Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie serio?

Tworzycie konto amerykańskie na PS4, z amerykańskiego store ściągacie appke.
Przelogowujecie się na swoje POLSKIE konto, wchodzicie w appke, podajecie login i hasło i śmiga aż miło. 

To cała filozofia i już było to tu napisane milion razy. 

Ja niestety mając stałe łącze 3 MB/s (uroki mieszkania na wiosce) śmiga mi w HD bez przycinek, sam jestem w szoku. NBA App na PS4 wymaga stałego łącza 2,2 MBs.

I owszem Cimas84, jest nowa szata graficzna na mobilach ;) na PS4 praktycznie nic się od ubiegłego sezonu nie zmieniło . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie serio?

 

Tworzycie konto amerykańskie na PS4, z amerykańskiego store ściągacie appke.

Przelogowujecie się na swoje POLSKIE konto, wchodzicie w appke, podajecie login i hasło i śmiga aż miło.

 

To cała filozofia i już było to tu napisane milion razy.

 

Ja niestety mając stałe łącze 3 MB/s (uroki mieszkania na wiosce) śmiga mi w HD bez przycinek, sam jestem w szoku. NBA App na PS4 wymaga stałego łącza 2,2 MBs.

 

I owszem Cimas84, jest nowa szata graficzna na mobilach ;) na PS4 praktycznie nic się od ubiegłego sezonu nie zmieniło .

Dzięki za info.

Potwierdzam, że wszystko śmiga i jakość jest zajebista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lipa okrutna ;/

Polska ciągle jest w tyle jeśli chodzi o dostęp do tego typu contentu na konsolach a szkoda.

 

Na xbox one apka pięknie śmiga bez żadnego kombinowania a jakość jest super (łącze 20 mb/s). Muszę przyznać, że ten league pass to super sprawa. Mogę oglądać te mecze, które chcę i kiedy chcę a nie jak do tej pory na canal+, 2-3 mecze w tygodniu i do tego większość z udziałem Wizzards heheheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę o wyrozumiałość, jestem nowy i nie wiem za bardzo, gdzie zadać pytanie.

Gdzie obecnie można pooglądać za darmo full recap'y że tak się wyrażę. Kiedyś ściągałem linki z wiziwig (kcplayoffs / Reborn4HD), później oglądałem na nbatv.ru i rubasket.com 

Nbatv.ru jest płatne teraz, a na rubasket nie widzę preseason w ogóle, nie wiem więc czy będę wstawiać regularne mecze, może na swoim kanale vk.com: http://vk.com/video?gid=11540365

I chyba jeszcze kiedyś na nbahd.com oglądałem, ale nie jestem pewny, teraz jakieś błędy mi tam wyskakują.

Gdzie oglądacie całe powtóki meczyków?

Pozdrawiam

 

Widzę, że tu wszyscy na bogato ;-) :nevreness:

No nic, sam sobie odpowiem na swoje pytanie:

http://my.mail.ru/mail/eccovskiy/video - całe mecze w dobrej jakości

Może się komuś przyda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie, dlaczego na laptopie może mi ciąć i to przy oglądaniu z odtworzenia, na drugi dzień?

 

Mam to samo. Taka specyfika sprzętu chyba. Tzn. przy 1600 (czasem) i 3000 (zawsze) kbps tnie, przy 800 jest już OK. NA stacjonarce z kolei bez problemu 3000 wyciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie trzeba cyrklować do ostatniej minuty. Ja już odwołałem. I takie info mi przysłali:

 

Your NBA Game Time free trial has been canceled. You will still have access until 11/5/15. You will not be billed for the service.

Też to zrobiłem, widząc Twojego posta ale ja takiego info nie dostałem.

Do tego jak chcę obejrzeć jakiś mecz to wyskakuje żebym wykupił pakiet League Pass..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z zakupem League Passa, Nigdy tego nie robiłem, może moglibyście mi pomóc dobrze wypełnić dane, Cały czas wyskakuje błąd, że nie pasują dane adresu. Wypełniam wszystko tak:

 

Country: POLAND

 

Address Line: Okopowa 2m12 albo 2 m 12

 

City: Leszno

 

Postal Code/Zip-Code: 64-100

 

Phone Number: np. 111-222-333

 

Card Type: Visa

 

Card Number: XXXXXXXXXXXX1234

 

Cardholder Name: Kowalski Jan

 

Expiration Date: 9 17

 

Security Code: z rewersu karty trzy cyfrowy np. 121

 

----------------------------------------------------------------------

 

Adres zgadza się z adresem w banku, a cały czas wyskakuje błąd, że nie pasują. Jak mam to dobrze wpisać, aby udało mi się zakupić League Passa. Pomóżcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, ze jesli anuluje subskrypcje online, zamiast wyslac im maila, to juz spotkan nie bede mogl ogladac? Chce jeszcze dzisiaj obejrzec spotkanie Sixers, ktore konczy sie oczywisciwe przed polnoca amerykanskiego czasu, ale boje sie, ze to bedzie po polnocy naszego czasu i sciagna mi z karty. Jak tu zyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.