Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Część meczów jest do obejrzenia ,natomiast przy niektórych pojawia się komunikat Not Television:D nie mam pojęcia od czego zależy ta selekcja.Zresztą ten preseason to i tak nuda jak cholera.Nikt tam nie gra na poważnie,więc ciężko się tym ekscytować:]

Ja mam inne pytanko.Kupiłem ILP w Niemczech.Czy jak wrócę do Polski będę mógł z tego konta oglądać mecze? Ktoś już testował coś takiego?

Oj, nie jestem pewien. Kupiłem w PL w zeszłym sezonie a w Hiszpanii nie mogłem oglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem. Mam karte visa electron, oczywisice mam srodki na koncie, ale ją odrzuca ;/ wpsuje dane bez polskich znaków , próbuje wszystkiego, ale ją odrzuca, zakładam konto na paypalu i mówi ze karta jest nie własciwa nie wiem co jest pomocy ??

Z tego co się orientuję, to Electrony są nieco upośledzone. Raz, że lepiej mieć wypukłą (literki są wypukłe, wystają znad karty, karta nie jest płaska jak wizytówka), dwa, że nawet wypukłe są przez niektóre banki ograniczane i nie nadają się do transakcji w necie.

 

Oj, nie jestem pewien. Kupiłem w PL w zeszłym sezonie a w Hiszpanii nie mogłem oglądać...

Podobnie kombinowałem, ale pogrzebałem w necie nieco i ludki też mieli przypadki, że kupili w jednym kraju, a w innym oglądać nie mogli. Zdecydowałem się nie ryzykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jak wezmę karte firmowa (mastercard) ojca to czy musze pisac Imię i Nazwisko i nazwe firmy tak jak jest na karcie ? czy wystarczy same imie i nazwisko ?

 

 

 

dobra juz mi sie udało wykupic i odpalic lp ,ale mam pytanie co do opcji ogladania lp , czy bedzie wkoncu mozliwośc ogladania lp w tej starej wersji ?? , bo ktos pare stron wczesniej pytał o to samo ale widzalem tylko jakis link który przekierowywuje na normalna strone lp a więc jak to jest ?

Edytowane przez brylantx8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 97zlotych/28$ mozna miec subskrypcje na 5 miesiecy NBA Regulara czy po kazdym miesiacu trzeba placic 97 zlotych? Az mi sie nie chce wierzyc, ze za takie smieszne pieniadze mozna miec 5 miesiecy ogladania NBA w HD o kazdej porze z odtworzenia jakiej sie podoba omiajac wkurzajace reklamy i przerwy w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kart Visa. Ja też miałem z tym problem, ale załatwiłem to w ten sposób, że zalogowałem się na swoje konto internetowe i tam w ustawieniach karty jest takie coś jak "zmiana limitów transakcyjnych". Trzeba ustawić "nowy limit dzienny" dla transakcji zagranicznych i dla transakcji na odległość na opcję: "do wysokości dostępnego salda". Może brzmi to skomplikowanie, ale jest banalnie proste. Gdy zmieniłem te ustawienie problem od razu zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod promocyjny który nba wysłała do tych, którzy mieli ILP wcześniej działa także dla nowych użytkowników, a co więcej, choć miał wygasnąć 1 października, nadal można z niego skorzystać.

 

NBAP15GTX354

 

Przed chwilą sam opłaciłem ILP z użyciem tego kodu. Wyszło 382,52 zł.

 

Miłego oglądania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, tylko jak to odpalić skoro oni od razu wołają o numer karty itp i nie da się ruszyć dalej bez podania tego, nawet przy package'u za 0$, przez taka głupotę:

 

If you do not cancel your subscription prior to the conclusion of the Free Trial period (ending Nov 7 at 11:59 PM ET), the payment method you provided will be billed on Nov 8 for USD$139.99. You may cancel at any time via My Account section.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.