Skocz do zawartości

Rumors, FA, trades (lato 2005)


antek

Rekomendowane odpowiedzi

Z rumora wynika, że będzie wraz ze Snowem kandydatem do S5, a nie, że będzie grał w S5. :) Też myślę, że Śnieg to lepszy kandydat do wyjściowego składu. Jest doświadczony, ma pojęcie o rozgrywaniu, i - co ważne - jest dobrym obrońcą. DJ ma tylko rzut, i dlatego mysle, ze powinien wchodzic z lawki i rzucić kilka trójek.

 

Też cieszę się, że przyszedł, bo jeśli nie on to kto? Payton? Napewno się przyda i nawrzuca zza łuku, ale to i tak nie zmienia faktu, że absolutnie nie jest wart tego przypuśćmy 3,9 mln rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwienstwie do Kobasa, Shaq nie jest GM-em swojej druzyny i nie podejmuje decyzji personalnych :wink: Kiedys moze, ale Riles to nie Kupchak :lol:

Hehe wiedziałem pisząc to, że Szak nie przejdzie obok tego obojętnie :) Swoją dorgą to jednak ciekawe, że sporo graczy było wymienianych jako kandydatów do gry w Heat a nikt w końcu tej drużyny nie wybrał. Teraz zobaczymy jak sprawa Sprewella się rozwinie i czy Heat zdecydują się mu dać całe swoje MLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znow DJ i znow zamiast argumentacji jest jak zwykle przesada.

A mało Ci jeszcze argumentacji, mało się o nim wypowiadałem, mam się znowu powtarzać

Ciekawe, co ty teraz powiesz, gdy nazywales go kretynem, a tymczasem najpewniej dostal dlugi kontrakt, jakiego poszukiwal

Ferry to kretyn 8) :wink:

Ale widac albo Riley myslal podobnie jak ty i postanowil, ze wiecej forsy niz na poczatku nie ma zamiaru mu dac, albo jaka ma w zwiazku z tym alternatywe na oku.

Prawda jest taka, że Riley pomimo mojego szacunku dla niego chce znowu zbudować zespół na nazwiskach jak to było w 2000 roku (choc wtedy faktycznie kontuzja Mourninga pokrzyżowała trochę szyki Heat), teraz znowu nazwiska. Nie twierdzę, że popwinien przepłacic Jonesa, bo ten koleś i ten kontrakt to żart, ale napewno powinien szukać gracza dobrego do taktyki gry z Shaqiem, czyli np takiego Snowa (jeśli już przy Cavs jesteśmy), czy Hoiberga, który też potrafi rzucić zza łuku, ale dodoatkow ma kilka innych atutów niż wasz były suepr support na PG( :shock:)

Dlugo czekal i liczyl na wyzsza propozycje Heat, ale sie nie doczekal.

I dobrze, że się nie doczekał, bo była by to jeszcze większa wtopa niż kontrakt dla Walkera. Jedna debilna decyzja na offseason Rileyowi wystarczy :roll:

W przeciwienstwie do Kobasa, Shaq nie jest GM-em swojej druzyny i nie podejmuje decyzji personalnych :wink: Kiedys moze, ale Riles to nie Kupchak

Ta, Riley ma swoje wzorce, np Marka Cubana z Dallas :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A source informed InsideHoops.com editor Jeff Lenchiner Wednesday evening that the Boston Celtics are expected to trade all-star guard/forward Paul Pierce to the Denver Nuggets for guard Andre Miller and forward/center Nene.

 

It's not known if other players are involved in the completion of the deal.

 

No to wyjaśniałoby sprawę ściągnięcia wcześniejszego do Nuggets Watsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, że sporo graczy było wymienianych jako kandydatów do gry w Heat a nikt w końcu tej drużyny nie wybrał

A ty znowu swoje. Nikt nie wybral, ale wielu powaznie rozwazalo. Lepsze to niz nic. A poza tym, to twoje czepianie sie w tej kwestii jest zaklamane, bo sam jeszcze niedawno chwaliles sie, jak to rozni gracze uzywaja Lakersow jako straszaka na swoje obecne kluby w czasie negocjacji.

 

A mało Ci jeszcze argumentacji, mało się o nim wypowiadałem, mam się znowu powtarzać

No, moglbys jeszcze raz powtorzyc jak to sie nad nim spuszczam albo mam za Bog wie kogo :) Ale spojrzmy na to z innej strony - kto jest lepszy na rynku FA? DJ zna system, sprawdzil sie, pasuje. Kto jest lepszy do wziecia? Spree? Talent i umiejetnosci ma ok, ale charakterek... no i to by bylo kolejne nazwisko, a nie skromny role player, ktory moze tylko pomoc w budowie dobrej chemii. Szkoda mi DJ-a, bo chcial grac w Heat i najpewniej poszlo o pare setek tysiecy na rok, ewentualnie o ilosc lat, na jakie bylby kontrakt. Rozumiem Rilesa, ze wyszlo by to troche dziwnie, ze daje gosciowi wieksza umowe, sadzajac go jednoczesnie na lawe, gdzie jego produkcja spadnie i nie uzasadni zarobkow... Ale jest ktos lepszy do wziecia? Tylko prosze bez kandydator typu, ze zawodnik X to super obronca, tyle ze skutecznosc typu 30% i srednia 3p na mecz :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, że sporo graczy było wymienianych jako kandydatów do gry w Heat a nikt w końcu tej drużyny nie wybrał

A ty znowu swoje. Nikt nie wybral, ale wielu powaznie rozwazalo. Lepsze to niz nic. A poza tym, to twoje czepianie sie w tej kwestii jest zaklamane, bo sam jeszcze niedawno chwaliles sie, jak to rozni gracze uzywaja Lakersow jako straszaka na swoje obecne kluby w czasie negocjacji.

 

Chwaliłem się :?: robiłem sobie jaja i myślę, że dobrze o tym wiesz Szaku. Poza tym to od roku czytam jak to wszyscy chcą grać z Shaqiem, a nikt z KB, Heat mają podobno walczyć o mistrzostwo, Lakers jedynie o awans do PO, Lakers nie dają długich kontraktów a Heat tak jak chociażby 6 lat i ponad 50 milionów dane takiemu Walkerowi dostającemu wcześniej na rynku oferty wysokości co najwyżej MLE, Shaqa wszyscy lubią Bryanta nikt, więc chyba nikogo nie powinno dziwić, że w Lakers nikt nie chce grać, ale Miami wobec powyższych powinno chyba być szczytem marzeń każdego FA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rumour dotyczacy Pierce'a jest dosc spektakularny. Zwlaszcza, ze wczesniej nic o nim nie slyszlem. Ten rumour tlumaczy dlaczego po zniknieciu z FA Allena i Redda torche ucichlo o poszukiwaniach SG przez Nuggets. Jedynie pokazywaly sie drobne plotki jakoby byli zaintersowani Flipem. Teraz wiadomo, ze szukaja dosc pokaznej zalkeiny na te pozycja. Sprowadzaja gwiazde formatu all star. Nasuwaja sie pytania jednak czy pogodza dwie wielkie postacie w osobie Pierce'a i Melo, ktorych zadania na boisku nie jednokrotnie sie pokrywaja. Decyduja sie nautrate jednego z lepszych obecnie rozgrywajacych na rzecz dwoch solidnych, ale jednak sredniakow. Tutaj moze i to nie jest zle, bowiem para Watson/Boykins powinna dobrze wypelniac obowiazki na tej pozycji. Ten nie doszly trade ucina rowniez spekulacje na temat, dlaczego Watson po przeczekaniu prawie calego off-seasonu wybral team, gdzie gral by co najwyzej drugie skrzypce.

Jedyne co moze odniesc dosc negatywny skutek to utrata Nene. W zeszlym RS doskonale widac bylo, ze Camby i K-Mart (z akcentem na pierwszego) to zawdonicy, ktorzy nie sa do dyspozycji dla teamu przez caly RS. Stad tez osoba Hilario godnie i praktycznie na nie odbiegajacym poziomie zastepowala raz to jednego, raz drugiego z w/w dwojki. Utrata Nene, ktory nie ma zamiaru dluzej czekac na gre w 1st 5 moza oznaczac powazne zachwianie wsrod frontcourtu Denver. Sadze, ze Camby juz nie pociagnie z byt dlugo i tak najpozniej w nastepnym RS o ile juz nie w tym mozna by tych Panow zamienic i tak Marcus wchodzil by z lawy, zas Nene byl starterem. A tak duet frontcourtowcow Denver nie bedzie mial zadnego solidnego back upu.

Nie zmienia to jednak faktu, iz zespol z Denver powinien sie stac silniejszy w nadchodzacym RS.

BTW: Zdaje sie, ze ktos na poczatku sierpnia mowil juz, ze nie bedzie zadnych spektakularnych tradow itp. Nie chialbym mowic-a nie mowilem :)

 

 

A co do DJ'a to w koncu zniknie w Cavs i nikt juz o nim omzliwe nie bedzie pisal. Kontrakt jak dla mnie dosc szalony, no ale coz chcac miec dobrego PG'ka :lol: trzeba sie liczyc z kasa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiedziałem się w kwestii wymiany Nuggets-Celtics bo podejrzewałem, że ktoś jeszcze będzie musiał wziąć udział w tej wymianie, ale sprawdziłem i Pierce za Nene i Millera spełnia wymogi.

 

Jeżeli chodzi o Celtics widać, że stawiają na młodość, pod koszem będzie duet Nene-Jefferson, odejście Pierce'a, o którym się już mówiło od jakiegoś czasu oznacza więcej czasu dla młodych Tony Allena i Greena.

 

Nuggets zdecydowanie wzmocnili swoją S5, Pierce bywa niedoceniany, ale to świetny gracz, już wiemy dlaczego Nuggets nie chcieli dać MLE Sprewellowi i woleli zatrudnić Watsona. Nene był jednak idealnym uzupełnieniem frontcourtu Nuggets nadaje się on do gry zarówno na 4 jak i na 5, świetnie radził sobie w obronie przeciwko silniejszym rywalom, z którymi słabsi fizycznie Camby czy Martin mieli problemy, no i był polisą obezpieczeniową na wypadek kontuzji, któregoś z nich. Problem w tym, że jemu nie bardzo odpowiadała ta rola, chciał grać w S5 teraz będzie miał okazję.

 

Jeżeli Camby się nie połamie to powinno być dobrze, zobaczymy jak Karl wkomponuje do swojej drużyny gracza, który był liderem przez ostatnich pare lat i jak zareaguje na jego obecność obecny lider Nuggets Anthony.

 

Wymiana korzystna dla obydwu stron widać, że Celtics myślą przyszłościowo, Nuggets mają świetnie obstawione pierwsze 6 miejsc w składzie potem już jest trochę gorzej, ale mogą jeszcze załatać jakoś braki wśród wysokich bo chyba jest tam tylko Elson i Najera a to może być za mało zwłaszcza, ze Nene to moim zdaniem był ich w ogóle najpewniejszy punkt pod koszem tak w ataku jak i w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, moglbys jeszcze raz powtorzyc jak to sie nad nim spuszczam albo mam za Bog wie kogo :)

Myślę, że wszyscy mamy już na ten temat wyrobioną opinię :roll:

Ale spojrzmy na to z innej strony - kto jest lepszy na rynku FA? DJ zna system, sprawdzil sie, pasuje. Kto jest lepszy do wziecia? Spree? Talent i umiejetnosci ma ok, ale charakterek

Masz rację. Nigdy nie negowałem faktu, że DJ pasuje do systemu z SO na srodku, negowałem jedynie pozycję pierwszego PG w zespole zawodnika, który o rozgrywaniu ma mniej pojęcia niż o defensywie :lol:. Pozatym argument o charakterku moim zdaniem zupełnie nietrafiony, bo DJ podobnie jak Spree dał wyraz swojej inteligencji i pokazał jaki faktycznie ma charakter. Będąc jedynie marnym uzupełnieniem zachowywał się jak Prima Balerina. Spree jeszcze byłbym w stanie zrozumieć (choć nierozumiem). Był kiedyś graczem z wyższej pułki i może trudno jest mu się pogodzić z faktem, że się powoli stacza, ale DJ...co takiego on osiągnął. Zagrał jeden przyzwoity sezon, tylko przyzwoity a zachowuje się jak niewiadomo kto. Zygać się człowiekowi chce

no i to by bylo kolejne nazwisko, a nie skromny role player, ktory moze tylko pomoc w budowie dobrej chemii.

SKROMNY :shock:, raczej nadęty goguś z ego większym niż jego "wielki talent" :? . Ciekaw jestem co by było jakby DJ musiał zostać w Heat za mniejsze pieniadze niz wymagał. Ciekaw jestem, czy nadal by tak dobrze wpływał na chemię

Ale jest ktos lepszy do wziecia? Tylko prosze bez kandydator typu, ze zawodnik X to super obronca, tyle ze skutecznosc typu 30% i srednia 3p na mecz

Fred Hoiberg. Człowiek o wiele większych umiejętnościach, wszechstronniejszy. Może nie tak przebojowy (czyt. nie wyrzuca rąk ku górze po każdym udanym rzucie i nie robi z siebie pajaca), ale znający się doskonale na swojej pracy i co ważne znajacy swoje miejsce w szeregu.

 

A sprawa Celts-Nuggets. Hmmm bardzo ciekawie to zaczyna wygladać. Nuggets tak jak zakładaliśmy, szukali opji tradu któregoś ze starych PG. Szkoda tylko, że sracą najlepszego swojego rozgrywajacego, no ale zysk jaki mogą osiągnąć jest niepodważalnie większy. Pierce to czołowy gracz na swojej pozycji w lidze. Jeden z 5 najlepszych SG. Juz od ponad roku czekam na ten trade i może wreszcie Paul sie wydostanie z Bostonu. Jak zauważyli przedmówcy trudno nie zauważyć, że robi im się dziura na pozycjach podkoszowych, ale pamietać trzeba, że mają tam wymienioną dwójke bardzo przyzwoitych graczy. nene to wielki talent, ale zaczynał powoli sprawiać problemy. Oczywiście Key słusznie zauważył. Można powoli wprowadzać go jako startera, ale z uwagi na niewielką przewagę Cumbego w defensywie stawiałbym jeszcze narazie na Marcusa. Niestety dla nuggets tracą oni naprawdę przyszłosciowego PF/C, ktróry za rok, dwa mógł stanowić o ich sile pod koszem. Van wspominał o przewadze jaką już teraz ma nad swoimi utytuowanymi kolegami. Nie dość, że ma lepsze warunki to na dodatek nie jest tak podatny na urazy, a dzięki temu był naprawdę solidnym zabezpieczeniem.

Ale biorac pod uwagę potrzeby obu klubów trade wydaje się by dobrym wyjściem. nene wreszcie zagra jako starter, Pierce zmieni otoczenie, Celts zaczną na nowo odbudowę (już kolejną) w oparciu o młode talenty, a nuggets zalepią dziurę na pozycji SG, i to kim :shock: . Wszystko wydawałoby się super, tylko poczułem lekką zazdrość, bo nuggets się niebezpeicznie wzmocnią :wink:

i najważniejsze. jak z takim zagrożeniem pogodzi sie młody wilka karla, czyli melo. Chłopak ma trudny charakter, trochę jest cholerykiem i niewiadomo jak to wpłynie na jego dalszą karierę w zespole. mam nadzieję, że nie wpłynie to destrukcyjnie na zespół, bo moim zdaniem pozycja Melo jest po ostatnim RS lekko zachwiana i mogłoby to oznaczać koniec jego przygody z Bryłkami. A niechciałbym tdego, bo naprawdę lubię tę ekipę, a po tradzie lubiłbym ją jeszcze bardziej :twisted:

 

:EDIT:

W sprawie Currego wypowiedział sie Pax- tak jak myślałęm. nawet jeśli rozważa możliwość tradu to nie za jakie wypierdki "John Paxson isn't pursuing a sign-and-trade for Eddy Curry, the Bulls general manager said Wednesday in an interview on WSCR-AM 670.

 

"If we were to do it, we'd have to get something we really like in return, and I don't think that's very realistic," Paxson said. " :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fred Hoiberg. Człowiek o wiele większych umiejętnościach, wszechstronniejszy. Może nie tak przebojowy (czyt. nie wyrzuca rąk ku górze po każdym udanym rzucie i nie robi z siebie pajaca), ale znający się doskonale na swojej pracy i co ważne znajacy swoje miejsce w szeregu.

To on będzie jeszcze grał po tej operacji serca jaką niedawno przeszedł? Chyba raczej wątpliwe ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To on będzie jeszcze grał po tej operacji serca jaką niedawno przeszedł? Chyba raczej wątpliwe ;).

Tu się przyznaję, niewiedziałem o tym :? , to jedna z tych rzeczy które mi niestety umknęły w czasie mojej nieobecnosci i o których będę się pewnie sukcesywnie dowiadywał w takich sytuacjach jak ta...damn :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Hoiberg miałby nie grać :?: z tego co czytałem za kilka miesięcy powinien być w stanie wrócić do gry. Jego dolegliwość jest podobna do tej Ronny Turiafa z Lakers, a nawet trochę mniej poważna, Ronny po operacji podobno lekkie treningi już zaczął i są bardzo duże szanse na powrót do gry za rok, a on sam zapowiada, że nawet wcześniej, ale na to raczej nie ma co liczyć.

 

W sprawie Currego wypowiedział sie Pax- tak jak myślałęm. nawet jeśli rozważa możliwość tradu to nie za jakie wypierdki "John Paxson isn't pursuing a sign-and-trade for Eddy Curry, the Bulls general manager said Wednesday in an interview on WSCR-AM 670.

 

"If we were to do it, we'd have to get something we really like in return, and I don't think that's very realistic," Paxson said. " :wink:

„ Chris Mihm is very talented young center with great upside, and Devean George is a player with championship experience, his defense and shooting ability will really help our team.

We really like these two guys, they both should be great pieces to what we are trying to build here” Paxson said :wink:

 

Tak mniej więcej będzie brzmiało przemówienie Paxsona na konferencji prasowej kiedy będzie przedstawiał nowych graczy, każdemu GM wtedy nowe nabytki się bardzo podobają :)

 

Tak na poważnie to, widać, że Pax wie co robi daje znać, że Ed jest do wzięcia, ale nie są pod ścianą i w żadnym wypadku nie muszą się go pozbywać za byle co.

 

Według mnie teraz jest ruch Eda, zależnie od warunków jakie mu któraś z drużyn przedstawi i czy on je przyjmie, wtedy mając konkretną zadowalającą go ofertę będzie mógł wymóc na Bulls sign'n'trade a oni nie chcąc ryzykować zostania z niezadowolonym graczem przyjmą ofertę, która wcale nie musi się im podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie Joseph, to co wypisujesz o Jonesie, to juz jakies chore wymysly? Ze niby on jest nadety, nie zna miejsca w szeregu? O kim ty mowisz? Tyle bezpodstawnej zlosci w stosunku do jednego czlowieka? Facet byl w wiekszej ilosci klubow niz rozegral sezonow i wymyslasz mu od kretynow, ze szuka jakiejs stabilizacji, a nie jednorocznych kontraktow? I ze o tym od dawna mowi, a nie ze nagle sie urwal z drzewa. Tez mi sie nie podoba, ze nie zostal, ale wez juz daj spokoj, bo wymyslasz coraz to nowe bajki na jego temat. Rozumiem jeszcze zdanie o grze, ale wrzuty na charakter w czasie, gdy jest on znany z poczucia humoru i pogodnego usposobienia... :?

 

Jesli chodzi o wymiane Nuggets - Celtics, to sam nie wiem. Wydaje mi sie, ze Denver zyskuje wiecej, bo prawdziwa gwiazde, ktora moze ciagnac te druzyne. Musza oddac dobrego rozgrywajka, ale nie znow tak swietnego i malo uzywanego Nene. Dziwi mnie, ze Boston chce sie pozbyc swojego najlepszego zawodnika i zaczac budowe oparta na gosciach, ktorzy dopiero maja byc dobrzy, ale poki co jest to znak zapytania. Nie mogl Boston probowac spylic do Denver np. Ricky'ego Davisa? To tez swingman jak Pierce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze niby on jest nadety, nie zna miejsca w szeregu? O kim ty mowisz?

A nie jest nadęty? Czy na zawodnika bardzo przeciętnego, żeby nie napisac słabego, który po zaledwie jednym sezonie zachowuje się w podobny sposób nie można napisać nadęty. Koleś ugryzł rękę która go karmi, zaczyna stawiać niewiadomo jakie rządania i to w sytuacji, kiedy można znaleźć graczy o większych umiejętnościach. To nie jest gracz wysoki, których jest w lidze co kot napłakał, tylko brezmnadziejnie grający z piłką PG, ale z umiejętnością rzutu za 3 i dotychczas odnoszący sukcesy jedynie w jednym klubie, gdzie miał na środku gracza dla siebie idealnego, czyli Shaqa. Piwiedz mi gdzie poza Miami będzie dla niego tyle miejsca i tyle okazji do oddawania rzutów. W Heat nie bło dobrego gracza, potrafiącego rzucać skutecznie z odległosci większej niż 3-5m. W Cavs jak pisał Key gwiazda DJ szybciutko zgaśnie a ferry przekona się jak głupi błąd popełnił podpisując z kimś tak miernym umowę na taką sumę. Ciesz się tylko, że Riley zachował choć trochę zdrowego rozsądku i zrezygnował ztak długiego i kosztownego kontraktu. Choć jedna mądra decyzja w tym offseason (ok dwie, bo podpisanie Haselma też się liczy)

Facet byl w wiekszej ilosci klubow niz rozegral sezonow i wymyslasz mu od kretynow, ze szuka jakiejs stabilizacji, a nie jednorocznych kontraktow?

No właśnie koleś jak widać jest miernotą, który miał jednoroczny jak dotychczas wyskok i z miejsca stał się w oczach niektórych niewiadomo kim. Czy na podstawie artykułu, który Ci wysłałem nie wywnioskowałeś, że to kratyn. Mógł bodajże w Grizzlies zostać rok dłużej i dostać kontrakt gwarantowany, ale wolał zewać umowę, bo uważał, że należy mu się coś więcej. podobna sytuacja jest tym razem i mam nadzieję, że skończy sie tak samo. Dla mnie oznaka kretynizmu jest aż nadto widoczna, no ale ja nie kibicuję Heat, można nawet napisać, że jestem haterem

Rozumiem jeszcze zdanie o grze, ale wrzuty na charakter w czasie, gdy jest on znany z poczucia humoru i pogodnego usposobienia... :?

A co ma piernik do wiatraka? Wiem e znany jest z poczucia humoru, ale to że charakter ma dość paskudny uwidoczniło się w tym momencie aż nadto. Koleś jest pazerny na kasę i zasadniczo w d... ma jaką rolę będzie pełnił w zespole i jakie sukcesy ma szansę wywalczyć. Polecaił za kasą i tyle. Może sobie być zabawny, dla mnie jest nawet komiczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest nadęty? Czy na zawodnika bardzo przeciętnego, żeby nie napisac słabego, który po zaledwie jednym sezonie zachowuje się w podobny sposób nie można napisać nadęty. Koleś ugryzł rękę która go karmi, zaczyna stawiać niewiadomo jakie rządania i to w sytuacji, kiedy można znaleźć graczy o większych umiejętnościach. To nie jest gracz wysoki, których jest w lidze co kot napłakał, tylko brezmnadziejnie grający z piłką PG, ale z umiejętnością rzutu za 3 i dotychczas odnoszący sukcesy jedynie w jednym klubie, gdzie miał na środku gracza dla siebie idealnego, czyli Shaqa.

Nadęty to by był jakby gadał jak Cassel albo inny Spree. Ale on nie uważa siebie za niewiadomokogo. Widział, że ma w odwodzie Heat z 3mln, ale chciał sprawdzić czy wyciągnie więcej. Wyszło na jego, a nie na Twoje. To on się okazał przebieglejszy niż Ty. Ciekawe czy jak Ty miałbyś dzieci czy ogólnie rodzinę na pełnym utrzymaniu (nie wiem jak tam jego życie osobioste) i miał okazję zarobienia dodatkowo 1 czy 2 mln dolarów to byś z tego zrezygnował. A podobno jest kretynem... :)

Ty go zdaje się obwiniasz o to, że dostał taki kontrakt. Jesteś tak zaślepiony, że posówasz się już do absurdów. Więc może przerwij na chwilę najeżdżanie na DJ'a za to że dostał duży kontrakt i pomyśl chwilę.

 

W Cavs jak pisał Key gwiazda DJ szybciutko zgaśnie a ferry przekona się jak głupi błąd popełnił podpisując z kimś tak miernym umowę na taką sumę.

No właśnie - jedyną osobą, którą tu można krytykować jest Ferry. Może i DJ zgaśnie, ale to co zarobi nikt mu nie odbierze. A zdając sobie sprawę, że kolejnego tak dobrego sezonu już prawdopodobnie nie zagra wolał pomyśleć o przyszłości. W Heat byłby 2gim PG i nie miałby takich cyfr jak w ostatnim sezonie i nie mógłby liczyć na taki kontrakt.

 

No właśnie koleś jak widać jest miernotą, który miał jednoroczny jak dotychczas wyskok i z miejsca stał się w oczach niektórych niewiadomo kim.

Jest miernotą bo inni uważają go za niewiadomo kogo? Czy może jest miernotą, bo chce zapewnić swojej rodzinie dobrobyt? Dla Ciebie miłość do koszykówki jest ważniejsza niż miłość do żony, rodziny?

 

A co ma piernik do wiatraka? Wiem e znany jest z poczucia humoru, ale to że charakter ma dość paskudny uwidoczniło się w tym momencie aż nadto. Koleś jest pazerny na kasę i zasadniczo w d... ma jaką rolę będzie pełnił w zespole i jakie sukcesy ma szansę wywalczyć. Polecaił za kasą i tyle. Może sobie być zabawny, dla mnie jest nawet komiczny

To że jest pazerny na kasę nie oznacza, że ma charakterek Cassela. Co więcej do tej pory nie pokazał, żeby tak było. A jeśli przez szukanie najlepiej płatnej pracy stawiasz go w 1 rzędzie z Walkerem, Spree czy Casselem to nie mam pytań.

 

SKROMNY :shock: , raczej nadęty goguś z ego większym niż jego "wielki talent" :?

Na prawdę uwarzasz, że mógłby sprawiać problemy takie jak Walker, Spree czy Cassel wchodzący z ławy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała magia tego forum 8) Co chwila konflikty na linni Fani SO/ Lakers- fani Sixers 8)

 

PTrade na linii Celtics- Nuggets. Moim zdaniem Nuggets robia tym bardzo dobry interes, caly czas potrzebny im jest dobry SG. Pierce to gwiazda na tej pozycji. koles któreog mogliby sobie wymarzyc. Nic nie było slychca, jednya ploitka jaką teraz pamietam to Spreewiec w jego obliczu sciagniecie Paula to chyba ruch zycia :wink: Idelanie zalata dziure na SG. On i Melo powini dojsc od porozumienia, razem mogą dojsc daleko wiec moim zdaniem drugiegio. Zreszta wydaje sie ze Anthony wie ze zawalił wiekszosc sezonu i teraz jego pozycja osłabłą. DO tego sciagniecie Martina, to wszystko szlo w kierunku jego mniejszej roli w teamie i on to akceptował. Oddaja Millera, ale za niego jest Watson i problem z 3 PGsami i zadnym SGkiem zostałby rozwiazany. Co prawda tracą tego najlepszego ale i tka nie beda wygladali na tej pozycji zle. Nene to przyszlosc, ale w Bryłkach grał mało wiec jego strata nie bedzie mocno bolesa. Napewno dobrze mu zrobi przeprowadzka w miejsce gdzie bedzie grał w S5. Celtic robia nienajgorszy interes, ale wydaje sie ze za takiego gracza mogliby uzyskac jednak troche wiecej. Aczkolwiek dązą do przbudowy, w najlbizszym RS by za to zapłącili ale co stanie sie za kilka lat trudno przewidziec.

 

 

woją droga to Cavsi są super silni na obwodzie i dość ubodzy pod koszem.

Nie do konca tak jest. Do obwodu oczywisice nie mozna nic zarzucic, nie licze PG, bo tutaj sie nie udalo niestety, ale w jedno lato i tak sie wiele zrobiło wiec solidny PG zostanie na nastepne :wink: Podkoszem owszem nie jest tak wspaniale, ale pozycja PF jest conajmniej dobrze obsadzona. Jest Gooden, który moze wreszcie eksploduje. Marshall rzuca z obowdu, ale pod koszem tez potrafi powalczyc, jak na gre z dala od kosza niezle zbiera. Varaujo to walczak, nie odda łątwo pola, rozwija sie cały czas. Niestety dopadla go kontuzja, na 5 miesiecy i nas osłąbia na pozycji silnego skrzydłowego. Oczywisice Marshalla mozna liczyc jako SF, ale to ze zagra takze na PF jest prawie pewne. Teraz tylko problem z alternatywą dla BigZeta na centrze, jest Andriuskevicius, ale on narazie wiele nie wniesie. Na szczescie Ferry ciagle szuka, planowany jest White. Nie bedzie to idealne wzmocnienia ale zawsze zawodnik, który moze sie przydac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nene to przyszlosc, ale w Bryłkach grał mało wiec jego strata nie bedzie mocno bolesa.

Jego strata będzie bolesna, im więcej nad tym myślę tym bardziej ten trade z punktu widzenia Nuggets mi się nie podoba. Camby tylko raz w karierze zagrał w ponad 70 meczach w sezonie dokładnie w 72, dodatkowo to bardzo dobry obrońca, ale z pomocy większość środkowych jest od niego silniejsza, Martin jest trochę undersized, niby nadrabia walecznością, ale Nene był idealnym uzupełnieniem tej dwójki. Siłą Nuggets w dużej mierze była właśnie obsada strefy podkoszowej, Nene na rezerwie+ już obojętnie co i wyglądało to w połączeniu z Cambym i Martinem naprawdę imponująco, teraz polisy ubezpieczeniowej nie ma, trudno liczyć żeby 31-letni Camby nagle nie opuścił tych kilkunastu spotkań.

 

Jak już zrzędzę to pojadę dalej :) Melo przez te dwa lata w lidze pokazał już gwiazdorskie maniery i jak zareaguje na fakt, że przestaje być najważniejszym graczem w drużynie :?: bo tak będzie Pierce jest przyzwyczajony do liderowania a jest jeszcze za młody i wciąż za dobry żeby być tym drugim zwłaszcza dla takiego Melo.

 

Nuggets świetnie funkcjonowali, widać było, że brakuje im SG, ale czy potrzebny był na tą pozycję gracz aż takiego formatu i za taka cenę :? Oddają swojego pierwszego rozgrywającego i to w sumie nie byle jakiego, Watson jest od niego z pewnościa lepszy defensywnie, ale nie jest tak dobrym prowadzącym grę zespołu zawodnikiem jak Miller.

 

Może to wszystko to zwykłe czepianie się, ale ogólnie uważam, że Nuggets zrobili krok w tył, niewielki, ale jednak, coś fajnego zaczynało się dziać w tej drużynie a całkiem nowy backcourt nawet tak dobry i poważne osłabienie frontcourtu, potrzeba budowania zgrania i atmosfery w drużynie na nowo może im nie wyjść na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On i Melo powini dojsc od porozumienia, razem mogą dojsc daleko wiec moim zdaniem drugiegio.

Tutaj akurat jestem innego zdania. Zycze im zeby do takiego poroyumienia dosyli, ale jestem pelen obaw o to.

DO tego sciagniecie Martina, to wszystko szlo w kierunku jego mniejszej roli w teamie i on to akceptował.

Przede wszystkim sciagniecie K-Marta w zadnym stopniu nie mialo za zadanie umniejszyc roli Melo w teamie. To poprostu bylo solinde wzmocnienie teamu. Bez porownania bedzie oslabienie jego pozycji w teamie przez Pierca w stosunku do takiego K-Marta. Po pierwsze ze wzgledu na format danego gracza, po drugie na zadania, ktore w duzej mierze dla SF i SG sie pokrywaja. Moze to zadzialac na Melo w dwojaki sposob, albo mobilizujaco, albo demprymujaco.

Nene to przyszlosc, ale w Bryłkach grał mało wiec jego strata nie bedzie mocno bolesa. Napewno dobrze mu zrobi przeprowadzka w miejsce gdzie bedzie grał w S5.

Mam podobne zdanie na ten temat co Van.

Trade do teamu gdzie bedzie mogl grac w 1st 5 zrobi dobrze ,ale jemu, na pewno nie Nuggets.

Nene przez ost sezon byl nie mnie jwazna czescia frontu niz Martin czy Camby. Byl uzywany co prawda do rotacji, ale czesto zastepowal nie dysponowanego K-Marta czy Marcusa i to z rownie dobrym, albo czasem i lepszym wynikiem niz oni sami.

Po pierwsze bedac zmiennikiem w/w dwojki byl rownie dobry jak oni.

Po drugie w razie kontuzji jednego z nich (a Marcus do okazow zdrowia nie nalezy) mogl wychodzic jako jego zamiennik i w cale front Denver na tym nie tracil

A wiec, utrata Nene dla frontu Denver oznaczalaby pokazne oslabienie, ktore nie bagatelnie by sie potegowalo w przypadku kontuzji Marcusa albo Kenyona. Po za ta trojca w Denver pozniej istnieje ogromna przepasc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy to zawsze musicie w duecie co :wink:

Nadęty to by był jakby gadał jak Cassel albo inny Spree. Ale on nie uważa siebie za niewiadomokogo.

Pisałem wyzej. Takiego Spree łatwiej by mi było zrozumieć, popadł we flustracje i tak dalej, był kiedyś kimś, ale jak słyszę niewiadomo jakie rzadania od gracza, który jest tak jednowymiarowy to odechciewa mi się powoli ogladać NBA :?

Wyszło na jego, a nie na Twoje. To on się okazał przebieglejszy niż Ty.

Jak to nie wyszło na moje. A czy ja wogule byłem stroną? A o przebiegłosci przekonamy się jak się nią wykarze na boisku a nie w biurze GM Cavs :wink:

Ciekawe czy jak Ty miałbyś dzieci czy ogólnie rodzinę na pełnym utrzymaniu (nie wiem jak tam jego życie osobioste) i miał okazję zarobienia dodatkowo 1 czy 2 mln dolarów to byś z tego zrezygnował. A podobno jest kretynem.

Przypomnij mi co pisałeś o Spree jak mówił o rodzinie. I nie, nie wykręcaj mi sie tu sumami jakie zarabiał DJ, a tymi które zarabiał Spree, bo i za jedno i za drugie można spokojnie życ z samych tylko procentów a i tak być porzadnie ustawionym :roll:

jedyną osobą, którą tu można krytykować jest Ferry. Może i DJ zgaśnie, ale to co zarobi nikt mu nie odbierze.

Ferry zaczął offseason dobrze podpisujac Marsha i Hughesa, a skończył głupio dając tyle takiej miernocie, to jedno, ale wazniejsze jest to co napisałeś potem. Idealnie to obrazuje poglądy, które chciałem przedstawić w części posta którą cytowałeś. Poleciał na kasę i tylko na kasę. Nie obchodzą go sukcey bedź rola w zespole. Miło, że masz podobne zdanie :twisted:

A zdając sobie sprawę, że kolejnego tak dobrego sezonu już prawdopodobnie nie zagra wolał pomyśleć o przyszłości.

Kolejny trafny argument. Ty naprawdę lubisz DJa, czy tylko chcesz się z Szakiem utożsamic :wink:, bo zdanie masz takie jak ja :lol:

W Heat byłby 2gim PG i nie miałby takich cyfr jak w ostatnim sezonie i nie mógłby liczyć na taki kontrakt.

W Heat miałby pozycję odpowiadającą jego umiejętnościom, byłby spełnionym graczem z wielką szansą na sukcesy (w RS :wink:), urósłby w oczach niektórych osób co sprawiłoby że w przyszłości mógłby liczyc na dobry kontrakt. Cyfry byłyby gorsze, albo i nie, zależałoby jak sprawowałby się J-Will. Kontrakt mogłby wyrwać podobny, ale rok później kiedy dowiódłby, że jego wartośc faktycznie jest wysoka i że nie był to tylko przypadek. Z innego punktu widzenia, ale jak odmiennie co :cool:

Jest miernotą bo inni uważają go za niewiadomo kogo?

CO? Sorry nie zrozumiałem (może to dlatego, że jeszcze się nie rozbudziłem :P)

Dla Ciebie miłość do koszykówki jest ważniejsza niż miłość do żony, rodziny?

Czy przez miłośc do żony rozumiesz kupienie jej Maca. Jak to kiedyś trafnie w jednym programie stwierdził Barkley- tylko nieliczni zasługulą na Maca. Resztę sam sobie dopowiedz.

To że jest pazerny na kasę nie oznacza, że ma charakterek Cassela. Co więcej do tej pory nie pokazał, żeby tak było. A jeśli przez szukanie najlepiej płatnej pracy stawiasz go w 1 rzędzie z Walkerem, Spree czy Casselem to nie mam pytań.

CHaraterek ma również paskudny, o czym się przekonaliśmy obaj, bo sam zauważyłeś, że nie jest dobry i nie pogra dobrze, ale zostawmy to. Czy stawiałbym go w jednym rzędzie ze Spree i Cassellem- nie, ale napewno nie uznam jego wyższości nad nimi dwoma, bo to byłby juz żart w stylu Shaqa :wink:

Na prawdę uwarzasz, że mógłby sprawiać problemy takie jak Walker, Spree czy Cassel?

Tego niewiem, ale ciekaw jestem, czy nadal byłby duszą zespołu i czy nadal tak idealnie rozumiałby sie kolegami jak nie zarabiałby tych miliona czy dwóch więcej. ja niczego nie stwierdziłem, tylko założyłem. Czego was uczą na tej informatyce, bo napewno nie czytania ze zrozumieniem :P

 

PS: fajnie, że Forum odżyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.