Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Haywood to dobry wybór, -aż dziwne, że tak mało osób ceni go- a to dobry obrońca i przy gorszym ostatnim sezonie w Dallas, w tym może już wrócić do wcześniejszej formy. Czyli może być powtórka z rozrywki kiedy mało kto liczył, że T. Chandler może jeszcze być dobrym zawodnikiem czy też S. Dalambert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to może widać i powiem wam szczerze - listy nie mam. Po prostu jest mi nie potrzebna. Po co tworzyć listę, skoro w głowie mam jakiś gameplan do którego muszę sobie dobrać zawodników? Patrzę na pulę dostępnych dla mnie graczy, i decyduje czy lepiej wziąć obwodowego (zastanawiałem się nad kimś z pary Lee/Barnes) czy podkoszowego. Zajmuje mi to co prawda jakieś 15 minut, ale przynajmniej nie wkurzam się że ktoś zajumał mi pick :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś ty nie zobaczył jak go Andrea Bargnani będzie przestawiał w pomalowanym :) A Perkins piłkę może złapie ale przy jakimkolwiek obrońcy nic nie rzuci. Piszesz, że oczekujesz double-double albo 10-8. Mrzonki.

Bargs to w pomalowanym ledwo przepchnie wózek na piłki. :D

 

Perk 09/10 - 7,6rebs 10,1pts w 27 min.

 

Lżejszy nie równa się automatycznie słabszy poza tym w tej lidze jest i tak mało dojebanych klocków pod kosz.

Skoro kręcił już takie numerki to nie wiem czemu miałaby to być mrzonka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.