gortat, Hill za Rondo, Bass, numery w dracie, pieniądze, zawodnicy uzupełniający wymianę (może JO) ,( lub w opcji bez Hilla). Boston wtedy ma piątkę: Nash-Allen-Pierce-KG-Gortat, a Phoenix zaczyna przebudowę od zawodnika klasy alls star i skupia się na następnym drafcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze Howard na zachód, Bynum niech tak zostanie i MG ma szansę na ASG :)

 

A tak serio - coś się mówi o transferze Nasha ale chyba do NYK... Ale gdyby poszedł do Boston to faktycznie Gortat mógłby tam iść w wymianie -jak dla mnie bomba:) Tylko co wtedy zosdaje w PHO - Rondo i... w zasadzie nikt. Tak czy siak powinni w tym roku pickować po jak najlepszy numer w drafcie...

\

 

EDIT: w tym s5 to Gortat byłby niczym rookie - od najmłodszego Pierce'a młodszy o 7 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre dla obu stron, i mogloby pojsc nawet bez pickow. nash gortat za rondo jo? obu stronom powinno pasowac. phx i tak raczej po sezonie straca nasha, w tej sytuacji mieliby rondo jako baze (slaba w c*** ale zawsze). c's? szansa na ostatni (lub przedostatni zaleznie od zdrowia) run w PO, pozniej to samo co jest raczej nieuchronne i w tej chwili - gwaltowna przebudowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.