Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

mi się wydawało, że chodziło o kontuzjogenność, jakkolwiek ulotne nie byłoby to stwierdzenie. ale piszcie dalej, chciałbym mieć jak najbardziej pełny obraz waszych w tym temacie opinii, bo przecież wciąż się jeszcze mogę podratować "amnestionując" Kirka po tej rundzie, chociaż nie ukrywam, że wołałbym nie :D

 

@bulls: z tego co ktoś pisał, to ma wrócić w styczniu, a nie w lutym

niestety powrót Hinricha spodziewany jest najwcześniej na koniec stycznia/początek lutego, wiadomo może być trochę szybciej, trochę później, miał operacje barku.

 

z Lopezem jest jeszcze gorzej minimum 2, a może i 4 miesiace przerwy, czyli cały sezon- liczyłem, że będzie miał bardzo dobry RS, do tej pory 2 pełne sezony, a tutaj taka poważna kontuzja; Green jeszcze bardziej poważna sprawa- serce;

 

Okazało się za to, że Hayes jest zdrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie życzę wszystkim błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, niech ten szczególny czas będzie emanował radością, pięknem, zbliżeniem do Boga i do ludzi

 

dla nas kibiców dodatkowo życzenia udanego kolejnego sezonu z nba

 

 

 

 

jasne Havlicek spokojnie może wybrać później, w końcu Boże Narodzenie jest raz w roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie życzę wszystkim błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, niech ten szczególny czas będzie emanował radością, pięknem, zbliżeniem do Boga i do ludzi

 

+1 bulls

 

i sobie i Wam wszystkim też tego życzę ;)

 

oczywiście jestem za dłuższym terminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak potraktowac brak wyboru bullsa? croolick dal pick w nocy wiec bulls mial czas do 22... powinien spasc na koniec rundy. niech ktos jeszcze sie wypowie

 

jest dzien po swietach i moge tez zastosowac taryfe ulgowa i niech draft idzie dalej (tak czy inaczej mozesz juz wybierac tymczasowy0 jesli wiez juz kogo) a bulls wrzuci swoj pick jak zawita na forum

 

na koniec rundy czy jak sie poawi to wrzuci? jakie jest wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak potraktowac brak wyboru bullsa? croolick dal pick w nocy wiec bulls mial czas do 22... powinien spasc na koniec rundy. niech ktos jeszcze sie wypowie

 

jest dzien po swietach i moge tez zastosowac taryfe ulgowa i niech draft idzie dalej (tak czy inaczej mozesz juz wybierac tymczasowy0 jesli wiez juz kogo) a bulls wrzuci swoj pick jak zawita na forum

 

na koniec rundy czy jak sie poawi to wrzuci? jakie jest wasze zdanie?

pick dałem ok. 1 w nocy więc formalnie ma chyba czas do jutra do 22... Przy czym przy wyborze 8 gracza to już chyba nie ma to juz takiego znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze o 1 dlatego traktuje to jako poprzedni dzien i wybor byl do dzis do 22. co za roznica 23 czy 00:30... to byly 22 godziny

 

jako ze moze niektorzy jeszcze sie nie ogarneli po swietach bulls moze dac pick w kazdej chwili, ale draft idzie dalej. to juz ostatnia runda wiec jak zauwazyl croolick:

to już chyba nie ma to juz takiego znaczenia...

bulls jest na forum, wiec mam nadzieje ze da pick :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłem, że już croolick wybrał, nie było mnie cały dzień :roll:

formalnie miałem czas do jutra do 22:00- ogólnie byłem za rozwiązaniem 24 godzin od ostatniego wyboru, ale jak ustaliliśmy, że do 22:00 następnego dnia to ...wszystko wydaje się być jasne i spokojnie melduje się z wyborem sporo przed czasem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do konca bulls ;) skoro wybral to nie ma problemu, a czas miales do dzis 22:00. Juz wczesniej byla podobna sytuacja i godzie 1 w nocy czy tam 2 traktowalismy jako dzien poprzedni.

 

#edit

a co do wyboru to J.R nie jest przypadkiem zwiazany kontraktem w chinach? w tym sezonie chyab nie wystapi. Jesli sie nie myle mielismy to brac pod uwage :) no chyba ze sie myle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przypominam sobie takiej sytuacji z wyborem po północy, który byłby liczony jak dzień poprzedni, tak jak napisałem byłem za 24 godzinami, ale jak coś innego ustaliliśmy to się tego trzymajmy

 

to nie jest pierwszy "chińczyk" w naszym drafcie, niedawno był W. Chandler, w regulaminie byli oni uwzględniani- choć tutaj też raczej byłbym za innym rozwiązaniem, ale zasady to zasady, a ja skorzystałem z zawodnika, który moim zdaniem dobrze pasuje do mojej drużyny, zwłaszcza dając drużynie dużo możliwości ofensywnych, swobodę rotacji na obwodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przypominam sobie takiej sytuacji z wyborem po północy, który byłby liczony jak dzień poprzedni, tak jak napisałem byłem za 24 godzinami, ale jak coś innego ustaliliśmy to się tego trzymajmy

 

pamiętam, że był taka sytuacja

ale z drugiej strony nie popadajmy w paranoję, dał picka i jedziemy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.