Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

jakiś czas temu napisałem na support do nich (na nbatvmobilesupport /małpiszon/ neulion.com). odpisali mi:

Thank you for the inquiry, the NBA.tv mobile app has not been updated for the new season. There has not been a release date set for the update, please keep checking the app store for an available update.

 

mogliby się na jakiś sensowny komunikat w aplikacji wysilić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wykupić NBA TV na jeden miesiąc aby móc oglądać mecze pre-season, ale widzę, że jedyną możliwością jest dokonanie zakupu przy pomocy karty (LP opłacałem przez PayPal). Pytanie brzmi: czy jeżeli zamówię NBA TV to odciągną mi z karty te 13 zł tylko w tym miesiącu, czy automatycznie będą odciągać co miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear NBA Fan,

 

NBA.tv is now INTERNATIONAL NBA LEAGUE PASS at NBA.com/leaguepass!

 

Watch your favorite players all season long with exciting games, live and on-demand, available on your computer, mobile, and tablet.

 

Don't miss a minute of the action by reserving your INTERNATIONAL NBA LEAGUE PASS package on September 4, 2012.

 

As a previous subscriber, we're rewarding your loyalty with a special 15% discount.

 

Discount code:

Expires on: 01 OCT 2012

Wiadomość z czwartego września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część meczów jest do obejrzenia ,natomiast przy niektórych pojawia się komunikat Not Television:D nie mam pojęcia od czego zależy ta selekcja.Zresztą ten preseason to i tak nuda jak cholera.Nikt tam nie gra na poważnie,więc ciężko się tym ekscytować:]

Ja mam inne pytanko.Kupiłem ILP w Niemczech.Czy jak wrócę do Polski będę mógł z tego konta oglądać mecze? Ktoś już testował coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie brzmi czy możecie oglądać transmisję w rozdz. 3000 kbps? Bo ja od pięciu dni mam wybór by oglądać tylko w 800 albo 1600 kbps. Przyzwyczaiłem się do tych 3000 kbps gdzie obraz był bardzo miodny i teraz nie wiem czy wszystkim użytkownikom zabrano możliwość oglądania w tej rozdzielczości czy może zależy to np. od szybkości łącza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.