Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem jego rodziców na jednym z meczów LAC w zeszłym sezonie.

ile razy go oglądałem i nadal oglądam, to jak dla mnie jest on biały- jakbym nie wiedział, że jego ojciec ma ciemny kolor skóry, to w ogóle bym się nie zastanawiał jaki ma Blake, bo oczywiste byłoby, że biały

Hmm - no nie wiem, od początku wiedziałem że jest półczarny więc ciężko pwoeidzieć, czy bym rozpoznał te czarne cechy. No ale te rude włosy widziałeś? :) Bo na meczach aż tak dobrze tego nie widać...

 

BTW- mój pick przetrwał, już wrzucam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie na PF jeszcze jakiś wybór jest i trochę czasu pick Boozera mi zajął, ale z wymienionych przeze mnie powodów postawiłem na niego.

Griifina obserwowalem przed jego pierwszym sezonem, przed kontuzją. Nie był to mecz, a trening i

- wtedy zapamiętałem, odniosłem silne wrażenie, że dobrze pracuje

Bogans to raczej nie :wink: , zwłaszcza że Chicago zastanawia się czy z nim przedłużyć i nie chodzi wcale o pieniądze.

ciężko powiedzieć kogo się wezmie, ponieważ teraz najlepsi już poszli, każdy pick może być zaskoczeniem, trzeba dobierać zawodników, żeby jakoś to grało- wszystko pod Rose- JJ, Batum za trzy, Boozer rozciąga grę bliżej kosza, Noah czyści tablice - obaj grają picki z Rosem, obaj wysocy dobrze podają - odrzucenie za linię rzutu za trzy. Ławka nasuwa jednak wątpliwości, kogo wybrać, jak wzmocnić silne i ukryć słabe strony, ciekawie :D

 

Myślałem, że weźmiesz Battiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że weźmiesz Battiera

Myślałem o nim - ale wtedy dostałbym wrzuty od was, że nie mam spejsingu -chyba jeden z ulubionych zarzutów tutaj :) Mam Wrighta który też potrafi bronić - no ale do tego jak rzuca. Gość w zeszłym sezonie rzucił więcej punktów niż w sumie przez pierwsze 6 lat swojej kariery! Nikt tego przed nim nie dokonał, ciekawe, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma wyborów, nie ma ruchu na forum

 

mnie zatanawia dlaczego D. Wright, mimo dobrego (przynajmniej statystycznie sezonu - dużo meczów GSW w zeszłym sezonie nie oglądałem), nie jest specjalnie doceniany. Co prawda w głosowaniu MIP był trzeci, ale nie słychać jakiegoś zachwytu nad jego grą. Prowadzi to do wniosku, że dostał tyle głosów bardziej za poprawę statystyczną, niż samej jakości gry, ale kto wie? Czy to dlatego, że mało kto ogląda mecze GSW, więc mało dziennikarzy coś na ten temat pisze? czy dlatego, że w tym klubie łatwo się gra, nabija statystyki szybką, ofensywną grą, głównie w wykonaniu czwórki Curry-Ellis-Wright-Lee?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem w całości zaledwie kilka meczy GSW, Wrighta znam też oczywiście z YouTube, szczególnie utkwił mi w pamięci mecz gdzie rzucił bodajże 9 trójek w meczu (mogłem coś pomieszać). Oczywiście- styl GSW jak słusznie zauważasz sprzyja nabijaniu punktów i pewnie ma to spory wpływ. Dla mnie liczy się to, że mam strzelca (statystyka 3P% jest naprawdę wysoka jak na tak dużą ilość oddanych rzutów) i obrońcę w jednym a dodatkowo nie bedzie marudził, że jest tylko 3/4 opcją w ataku. Zresztą, może czasami także z ławki.

 

A co do ruchu- to ja właśnie piłem do tego, że kolejka z typami nie idzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D ... chętnie Kaczor ale z takim front courtem nie widzę sensu iść w under size.

Zresztą w mojej koncepcji widać że ofensywnie to Kobe będzie runnin' the show, więc możesz

się spodziewać sporo zastosowań SG w postaci Terr'ego. Pozycja PG jest tu głównie adresowana

do ustawień defensywnych, jednak nie chcę jej zostawić w tak pasywnym wydaniu jak to jest

w L.A z fishem, dlatego Jason będzie tu robił siekę z zza łuku i dopiero dodatkowo usprawni ball movement

ze swoimi 5+ asystami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie by kobe dal rade z "runnin' the show'. Starosc nie radosc, tymi rzutami na sile przynosi ostatnio wiecej zlego niz pozytku. Dlatego CP3 probowali chyba sciagnac, zeby go odciazyl bo to juz nie ten kobe co kiedys, na pewno. Powinien odpuscic i rzucac te kilka pkt mniej z pozytkiem dla druzyny. Szczerze, ja nie widze opcji z Kobe jako 1 opcja, przynajmniej z mocnymi skladami jakie tu zbierzemy, no chyba zeby go swietnie obudowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi w tym poście o runnin' jako rzucanie 30 ptk-mecz i reszta niech dzieje się sama,

Mam bardziej na myśli właśnie odciążenie jego pozycji ofensywnej przez postacie Smith'a i Jeffersona,

a poświęcenie większej uwagi na produktywność kobiego dla pozostałych playerów w tej drużynie.

Basicaly to Koby zazwyczaj bedzie miał piłkę na początku każdej akcji i albo przez Terrego,

lub Elton'a dalej będzie rozgrywał ball movement gdzie przede wszystkim kończyć bedą najbardziej skuteczni

w finiszu Smith i Big Al.(do tego oczywiście dojdzie gra zza łuku G's, post-up i takie ustawienie ma też miejsce na decyzje Kobiego o samotnych penetracjach ale to już pozostawiam jego osądowi- a mądry z niego gość ;D )... to mniej więcej miałem na myśli w "runnin' the show",

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.