Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś kto korzysta z LP na konsolach X360 i PS4. Akurat tak się składa że mam obie w domu i na obu mam problem z LP.

 

Na PS4 wszystko ładnie się loguje ale musze mieć ustawione konto amerykańskie jako główne żeby móc uruchomić LP. Niestety wszystkie mecze i skróty (condensed) są "blackout" - nie wiem co się dzieje. Poprzedni sezon oglądałem bez problemów

 

na X360 cały czas wyskakuje mi komunikat że serwery NBA nie hulają i nie da się połączyć.

 

Jak to jest u Was?

W jaki sposób korzystasz z LP na PS4? Jest jakaś apka? Na PlayStation Store jej nie widać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców;

 

czy mogę wziąć free trial na pełnego league passa, a po upływie trialu przesiąść się na "NBA TV  -10 meczów w tygodniu"?

 

Tak możesz, ale musisz najpierw anulować, aż się skasuje z listy posiadanych subskrypcji i możesz sobie kupić co chcesz. Ja tak zrobiłem w poprzednim sezonie.

Pytanie zagadka. Da się wziąc free triala z płatnością miesięczną? A jeśli da się to jak to zrobić?

Nie możesz tak zrobić, ale możesz wziąć na cały sezon i zrezygnować, a potem sobie kupić na miesiące i zyskasz tyle, że rozpoczniesz później płacić i ci się póżniej skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Musisz mieć usera z adresem amerykańskim. Tylko dla US jest apka. Pobierasz na konsolę, logujesz się na swojego użytkownika i śmiga.

Czyli mogę sobie normalnie utworzyć drugie konto i mieć je na konsoli obok tego polskiego, tak? Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że wykupiony League Pass (czy trial czy nie) "przypina" się do danego kompa, czy chodzi jednak o przypisanie do konkretnego IP? Ta pierwsza opcja wydaje mi się średnio realna, ale gdzieś o tym usłyszałem. Głupota, czy nie, wolę się upewnić, bo dziś chce wykupić na jednym kompie, ale na drugim oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wziąłem triala z opcji za 599,99. Pobrało mi 3,99. Czyli rozumiem, że teraz nie muszę już nic robić, 5.11. pobierze mi dodatkowe 596 i będę mieć dostęp do końca sierpnia 2016 r.?

 

A co po 31.08? Nie będę mógł już oglądać meczów z sezonu 15/16 jeżeli nie zapłacę znowu? Będę musiał coś anulować, że nie pobrało na kolejny sezon, czy to wygaśnie z automatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie przypina automatycznie. Oglądam bez problemu na dwóch różnych IP (już opłaciłem ten sezon.

Można to ponoć zrobić ale ręcznie, jak ktoś się boi że mu konto zhakują.

 

Dzieki za info!

 

A wiesz, czy moża kupić na spółkę? Tak, że z kumplem w tym samym czasie będziemy mogli oglądać z dwóch róznych IP? Albo chociaż "na zmianę" mecze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info!

 

A wiesz, czy moża kupić na spółkę? Tak, że z kumplem w tym samym czasie będziemy mogli oglądać z dwóch róznych IP? Albo chociaż "na zmianę" mecze?

Da się na zmianę (oglądam w domu i w pracy), nie da się równocześnie. W momencie kiedy drugi się loguje, pierwszy jest wylogowywany.

 

@Mirwir

Dokładnie, już wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś udało się puścić to przez PS4? U mnie mimo konta na amerykański adres nie działa bo.. nie mogę się zalogować na LP.. pewnie c***e oddzielili ILP od LP...

 

Access to NBA LEAGUE PASS subscriptions on the Playstation is supported for the following countries:

 

North America:

Canada

 

Latin America:

Argentina, Brazil, Chile, Dominican Republic, Mexico

 

http://support.watch.nba.com/ViewArticle.dbml?SPSID=704415&SPID=118008&DB_OEM_ID=29500&ATCLID=209318705

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Access to NBA LEAGUE PASS subscriptions on the Playstation is supported for the following countries:

 

North America:

Canada

 

Latin America:

Argentina, Brazil, Chile, Dominican Republic, Mexico

 

http://support.watch.nba.com/ViewArticle.dbml?SPSID=704415&SPID=118008&DB_OEM_ID=29500&ATCLID=209318705

No lipa okrutna ;/

Polska ciągle jest w tyle jeśli chodzi o dostęp do tego typu contentu na konsolach a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.