Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

@andy13 - miesięczna opłata jak sama nazwa wskazuje płacisz za miesiąc. Jeśli nie zrezygnujesz przed kolejnym dniem płatności to Ci ściągną i będziesz miał na kolejny miesiąc. W poprzednim sezonie można było zrezygnować klikając w odpowiedniej zakładce, jak już sezon się skończył to wymagało to napisania do supportu.

Jeśli chcesz na 2 miesiące to musisz pilnować terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby doprecyzować rezygnację po jednym miesiącu - również musisz napisać mail, nie ma już chyba tego czarodziejskiego przycisku zakończenia subskrypcji. Przynajmniej w maju tak było jak kupiłem na jeden miesiąc - musiałem pisać.

Edytowane przez knt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. W tym roku po raz pierwszy zastanawię się nad kupnem. Gdyby żona wiedziała, że to kosztuje 600 zł nawet nie byłoby tematu... Kiedyś były niższe ceny i jeszcze dawali zniżki 10 lub 15 %, a już w tamtym roku nie było nawet tego. W tej chwili jestem w rozdarciu, bo nie wyobrażam sobie poranków w których nie mogę odtworzyć meczów z poprzedniej nocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś na utrzymaniu żony to rzeczywiście słabo to wygląda.

Hehe w małżeństwie trzeba dyskutować o wydadtkach. Chodzi o to, że wzięłaby mnie za wariata, choć zna moją pasję. Na szczęście część kasy mam już odłożone. Co nie zmienia faktu, że tegoroczna cena każe się zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz chyba zmienili troche wyglad mojego konta i mozna anulowac subskrypcje w kazdej chwili, wiec chyba juz nie trzeba pisac maila, chociaz w zeszlym sezonie tak nie bylo, a co do subskrypcji to mi sie chyba przedluzyla automatycznie, a mialem miesieczna, wiec to juz zalezy pewnie od wybranego pakietu to automjatyczne odnowienie, albo trzeba kupic od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^

paypalem nie mozna juz od 2 lat jak nie wiecej.

nba.com chyba nie chce moich pieniędzy. W mailu z 2 września, było info, że jak nie zrezygnuje to mam przedłużenie z automatu. Termin minął i nie mam subskrypcji...

Mam to samo, ale chyba juz wiem o co biega. Mam ustawiony limit 500 zeta na karcie na transakcje zagraniczne. W zeszlym roku ilp byl ponizej tego progu. Pewnie sie odbilo od sciany zlecenie o sciagniecie kasy.

Chyba po rabacie :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez z karty ściągneło 660 zeta.Napisałem do nich i odpisali że anuluja subskrypcje i kase zwrócą od 3 - 10 dni.

 

BTW.

Moim zdaniem nie warto jest przepłacać za premium (w zeszłym sezonie to miałem).

Warto jest czekać na kody rabatowe i wtedy kUPIĆ

 

No , ale kody rabatowe są dopiero pod koniec grudnia - o ile wogóle się pojawią w tymn roku. A tak to redukcja ceny wynikająca z upływu czasu jaki pozostał do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.