Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś moze mi wyjaśnić transmisję dzisiejszego meczu Lakers-Suns. Zgodnie z info mecz miał sie zacząć na żywo o godz. 4.30 czasu polskiego. I faktycznie tak było. Bo można było sledzić wynik na stronie nba.com. Ale transmisja w ILP zaczęła sie z poślizgiem 1 godziny. Dziwne. Czy tak będą wyglądały transmisje w ILP??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj komp nie wyrabiawiec stwierdzilem ze puszcze przez PS3 to napewno bedzie wyrabialo i wszystko idzie fajnie do momentu az klikam sign in wtedy wyskakuje blad ,,invalid returnedxml value [object Node] Function is not defined" wie ktos co to za blad i co moglbym z tym ewentualnie zrobic a moze ktos probowal puszczac rzez PS3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierze w twoje dobre intencje ale kurcze sory nie chce udostepniac hasla, moze dasz rade jakos inaczej pomoc skoro tez masz taka opcje, a probowales wogole czy sie da kiedys, a moze cos instalowales, cos czuje ze nie jeses naciagaczem ale na tym swiecie nic mnie nie zdziwi, sorki

Edytowane przez brzoskwa23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem. Zakupiłem league passa, w terms of use przed kupnem wyczytałem, że jest opcja anulowania subskrypcji, ale nie mogę tego znaleźć. Terms of Use przekierowuje do zakładki my accout, ale nigdzie tam nie widzę opcji anulowania. Przeglądałem temat wcześniej ktoś pisał że należy wysłać emaila, może jakieś konkretny gdzie takiego maila wysłać?

W regulaminie nie ma takiej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj komp nie wyrabiawiec stwierdzilem ze puszcze przez PS3 to napewno bedzie wyrabialo i wszystko idzie fajnie do momentu az klikam sign in wtedy wyskakuje blad ,,invalid returnedxml value [object Node] Function is not defined" wie ktos co to za blad i co moglbym z tym ewentualnie zrobic a moze ktos probowal puszczac rzez PS3?

Problem jest chyba w tym, że PS3 nie obsługuje NBA LP.

 

Mnie na ten moment LP denerwuje. Nie wiem co jest grane. Czas przeciążenia minął, a mi tnie na 1600. Internet ten sam co w poprzednim sezonie, komp ten sam (niedawno format), a LP działa dużo gorzej niż wtedy. Macie jakiś pomysł co tu zainstalować, żeby jakoś to chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ogladam mecze NBA na LP od jakiegos tygodnia i wszystko bylo ok, ale dzisiaj podczas ogladania retransmisji miami-denver caly czas mam jakies przerwy, w ktorych pojawiaja sie jakies pionowe kolorowe paski, taka przerwa trwa ok. 1 s, ale jest ich całkiem sporo, a jestem dopiero w polowie meczu. Czym to moze być spowodowane i czy ktoś miał już takie problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich :) Mam kilka pytań dotyczących LP.

1. Czy po podaniu nr karty, LP od razu działa? Chcę jutro obejrzeć koniecznie Bulls - Heat i tylko dlatego chcę tak szybko aktywować sobie tę usługę ;)

2. Jeśli wybiorę miesięczny abonament jutro (28 luty) to ile to będzie trwać? Do 28 lutego czy nabijają 4 tygodnie?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.