Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

- w kazdej chwili mozna bylo sie wycofac jak komus sie nie podobalo, moze byloby lepiej dla draftu

Oj nie przesadzaj- aż tak bardzo chyba nie przedłużałem,żeby szkodzić temu jakże ważnemu dla niektórych draftowi- chyba wybierałem szybciej niż Ty laska, także ogólnie dziewczyny czill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek twoja propozyja była mega bardziej naiwna niż moja w stosunku do Tyriona :)

 

Ja bym dał czas do poniedziałku na napisanie ogólnej rotacji i gameplanu i ewentualnej amnestii zawodników. Z wiadomych przyczyn- sylwester i przygotowania plus oglądanie ligi. Ja już ledwo ogarniam a jutro będę nie do życia a nie chce psuć zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że trzeba będzie trochę pozmieniać terminy, poprzedłużać. Dużo osób jeszcze nie wróciło na forum bo pod starym linkiem cały czas jest zamieszczona informacja, że forum jest w przebudowie: http://www.e-nba.pl/forum/. Do większości mam maile (do tych którzy biorą udział w ROTO) więc jeśli do jutra ludzie się nie zameldują to napiszę maile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jeszcze jak to działa

ale ponoć jest możliwość zrobienia grupy - moglibyśmy założyć grupę składającą się z osób biorących udział w drafcie i wystarczy wysyłać im wiadomość (PW) przecież one dochodzą na maila i informują

w taki sposób nie musielibyśmy znać wszystkich maili

 

 

EDIT: nie musimy do tego zakładać grupy - przecież można do każdego napisać taką samą PW :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.