Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, a słyszał ktoś może jakieś info o NBA 15-16 w NC+? Czy nadal nic nie wiadomo...

Na ich Facebooku pojawiają się takie pytania ale pozostają bez odpowiedzi. Co w sumie jest ciekawe - bo chyba niedawno był przetarg? Nikt się nie chce pochwalić czy może nikt nie kupił? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ich Facebooku pojawiają się takie pytania ale pozostają bez odpowiedzi. Co w sumie jest ciekawe - bo chyba niedawno był przetarg? Nikt się nie chce pochwalić czy może nikt nie kupił? :tongue:

 

Z tego co słyszałem to przetarg jest w przyszłym roku. Prawa na ten rok posiada c+

wchodze na strone nba philipines , pozniej wchodze w leaguepass i za sezon z gory 199 $ ?

 

To jest cena na usa. Tak przerzuca jak jest adres zbanowany. Część adresów vpn i proxy  została zablokowana - musisz szukać sprawnego adresu.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ nie ma już praw. Gdy poprzednim razem był przetarg, informacje o jego wyniku pojawiły się w drugiej połowie października.

 

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/nba-i-wnba-w-canal-do-2015-roku

 

Tak czytałem w komentarzach na jakimś forum, widocznie ktoś nie był poinformowany. Mój błąd.

 

Zadałem pytanie na forum ncplus.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy Eleven nie łyknie NBA. Skupują wszystko co się rusza i co chcą kibice. O słynnej akcji pod tytułem La Liga w C+ na pewno słyszeliście. W międzyczasie klepnęli Serie A, Lique 1, Puchar Anglii i NFL. Nie zdziwię się jak jeszcze dołożą NBA i NHL a za rok Premiership. Kasy mają opór i czytają to wszystko co ludzie piszą na forum NC+ i dlaczego są tak bardzo na nich wkur****.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory oglądałem głównie na C+, ale pożegnałem się z nimi, zresztą być może oni pożegnają się i tak z NBA, dlatego mam pytania do osób z doświadczeniem z League Passem:

- na podstawie lat poprzednich, jest szansa na jakiś rabat przed rozpoczęciem sezonu, gdybym chciał zapłacić całość od razu?

- całość jest za 600 zł, a miesięcznie za 67. Czy to znaczy, że całość jest ważna dłużej niż trwa sezon NBA i np w wolnym czasie we wakacje za rok będę mógł oglądać mecze, których nie zdążyłem obejrzeć w trakcie sezonu?

- czy mam tam dostęp do meczów przez całą dobę, tj. mecz jest o 3 w nocy naszego czasu, a ja mogę go obejrzeć zarówno na żywo, jak i o dowolnej porze po chwili rozpoczęcia (np z 30 minutowym poślizgiem, na drugi dzień, po tygodniu itd)?

- czy włączając mecz przez LP da się nie znać wyniku ani informacji o wynikach z innych meczów, które odbywały się równolegle?

- mogę zatrzymać mecz w dowolnej chwili (bo np. muszę wyjść) i wrócić od tego momentu za 2-3 godziny?

- jest dostęp do meczów archiwalnych (np. z poprzedniego sezonu)?

- oferują jeszcze jakieś ciekawe opcje, które "świeżak" odkryłby dopiero po jakimś czasie?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez Alternative
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz korzystam chyba z 5 sezon:

- rabaty się pojawiają przed rozpoczęciem sezonu - 10 lub 15 % (nie wiem jak w tym sezonie będzie)

- tak możesz oglądać.

- możesz oglądać na żywo lub w kazdym innym momencie

- jest opcja on /off wyników i wszelkich statystyk

- tak możesz jest pauza, przewijanie w przód i w tył

- nie ma dostępu do meczów archiwalnych. Jak wykupisz nba tv to tam czasami coś leci

- ostatnio miałem pakiet premium ale nie korzystałem z niczego datkowego. w tym sezonie nie kupuje tego pakietu 

 

Ale ogólnie nie zastanawiaj się tylko kupuj. Raz kupisz to sie juz nie rozstaniesz, Jest to wielka wygoda, Jak masz smartfona to tez mozesz sciagnąc aplikacje na niego i oglądać wszędzie,

 

Jak coś to pisz, chętnie odpowiem

 

Zresztą na początku sezonu jest zawsze okres tzw. free (koło tygodnia) i możesz przetestować.

Edytowane przez jaarox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Kupić kupię na pewno, ale na razie czekam ponieważ mam nadzieję załapać się na jakiś rabat.

Czyli jak zapłacę za całość od razu, to do kiedy mam dostęp? Do początku nowego sezonu, czy dostęp do meczów z sezonu 15/16 będę mieć już zawsze?

Z tego co pamiętam to w tamtym roku rabat był dopiero po około dwóch tygodniach od rozpoczęcia sezonu... Ja też na razie czekam, ale może być z tym ciężko i pewnie dwa trzy dni przed sezonem kupię. Pisałem nawet maile do supportu, bo tym którym przedłużono "z automatu" dostali 10%. Mi, jako ,że do tej pory płaciłem przez paypal oczywiście automatycznie nie przedłuża subskrypcji więc chciałem coś utargować, ale odpisali, że na razie nie ma kodów rabatowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem kilka razy z konta znajomego i nigdy nie miałem problemu z odtwarzaniem meczy następnego dnia. Zero opóźnień i innych trudności.

Próbuje się tam zarejestrować ale nie mogę.

Any idea?

Czy jest ktoś chętny aby złożyć się na leauge passa?

Ja oglądam tylko poranki (5-9rano) i czasami niedziele wieczorem (możemy się mixować co 2 tygodnie)

Jest ktoś chętny kto ogląda w innych godzinach i chciałby podzielić koszty na pół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko się zmienia z sezonu na sezon 

Poczytaj tutaj

http://watch.nba.com/packages

 

ADDITIONAL GAMES
Most 2015 pre-season games and 2016 Summer League games live and on demand

 

 

GAMES LIVE AND ON DEMAND
On-demand: Watch full games AND condensed games (best highlights from each game) for the 2015-16 season & the last three seasons (2012-13, 2013-14 and 2014-15)

Edytowane przez jaarox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak juz uda mi sie kupic LP z filipin to czy bede mógł sie normalnie logowac  bez zadnych VPN itp. czy dalej trzeba kombinowac , i czy ₱5,199.99 to będze w przybliżeniu 5200 peso ?

Jak sobie skalkuluję czas jaki trzeba poświęcić na to kombinowanie (+ niepewność), to te 600 złotych na nasz rynek wygląda super. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.