Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że raczej żadnych kodów promocyjnych nie będzie przed początek sezonu...Niestety NBA jeśli chodzi o LP z roku na rok staje coraz bardziej chciwa...Coraz drożej, brak promocji ( kiedyś dostawałem na maila 15% zniżki- w tamtym roku nie było już nic), coraz gorsza jakość...Szkoda.

 

Zniżki zostały wprowadzone na wzór NFL, czyli na początek sezonu nie ma żadnej zniżki, a potem po 3-4 tygodniach pojawia się 15%  - jest to proste założenie, że jak komuś zależy to i tak kupi , a zniżka należy się tym co im nie zależy i nie chcą dać pełnej ceny i kupią dopiero jak będzie taniej. A że taniej znaczy zawsze gorzej , więc będą oglądać później.

Co do gorszej jakości to polemizował bym, bo akurat u mnie jest lepsza jakość niż przed rokiem - mecze w europie były gorszej jakości, ale te kanadyjskie są super jakości.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisał tu ktoś że teraz jest możliwość anulowania subskrypcji z pozycji swojego konta bez potrzeby pisania e-maila

prawda to?

pytam pod kątem triala

chciałem potestować jak to u mnie lata bez wykupywania później subskrypcji

 

Prawda - nic nie trzeba pisać wystarczy z poziomu danych konta kliknąć i anulować - tyle, że lepiej nie czekać do ostatniego dnia i ostatniej godziny, bo zdażało się , że kilka godzin wcześniej wyłączli możliwość anulowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon free trial rozpoczęty, od dziś do 4 listopada oglądamy za darmo.

Tylko zauważ że jest napisane "

Total: zł0.00

Price on November 5, 2015: zł599.99"

 

czyli jak ci się nie spodoba Free i nie zdążysz zrezygnować to ci po 5 ściągną kase (tak myślę)

 

Ale co dziwne, że jak chciałbyś skorzytac z LP ale poprzez płatności miesięczne to nie ma takiej opcji.

 

Nie umiem sobie przypomnieć czy w zeszłym sezonie też tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ że jest napisane "

Total: zł0.00

Price on November 5, 2015: zł599.99"

 

czyli jak ci się nie spodoba Free i nie zdążysz zrezygnować to ci po 5 ściągną kase (tak myślę)

 

Ale co dziwne, że jak chciałbyś skorzytac z LP ale poprzez płatności miesięczne to nie ma takiej opcji.

 

Nie umiem sobie przypomnieć czy w zeszłym sezonie też tak było

 

Zawsze tak było i raczej nie ma możliwości, żebym zapomniał zrezygnować, korzystam z tej promocji od 4 lat i nie miałem probemu z rezygnacją. Nawet jak zdejmą opcje rezygancji to do nich napisze. Wykupuję już od 3-4 lat i już wielokrotnie do nich pisałem.

Zawsze z wykupieniem czekam na promocje świąteczne, a do świąt oglądam na nc+ lub biorę nba tv

 

ps - nie opłaca się brać opcji za 599 , lepiej wziąć premium za 800 - bo można pooglądać materiały premium na stronie i tv z magazynami przez ten okres promocji. Jak w przysłowiu - nie ma ryzyka, nie ma zabawy.

 

Jakość od kilku lat jest wyraźnie słabsza. Zobaczymy jak będzie w tym sezonie. I faktycznie chciwość LP z roku na rok jest coraz większa. Czy oni nie zdają sobie sprawy ile ludzie w Polsce zarabiają?!

 

 

Jestem zachwycony jakością w tym roku szczególnie mecz lalkers vs warriors z 22.10.2015 - cudo. Teraz jestem pewny, że wszystko zależy od łącza - taki skok jakości zanotowałem na LTE bez limitu za darmo z PLAYa. Mam taki nadajnik koło siebie, który jest wogóle nie wykorzystany rano jest 70 mega, na wieczór 40-50 mega , Od poprzedniego operatora kablowego dostawałem 50 mega, ale obraz był średni, a teraz to bije na głowe nawet te zgrywane.

 

Jestem pewny, że ci co narzekają na jakość to poprostu ich wina, albo mają zły net, albo mają słaby komputer - u mnie procesor i5, karta dedykowana w latopie 1gb. To, że macie na speedteście 50 mega to wcale nie znaczy, że tyle macie - bo operator was kantuje, redukując poziom streama, u starego operatora przekaz szedł 2-3 mega teraz idzie 3-6 mega na naszym polskim ILP.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jestem pewny, że ci co narzekają na jakość to poprostu ich wina, albo mają zły net, albo mają słaby komputer - u mnie procesor i5, karta dedykowana w latopie 1gb. To, że macie na speedteście 50 mega to wcale nie znaczy, że tyle macie - bo operator was kantuje, redukując poziom streama, u starego operatora przekaz szedł 2-3 mega teraz idzie 3-6 mega na naszym polskim ILP.

Ta pewność kiedyś Cię zgubi. i5 4690k gtx970 8GB RAM internet 100 mega i jakość z dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak było i raczej nie ma możliwości, żebym zapomniał zrezygnować, korzystam z tej promocji od 4 lat i nie miałem probemu z rezygnacją. Nawet jak zdejmą opcje rezygancji to do nich napisze. Wykupuję już od 3-4 lat i już wielokrotnie do nich pisałem.

Zawsze z wykupieniem czekam na promocje świąteczne, a do świąt oglądam na nc+ lub biorę nba tv

 

ps - nie opłaca się brać opcji za 599 , lepiej wziąć premium za 800 - bo można pooglądać materiały premium na stronie i tv z magazynami przez ten okres promocji. Jak w przysłowiu - nie ma ryzyka, nie ma zabawy.

 

 

 

Jestem zachwycony jakością w tym roku szczególnie mecz lalkers vs warriors z 22.10.2015 - cudo. Teraz jestem pewny, że wszystko zależy od łącza - taki skok jakości zanotowałem na LTE bez limitu za darmo z PLAYa. Mam taki nadajnik koło siebie, który jest wogóle nie wykorzystany rano jest 70 mega, na wieczór 40-50 mega , Od poprzedniego operatora kablowego dostawałem 50 mega, ale obraz był średni, a teraz to bije na głowe nawet te zgrywane.

 

Jestem pewny, że ci co narzekają na jakość to poprostu ich wina, albo mają zły net, albo mają słaby komputer - u mnie procesor i5, karta dedykowana w latopie 1gb. To, że macie na speedteście 50 mega to wcale nie znaczy, że tyle macie - bo operator was kantuje, redukując poziom streama, u starego operatora przekaz szedł 2-3 mega teraz idzie 3-6 mega na naszym polskim ILP.

Z tym premium to zalezy kto co lubi.

Ja napisze tak: miałem sezon temu - z tych dodatkowych materiałów nie korzytałem (trochę brak czasu) a druga różnica to jest w tym komentarzu.

W meczach w tygodniu są komentarze z lokalnych telewizji i nie ma różnicy (jak dla mnie oczywiście) kto kometuje. Natomiast w weekendy to juz wiadomo nie można wybrać komentarza bo to transmisja z narodowej TV. BTW - Mike Breen rządzi. W tym sezonie biore wersję tańszą i się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pewność kiedyś Cię zgubi. i5 4690k gtx970 8GB RAM internet 100 mega i jakość z dupy.

 

A może jest to kwestia tego, że teraz korzystam z wersji PREMIUM LEAGUE PASS - może ona jest lepsza od zwykłej - STANDARD.

Jak możesz to powiedz jaki operator, że 100 mega i kiepsko - pewnie vectra ? Jeśli masz zasięg to podepnij się pod LTE i sobie porównaj. Wystarczy starter za 5 zł i pożyczyć modem od jakiegoś kolegi.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się bardzo ciekawa opcja - gdy przypiszemy konto do swojego komputera poprzez znaczek zapamiętaj nas na tym komputerze, to konto się nie wylogowywuje za każdym dniem tylko jest na stałe przypisane, a gdy ktoś nam się włamie na konto tak jak mi wczoraj to automatycznie konto wchodzi w stan blokady i wymaga zmiany hasła za pomocą maila.

 

edit : również wystarczy się zalogować z innego operatora netu i efekt jest ten sam , czyli blokada konta.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to Vectra, tylko lokalny dostawca. Oglądam sporo rzeczy online + gram online i zawsze mam bardzo niski ping i zero problemu z jakością, tylko LP kuleje. Na 46 calach widać jak na dłoni, że nie jest to jakość HD.

 

Też miałem lokalnego dostawce też miałem niski ping i na speedteście max jaki był wykupiony i guzik to dawało - bo brak było "baldwich".

To jest typowe dla małych tanich kablówek, że kupują sygnał netu jak najtaniej i z niskim "baldwich-em".

Nie chcesz uwierzyć , nie wierz.

Net w Polsce jest kiepskiej jakości i to jest podstawowy problem - to nie jest problem NBA.

Ping nie jest wyznacznikiem jakości tylko szybkości reakcji serwera, ale nie decyduje o szerokości łącza i jego przepływowości pod obciążeniem. Wszyscy ciągną po 100 mega i zwęża ci się pasmo dla NBA stream. Przekaz z 6 mega zjeżdza ci do 3-ech.

Występuje takzywana redukcja aby pasma starczyło dla wszystkich użytkowników.

Problem polega na tym, że ty nie rozumiesz tego jak działa sieć.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę o wyrozumiałość, jestem nowy i nie wiem za bardzo, gdzie zadać pytanie.

Gdzie obecnie można pooglądać za darmo full recap'y że tak się wyrażę. Kiedyś ściągałem linki z wiziwig (kcplayoffs / Reborn4HD), później oglądałem na nbatv.ru i rubasket.com 

Nbatv.ru jest płatne teraz, a na rubasket nie widzę preseason w ogóle, nie wiem więc czy będę wstawiać regularne mecze, może na swoim kanale vk.com: http://vk.com/video?gid=11540365

I chyba jeszcze kiedyś na nbahd.com oglądałem, ale nie jestem pewny, teraz jakieś błędy mi tam wyskakują.

Gdzie oglądacie całe powtóki meczyków?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłbym się z Tobą gdybym miał problem również z innymi streamami, ale tak nie jest. W takim razie jak sprawdzić jakość łącza?!

 

To też da się łatwo wytłumaczyć, bo są streamy mocniejsze i słabsze. Te słabsze szybciej tracą na jakości , a te mocniejsze wolniej. Taki stream co ma mocny sygnał będzie ci lepiej odbierał należa do nich na przykład ipla, player.pl , za to te nadawane z usa, gdzie serwer stoi daleko będziesz gorzej odbierał i po redukcji więcej stracisz na jakości. Ten słabszy sygnał bierze się stąd, że przechodzi przez większą liczbę serwerów i podrodze jest redukowany.

 

Jak sprawdzić jakość łącza - pobierz coś z rapideo , bez supportu na przeglądarkę i zobacz prędkość, pobierz z supportem na kilka wznowień i zobacz różnicę, ile tracisz, Im więcej wznowień tym większa siła sygnału im mniej tym słabiej, ale łącze o pełnej przepływowości poleci max nawet na przeglądarce, a łącze o dużej redukcji będzie spadać transfer.

 

Jeśli chodzi o testowanie łącz pod stream , to najlepiej pozom redukcji sprawdzić łącząc sie o różnych porach i za pomocą różnych operatorów internetu, wtedy masz rozeznanie jaką redukcje dostajesz u każdego operatora. Ten sam stream o tej samej porze będzie miał zupełnie inne parametry ze względu na obciążenie i redukcje w danej sieci.

 

Dlaczego redukcji nie widać na speedteście ?

To proste, bo operatorzy nie nakładają redukcji na speedtest tylko nakładają na protokoły pobierania ftp, czy na stream.

A ponieważ redukcje są różne to i jakość jest różna nawet jeśli wszystkie łącza na speedteście mają 100 mega

Speedtest nie jest wyznacznikiem jakości łącza - a operatorzy chcą byśmy tak myśleli.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.