Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Szukam osoby, chętnej na wspólny zakup League Passa, lub jak ktoś już ma to mogę mu oddać połowę kwoty, meczy na żywo nie będę oglądał w ogóle, jedynie powtórki na drugi dzień i też nie za wielu spotkań.

Niestety nie posiadam ani karty debetowej ani kredytowej, więc osoba chętna na współpracę ze mną będzie musiała wykonać wszystkie czynności związane z zapłatą.

 

kontakt na priv lub maila: michalpaterak@o2.pl

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Panowie to tak, bo parę osób tutaj bzdury pisało z kartą, da się zapłacić normalną kartą VISA(debetową), tyle że musi posiadać swój kod CCV2, tj. na odwrotnej stronie takie 3 liczby za ostatnimi cyframi numeru karty. Ten kod "pokazuje" że ową kartą da się zapłacić "przez internet". Trzeba mieć jeszcze ustawione odpowiednie limity do transakcji bezgotówkowych na odległość i to wszystko.

Przed chwilą zamawiałem ILP(free trial) i trwało to bo ja wiem? 90 sekund?

 

Więc proszę tutaj nie pisać głupot że trzeba jakieś srebne karty kredytowe bo to bzdura i odstrasza ludzi, w wiekszości transakcji przez internet da się teraz płacić debetówkami, nawet jak widać za ILP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Panowie to tak, bo parę osób tutaj bzdury pisało z kartą, da się zapłacić normalną kartą VISA(debetową), tyle że musi posiadać swój kod CCV2, tj. na odwrotnej stronie takie 3 liczby za ostatnimi cyframi numeru karty. Ten kod "pokazuje" że ową kartą da się zapłacić "przez internet". Trzeba mieć jeszcze ustawione odpowiednie limity do transakcji bezgotówkowych na odległość i to wszystko.

Przed chwilą zamawiałem ILP(free trial) i trwało to bo ja wiem? 90 sekund?

 

Więc proszę tutaj nie pisać głupot że trzeba jakieś srebne karty kredytowe bo to bzdura i odstrasza ludzi, w wiekszości transakcji przez internet da się teraz płacić debetówkami, nawet jak widać za ILP.

Qooniu z łaski swojej przeczytaj wcześniejsze posty zanim wtrącisz swoje trzy słowa. Ileś postów temu pisaliśmy, że albo kredytowa albo zwykła z możliwością płatności internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już dość dawno konta na stronie nba i zawsze oglądałem mecze na League Pass jak było za darmo. Czy teraz jeśli nie chce wukupować pakietu tylko oglądać za darmo do 7 listopada, to też muszę podawać te informacje o karcie płatniczej ?

(Mam nadzieję że znowu nie wyskoczę jak Filip z konopi xD)

Tak, trzeba podać te dane, ponadto raczej trzeba mieć te 450+ złotych na koncie. Wszystko opisuje Croolick na stronie 35 tego tematu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na ILP nie narzekam, jeśli chodzi o wersję webową (powyżej 1600 też mi nie działa, nawet na łączu w pracy, które jest bardzo soczyste), narzekam tylko na hajlajty, bo nie ma do niektórych meczy, w ogóle przekierowania są zestane, nei da się przejść z listy wyników do skrótu.

 

najgorsze, że na Androidzie mi nie śmiga. o ile wyniki na żywo są, to każde wideo ma geo-block. paranoja, w przeglądarce, nawet w telefonie, nie ma blokady, w aplikacji jest.

napisałem znowu do matołków z neuliona, ale coś im nie idzie odpisywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak tam wasza jakość obrazu? Mam wrażenie, że w zeszłym roku przekaz było wiele miodniejszy i lepszej jakości. Mam ustawine 3000 kbps, wszystko śmiga dobrze, tylko wydaje mi się, że obraz (mimo tych ustawionych 3000kbps) i tak "idzie" w 1600 kbps. Macie takie same odczucia? Bo nie wiem czy może to zależy od łącza albo sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi czasami jakość "zanika" i przez jakiś czas traci na ostrości ale potem wraca do w miare wysokiej normy.

 

zainwestowałem w nowy mocny stacjonarny komp z niezłą grafiką z 24 calowym samsungiem wiec jestem bardzo zadowolony ale przez to nie moge obiektywnie porównać!

 

teraz dopiero zobaczyłem, ze LP to błogosławieństwo bo tak poza cyfrą i maratonem Miami i NY miałem okazje podejrzeć:

 

 

Wizz vs Cavs;

Indy - Tor;

SA-NOH;

GSW-Suns;

Mem-Cli;

LA-PTB;

Okla-SA;

Jazz-SA;

Hou-Atl;

Hou-Det;

 

dobry zakup i juz wiem, ze na stałe!

w pracy mam lepsze łącze ale za to z laptopa i to takie mniej płynne zauważyłem......

daje jednak radę więc będę nadrabiał "po godzinach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to jakis bug na LP, ale mam starszy komputer i dzieki temu moge plynnie ogladac LP, a mianowicie po wlaczniu meczu mam pasek przewijania calego meczu i wlasnie dzieki temu chodzi mi plynnie, natomiast juz w pozniejszych meczahc jak wlacze ten pasek podzielony jest na 4 kwarty i wtedy obraz przycina, tez tak macie, czy moze tak to juz jest zronbione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy więc być może spamuje temat za co z góry przepraszam.

Mianowicie chodzi mi o League Pass dla jednej druzyny. Tam jest podana kwota 69$, co przelicza sie na 243 zł.

Mam dwa pytania:

1. 243zł za cały sezon regularny czy za miesiac?

2. Kwota będzie mi pobrana cała od razu czy pobierana częściowo co miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.