Skocz do zawartości

moderator i jego odpaly


Vice-rezerwa-rezerwy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ely3 napisał(a):

@LeweBiodroSmoka

Przecież macie modów na Be GM a to ,że im się nie chce wykonywać tej pracy to chyba nie do końca powinny być pretensję do Borysa nieprawdaż?

@josephnba

A wyjasnij mi z jakiego powodu mam ci odpowiadać? Z jakiego powodu mam wypełniać żądania Twojej frustracji. To forum nie jestem miejscem leczenia swoich kompleksów , lęków. Nie jest tez miejscem wylewania swojego doła psychicznego. Dlatego zacząłem dawać dłuższe bany by sobie ktoś mógł odpocząc od forum. W Twoim przypadku nie działa

Działa. Dostałem i odsiedziałem 

Natomiast wciąż nie uzyskałem odpowiedzi dlaczego jedni śmigają na nowych kontach a innych blokujesz 

Wciąż powtarzam 

Nie mam problemu z banem który dostałem 

Cóż. Zasłużyłem 

 

Zdziwiła mnie jednak twoja niekonsekwencja w przypadku deltusia czy vincea i w moim 

Na tym drugim koncie napisałem dwa posty, żaden nie był nawet blisko łamania regulaminu, z tego co pamiętam zapytałem flubera czy zwożenie babć na marsze w obronie imperium Rydzyka mu przeszkadzało i był to koniec tamtego konta, bo zostało zablokowane 

 

Deltus dla przykładu ma już chyba piąte konto, na każdym kolejnym śmigał długo, wypisywał takie gówna że włosy mi z wrażenia odrastały i byłeś bierny 

A przypominam że nie powinno go tu nic wcale bo dostał perma, więc powinieneś blokować każde jego konto 

7 minut temu, josephnba napisał(a):

Działa. Dostałem i odsiedziałem 

Natomiast wciąż nie uzyskałem odpowiedzi dlaczego jedni śmigają na nowych kontach a innych blokujesz 

Wciąż powtarzam 

Nie mam problemu z banem który dostałem 

Cóż. Zasłużyłem 

 

Zdziwiła mnie jednak twoja niekonsekwencja w przypadku deltusia czy vincea i w moim 

Na tym drugim koncie napisałem dwa posty, żaden nie był nawet blisko łamania regulaminu, z tego co pamiętam zapytałem flubera czy zwożenie babć na marsze w obronie imperium Rydzyka mu przeszkadzało i był to koniec tamtego konta, bo zostało zablokowane 

 

Deltus dla przykładu ma już chyba piąte konto, na każdym kolejnym śmigał długo, wypisywał takie gówna że włosy mi z wrażenia odrastały i byłeś bierny 

A przypominam że nie powinno go tu nic wcale bo dostał perma, więc powinieneś blokować każde jego konto 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał(a):

Przecież macie modów na Be GM a to ,że im się nie chce wykonywać tej pracy to chyba nie do końca powinny być pretensję do Borysa nieprawdaż?

Mamy modów? No chyba nie, mamy aktualnie jednego moda, który się obraził na grę, drugi modem był przecież Eld...

Ja nie mam od dawna już zbyt wielkich oczekiwań co do moderacji, ale akurat sprawę moda próbowałem jakoś ogarnąć, niestety zawsze kończy się tym samym czyli trzeba liczyć na @Borys a on nie czyta PMów, pewnie żeby się nie denerwować, no i tak to się kręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Borys napisał(a):

Nie wiem o jaką sytuację dokładnie chodzi, ale jeśli sytuację z Vice o dziewczynie w Grecji to uważam to za grubą przegięcie z jego strony. Pokazała jakiego pokroju jest osobą, a tego typu "charaktery" nigdy nie przynoszą nic dobrego społeczności, w tym przypadku forumowej. W moim mniemaniu takie osoby co jakiś czasu szukają dramy i prowokują, bo taki mają charakter i wtedy czują się ważne i to jest ich sposób na zaistnienie w społeczności. 

Nie wtrącam się, ale perma ban też byłby ok, tym bardziej, że dalej brnął w dziwne tłumaczenie swojego głupiego zachowania.

 

Ogólnie próbujecie mi naświetlić sytuację, ale tak naprawdę potwierdzacie tylko moje słowa, bo piszecie, że ostrzeżenia są dawane nie adekwatnie... i o to mi chodzi, że nie ma ostrzeżeń bez przyczyny. A to czy zostało dane adekwatnie to odpowiem, że w oczach pojedyńczej osoby, nigdy nie będą adekwatne. Ponieważ dopiero jak ktoś ma funkcje moda to zaczyna patrzeć na dyskusję całościowo. I często jest tak, że dana osoba w wielu postach delikatnie przegina, a za któryś z kolei dostaje już ostrzeżenie. A w innym przypadku, ktoś tylko raz napiszę coś nie tak, i już dostanie, ponieważ trochę bardziej przegnie pałę.

W innym przypadku jest jeszcze tak, że mod ma trochę mniej czasu, a przyjdzie dużo ostrzeżeń na jakiś post i patrzy tylko na ten zgłoszony post, widzi, jest bluzganie w stronę drugiej osoby i bach ostrzeżenie, ale nie ma czasu, żeby przejrzeć cały wątek. Dlatego tylko zerknął na zgłoszony post przez innego użytkownika.

A ja z kolei widzę, kto zgłasza w 90% są to osoby, które mają żal do moda o niesprawiedliwe potraktowanie i potem na potęgę zgłaszają tych swoich rywali od pyskówek... i niestety często im się udaje, szczególnie jak właśnie trafiają na czas, kiedy mod albo nie ma czasu siedzieć na forum, albo ma tylko tyle czasu, żeby czytać tylko interesujące go wątki.

Bo pamiętajcie modzi, to są zwykli użytkownicy, którzy najpierw korzystają z forum, bo kochają NBA, a dopiero jak mają więcej czasu to patrzą na forum od strony porządków. I też są ludźmi, a nie sztuczną inteligencją, dlatego jak robią to charytatywnie to często w mniemaniu innych robią coś niesprawiedliwie, ale to inaczej się nie da, bo mogą mieć gorszy dzień, mieć akurat więcej zgłoszeń od obrażonej dzieciarni na forum, albo po prostu ktoś mała recydywą wymusza to, że za małe wykroczenie dostaje większego "bana".

 

Odnośnie modów, można zrobić nowe kandydatury, można zrobić dodatkowego moda/modów, tylko muszą być chętni.

Żaden mod nigdy wszystkim nie dogodzi. Natomiast główny płacz tak czy siak jest o to, że komuś przechodzą większe występki, a komuś nie. Proponuje po prostu skupić się na merytorycznej dyskusji, bez wtrąceń obraźliwych. Osobiście dawałbym blokady parodniowe za najmniejsze obrażenie, od głupków, po chyba "nie umiesz myśleć".

Bo najmniejsze tego typu wtrącenie, nie ma żadnego sensu na forum, które jest miejscem do cieszenia się koszykówką NBA. Bo mamy takie hobby, że czasami w całej mieścinie nie da się znaleźć drugiej osoby, z którą można pogadać o NBA. I dlatego to miejsce  jest piękne, bo mamy tu samych fanatyków NBA i możemy siedzieć w swoim świecie "Hej Hej tu NBA".

 

Natomiast od tego, żeby wyjść na piwko pod blok, popi*****ić o dupie Maryli, powyzywać lewaków za nowe super propozycję zmiany świata, czy też prawicowców od heretyków, i potem poskakać sobie do gardeł i obrazić się to możemy to robić wszędzie i zawsze. W każdej wsi znajdą się dziesiątki chętnych. A forum takie mamy tylko jedno, spróbujmy się odzywać do siebie jak prosiła pani na j.polskim w podstawówce i gwarantuje, że problemy znikną ;)


Podsumowując, można wybrać dodatkowych modów. Można też życzliwie z obecnymi pogadać. Bez toczenia wojenek i pyskówek, na ile ich znam, to wiem, że się da. Czasami lepiej na PM, a nie publicznie, bo publicznie włącza się od razu wypunktowywanie, żeby inni widzieli, że mam rację, a mod nie, a to nie o to chodzi. 

Dokładnie mam takie same przemyślenia. Teraz obwinia się Ely który może ostatnimi czasy wydaje się na zmęczonego całą sytuacja i stad pae nie potrzebnych komentarzy ale zdecydowanie większość z kultura.  Co do Banow z tych co widziałem każdy moim zdaniem był zasłużony , a co najwyżej można było zachować więcej konsekwencji i banować osoby z drugimi-trzecimi kontami. Natomiast zachowanie tych osób pokazuję że moderacja jest potrzebna żeby forum nie poleciało w dół. Bo był już moment przed ostatnimi banami gdzie zaczęło się rynsztokowo. Jak bedziemy zachowywać się ok to i moderatorzy nie będą widoczni.

@Borys przy okazji wielki dzięki za to co robisz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Oskarzylem Cię, bo uważam, że jako moderator czujesz się bezkarny, mimo że sam przekraczasz granicę znacznie bardziej niż osoby, którym dajesz bany i nie jesteś odpowiednią osoba do tej funkcji, bo często piszesz w sposób prowokujący i chamski. 

Ale tak konkretnie masz cokolwiek na obronę swojego oskarżenia? 

Bo na razie to rzucasz tu od rana na lewo i prawo oskarżenia i ani razu nie potrafisz ich udowodnić i jeszcze mówisz ,ze masz podstawy tak uważać ale jakoś nie podałeś żadnego konkretu. Ja nie podaje oficjalnie powodó bana

Jeden powód podał sam Rappar więc tu masz fakt i pytam się czy wg Ciebie tamten ban to była błahostka? Albo było jakoś związany z moja osobą? 

27 minut temu, Borys napisał(a):

Napisz mi PM , kto ma dostać i zrobię. W piątek rano jadę na urlop na 2 tygodnie, ale biorę laptop, postaram się jeszcze dziś zrobić. 

Masz PM ode mnie

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

mamy aktualnie jednego moda, który się obraził na grę

No włąśnie o tym mówię. Że jest ktoś ale z jakiegoś powodu nie wypełnia obowiażków. Ja ze swojej strony pomagałem z podpinaniem i odpinaniem tematów na prośbę @Szulim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Borys napisał(a):

Modzi do BeGM dodania, także powinno być już wszystko ok.

Przy tej okazji pytanie, jestem modem w dziale "Roto" i "Inne ligi wirtualne", ale jakis czas temu zniknely mi wszystkie opcje moderacji i teraz nawet nie moge zamknac watkow [o usuwaniu spamu nie wspominajac]. Czy cos sie zmienilo w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wiLQ napisał(a):

Przy tej okazji pytanie, jestem modem w dziale "Roto" i "Inne ligi wirtualne", ale jakis czas temu zniknely mi wszystkie opcje moderacji i teraz nawet nie moge zamknac watkow [o usuwaniu spamu nie wspominajac]. Czy cos sie zmienilo w tej kwestii?

Rzeczywiście było prawie wszystko pousuwane, nie mam pojęcie dlaczego, ja raczej nie grzebałem, dodałem Cie na nowo, powinno działać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Borys napisał(a):

Rzeczywiście było prawie wszystko pousuwane, nie mam pojęcie dlaczego, ja raczej nie grzebałem, dodałem Cie na nowo, powinno działać.

Wrocilo, wiec dzieki, moglem troche pozamiatac.

A da sie zwiekszyc limit prywatnych wiadomosci?
Bo 100 jest w zupelnosci wystarczajace do prywatnych dyskusji, ale jak sie organizuje rozgrywki takiej wielkosci to sie ciagle robi ciasno w skrzynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ely3 napisał(a):

Ale tak konkretnie masz cokolwiek na obronę swojego oskarżenia? 

Bo na razie to rzucasz tu od rana na lewo i prawo oskarżenia i ani razu nie potrafisz ich udowodnić i jeszcze mówisz ,ze masz podstawy tak uważać ale jakoś nie podałeś żadnego konkretu. Ja nie podaje oficjalnie powodó bana

Jeden powód podał sam Rappar więc tu masz fakt i pytam się czy wg Ciebie tamten ban to była błahostka? Albo było jakoś związany z moja osobą? 

Prowadzimy tę dyskusję w temacie pod tytułem "moderator i jego odpały" . Nie ja go założyłem. Mam nadzieję, że przemyslisz opinie na swój temat która sformułowała tu już pewna grupa userow i coś zmienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wiLQ napisał(a):

Wrocilo, wiec dzieki, moglem troche pozamiatac.

A da sie zwiekszyc limit prywatnych wiadomosci?
Bo 100 jest w zupelnosci wystarczajace do prywatnych dyskusji, ale jak sie organizuje rozgrywki takiej wielkosci to sie ciagle robi ciasno w skrzynce.

Spróbuje coś z tym zrobić, szukałem sam rozwiązania, ale nigdzie nie wiedze takiego ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam tak jak #lorak - pełna wolność i swoboda wypowiedzi w naszym - nomen omen - kurwidołku. To jedna z niewielu rzeczy, której nam nie zabrali w tym smutnym jak pizda kraju. Mod powinien być jak techniczny, tu przyciąć, tam podpiąć, gdzieś tam przenieść, bootów pousuwać.

I - wielkie NIE - dla konfitur..

Edytowane przez obywatelPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał(a):

Prowadzimy tę dyskusję w temacie pod tytułem "moderator i jego odpały" . Nie ja go założyłem. Mam nadzieję, że przemyslisz opinie na swój temat która sformułowała tu już pewna grupa userow i coś zmienisz.

to już prędzej @RappaR dostanie tu admina

@ely3 nawet przy próbie bronienia Borysa nie potrafi wyzbyć się pychy i pitolenia na około jakby kogoś obchodziło jego zdanie o modach w beGM i czy jeden nieaktywny nam wystarczy, nie ma co się kopać z koniem i o ile nie jest dziwne, że władza jakakolwiek by nie była robi ludziom sieczkę w głowach, o tyle bezrefleksyjne bronienie tej osoby przez Administracje pomimo co chwilę wracającego tematu jest już rzeczą smutną

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to już prędzej @RappaR dostanie tu admina

@ely3 nawet przy próbie bronienia Borysa nie potrafi wyzbyć się pychy i pitolenia na około jakby kogoś obchodziło jego zdanie o modach w beGM i czy jeden nieaktywny nam wystarczy, nie ma co się kopać z koniem i o ile nie jest dziwne, że władza jakakolwiek by nie była robi ludziom sieczkę w głowach, o tyle bezrefleksyjne bronienie tej osoby przez Administracje pomimo co chwilę wracającego tematu jest już rzeczą smutną

e tam

ely3 jako user jest często gęsto irytujący (napisałbym dosadniej ale Borys patrzy!), ale jako mod daje radę (poza jakimiś jazdami typu 'polowanie na onuce' na początku wojny i tym ostatnim 'czarnym czwartkiem*')

* nie mam pojęcia w jaki dzień tygodnia poszła ta akcja z banami, ale czarny czwartek fajnie brzmi

22 minuty temu, fluber napisał(a):

Moderator nie może być chamski, prowokujący, nie powinien sobie pozwalać na wycieczki w stronę użytkowników forum i powinien prezentować jakiś poziom. To raczej nie są specjalnie wysokie wymagania.

modzi biorą się z userów, więc nie dziwota że przejawiają typowe dla userów zachowania na forum

a wymagania, które przedstawiłeś są chyba jednak dość wysokie skoro sam ich nie spełniasz (a nie mówimy tu przecież o jakimś zwykłum ziutku typu julekstep, tylko o CZŁOWIEKU NAUKI i certyfikowanym KOŁCZU** BIZNESU)! xD

 

ale generalnie to i tak wiadomka -> #teamlorak i zbanować banowanie!

 

** który niekoniecznie nazywa się kołczem, whatever

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

e tam

ely3 jako user jest często gęsto irytujący (napisałbym dosadniej ale Borys patrzy!), ale jako mod daje radę (poza jakimiś jazdami typu 'polowanie na onuce' na początku wojny i tym ostatnim 'czarnym czwartkiem*')

* nie mam pojęcia w jaki dzień tygodnia poszła ta akcja z banami, ale czarny czwartek fajnie brzmi

modzi biorą się z userów, więc nie dziwota że przejawiają typowe dla userów zachowania na forum

a wymagania, które przedstawiłeś są chyba jednak dość wysokie skoro sam ich nie spełniasz (a nie mówimy tu przecież o jakimś zwykłum ziutku typu julekstep, tylko o CZŁOWIEKU NAUKI i certyfikowanym KOŁCZU** BIZNESU)! xD

 

ale generalnie to i tak wiadomka -> #teamlorak i zbanować banowanie!

 

** który niekoniecznie nazywa się kołczem, whatever

Spytaj się teraz o tego moda w Simbaskecie! Dawaj! Jest dobry moment!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.