Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, to mój pierwszy post.

 

Znalazłem to forum podczas szukania informacji o LP. Mam konto na NBA.com i chciałem zakupić wcześniej wymieniony LP. Czytałem tu wcześniej o International LP, ale wybaczcie nie mogę tego znależć - przekierowuje mnie na stronę NBA a potem dalej są kłopoty bo niby mam konto a nie mogę się na nie zalogować. Możecie pomóc - co robię żle ? Lata już swoje i mam i nie bardzo się w tym wszystkim orientuję a chciałem z kumplem kupić i mecze oglądać jak najbardziej legalnie i w dobrej jakości. Dziękuję za każdą radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nam. Jednak po kilkunastu sekundach meczu/skrotu obraz zaczyna szarpać. Dam pauze na 1sekunde indalej leci plynnie, znow przez kilka sekund. Nie wien czego to wina. Internet 10mb/s

 

Sam spotkałem się z tym, że jak się posiada nawet szybkie łącze to operatorzy potrafią ciąć przepływ streamów . Mam  łącze kablowe 25-40 mega i nba szło  2-3 mega , teraz na PLAY LTE mam 70 mega rano i 40 mega na wieczór i obraz poprawił się bardzo

Operatorzy się wycwanili i potrafią nie ciąć speedtesta,. tylko tną protokoły typu ftp, stream, torrent, vpn itd... przyznając niski baldwich, co prowadzi do redukcji szybkości mimo , że speedtest pokazuje , że jest max

Panowie jak juz uda mi sie kupic LP z filipin to czy bede mógł sie normalnie logowac  bez zadnych VPN itp. czy dalej trzeba kombinowac , i czy ₱5,199.99 to będze w przybliżeniu 5200 peso ?

 

Nigdy nie ma gwarancji - jedyna gwarancja to wykupienie dostępu na miesiąc , wtedy ryzyko wynosi miesiąc , jest możliwe zablokowanie logowania z kraju wykupienia, bo tak to działa na usa, że wpuszcza tylko adresy ip z usa, dotychczas nba na reszte świata nie robiło takiego rozwiązania i ludzie latami korzystali, ale nigdy nie wiadomo co będzie. Hasłem było żeby oglądać gdziekolwiek jesteś, ale to sie może zmienić, ale nie musi. Do tej pory tak działało ludziom, że jak wykupili na inny kraj to mogli oglądać z dowolnej lokalizacji. Ale dopiero od tego sezonu nba założyło blokade adresów proxy/vpn, blokade ciastek - trudno powiedzieć jakie będą dalsze blokady.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zwracam sie z zapytaniem do wszystkich użytkowników League Passa.Czy też macie tak,ze po włączeniu strony startowej ILP widzicie wszystkie wyniki? I bez znaczenia ile razy później klikniecie "off",po ponownym odpaleniu stronki,po zalogowaniu znowu pokazują się wyniki? Dla wszystkich którzy oglądają mecze z odtworzenia to koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie moge kupic League Passa? 

place normalnie karta kredytowa i jest error:

*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zwracam sie z zapytaniem do wszystkich użytkowników League Passa.Czy też macie tak,ze po włączeniu strony startowej ILP widzicie wszystkie wyniki? I bez znaczenia ile razy później klikniecie "off",po ponownym odpaleniu stronki,po zalogowaniu znowu pokazują się wyniki? Dla wszystkich którzy oglądają mecze z odtworzenia to koszmar.

 

A ciastek nie kasujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zwracam sie z zapytaniem do wszystkich użytkowników League Passa.Czy też macie tak,ze po włączeniu strony startowej ILP widzicie wszystkie wyniki? I bez znaczenia ile razy później klikniecie "off",po ponownym odpaleniu stronki,po zalogowaniu znowu pokazują się wyniki? Dla wszystkich którzy oglądają mecze z odtworzenia to koszmar.

 

też tak mam. zasłaniam sobie ręką ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zwracam sie z zapytaniem do wszystkich użytkowników League Passa.Czy też macie tak,ze po włączeniu strony startowej ILP widzicie wszystkie wyniki? I bez znaczenia ile razy później klikniecie "off",po ponownym odpaleniu stronki,po zalogowaniu znowu pokazują się wyniki? Dla wszystkich którzy oglądają mecze z odtworzenia to koszmar.

Też tak mam...Mam nadzieję, że to poprawią. Trzeba zasłaniać i szybko dać off...Tyle, że uwierz mi,  nie raz o tym zapomnisz i zobaczysz wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie moge kupic League Passa? 

place normalnie karta kredytowa i jest error:

*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.

 

 Temu, że podajesz adres z Polski , a kupujesz na inny kraj. please check the billing address. Kraj zamieszkania  i adres IP kraju muszą się zgadzać. matches - oznacza, że musi odpowiadać , czyli być zgodny.

Dodatkowo netflix jest wstanie sprawdzić kraj wystawcy karty kredytowej za pomocą PayPal i też potrafi zablkować tranzakcje nawet z tytuły tego który kraj wystawił karte kredytową i że nie jest to kraj w którym dokonywany jest zakup. Systemy robią się coraz mądrzejsze.

Jeżeli łączysz się z Polski i chcesz kupić na Polskę to jest jeszcze taka możliwość , że Twój operator nadaje ci nie polski adres. Użyj innego dostawcy netu - naprzykład netu mobilego.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam...Mam nadzieję, że to poprawią. Trzeba zasłaniać i szybko dać off...Tyle, że uwierz mi,  nie raz o tym zapomnisz i zobaczysz wynik.

Napisałem do nich maila.Odpisali mi po 2 minutach,standardową formułką,że problem znają,nad jego rozwiązaniem pracują i o cierpliwość proszą.Tylko teraz nie wiem,czy taka szybka odpowiedź jest przejawem szacunku i troski o klienta czy po prostu odpowiedział mi automat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA League Pass to jest właśnie jedna wielka kpina jeśli chodzi o spoilery. Dają na tapecie jakieś zdjęcie z meczu jak drze się Westbrook to juz qrwa wiadomo, że OKC wygrało. Czasem są zawoalowane np jak skacze do zbiórki Griffin i Duncan ale to jest mimo wszystko kłopot dla tych co oglądaja cokowliek z odtworzenia. Do tego nie działa ukrywanie wyników. Długość meczu nie jest ukryta itd. 

NBA niech się uczy od MLB:

 

http://mlb.mlb.com/mediacenter/index.jsp?mp4=true#date=10/12/2015

 

Wszystko jak na tacy bez spilerów, bez wodotrysków. A condensed games to chyba każdy może objerzeć, bez subskrypcji (mimo playoffs).

Edytowane przez Stratosfear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Temu, że podajesz adres z Polski , a kupujesz na inny kraj. please check the billing address. Kraj zamieszkania  i adres IP kraju muszą się zgadzać. matches - oznacza, że musi odpowiadać , czyli być zgodny.

Dodatkowo netflix jest wstanie sprawdzić kraj wystawcy karty kredytowej za pomocą PayPal i też potrafi zablkować tranzakcje nawet z tytuły tego który kraj wystawił karte kredytową i że nie jest to kraj w którym dokonywany jest zakup. Systemy robią się coraz mądrzejsze.

Jeżeli łączysz się z Polski i chcesz kupić na Polskę to jest jeszcze taka możliwość , że Twój operator nadaje ci nie polski adres. Użyj innego dostawcy netu - naprzykład netu mobilego.

no dobra ja mam na koncie wpisany adres polski, kupuje z terytorium Polski to jak mam zrobic zeby kupic to na Polske? bo nie czaje nic kompletnie moze nie ogarniam po prostu czegos.

a kraj wystawcy karty jak to sprawdzic? Bank Polski takze wydaje mi sie ze tez sie powinno zgadzac.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ja mam na koncie wpisany adres polski, kupuje z terytorium Polski to jak mam zrobic zeby kupic to na Polske? bo nie czaje nic kompletnie moze nie ogarniam po prostu czegos.

a kraj wystawcy karty jak to sprawdzic? Bank Polski takze wydaje mi sie ze tez sie powinno zgadzac.

 

napisałem ci jak kupujesz z Polski i na Polske to spróbuj użyć innego neta od innego operatora.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.