Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiedzę to twórcy LP się w tym roku wycwanili, gdyż proszą o numer karty nawet w opcji "free". Wygląda, na to, że trzeba ten numer im podać, jednak trzeba pamiętać, aby przed 7 listopada wyłączyć subskrypcję w zakładce "my account", bo gdy się tego nie zrobi to 8 listopada ściągnie z karty 139,99 $, czyli około 400 zł. Przynajmniej ja tak to rozumiem. Nie mogę tego sprawdzić, bo mam już wykupiony cały pakiet LP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem zdan gdzie jest podwojne zaprzeczenie

 

to jak jest? nie moge nie zainstalowac?

Oczywiście,że możesz się logować w 2 różnych miejscach.Domyślam się,że chodzi o 2 miasta w Polsce,więc zero problemu.Z tego co czytam kłopoty mogą się zacząć przy przy próbie logowania się w 2 różnych krajach...Croolik jak to konkretnie w Twoim przypadku wyglądało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ponawiam pytanie: czy na NBA TV są jakieś mecze na żywo? Da radę jakis mecz obejrzeć w sobotę w nocy czy do oglądania są tylko powtórki i jakieś programy w studio? Do 7 sprawa jest prosta z ilp, ale póki co nie chce płacić za cały sezon i szukam jakiejś alternatywy dla streamów, a te 13 zł/msc to wcale nie jest dużo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, nie pamiętam dokładnie, nigdy nie byłem trzeźwy kiedy włączałem. Na pewno mogłem się logować, mogłem też teoretycznie wybrać mecz- ale albo nic się nie działo albo jakiś komunikat się pojawiał.

być może było tak że akurat te mecze w Hiszpanii były w blackout bo oni mają inną telewizję i inne transmisje (o ile to jeszcze istnieje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam taką sytuację, kupiłem (chyba?) League Pass platny z góry za cały sezon, od wczoraj cały czas te cztery stówy mam na koncie jako "środki zablokowane", w warunkach jest o możliwości rezygnacji przez "my account", czy i do ktorego momentu moge to zrobić, wie ktoś może? A jeśli tak, to jak, bo ja w "my account" żadnych takich możliwości nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ponawiam pytanie: czy na NBA TV są jakieś mecze na żywo? Da radę jakis mecz obejrzeć w sobotę w nocy czy do oglądania są tylko powtórki i jakieś programy w studio? Do 7 sprawa jest prosta z ilp, ale póki co nie chce płacić za cały sezon i szukam jakiejś alternatywy dla streamów, a te 13 zł/msc to wcale nie jest dużo :P

Powinny byc jakies mecze na zywo

Cześć, mam taką sytuację, kupiłem (chyba?) League Pass platny z góry za cały sezon, od wczoraj cały czas te cztery stówy mam na koncie jako "środki zablokowane", w warunkach jest o możliwości rezygnacji przez "my account", czy i do ktorego momentu moge to zrobić, wie ktoś może? A jeśli tak, to jak, bo ja w "my account" żadnych takich możliwości nie widzę.

w FAQ masz email do supportu i wysylasz informacje ze chcesz zrezygnowac z subskrypcji i po sprawie tyle ze ta opcja jest dobra jak ktos ma wykupiny miesieczny abonameny to mu w koljnym miesiacu nie sciagaja $ a jak wykupiles na caly sezon to przy rezygnacji przepadnie kasa pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie

ILP jest za free do 7 listopada z tym, że mam problem jak próbuję "dostać" ten pakiet, to przy zapisywaniu się na powyższy pakiet wymagają numeru karty kredytowej, której nie posiadam, czy zna ktoś jakiś sposób na obejście tego?

Coś tam piszą, że później będzie jakaś opcja z paypalem, ale z racji, że dzisiaj w nocy pierwsze mecze, to chętnie obejrzałbym je sobie...

Ktoś potrafi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.