Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

znalazlem chwile czasu, wiec wrzucam drabinke:

 

-wowo

-bulls2006

 

 

-nawciarz

-havilcek

 

 

 

-gogalq

-CubeBrick

 

 

-Raffu

-Tru Warier

 

 

 

 

 

 

 

-matek

-rr9

 

 

-Kaczor94

-sirkozi

 

 

 

-devilnevercry

-tymczasowy0

 

 

-Tyrion

-croolick

 

mam nadzieje ze czytelna. za chwile beda pierwsze 4 pary, po jakims czasie kolejne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że z zgodnie gentelmeńską nie pisaną umową na siebie nie głosujemy?

tak tak, nie glosujemy w swoich parach

 

moze ktos moglby juz oddac glosy? :D ja jak znajde chwile to cos napisze, narazie dalem w ankietach

 

mozecie dac ogloszenie gdzies zeby kazdy uzytkownik wiedzial ze moze oddac glos? wieksza probka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest bo nie ma opisu - więc sam wyrzucam ze s5 Terry'ego zastępując go Lawsonem. No, trochę lepiej od razu bo ma kto rozegrać a i jest killer z ławki.

Kobe-Durant - hmm, tu może będę trochę kontrowersyjny ale stawiam na .... Kobiego. Durant cały czas mnie do końca nie przekonuję- jak sobie przypomnę zeszłoroczne play-offs i to jak się pocił w zaciętych końcówkach z MEM i przeciwstawię to z pewnym siebie Black Mambą - biorę tego drugiego. Kobe ma to coś, ten x-factor a Durant jest dla mnie póki co za grzeczny...

musze to skomentowac :D Jak dla mnie to Durant juz w tym sezonie rzucil niesamoiwtego gamewinnera i mimo ze nie gra tego co wszyscy oczekuja to nadal prezentuje w miare wysoki poziom. Kobe juz pare meczy Lakers przegral, cegli niemilosiernie i jesli nie usunie sie troche w cien Bynuma to slabo bedzie z Lakers. Kobe to nadal gwiazda ligi no ale juz powoli sie konczy i musi to zaakceptowac, mniej rzutow z korzyscia dla druzyny. Co do lawsona to zgoda, Terry na s5 na PG w tym skladzie nie ma sily przebicia. Lawson natomiast pasuje jak ulal i prezentuje sie bardzo dobrze, kandydat jak dla mnie do MIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że rzucił i rzuci jeszcze wiele- ale oglądałeś Play-offs? bo ja zarywałem noce i oglądałem live i nie mogłem się wręcz nadziwić co się z nim działo. Miałem wrazenie, że przerasta go to... Być może to będzie teraz JEGO sezon - ale póki co nie przekonał mnie jeszcze do końca. Carmelo też potrafi rzucać świetnie w crunche-time, może nawet jest w tym elemencie lepszy.

Mówisz, że parę meczy Kobe przegrał - no ale z kim miał grać jak nie było ani Bynuma ani Lamara? To ciskał sam jak głupi:) Mam nadzieję, że teraz zacznie grać tak jak piszesz - zespołowo. A w ewentualnym crunch-time i tak weźmie gałę do ręki i wtedy ręka mu nie zadrzy, miejmy nadzieję:)

 

Zresztą - wygrałeś to co się czepiasz:) Mówiłem, że będzie kontrowersyjnie na początku - to są moje odczucia, nie poparte statystykami i wprost przeciwne do ogólnej opinii gawiedzi tu obecnej. Nawet Matek jest przeciwko Kobiemu to ja go będę bronił - choć prywatnie Lakersom nigdy nie kibicowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie skomentowac twoj glos u mnie gogalq...przede wszystkim dzieki za glos na mnie :)

 

nie zgodze sie do twojego (i innych) zarzutu o braku chemii. Westbrook czy Beasley to jedyni szaleni (pozwole sobie tak ich nazwac) gracze w moim teamie, kazdy zespol potrzebuje troche szalenstwa. zapominasz ze obaj graja w mlodych druzynach, bez weteranow, i moga pozwolic sobie na "liderowanie". u mnie jest weteran-zamordysta KG ktory trzyma wszystko pod kontrola. do tego nikt nie ma takiego dynamitu z lawki (jak zauwazyl nawciarz)

 

spacing na najwyzszym poziomie

 

nawet w razie ceglenia jest komu zebrac...

 

George to x-factor ciesze sie ze go mam uwielbiam goscia :D

 

 

@croolick - daj ogloszenie w dziale nba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.