Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Przelotem byłem w Egipcie. Po przeliczeniu na złotówki impreza wyniosła mnie 427zł.

 

Taka wycieczka to teraz się nazywa piractwo VPN.; Przeczytaj sobie jak przemysł rozrywkowy chce walczyć z piractwem vpn w tym netflix

 

http://di.com.pl/Przemysl_rozrywkowy_zwalcza_placacych_widzow_czyli_Netflix_blokuje_piratow_VPN-51246

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wycieczka to teraz się nazywa piractwo VPN.; Przeczytaj sobie jak przemysł rozrywkowy chce walczyć z piractwem vpn w tym netflix

 

http://di.com.pl/Przemysl_rozrywkowy_zwalcza_placacych_widzow_czyli_Netflix_blokuje_piratow_VPN-51246

 

Ta sytuacja z netflixem jest chora. Jestem jak najbardziej na wycieczkami, skoro wielkie korpo chcą być uciążliwe dla klientów w celu dojenia ich to niech się gonią, bo tu mamy przykład ludzi, którzy chcą zapłacić za dobro jakie pozyskali - gdzie równie dobrze mogliby odpalać torrenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeżeli mam zarejestrowaną kartę debetową w app store i bedę płacił za LP poprzez aplikację NBA Game Time to obejdzie się bez karty kredytowej? Pierwszy raz kupuję LP.

 

Karta kredytowa nie jest wymagana - to sie tylko tak nazywa - spokojnie przyjmuje debetową , ale zdarza się , że nie każdą i nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www4.ballstreams.com/

 

sprawdźcie se to, 90 dolarów za rok

 

oczywiście nie jest to żaden oficjalny ligpas, także jak ktoś się boi, że pójdzie do piekła czy ma inne wątpliwości natury moralnej to odradzam

 

Korzystał ktoś z tego w zeszłym roku?

 

Jak jest z odtwarzaniem meczy następnego dnia zero opóźnień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie do wszystkich którzy oglądają nba na konsoli xbox360 poprzez aplikacje 'NBA GAME TIME'.Od ok. 2 miesięcy włączając aplikacje wyskakuje mi taki komunikat 'Error 'Sorry, the NBA server ins't available right now. Please try again later.For more information, go to www.xbox.com/status' '.Sprawdzałęm dzisiaj na tablecie i pc, tam normalnie chodzi game time.U was też nie działa na xboxie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęła się promocja na global games - wszystkie gry międzynarodowe za darmo - zapis do końca pażdziernika . Lista gier :

 

2015-16 NBA Global Games Schedule Date Location Teams

6 Oct Milan, Italy Olimpia Milano vs. Boston Celtics

8 Oct Madrid, Spain Real Madrid vs. Boston Celtics

11 Oct Shenzhen, China L.A. Clippers vs. Charlotte Hornets

14 Oct Shanghai, China Charlotte Hornets vs. L.A. Clippers

17 Oct Rio de Janeiro, Brazil Flamengo vs. Orlando Magic

3 Dec Mexico City, Mexico Sacramento Kings vs. Boston Celtics

14 Jan London, UK Orlando Magic vs. Toronto Raptors

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.