Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć jaką kartą płaciliście(jaki bank) i czy pobrało wam wysokim kursem za $ ? W piątek z dziewczyną zamawialiśmy coś na Amazonie i mBank naliczył sobie 6.28 zł za FUNTA! A nie chcę płacić 170-180 zł za niecałe 2 miesiące LP :) btw Jak myślicie, przed play-offami też obniżą ceny czy te już pozostaną do końca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130,92 mi podliczyło za te 40$ (Pekao, MasterCard)

 

I tak jest różnica, rok temu wydaje mi się, że było 40$ za PO od 1rd do Fin.Conf i 20$ za same Finały (pewnie się mylę). Wydaje mi się, że nawet i połowę taniej może być niż przed rokiem. Ja nie żałuję haha, sprzedalem NBA2k12 i dołożyłem 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee to taniej niż jest napisane nba.com(Oni przeliczyli na 140 zł). Podobno MasterCard lepiej płacić w sklepach internetowych, gorzej jest z Visą którą właśnie posiadam. Jutro wpłacę kasiorę na konto i spróbuję zapłacić :) Chociaż zastanawiam się czy nie lepiej poczekać do Play-offów, może stanieje albo będzie jakiś kod promocyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie każdy zarejestrowany dostnie ale są darmo 3 dni:

 

Thank you for being such a loyal NBA fan!

 

To show our appreciation, we are offering you a FREE PREVIEW of NBA.TV from April 20th-22nd.

 

Watch all the NBA action streamed LIVE on NBA.TV. Register now and see all these great matchups and MORE!

 

• 4/20 EST - Los Angeles Lakers @ San Antonio Spurs

 

• 4/21 EST - Dallas Mavericks @ Chicago Bulls

 

• 4/22 EST - Oklahoma City Thunder @ Los Angeles Lakers

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie każdy zarejestrowany dostnie ale są darmo 3 dni:

wszystkie 3 wskazane mecze akurat polecą w cyfrze plus....

trzeba przyznać że niezłą robotę robią ganieni częściej włodarze C+ bo wybór zaklepany sporo wcześniej bardzo logiczny

a i wasze wklejki z youtuba pozwolą z dwudniowym opóźnieniem nadrobic resztę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem dzisiaj League Passa(czekałem na zniżkę i się doczekałem, 100 zł za play offy to uczciwa cena) i niestety jestem zawiedziony. Przez to że nie otwiera się nowe okienko z meczami(tak jak było wcześniej) tylko oglądam mecz w przeglądarce gdzie wyskakuje milion pierdół wideo się strasznie zacina. Przekonam się jutro po 19 jak wygląda przekaz na żywo, mam nadzieję że będzie zdecydowanie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100zł za Playoffy? U mnie cały czas jest za 139. Trzeba wpisać jakiś kod może?

 

I jeszcze jedno, bo ten nowy LP co ostatnio udostępnili na 2 dni strasznie źle mi chodził(mój komp się nadaje do wymiany), ale pamiętam, że ten wcześniejszy był OK. Ten link co podałeś mietu, to faktycznie stara wersja LP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.