Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to zabrzmi strasznie głupio, ale nie jestem pewien czy "wykupiłem" free trial, czy normalny League Pass (i czy do 7 listopada to się czymś różni). Czy osoby które są pewne, że mają free trial, mogą napisać, czy w e-mailu potwierdzającym lub w "my packages" mają jakaś informacje że to jest free trial? Ja nie mam, środki na koncie są zablokowane, nie wiem jak mam to interpretować :fat: Rozumiem, że jeśli wykupiłem League Pass na cały sezon to jest to nie do cofnięcia, a jeśli free trial, to do 7 listopada mogę wysłać im mejla (?) z rezygnacją? I tak raczej chciałbym mieć ten LP, ale wolałbym wiedzieć na czym stoję i jakie mam ew. pole manewru :fat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..Poszukuję kogoś kto chce się zrzucić ze mną na ILP ..Dodam odrazu , że zrzucałem się przez ostatnie dwa sezony , ale mój kompan nie chce w tym roku bo tnie koszty :) ..Jestem dobrym gościem do zrzuty, bo nie oglądam dużo , a jeśli już to w 90% powtórki.. Jak ktoś ma ochotę , to pisać na gg 7059774..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę ignazz udostępnił nie swój- a stworzył drugi login. Poproś go, może stworzy trzeci:) A jak nie to jutro pewnie mogę Ci stworzyć (kartę zostawiłem w biurze).

na razie spokojnie zrobiłem 1 konto na cały sezon...i dzielę go jako fan Spurs z fanem Lakers

 

w sumie jak kogoś przycisnie a nie zagrają spurs (a nie będę oglądał) lub lakers ( to samo - fan P_M) to mogę udostępnić jeszcze innym osobom

 

pierwszeństwo mają oczywiście forumowicze aktywni ( ci ze zlotów których mialem okazję poznać) i ci najbardziej pomocni jak BB2/Richie np.w tematach koszulkowych

 

nie mam z tym problemu i tu nieżle wpasowuje sie ktoś ze wschodniego wybrzeża bo czas tv się nie pokrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy darmowego triala do 7 listopada ale juz teraz wolę się zapytac jak pozniej z tego zrezygnowac ? bo ja tam w zakładce moje konto nie widzę takiej opcji ... dobra niewazne ... nie mozna "zaplacic" debetówką

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłą karta nie da się opłacić ILP, w pko trzeba mieć minimum srebrną kredytową

 

W jakiej jakości możecie oglądać mecze? mi więcej niż 1600 kbps nie chce odtwarzać mimo że mam bardzo szybkie łącze

Edytowane przez Holy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czy ktos moze powiedziec albo i nawet sprawdzic czy mozna ogladac jednoczesnie mecz z dwoch roznych kompow o roznym ip ?? Planujemy z qmplami w 3-4 osoby zakup LP. Prosze o pomoc :))

Równocześnie nie. Do konta może być zalogowane w danej chwili tylko jedno IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.