Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Sam spotkałem się z tym, że jak się posiada nawet szybkie łącze to operatorzy potrafią ciąć przepływ streamów . Mam  łącze kablowe 25-40 mega i nba szło  2-3 mega , teraz na PLAY LTE mam 70 mega rano i 40 mega na wieczór i obraz poprawił się bardzo

Operatorzy się wycwanili i potrafią nie ciąć speedtesta,. tylko tną protokoły typu ftp, stream, torrent, vpn itd... przyznając niski baldwich, co prowadzi do redukcji szybkości mimo , że speedtest pokazuje , że jest max

 

 

Nigdy nie ma gwarancji - jedyna gwarancja to wykupienie dostępu na miesiąc , wtedy ryzyko wynosi miesiąc , jest możliwe zablokowanie logowania z kraju wykupienia, bo tak to działa na usa, że wpuszcza tylko adresy ip z usa, dotychczas nba na reszte świata nie robiło takiego rozwiązania i ludzie latami korzystali, ale nigdy nie wiadomo co będzie. Hasłem było żeby oglądać gdziekolwiek jesteś, ale to sie może zmienić, ale nie musi. Do tej pory tak działało ludziom, że jak wykupili na inny kraj to mogli oglądać z dowolnej lokalizacji. Ale dopiero od tego sezonu nba założyło blokade adresów proxy/vpn, blokade ciastek - trudno powiedzieć jakie będą dalsze blokady.

Ej czyli co mam zrobić? Mam internet z Tomkowa czyli takiej firmy miejscowej, ktora ma regionalna TV. Co zrobić zeby przyspieszyli lacze? Bo jak ma takn szarpac co kilka sekund to nie ma sensu wydawac 600

Zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej czyli co mam zrobić? Mam internet z Tomkowa czyli takiej firmy miejscowej, ktora ma regionalna TV. Co zrobić zeby przyspieszyli lacze? Bo jak ma takn szarpac co kilka sekund to nie ma sensu wydawac 600

Zl

 

Idz do operatora i zapytaj - dlaczego masz problem i czy możesz mieć większą prędkość lub zmień operatora.

ktoś wie co się dzieje z ballstreams , bo  strona się wczytuje , ale nie ma żadnych meczów czy informacji na stronie czy tylko u mnie tak jest ?

 

BallStreams is currently only serving existing members.

 

znaczy, że nie obsługują nowych klientów , czyli tylko tych co mają już konta i oni pewnie zawartość widzą po zalogowaniu.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam pytanie dotyczące League Pass. Mianowicie, chcę wykupić miesięczny dostęp za 66,99 zł, więc wchodzę na stronę http://watch.nba.com/packages i klikam BUY NOW interesującej mnie opcji. I tutaj mam problem, otóż widzę tylko opcję za 599 zł, obok muszę uzupelnić pola dotyczące numeru karty itp. , zaś na dole jest przycisk purchase. Nie chcę żeby pobrało mi całej tej kwoty z konta. Czy może gdzieś dalej bedę miał jeszcze wybór? Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam pytanie dotyczące League Pass. Mianowicie, chcę wykupić miesięczny dostęp za 66,99 zł, więc wchodzę na stronę http://watch.nba.com/packages i klikam BUY NOW interesującej mnie opcji. I tutaj mam problem, otóż widzę tylko opcję za 599 zł, obok muszę uzupelnić pola dotyczące numeru karty itp. , zaś na dole jest przycisk purchase. Nie chcę żeby pobrało mi całej tej kwoty z konta. Czy może gdzieś dalej bedę miał jeszcze wybór? Proszę o pomoc i pozdrawiam.

 

Żeby kupić opcję miesięczną, musisz najechać na opcje miesięczną łapką, a nie na buy now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos oglada sporadycznie, i glownie nastepnego dnia, to bez konkurencji jest nbahd-dotkom. w 720p wyglada naprawde fajnie, nie wiem jak bedzie z tym regular sezonem i jakoscia.

teraz jakies dziadowskie pupapy dodali, ale latwo sie to zamyka.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto korzysta z LP na konsolach X360 i PS4. Akurat tak się składa że mam obie w domu i na obu mam problem z LP.

 

Na PS4 wszystko ładnie się loguje ale musze mieć ustawione konto amerykańskie jako główne żeby móc uruchomić LP. Niestety wszystkie mecze i skróty (condensed) są "blackout" - nie wiem co się dzieje. Poprzedni sezon oglądałem bez problemów

 

na X360 cały czas wyskakuje mi komunikat że serwery NBA nie hulają i nie da się połączyć.

 

Jak to jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że raczej żadnych kodów promocyjnych nie będzie przed początek sezonu...Niestety NBA jeśli chodzi o LP z roku na rok staje coraz bardziej chciwa...Coraz drożej, brak promocji ( kiedyś dostawałem na maila 15% zniżki- w tamtym roku nie było już nic), coraz gorsza jakość...Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.