Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Szulim napisał:

@człowiek...morza

slowa „mam nadzieje, wydaje mi się” wyrażają prawdopodobieństwo a nie przekonanie ;)

rozmawiam z @macrównież na Priv i jest wyraźnie większe zaangażowanie w Sote i jego skład niż wcześniej ;) 

brawo zdobyles miano pelikana numer uno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Mów co chcesz ale jakby tak było to czemu wytykalbym błędy i kłócił się z Mac?

Albo czemu próbuje podebrać im Brunsona?

 

ale ja nie napisalem, ze macie jakis deal.

napisalem jedynie, ze lykasz ich gierki

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MMM2121 napisał:

Mhm, człowiek się tutaj produkuje, to często ma zero odzewu, a pm-ka jest bardziej personalna i przynajmniej ktoś się chwile faktycznie zastanowi. 

Plus to technika podpatrzona od najlepszych xd 

Uważam, że produkowanie się w odpowiednim temacie jest zdrowsze dla naszej gry niż wywieranie na kimś presji na PM

17 minut temu, MMM2121 napisał:

Koniec końców wiele wątków tutaj tez się gubi przez jakieś soki z ananasów czy inne kłótnie totalnie z dupy xd 

To akurat racja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cvbe napisał:

Po turze FA będzie okienko.

@Szulim mogłeś chociaż raz dla niepoznaki dać Bucks na drugim miejscu, a nie za każdym razem na pierwszym :)

Czy ja się wpierd*** ze Ty Bucks nie dajesz nigdy na 1 szyn miejscu pomimo tylu wspólnych lig i ciętych komentarzy ? ;) Pozwól chłopakowi głosować zgodnie z sumieniem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

a w czym oferta bucks jest lepsza od wizards?

sympatie ehh

Bo w Bucks gra z Giannisem. Proste jak drut :) 

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

no tam ariza chyba byl w bucks w zeszlym sezonie, wiec moze byc to jeszcze jakis argument, ale co do reszty zabawne ogolnie.

wizards zapewniaja jakies szanse na mistrzostwo (dziura w skladzie, ale przy lekkich uzupelnieniach sytuacja zmienia sie diametralnie), podczas gdy bucks zadnych

w wizards dziura na centrze, podczas gdy w bucks kleber no i giannis, przy ktorym prawdziwi c jak mcgee czy howard nie maja racji bytu

+ co za ring chaserzy w realu przysli na minimum do giannisa?

thanasis antetokumpo jedynie xd

 
  •  

No jak zwykle coś z dupy  nabazgrane :) 
+ ariza grał i mcgee tez jak juz

+jakieś to i Bucks mają 

+ w Bucks tez dziura na C, Giannis nie gra 48/mecz (wiec już masz 15 minut obok np Klebera)

+ nie przyszli bo Bucks nie są w big market, a beGM każdy market jest równy 

@Sylvinho. w Bucks było warunkowanie, jak wejdzie pierwsza 3jka to McGee i tak podpisze z kimś innym (Howard Ariza Kennard)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, evitacre napisał:

Czy ja się wpierd*** ze Ty Bucks nie dajesz nigdy na 1 szyn miejscu pomimo tylu wspólnych lig i ciętych komentarzy ? ;) Pozwól chłopakowi głosować zgodnie z sumieniem :) 

No to chyba akurat dobrze, że nie głosuję sympatią :) Arizę u mnie wygrywasz, w poprzedniej rundzie składałeś minima graczom, którzy dostawali grube miliony więc ciężko, żebym na Ciebie głosował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

No to chyba akurat dobrze, że nie głosuję sympatią :) Arizę u mnie wygrywasz, w poprzedniej rundzie składałeś minima graczom, którzy dostawali grube miliony więc ciężko, żebym na Ciebie głosował :)

Wiem, przecież sobie żartuje :) Cenie to że masz przemyślane głosy. 
A przy reggim udowodniłem ze różnica to były jakieś grosze a nie miliony, a i tak większość miała to gdzieś :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, evitacre napisał:

 

@Sylvinho. w Bucks było warunkowanie, jak wejdzie pierwsza 3jka to McGee i tak podpisze z kimś innym (Howard Ariza Kennard)

Spoko, ale ja uważam, że Ariza i Howard powinni iść do mnie. Szczególnie Howard patrząc, że mógłby mieć u mnie S5. Plus gra u boku Hardena i Duranta gdzie topowi wolni agenci wszyscy jej jeden mąż podpisywali z real Nets. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sylvinho. napisał:

Spoko, ale ja uważam, że Ariza i Howard powinni iść do mnie. Szczególnie Howard patrząc, że mógłby mieć u mnie S5. Plus gra u boku Hardena i Duranta gdzie topowi wolni agenci wszyscy jej jeden mąż podpisywali z real Nets. 

Ale dlaczego Ariza ? Howard u mnie nie grał wiec tu wybiera gdzie chce grać po prostu - Bucks maja z pozycji PF i C Giannisa i Klebera, wiec minut sporo i minuty startera jak najbardziej w zasięgu. A Ariza grał w Bucks wiec tu jest kontynuacja i tez pewne minuty na pozycjach SF i PF. 
 

I Real Nets to big market, bo to NY. U nas to nie ma wpływu wiec ja osobiście takich argumentów akurat nie uwzględniam. 
 

Tak samo te cytaty graczy z Real NBA,  wypowiedzi etc - to sobie tez przemyślałem i to jest imo mega ciężkie do przeniesienia na beGM. Bo np w przypadku Reggiego jak @mac zacytował ze Reggie się przyjaźni z PG13 to najlepiej z mojej strony byłoby znaleźć cytat ze przyjaźni się też z Giannisem tylko oczywiście tego nie mogłem zrobić bo z Giannisem grał w beGM a nie w realu i tylko w be GM mieli jakieś większe szanse sie zakumplować :) Te znajomosci itp to moim zdaniem się najtrudniej ocenia. 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, evitacre napisał:

Ale dlaczego Ariza ? Howard u mnie nie grał wiec tu wybiera gdzie chce grać po prostu - Bucks maja z pozycji PF i C Giannisa i Klebera, wiec minut sporo i minuty startera jak najbardziej w zasięgu. A Ariza grał w Bucks wiec tu jest kontynuacja i tez pewne minuty na pozycjach SF i PF. 

U mnie sytuacja z Ariza jest podobna i też ma pewne minuty na SF i PF. Różnica jest taka, że z real Bucks żaden znaczący wolny agent z nimi nie podpisał  mimo tego, że zdobyli tytuł. Natomiast z real Nets wszyscy wolni agenci chcieli podpisywać i grać razem z Hardenem i Durantem. 

Howard na ten moment ma pewniejsze minuty u mnie oraz prawdopodobne S5. Ty masz chociażby Klebera, więc o te minuty będzie mu trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

U mnie sytuacja z Ariza jest podobna i też ma pewne minuty na SF i PF. Różnica jest taka, że z real Bucks żaden znaczący wolny agent z nimi nie podpisał  mimo tego, że zdobyli tytuł. 

Bucks to small market, jak będziesz miał do wyboru minimum i podobna role to zawsze wybierzesz NY, Californie etc. 
 

Nawet jak w realu USA zwiedzałem to Milwaukee 1 dzień w NY 5 🙂 Fun z posiadania kasy jest taki ze można ja sobie wydawać a w big market jest gdzie ja wydawać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, evitacre napisał:

Bucks to small market, jak będziesz miał do wyboru minimum i podobna role to zawsze wybierzesz NY, Californie etc. 
 

Nawet jak w realu USA zwiedzałem to Milwaukee 1 dzień w NY 5 🙂 Fun z posiadania kasy jest taki ze można ja sobie wydawać a w big market jest gdzie ja wydawać :) 

Chodzi przecież też o zawodników, do których dołączali tegoroczni wolni agenci. Powtórzę, żaden znaczący free agent nie wybrał Bucks.Także to co się dzieje u nas w tym głosowaniu nie oddaje w jakikolwiek realiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, january napisał:

Ku*wa dalej ktoś głosuje jeszcze na Landale do Hornets?

Ma wziąć mniej hajsu by iść do słabiutkiejj organizacji jako 5 center zamiast do wspaniałego dream-teamu Lakers, szanujmy się cholera.

Może też grać na czwórce jak gra chociażby w reprezentacji, nawet chyba bardziej, typ podobny do sabonisa trochę, niezła trojka, dobre podanie. 

Przestań używać tego argumentu z jakaś droga do minut u Ciebie. Ibaka nie będzie gotowy na start sezonu więc jak minuty między siebie mają dzielić zeller z hassanem to droga do minut dla jocka nawet na centrze jest u mnie więcej niż niezła. 

Nie chce mi się odkopywac gównoburzy o dozierze ale tu było setki razy mówione że tacy ludzie nie biorą 3-letnich minimów. Gdybym wiedział że taki gracz woli 3 lata za minimum @Eld @Szulim to dałbym mu 3 lata ale chciałem być fair wobec zawodnika i dać mu większą kontrolę nad jego kariera niż robić z niego niewolnika. Zapytajcie @Alonzo od jak dawna jaram się landalem. Uważam że gracz z dobra marka jak Landale wolałby taki kontrakt jak mój. Rok temu był tu konsensus że tacy gracze nie biorą 3-letnich umów bo w Europie zarobią tyle samo. To nie jest jakiś dzieciak tylko gwiazda reprezentacji która zdobyła medal na igrzyskach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Chodzi przecież też o zawodników, do których dołączali tegoroczni wolni agenci. Powtórzę, żaden znaczący free agent nie wybrał Bucks.Także to co się dzieje u nas w tym głosowaniu nie oddaje w jakikolwiek realiów.

A ja powtórzę ze Durant i Harden i Irving grają w NOWYM YORKU a nie w Small markecie 🙂 

Dlatego minimalni gracze walą do nich anie do Giannisa, ale u nas nie ma rozróżnienia na big i small market. 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, evitacre napisał:

A ja powtórzę ze Durant i Harden i Irving grają w NOWYM YORKU a nie w Small markecie 🙂 

Dlatego minimalni gracze walą do nich anie do Giannisa, ale u nas nie ma rozróżnienia na big i small market. 

Jakoś przed dołączeniem Duranta i Hardena topowi wolni agenci zbyt często z nimi nie podpisywali. Zresztą spójrz na New York Knicks. Chodzi głównie o nazwiska, które są w danej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.