Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie:) O to mi chodziło.

Mam jeszcze jedno pytanie. Wykupilem pakiet dla jednej druzyny ale widzę że moge oglądać powtórki innych druzyn. To jest spowodowane tym że uaktywnił mi się ten Free Trial do 7 listopada czy tak zawsze jest i na zywo moge ogladac tylko mecze swojej druzyny a powtorki wszystkich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kiedy można liczyć na obniżkę ceny League Passa? Gdzieś w połowie sezonu?

 

Mam zamiar zrezygnować z C+, streamów i torrentów na rzecz League Passa, ale na razie cena dość wysoka.

W okolicach all-star weekend można liczyć na zniżkę. Później przed playoffami jest zniżka i zapłaciłem w tamtym roku około 100 zł. Tylko tydzień później była kolejna zniżka i mozna było sobie LP kupić za 50 zł, a nawet pierwsza runda się nie skończyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu nba tv bylo gratis do subskrypcji, w tym sezonie moze tez tak jest zobaczcie w opcjach konta i upgrade czy wynosi 0$, ja korzystalam z tej promocji z wrzesnia wiec u mnie tego nie ma jest normalna kwota, ale jak ktos nie korzystal z promocji to moze ... ? mam pytanie co jesli sie zle wpisze haslo bo kolega pomylil sie i pisal duzymi literami a po 2 albo 3 zlych wpisach pod rzad blokuja konto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tego sie kraso obawiam ... problem wtym ze szukalem jak usunac ta subskrypcję i ni chu... dalej nie wiem.

btw: pamietacie jeszcze metode jak ogladac mecze z odtworzenia bez potrzeby ich sciagania ? Przed chwila mi sie przypomnialo i o dziwo caly czas dziala. VLC media player ctrl+N i:

http://nbalp1-f.akamaihd.net/nba/big/leaguepass/2012/11/07/0021200061_,full,.mp4.csmil_0_0@1?v=seek=1000

przykladowy link do ostatniego meczu Toronto z Dallas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie- czy to normalne ze nie wylaczyli mi jeszcze NBA TV - kupilem na miesiac jakos tydzien temu mialo sie skonczyc a leci dalej , kasy z konta tez nie pobrali ( inna sprawa ze nie mieli z czego bo 3 zera na koncie xD)

mam to samo ;) z tym ze ja anulowałem, wczesniej mialem w my packages League Pass Regular Season + Playoffs (One-Time) (cancel free trial) a teraz League Pass Regular Season + Playoffs (One-Time)

 

edit: no i ja nie kupowalem nic tylko mowie oczywiscie o trialu

Edytowane przez Mietu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.