Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie

Ktoś potrafi pomóc?

Raczej nikt Ci nie pomoże. Cały myk polega na tym, że zabezpieczają kwotę na pełen sezon (ok 450zł)- ale dopiero 7 listopada ściągną jeśli wcześniej nie zrezygnujesz z subskrypcji. Czyli de facto musisz mieć wypukłą kartę z 450zł na koncie. No chyba, że masz tu człowieka który Ci zaufa i Ci takie dane udostępni:P

 

Swoją drogą ten przelicznik na stronie NBA jest przesadzony. 139,99$ to ok. 445zł a nie 486zł.

 

 

Dołączona grafika Zamieszczone przez PH#1 Dołączona grafika

Istotniejsze niż to czy też tak masz jest dla mnie to czy tak powinno być? ;]

 

wejdź sobie w zakładkę na górze, gdzie jest twój login ( u mnie np."Welcome, croolick") i tam kliknij w my packages. Pod "Current packages" masz opisane jakie pakiety wykupiłeś.

 

Już się kur...a nie mogę doczekać jak usiądę dziś i wchłonę 3 mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota z tym. Fajne mi za free skoro i tak trzeba podawać dane i jeszcze później ściągają ci kase, jak zapomnisz do nich napisać.

Nie głupota tylko hwłyt małketingowy :P Zależy im na tych potencjalnych klientach którzy faktycznie mogą zapłacić - a że akurat w US przyjęło się płacenie kartami to jej posiadanie jest niestety wyznacznikiem. Też nie miałem, ratował mnie kolega - przy czym nie musiał mi ufać, zapłaciłem mu od razu w PLN. 445zł- może zrób sobie prezent gwiazdkowy wcześniej:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście rozumiem dlaczego jest tak a nie inaczej. No ale tak jak napisałeś, to 'FREE' jest praktycznie tylko dla tych, którzy później zostaną z ILP i będą bulić. Ja karte posiadam ale nie wykupuję passa, ponieważ w nocy śpie i jak juz, to oglądam mecze rano. Ściągam torrent'a (z S-S jest to jakies 30min).

 

Przewiduje kupić na playoffy, jesli jakieś promocje będą.

 

Własnie, mam pytanie dla tych co juz kupowali: To musi być karta kredytowa, czy może być też normalna visa płatnicza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotniejsze niż to czy też tak masz jest dla mnie to czy tak powinno być? ;]

A tego to już nie wiem, ale jeśli mają to dwie osoby, to znaczy że mają tak wszyscy, więc pewnie jest ok ;)

 

@Links

 

Musisz mieć, kartę płatniczą, która ma możliwość płatności przez internet, najlepiej to sprawdzić z tyłu karty, powinieneś mieć numer cv2, jest to 3-cyfrowy numer, który masz obok miejsca na podpis posiadacza, jak go nie ma, to nie zapłacisz. Ja mam płatniczą Visę i bez problemu płatność poszła, nie zapłacisz natomiast kartami np. Maestro, wiem bo kiedyś próbowałem mamie ukraść ;p Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie, mam pytanie dla tych co juz kupowali: To musi być karta kredytowa, czy może być też normalna visa płatnicza?

Obie działają. Croolick, gdzieś tam pisał, że żeby nawet ten free trial wykorzystać to trzeba używać wypukłej karty. Nieprawda. Dodatkowo, nie trzeba mieć żadnych środków na koncie, by móc zarejestrować się i oglądać do 7 listopada za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie działają. Croolick, gdzieś tam pisał, że żeby nawet ten free trial wykorzystać to trzeba używać wypukłej karty. Nieprawda. Dodatkowo, nie trzeba mieć żadnych środków na koncie, by móc zarejestrować się i oglądać do 7 listopada za free.

Nie pisałem, że jest potrzebna kredytowa- tylko wypukła, przy czym nie wyraziłem się jasno: chodziło mi o kartę z możliwością dokonywania transakcji internetowych (czyli taka hybryda zwykłej i kredytowej- moja jest wypukła:) ). Zwykłą kartą visy nie mogłem zapłacić- zresztą nie tylko ja zdaje się, Karl...

 

Co do środków na koncie- ok, nie sprawdziłem, przypuszczałem na podstawie tego:

 

If you do not cancel your subscription prior to the conclusion of the Free Trial period (ending Nov 7 at 11:59 PM ET), the payment method you provided will be billed on Nov 8 forUSD$139.99. You may cancel at any time via My Account section.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karl- nie musi być wypukła- musi być albo kredytowa albo debetowa z możliwością dokonywania płatności internetowych. Przeczytaj wpisy wcześniejsze- ludzie nie mogli zwykła kartą nic zrobić. Widocznie masz debetową z możliwością dokonywania transakcji internetowych (nie musi być wypukła- moja akurat jest),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość równoległego oglądania? Btw. chcę oglądać tylko mecze Lakers :-) No chyba, że jesli jest możliwość równoległego, to nie omieszkam obejrzeć od czasu do czasu innego spotkania. Będę wdzięczny ignazz, jeśli przesłałbyś login:-)

 

dopiero jutro siądę przy tym ale chodziło mi o to że całą operację zrobię za Ciebie niezależnie od mojej ktą chyba wykupię na fulla

jeszcze się waham

 

Tobie pewnie zalezy na openerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość równoległego oglądania? Btw. chcę oglądać tylko mecze Lakers :-) No chyba, że jesli jest możliwość równoległego, to nie omieszkam obejrzeć od czasu do czasu innego spotkania. Będę wdzięczny ignazz, jeśli przesłałbyś login:-)

Tak, na LP można oglądac równolegle relacje, na pewno 4 na raz a może i więcej, nie pamiętam. Ale na pewno się da :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.