Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Lucas napisał:

Ja sobie nie wyobrazam sytuacji, w której 26 latek, który nigdy w tej lidze nie zaistniał odrzuca możliwość przebywania w tej samej druzynie co LeBron, Curry czy inny Butler, dla niego to przeciez spelnienie marzen o NBA, gdzie nigdy wczesniej nie udało mu się dostać. Dodatkowo dostaje 3 lata gwarantowanej umowy, IMO no-brainer.

Błagam Cię. Gość udowodnił bardzo dużo poza NBA i nie wchodzi jako zakompleksiony leszczyk do ligi, żeby porobić sobie selfie z Bronem i Kurą po treningu tylko zrobić jak najlepszą karierę. 3 letnie minimum zabija taką możliwość na starcie. 

Sam chciałem dawać identyczną ofertę jak Fluber tylko zamuliłem z terminami. Niemniej pozwolę wstawić się za zdecydowanie rozsądniejszą propozycją Hornets. 

Edytowane przez Principe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Lucas napisał:

Ja sobie nie wyobrazam sytuacji, w której 26 latek, który nigdy w tej lidze nie zaistniał odrzuca możliwość przebywania w tej samej druzynie co LeBron, Curry czy inny Butler, dla niego to przeciez spelnienie marzen o NBA,

myslenie 5-letniego dziecka

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.espn.com/nbl/story/_/id/31000939/anger-ambition-driving-jock-landale-dual-nbl-nba-dreams

 

Jock Landale feels he should already be in the NBA.

Many talented basketball players would feel the same way, but Landale's circumstances are more complex. NBA teams had been prepared to sign the Australian big-man to fully guaranteed deals over the past year and a half, but those offers were left untouched. The shambolic nature of the contracts Landale signed in Europe made it practically impossible for him to make the move

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Uważam Rockets za trochę lepszy zespół i założyłem z pamięci, że ma szansę tam teraz nawet na s5, ale kompletnie zapomniałem, że Rozier tam jest, tak że zmienię. 

@cvbe i @Principe to odpowiedź Brave'a nad tym dlaczego Pattiego dał HOU over OKC.

Mam skromną nadzieję, że poświęcicie chwilę temu argumentowi.

Dodam, że u mnie po stracie Rose'a i oddaniu Brogdona Patty będzie miał naprawde spore szanse na s5 w większości meczów. Będzie to naturalnie zależało od tego jaki matchup będzie, ale nie podlega wątpliwości, że dostanie sporo obowiązków, a co za tym idzie - minut.

Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Nie zauważyłem żeby 26-letni gracze z euroligi szli do faworytów do tytułu. Raczej celują w słabsze zespoły gdzie jest większa szansa na minuty. 

Rok temu spełniły się marzenia Richardsa, morgana i Muldera. Dwa lata temu innych graczy. Lakers od lat oferują długie minima tylko po to żeby tych graczy przehandlowywac  zamiast ukrócić te patologie to takimi głosami jak Twój się ja tylko utwierdza.

Fluber ma racje. Dobrym przykładem jest Louis Scola który w podobnym wieku wręcz wymusił przejście ze spurs ( mało gry za Duncanem) do Houston ( post Hakeem era) 

Australijczyk jest mimo przyjścia do spurs dosyć pewny swego. Nie widzę brania tych 3 lat. 

Spurs załatwili to szybko i bez ceregieli. Obiecali minuty. 

4 godziny temu, Lucas napisał:

Ja sobie nie wyobrazam sytuacji, w której 26 latek, który nigdy w tej lidze nie zaistniał odrzuca możliwość przebywania w tej samej druzynie co LeBron, Curry czy inny Butler, dla niego to przeciez spelnienie marzen o NBA, gdzie nigdy wczesniej nie udało mu się dostać. Dodatkowo dostaje 3 lata gwarantowanej umowy, IMO no-brainer.

Nie zgodzę się z tym powyższym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Eld napisał:

@cvbe i @Principe to odpowiedź Brave'a nad tym dlaczego Pattiego dał HOU over OKC.

Mam skromną nadzieję, że poświęcicie chwilę temu argumentowi.

Dodam, że u mnie po stracie Rose'a i oddaniu Brogdona Patty będzie miał naprawde spore szanse na s5 w większości meczów. Będzie to naturalnie zależało od tego jaki matchup będzie, ale nie podlega wątpliwości, że dostanie sporo obowiązków, a co za tym idzie - minut.

Z góry dziękuję za poświęcony czas.

A co na to Powell, bo zakładam, że to on wyleci ze S5? :)

W dniu 30.08.2021 o 10:48, Eld napisał:
  1. (...) Zrobi mi się skład s5: SGA - Powell - OG - Randle - Capela, z ławki: Lopez, Reid i dwóch graczy którzy przyjdą w transferach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Jock Landale feels he should already be in the NBA.

Many talented basketball players would feel the same way, but Landale's circumstances are more complex. NBA teams had been prepared to sign the Australian big-man to fully guaranteed deals over the past year and a half, but those offers were left untouched. The shambolic nature of the contracts Landale signed in Europe made it practically impossible for him to make the move

Tutaj masz wypowiedź dokładną Dannegro Greena z sierpnia tego roku:

I wybrane cytaty Dannego Greena (ale polecam obejrzeć całe) z tego video chociażby z początku które jednoznacznie wskazują, że opcja wiekszosci tu GSW ponad LAL, Minny nie ma związku z tym czego chce Danny Green:

00:00:59,440:
priority for me to to win wherever i go

00:01:05,438:
i just didn't know what movements they
with certain people of course
so me was trying to figure out who was
going to be here was going to bring back

we have everybody back i think we're a
great team in the east and in the league
depending on if we can keep those people
if they buy in et cetera
but it's always a priority for me to be
on a winning team of being a contender


tutaj wyjasnia że bycie w tym samym mieście nie miało żadnego znaczenia:
00:02:34,160 pytanie:
be on the same team for more than one
year i mean like what's that like you
know it's not like living out of a
suitcase so to speak
odpowiedz:
i haven't even thought about it in that
aspect to be honest with you um i've still
been kind of living on a suitcase um

00:07:06,479 00:07:12,080 Pytanie:
hey danny you know a lot of guys
generally say that winning is important
to them but i guess for you it seems
like you've only really been on good
teams your whole career
yeah so is is that like at this point of your
career is that just i mean the idea of
joining you know a team that is not as
good as the sixers are was that even not
really a thought for you
um there were some teams that came to
the table that that made it very

00:07:31,840 Odpowiedz
interesting but it was very hard
to you know see myself in that situation
and trying to help rebuild something um
with a group of young guys
not saying
alone but you know
pretty particularly not so many other
people with help
so there were some things that came to
the table um i said if the money was a
large difference then maybe we think
about
it more but because there wasn't a
big large difference in that
i'm not saying that's the same about the
money at this point but if they offered
something crazy on the table or off the
wall then it's something that i would
have to consider but there were some
teams i didn't consider so i liked the
movements that they were going in the
direction they were going in um before
they even made big moves but um it's the
end of the day you know i like to win i
at this point my career
i couldn't see myself as being the
rebuilt guy um
it's a tough position to be and i still
have good years left i don't use those
years to help

you know put something special together
to you know a bigger or greater you know
good puzzle i'll be a piece to a very
nice puzzle i think i have that here in
philly um so yeah it's tough to said to
pass up on
what i have now what i can bring here to
to go somewhere else
for more money to try to help rebuilds
just you know winning is something that
i'm used to i think the culture shock to

 

Polecam obejrzeć całość, ale serio proszę się zastanowić biorąc pod uwagę te powyższe wypowiedzi Dannegro Greena, jaki jest w ogole sens GSW nad LAL, skoro ta sama kasa rocznie, a Stephen Curry z ktorym gral rok temu gra tam nawet.

To jest po prostu farsa z Waszej strony co tu robicie w glosowaniu.

 

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, karpik napisał:

A co na to Powell, bo zakładam, że to on wyleci ze S5? :)

 

Powell od samego początku jak jest u mnie pełni rolę six mana. Od 2 lat tak jest no chyba, że trafiała się kontuzja kogoś z s5. Taką petardą na 2nd unit przeciwnika. Poprzednie s5 wyglądały tak: Brogdon-SGA-OG-Randle-XXX ( czyli kto był zdrów i miał size ). Powell to typowy scorer z trójką, bez przeciętnego podania, z marginalną ilością asyst, z typowym ciągiem na kosz.

Naturalnie przewiduję Powella w pewnych matchupach jako startera, szczególnie w tych gdzie liczyć się będzie szybkie transition, w czym jest w czołówce ligi, ale nie ma co ukrywać, że Patty ma to coś czego nie ma Powell i na wzajem. 

Na ten moment OKC brakuje tego co oferuje Patty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ogólnie przy podobnych ofertach to coś za mało gracze się decydują na dołączenie do tych Lakers, a raczej tu w RL by się rzucali na to  ;<

może dlatego, że za bardzo się skupiłeś nad tylko tym jednym graczem.

Dodatkowo Wasza dyskusja z fluberem ogólnie odciąga skupienie od wszystkich graczy i większość typów masz po prostu 1-2-3-4-5-6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.