Skocz do zawartości

(2) Nuggets - (7) Lakers - WCF 1st Round


Kubbas

Wynik serii  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

    • Lakers 4:0
      1
    • Lakers 4:1
      0
    • Lakers 4:2
      8
    • Lakers 4:3
      4
    • Denver 4:0
      4
    • Denver 4:1
      38
    • Denver 4:2
      15
    • Denver 4:3
      0

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Juz nie przesadzajcie w druga strone xD

Lebronowi wiadomo ze zalezy, jebnal to no bo co mial powiedziec? zobaczcie na jego wyraz twarzy jak ktos popelnil blad w tym meczu, albo jak po prostu dostawali na dziure

on kocha kosza i wszystko by zrobil zeby to wygrac, sam podcasty z Reddickiem jest przelany pasja do kosza i do wygrywania

Jakbym byl Murrayem czy Malonem to miód na ich serce, tak komus dojebac ze jeden mowi

Jamal made the shot

a drugi

It's only basketball

wkurwieni sa no i tyle, juz @BMF nie przesadzaj bo chyba wszyscy wiemy ze Lebron gra juz tylko dla swojego legacy, przeciez jakby jebnal mistrza w tym roku to by zamknal GOAT dyskusje.

a fakty sa takie, ze gdyby nie Denver to moglby jebnac 2 mistrzostwa

gdyby nie front office Lakers tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lorak napisał(a):

a ja mam nadzieję, że powiedział co myśli, bo to jest tylko koszykówka, a my kibice przeżywamy, jakby od tego zależało nasze życie.

czyli jak macha łapami, krzywi ryja i bluzga na sędziów, to to również jest tylko poza?

MJ musiał chyba zapaści ze śmiechu dostać słysząc te słowa...

ogólnie, to głupio mi coś napisać, bo nie ma ani co się flexować, a tym bardziej komentować samego spotkania

cieszy niezmiernie Porter, 20/9 na 68TS  48% za 3 razem AG na pewno x-factor tej serii

Watson w tych 3 meczach 97.5 drtg i +14.5 NET - niezły debiut

martwi mimo wszystko Murray i jego forma rzutowa, jak rzucą się na niego pojeby z Minny, to łatwiej nie będzie, choć może właśnie czegoś takiego potrzebuje by złapać rytm

Kwiatkowski w poniedziałek powiedział, że pierwsza runda powinna być jak dawniej grana best of 5, te pierwsze rundy, to zwykle batalia dupy z batem, sztucznie przedłużana i w sumie coś w tym jest

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Kubbas napisał(a):

 fakty sa takie, ze gdyby nie Denver to moglby jebnac 2 mistrzostwa

A może fakty są nie do zaakceptowania przez fanów LAL, że misiek wpadł im lekko przypadkowo w ekstremalnej sytuacji, a kolejne wpi****le rok po roku są tego potwierdzeniem? Możliwe to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kubbas napisał(a):

fakty sa takie, ze gdyby nie Denver to moglby jebnac 2 mistrzostwa

Tak samo gdybać o mistrzostwach mogą sobie np fani 76ers, że gdyby nie kontuzje Embiida to byliby dynastia.

Lakers ostatnie sezony wchodza do PO po play-in, nie są contenderem, a w tym roku nie widzę ich też w serii z Mavs czy Minnesota. Lepszego momentu na Denver niż 1 runda też nie mieli, a i tak jest 3-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tankathon napisał(a):

A może fakty są nie do zaakceptowania przez fanów LAL, że misiek wpadł im lekko przypadkowo w ekstremalnej sytuacji, a kolejne wpi****le rok po roku są tego potwierdzeniem? Możliwe to? 

też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kubbas napisał(a):

a fakty sa takie, ze gdyby nie Denver to moglby jebnac 2 mistrzostwa

No, a gdyby nie Bulls to Jazz też mogliby jebnąć dwa mistrzostwa 😆

Nie wiem za bardzo co chciałeś tym zdaniem przekazać ? Gdyby nie było kogoś lepszego to byśmy wygrali? 

Jak chcesz byś najlepszy to musisz pokonać najlepszych.

Denver to przynajmniej fajne story jest. Stosunkowo small market, nie ściągajacy sobie za gigantyczne pieniądze 3 czy więcej gwiazd by walczyć o tytuł. Liderzy to ich wybory w drafcie. Porter to samo, idealne wypełnienie braków S5 przez dodanie do nich idealnie wręcz pasujących rolesów jak KCP czy Gordon, a nie jak niektórzy idioci ściągający do Lebrona Westbrooka. Jok to w ogóle fenomenalna historia biorąc pod uwagę jak trafił do NBA, wspinaczka na szczyt i to jak zdominował ta ligę. Mnie patrząc na mecze Lakers nie dziwia już nawet jego asysty, to jak na wsselakoe sposoby zdobywa punkty, ale cholera tych zbiórek rozkminić nie mogę... Nie odrywa się od ziemi to jedno, ale on nawet jakoś specjalnie się rozpycha pod koszem, a piłki do niego trafiają i tak, zapewne niesamowite IQ i tutaj się objawia i wyciągnięcie łap w odpowiednim momencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Qooniu napisał(a):

Cicho, wina trenera przecież 

Ja bym napisał inaczej. Wiemy co czujecie Laker fani , My przeżywamy to samo z F.V 😛

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jak rzucą się na niego pojeby z Minny,

Nie wiedziałem , że już po serii 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubbas napisał(a):

a fakty sa takie, ze gdyby nie Denver to moglby jebnac 2 mistrzostwa

xD

 

2 godziny temu, Kubbas napisał(a):

przeciez jakby jebnal mistrza w tym roku to by zamknal GOAT dyskusje.

a jakby poleciał na Księżyc to byłby pierwszym murzynem na Księżycu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Kwiatkowski w poniedziałek powiedział, że pierwsza runda powinna być jak dawniej grana best of 5, te pierwsze rundy, to zwykle batalia dupy z batem, sztucznie przedłużana i w sumie coś w tym jest

Ale ci mainstreamowi eksperci NBA z Polski mają ostatnio formę, nawet jak na swoje niewygórowane standardy. Najpierw jeden porównuje, świeżo po jego idiotyczny zachowaniu, sfrustrowanego-płaczka Embiida do Shaqa a teraz to. Ile to mamy w tym roku tych jedostronnch serii?

Tylko T-Wolves pokazało dość wyraźną dominację w obydwóch spotkaniach, przy czym Suns nie mieli jeszcze okazji zagrać u siebie. A i tak raczej nikt jeszcze Phoenix zupełnie nie skreślił i raczej wciąż trudno przewidzieć jaki będzie stan tej serii już po tych 2 najbliższych spotkaniach w Arizonie.

Denver ma 3-0 ale jak to wszystko przebiegało sam dobrze wiesz, aż tak łatwo wszystko znowu nie poszło. Sam zresztą standardowo się cykałeś przed serią, więc akurat Ty nie powinieneś tu ewentualnie wytykać wyniku serii jako argumentu, już po fakcie.

Dalej masz Pelicans, którzy w pierwszym meczu byli na styk i wciąż nie było jeszcze nic grane w Nowym Orlenie. Może coś powalczą a i tak grają bez lidera, więc ten wynik nie będzie w pełni oddawał ich możliwości. 

W reszcie pojedynków masz już wygrane u każdej ekipy z par, z czego gdzieś tak z 4 par ciężko wytypować kto przejdzie dalej (Mavs/Lac, Pacers/Bucks, Cavs/Magic i NYK/76). 

Także to naprawdę dziwny timing na głoszenie i powtarzanie dalej takich teorii. Best of 7 to też choćby mniejsze ryzyko wypaczenia wyniku serii, gdy sędziowie odwalą jakąś lipę w zaciętej końcówce pojedynczego spotkania. Zresztą przy RS liczącym aż 82 spotkania, takie szukanie na siłę jakiegoś problemu w długości pierwszej rundy jest dość idiotyczne i nie ma większego sensu. Dla nas kibiców to przecież okazja na więcej basketu do oglądania, mi to nie przeszkadza.

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, LAF napisał(a):

Ja bym napisał inaczej. Wiemy co czujecie Laker fani , My przeżywamy to samo z F.V 😛

Nie wiedziałem , że już po serii 🙄

To była ironia. 2k24 a ludzie ciągle twierdzą że trener ma jakiś kurewski wpływ na zespół w NBA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qooniu napisał(a):

To była ironia. 2k24 a ludzie ciągle twierdzą że trener ma jakiś kurewski wpływ na zespół w NBA 

W Lakersach jest taki problem, że tam tak naprawdę żadnego trenera wcale nie ma. Co prawda jest tam osoba zatrudniona na stanowisku HC ale to jednak niezupełnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Van napisał(a):

Oczywiście, że zmienia wydźwięk. Ja oglądając rano sama wycięta z kontekstu wypowiedź myślałem, że Lebron w jakiś sposób umniejszał porażkę jako nieważna bo to tylko koszykówka i są ważniejsze rzeczy. Pytany jak mówisz o presję w PO mówi, że wszyscy są profesjonalistami i ostatecznie to tylko coś w czym są dobrzy, dlatego są gdzie sa, co jest ich zawodem i każdy powinien robić swoje i dążyć do bycia jak najlepszym

🤣❤️🙃🤮🤦🤣😂 

 

Losowe emotki jakby co 

 

Klasyczny Van jakby co 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.