Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

jeah widze ze juz moja koncepcja polegla wiec albo bede szukal wymiany albo musial zmienic pomysl na druzyne bo widze ze polegne w 1st round

 

mysle ze westbrook nie narzekalby bedac pierwsza opcja ofensywna gdy wchodzi z lawki, do tego monopol na pilke i decydowanie o tym jak ma wygladac ofensywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie wlacze do dyskusji. Masz bardzo mocna ekipe matek, ale chemii zadnej. Kazdy zna charaktery Westbrooka i Beasleya, oni razem w jednym teamie to slaba opcja musze powiedziec. Westbrook sie nie pogodzi chyba z 6th manem po ostatnim sezonie, ponosi goscia, troche gwiazdorzy. Mimo to, indywidualnie jak na razie wyglada to bardzo, bardzo dobrze.

 

edit

a co do Younga to niezly zawodnik, jedyne co w nim nie pasuje to odpalanie glupich rzutow. Dlatego nie bralem go w ogole pod uwage przy moim wyborze ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych kilku PG ostatnio wybranych najwyżej cenię Conleya

 

zapewne trochę wymian jest w powietrzu, może ujawnimy je, one i tak zapadają, a tajemnica utrudnia wybory innym, trudniej przewidzieć kolejne, ciężej je komentować, koncepcja druzyny jest niejasna. myślę, że nic temu nie stoi na przeszkodzie. no i będzie ciekawiej, mozna na bierząco komentować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to myslalem zeby zaproponowac swoj kolejny pick za jakiegos zawodnika ktory moze mi przypasowac :D

 

moze umowmy sie ze start wymian w momencie startu 6 rundy? wtedy zacznie sie kompletowanie lawek i mozna juz kombinowac z wymianami

 

aha i pamietajcie - rowna wymiana 1za1 2 za2 itd (gracz za gracza, pick za gracza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to myslalem zeby zaproponowac swoj kolejny pick za jakiegos zawodnika ktory moze mi przypasowac :D

 

moze umowmy sie ze start wymian w momencie startu 6 rundy? wtedy zacznie sie kompletowanie lawek i mozna juz kombinowac z wymianami

 

aha i pamietajcie - rowna wymiana 1za1 2 za2 itd (gracz za gracza, pick za gracza)

 

czyli od VI rundy wymiany, które zglasza się, ogłasza się na forum - tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dużego wyboru już Kaczor nie miałeś. Jeśli szukałeś defensywnego C - to tym bardziej wybór był bardzo wąski. A po ostatnim sezonie PErka - to też bym wolał DeAndre :)

 

Swoją drogą możemy się wymienić na centrów, wezmę teraz Butlera i mam prawie s5 LAC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake ma matkę białą i ojca czarnego- ale sam jest biały w typie latynoskim; ja z bratem mamy na niego ksywkę "biały"

A widziałeś jego matkę? :D

 

EDIT: Bullsa nie ma więc sam sobie odpowiem: matka jest ruda, pochodzi z Irlandii bodajże. Budowa ciała, nos - oczywiście "czarne". Ale przypatrz się włosom Blake'a, jaki mają odcień :) Nie mówiąc o piegach. No, normalnie ... rudy murzyn :D

 

a tu dobre zdjęcie: http://25.media.tumblr.com/tumblr_lgx50 ... o1_500.jpg

 

A w ogóle Bulls to dawaj pick - ja już przypadkiem nawet umieściłem swój bo myślałem, że moja kolej :) Mam nadzieję, że nie widziałeś i nie podpieprzysz mi tego grajka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem jego rodziców na jednym z meczów LAC w zeszłym sezonie.

ile razy go oglądałem i nadal oglądam, to jak dla mnie jest on biały- jakbym nie wiedział, że jego ojciec ma ciemny kolor skóry, to w ogóle bym się nie zastanawiał jaki ma Blake, bo oczywiste byłoby, że biały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.