Skocz do zawartości

moderator i jego odpaly


Vice-rezerwa-rezerwy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Tecu napisał(a):

Jasne, ale chyba dyskusja była o podniesieniu poziomu? 😉

Dokładnie. Dlatego nie proponowałem swojej skromnej kandydatury dopóki nie zwróciłeś uwagi, że wypadałoby jednak zaoferować pomoc

1 minutę temu, mayor napisał(a):

Ściągnij majty kucnij i zakasłaj.,Może wyleci z Ciebie to samouwielbienie 

Nie jestem jeszcze w tym w wieku, w którym przy kaslaniu może coś wylecieć, więc to raczej nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Joseph dostał bana za błahostkę

A za co dostał Joseph?

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Vice dostał bana za błahostkę

Czyl i żarty z brutalnego morderstwa kobiety to jest dla Ciebie błahostka? Ok

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

napisałem to raz w temacie gdzie wykazałeś się totalnym kretynizmem w podejściu do sprawy - tak tylko uściślając

Przecież nawet napisałeś to tutaj. Wieć najwyraźneij nie pamiętasz co czynisz. 

I jak widać kretynizmem dla Ciebie jest każda opinia inna od Twojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał(a):

Ja jestem za 

 

W dniu 18.07.2023 o 09:25, josephnba napisał(a):

Odpowiedź! 

 

Czekam na odpowiedź! 

 

Będę spamować albo celowo pisać jakieś c***owe teksty żebyś wreszcie odpowiedział na pytanie z tematu o modach!

ten post to kontynuacja czy jednak odpowiedziałeś na post Chomika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2023 o 12:40, ely3 napisał(a):

Czyl i żarty z brutalnego morderstwa kobiety to jest dla Ciebie błahostka? Ok

 przestan demonizowac, to forum dla facetow i gorsze rzeczy tu lataly i lataja , szukales pretekstu to znalazles-  proste jak drut kolczasty  , takie same zarty byly gdy ludzie umarli na titanie , nie zareagowales wogole , napisales ze bedziesz wklejac gdzie popadnie flagi jednoznacznie kojarzone z upa , zbrodnia wolysnka to jakies  100k ofiar  ,tragedia tysiecy rodzin komplentie cie nie obruszyla.  ale tak jak napisales wtedy jestes moderatorem i mozesz sobie robic co chcesz :(((.    mam dac cytaty czy sie obejdziemy ? 

tak gdyby ktos nie wiedzial to relacja borys - ely3 zaczela sie poza forum , wiadomo ze nigdy nie dojdzie do zmiany moda , ely3 mimo wszystko ogarnia kuwete za friko co jest bardzo na reke ownerow . 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mistrzBeatka napisał(a):

 przestan demonizowac, to forum dla facetow i gorsze rzeczy tu lataly i lataja , szukales pretekstu to znalazles-  proste jak drut kolczasty  , takie same zarty byly gdy ludzie umarli na titanie , nie zareagowales wogole , napisales ze bedziesz wklejac gdzie popadnie flagi jednoznacznie kojarzone z upa , zbrodnia wolysnka to jakies  100k ofiar  ,tragedia tysiecy rodzin komplentie cie nie obruszyla.  ale tak jak napisales wtedy jestes moderatorem i mozesz sobie robic co chcesz :(((.    mam dac cytaty czy sie obejdziemy ? 

tak gdyby ktos nie wiedzial to relacja borys - ely3 zaczela sie poza forum , wiadomo ze nigdy nie dojdzie do zmiany moda , ely3 mimo wszystko ogarnia kuwete za friko co jest bardzo na reke ownerow . 

 

 

 

Borysa zna osobiście mnóstwo osób 

Ze mną na czele. Poznaliśmy się jakieś 20 lat temu kiedy enba było jeszcze xcomem 

Nie widzę związku 

Borys od zawsze dawał userom wolną rękę w wyborach modów, zawsze było to drogą głosowania 

A że jest mu na rękę że ktoś zajmuje się brudną robota? No jasne że jest, co w tym dziwnego? 

 

Ely ma ewidentnie ze mną problem i na tej podstawie mógłbym po nim jechać jak po burej suce. Ale nie zamierzam, bo sam mam tu ludzi których delikatnie mówiąc nie lubię i uważam to za coś normalnego 

Przyczepiłem się jedynie do jednej jedynej rzeczy a wy rzuciliscie się na niego jak pojebani wytykając mu dosłownie wszystko 

 

A kończąc napisze ely dobrze zrobiłeś dając mi bana, bo zasłużyłem 

Kropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

Borys od zawsze dawał userom wolną rękę w wyborach modów, zawsze było to drogą głosowania 

mhm, od kiedy tu jestem czyli od 2k11 nie było żadnego głosowania przecież, tzn. było ale P. Orliński i kilku innych userów, którzy mówiąc delikatnie nie darzą niektórych z moderacji sympatią (ściśle konkretnie jednej osoby) jednak nie mogli zostać wybrani, choć w zasadzie zostali wybrani

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2023 o 09:16, julekstep napisał(a):

zly target

proponuje:

- serduszko wosp-u

- zdjecie z poznanskiego homo-sniadania (ew. panorame Poznania)

- Jerry'ego Sloana

ktores powinno zadzialac

to wiem juz czemu jestem na propsie😋 a tak poważnie to Jerrego w w zadne homo sniadania nie mieszaj ciulu👊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wchodzę na forum po dłuższej nieobecności (bo praca, praca, praca...) i co widzę...?

83ey6.jpg

Borys Pachomow, dla którego forum jest tylko i wyłącznie darmowym ekwiwalentem AdWordsów dla jego sklepu internetowego, w końcu kliknął przycisk "Zaktualizuj do najnowszej wersji" i włączył SSL. NICE!

Ale za karę ustawił rozdzielczość ekranu w standardzie z 2005 roku. Co by żaden z darmozjadów userów nie myślał, że to wszystko jest robione dla nich...

Z kolei w tym wątku dalej toczona jest kulka z góvvna dyskusja na temat "obiektywności", "uczciwości" i "niezależności" moderatorów, w której:

  • ely being ely
  • lewy being lewy
  • jozef being jozef
  • fluber being fluber
  • reszta being reszta...

Tymczasem jak się wejdzie na dział główny NBA (a o tym jest w sumie to forum), to cisza, spokój i nic się nie dzieje...

jonh-travolta-pulp-fiction-cke.jpg

I tak sobie myślę, że trochę to śmieszne i smutne. Zarazem.

Śmieszne, bo wy wszyscy poświęcacie tyle czasu i energii na jałowe dyskusje w miejscu, które służy tylko i wyłącznie do promowania sklepu internetowego z butami, koszulkami i piłkami do koszykówki. Wyzywacie się, obrażacie się na siebie, kłócicie się, przekonujecie nawzajem itp. itd., a na koniec dnia chodzi tylko o nowy (i darmowy) content na forum i podbijanie strony w wynikach SEO.

Smutne, bo gdybyście ten sam czas i energię poświęcili na coś co jest faktycznie wartościowe, wasze życia mogłoby wyglądać lepiej. Nawet jak już teraz są naprawdę dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał(a):

No więc wchodzę na forum po dłuższej nieobecności (bo praca, praca, praca...) i co widzę...?

83ey6.jpg

Borys Pachomow, dla którego forum jest tylko i wyłącznie darmowym ekwiwalentem AdWordsów dla jego sklepu internetowego, w końcu kliknął przycisk "Zaktualizuj do najnowszej wersji" i włączył SSL. NICE!

Ale za karę ustawił rozdzielczość ekranu w standardzie z 2005 roku. Co by żaden z darmozjadów userów nie myślał, że to wszystko jest robione dla nich...

Z kolei w tym wątku dalej toczona jest kulka z góvvna dyskusja na temat "obiektywności", "uczciwości" i "niezależności" moderatorów, w której:

  • ely being ely
  • lewy being lewy
  • jozef being jozef
  • fluber being fluber
  • reszta being reszta...

Tymczasem jak się wejdzie na dział główny NBA (a o tym jest w sumie to forum), to cisza, spokój i nic się nie dzieje...

jonh-travolta-pulp-fiction-cke.jpg

I tak sobie myślę, że trochę to śmieszne i smutne. Zarazem.

Śmieszne, bo wy wszyscy poświęcacie tyle czasu i energii na jałowe dyskusje w miejscu, które służy tylko i wyłącznie do promowania sklepu internetowego z butami, koszulkami i piłkami do koszykówki. Wyzywacie się, obrażacie się na siebie, kłócicie się, przekonujecie nawzajem itp. itd., a na koniec dnia chodzi tylko o nowy (i darmowy) content na forum i podbijanie strony w wynikach SEO.

Smutne, bo gdybyście ten sam czas i energię poświęcili na coś co jest faktycznie wartościowe, wasze życia mogłoby wyglądać lepiej. Nawet jak już teraz są naprawdę dobre.

... A ty pozazdrosciłeś i też napisałeś w tym wątku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.