Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Ludki drogie, jak to jest z tą najtańszą subskrybcją NBA TV 10 meczów w tygodniu?? Bo kumpel mi zamęt wprowadził; to jest tak, że płacę 23zł/m-c i SAM sobie wybieram 10 meczów każdego tygodnia czy jest to losowo przydzielane przez system?

 

Nie mam pojęcia jak jest w rzeczywistości, ale jeśli byłaby ta druga wspomniana przez Ciebie opcja, to przecież nikt by tego nie kupił. Brzmi absurdalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak jest w rzeczywistości, ale jeśli byłaby ta druga wspomniana przez Ciebie opcja, to przecież nikt by tego nie kupił. Brzmi absurdalnie ;)

 

Widzisz... a jednak; kolega wyżej rozwiał wątpliwości...

 

I właśnie nie jest absurdalne, bo abonament na jeden zespół kosztuje 33/m-c, a przecie jeden zespol nie gra 10 meczów/tydzień ;)

 

edit: swoją drogą; ma być niby 10/tydzień a czemu w terminarzu widże po 4-5? coś nieustalone jeszcze?

Edytowane przez kore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem testowo ten najtańszy NBA TV. Na plus, że można płacić kartą pre-paid. Działa na Xboxie w dobrej jakości (HD) ale nie można oglądać starszych meczy (on demand w NBA TV) jedynie NBA TV Live ale tam leci zapętlone często to samo, czasami pokażą jakiś pełny mecz (powtórka). Na PC jakość meczów jest marna, do HD brakuje dużo. Oglądać się tego raczej nie da na full-screenie, za to można sobie wybrać co chcesz oglądać z NBA TV (Inside Stuff, Game Time czy te pare meczy na tydzień). Generalnie chyba nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę zapytać że gdy wykupiłem miesięczną subskrycję, to jeżeli nie mam więcej środków na koncie to czy mine obciążą? Wiem że może to głupie pytanie, ale wykupilem abonament 20 pazdziernika, i nie zrezygnowałem do tej pory, a mogę jeszcze oglądać. To znaczy że zostałem obciążony za kolejny miesiąc?(nie miałem pieniędzy na koncie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę zapytać że gdy wykupiłem miesięczną subskrycję, to jeżeli nie mam więcej środków na koncie to czy mine obciążą? Wiem że może to głupie pytanie, ale wykupilem abonament 20 pazdziernika, i nie zrezygnowałem do tej pory, a mogę jeszcze oglądać. To znaczy że zostałem obciążony za kolejny miesiąc?(nie miałem pieniędzy na koncie)

Ponowia pare razy probe platnosci. Ja place ok. 25 dnia miesiaca, a raz platnosc zeszla mi jakos 3 dnia miesiaca jak kasa pojawila sie na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Chciałbym wykupić sobie miesięczny abonament na NBA league pass ten za 66,99 na miesiąc, żeby oglądać wszystkie mecze NBA. I mam pytanie, czy po miesiącu mogę zrezygnować z tego abonamentu czy będę musiał płacić to przez 9 miesięcy tak, żeby uzbierała się ta suma 599,99 (kwota za którą można kupić ten abonament).

 

Bo jeśli można zrezygnować po miesiącu lub po kilku miesiącach to kwota 66,99 na miesiąc wydaje mi się zbyt niska. Już tłumaczę dlaczego:

 

NBA trwa do około połowy czerwca więc zostało już tylko 6 miesięcy. 

6 x 66,99 = 401,94 zł a przecież cały abonament kosztuje 599.99.

 

O co chodzi?

 

Proszę o pomoc jeśli ktoś wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co płaciłeś miesięcznie wymaganą kwotę i w każdej chwili można było zrezygnować?

 

A może play offy są później droższe i stąd ta różnica w cenie?

Co miesiąc ściągało mi opłatę miesięczną z kartą. W czerwcu napisałem rezygnację i mi wyłączyli.

Minus taki, że jak zamawiałem była promocja a obejmowała tylko pierwszy miesiąc. Następne były po normalnej stałej cenie.

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Chciałbym wykupić sobie miesięczny abonament na NBA league pass ten za 66,99 na miesiąc, żeby oglądać wszystkie mecze NBA. I mam pytanie, czy po miesiącu mogę zrezygnować z tego abonamentu czy będę musiał płacić to przez 9 miesięcy tak, żeby uzbierała się ta suma 599,99 (kwota za którą można kupić ten abonament).

 

Bo jeśli można zrezygnować po miesiącu lub po kilku miesiącach to kwota 66,99 na miesiąc wydaje mi się zbyt niska. Już tłumaczę dlaczego:

 

NBA trwa do około połowy czerwca więc zostało już tylko 6 miesięcy. 

6 x 66,99 = 401,94 zł a przecież cały abonament kosztuje 599.99.

 

O co chodzi?

 

Proszę o pomoc jeśli ktoś wie

 

Różnica bierze się stąd , że na miesiąc liczysz tylko do czerwca, a na sezon liczy się do przyszłego sezonu, czyli do września/ pażdziernika i oglądasz jeszcze mecze reprezentacji usa, lige letnią i gry przedsezonowe z kolejnego sezonu.(czasem)

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.