Skocz do zawartości

moderator i jego odpaly


Vice-rezerwa-rezerwy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lorak napisał:

brak empatii miałby miejsce wtedy, gdyby Vince rzeczywiście wbił na pogrzeb i wypalił z takim tekstem. ale tutaj, wśród internetowych kumpli, to po prostu kiepski (czy ściślej mówiąc: nietrafiający w gusta większości) żart i tyle. 

Brak empatii jest włąśnie kiedy na brutalną śmierć nie reagujesz współczuciem. A tylko wrzucasz taką uwagę. To jest klasyczny brak empatii i brak szacunku dla zmarłej osoby

 

2 godziny temu, lorak napisał:

mówiąc: nietrafiający w gusta większości) żart i tyle

Wg Ciebie można sobie żartować ze zgwałcowej i zamrodowanej dziewczyny? 

@rw30 Dzięki za doprecyzowanie. Byłeś rzeczywiście tylko pasem transmisyjnym i chyba nawet zaznaczałeś to wyraźnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał:

to sie tyczylo inwektyw w moja strone,  nie bedzie mnie jakis ellyyy wyzywal i obrazal od ameb umyslowych, a nie ze jak dostane bana to zrobie co napisalem wyzej

przeczytaj raz jeszcze

Robisz absolutnie wszystko dzisiejszymi wpisami aby te inwektywy coraz liczniejszej grupie ludzi z forum mimo wszystko się skleiły. Uważam za świetny sposób prowadzenia dyskusji pouczyć kogoś aby przeczytał jeszcze raz. Dziękuje za wskazówkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ely3 napisał:

Vice miał konto na które dostał ban od kogoś nie ode mnie za chamstwo. Potem rok temu dostał bana ode mnie na swoje kolejne konto bo wyzywał kogoś od zjebów i debili i nota bene @rw30 pisał do mnie w jego obronie. 

Ja tam Cię nie krytykuję, tzn. jak chce Ci się marnować czas na moderację postów na e-nba to szacuneczek.

O vasquezach i viceachkontachrezerwowych nie mam zdania, ot co folklor na forum koszykarskim, gdzie więcej postów pisze się w temacie politycznym. 

Raczej bym nie udawał, że to forum to normalne forum sportowe, to i tak fenomen, że ono jeszcze trwa z taką aktywnością, i trwa pewnie dlatego, że grupa e-kolegów robi te kolejne ATF-y i dyskutuje o przeróżnych tematach w prowo-formie. 

Dlatego dla mnie Vice dostał bana, bo aktywnie wypowiadająca się w temacie osoba przereagowała. 

Stąd refleksja, że jak ktoś chce 'wolności słowa' i wiekszego poziomu swobody przystającego do formatu tego miejsca, to raczej jak treści moderować będzie ktoś niezaangażowany w tę prowo-konwencję forumową. Ale też nie jest tak, że piszę, że robisz coś c***owo, bo - jak wyżej - nigdy nie dostałem żadnego ostrzeżenia + wiadomo, że to strata czasu żeby forum się za free zajmować. 

Pzdr. 

Ale, no, tak uważam. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że każdemu z nas zdarza się za daleko posunąć i dobrze gdy jest ktoś kto nas złapie za ramię i powie: stary trochę przesadziłeś. 

Gdybym ja miał coś doradzić przy moderowaniu to po prostu częściej w gorących dyskusjach działałbym ostrzegawczo. Jakiś wpis typu - Panowie proszę o wzajemne poszanowanie czy coś takiego.  To potrafi pomóc a często jeszcze godzi zwaśnione strony dając im wspólnego wroga :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lorak napisał:

można ze wszystkiego, a jak już z ludzi, to lepiej z martwych, bo nie sposób im wyrządzić emocjonalnej krzywdy.

No cóż jeśli uważasz ,że można sobie robić żartu z gwałtu i morderstwa to chyba masz lekko psycopatyczną naturę..Nie wiem co jest zabawnego w gwałcie i brutalnym mordzie.

Dla Ciebie to jest zabawne a ja osobiście nie mogę tego pojąć..

4 godziny temu, BMF napisał:

że jak ktoś chce 'wolności słowa' i wiekszego poziomu swobody przystającego

Swoboda wypowiedzi czy wolność słowa nie oznacza moim zdaniem ,że możesz pisać do kogoś per zjebie albo inne tego typu teksty. Swoboda myśli czy wypowiedzi nigdzie nie oznacza ,ze można wypowiadać wszystko

 

vasquez swojego pierwszego bana wyłapał za zdjęcie polskiej flagi w kupie i co ciekawe wtedy byli oburzeni na to zdjęcie byli ci którzy teraz bronią żartów z gwału  i śmierci.

No i co wązniejsze moje doświadczenie pokazuje ,ze jak nie dajesz banów to znikają z foruim ludzie którzy nie akceptuja takeigo języka ., Sam sobie odpowiedz czy wolisz na forum Janurarego czy kogoś kto dostał bana . Bo jak widac obu ich mieć nie możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy, january chyba odszedł z 'forum' (tak na niby XD), bo nie chciałeś dać bana typowi, który kiedyś wyłapał permanent bana. ;] 

Ale owszem, kucio szkalował w internetach forum za rasizm, więc niekiedy rzeczywiście trzeba uważać. XD

Tak generalnie, jak komuś jest przykro, bo przeczyta coś na forum internetowym, to na pierwszym miejscu powinien zastanowić się tak generalnie o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ely3 napisał:

No cóż jeśli uważasz ,że można sobie robić żartu z gwałtu i morderstwa to chyba masz lekko psycopatyczną naturę..Nie wiem co jest zabawnego w gwałcie i brutalnym mordzie.

Dla Ciebie to jest zabawne a ja osobiście nie mogę tego pojąć..

przecież lorak nie napisał że to jest dla niego zabawne (chyba nawet coś pisał w stylu 'słaby żart')

29 minut temu, ely3 napisał:

Swoboda wypowiedzi czy wolność słowa nie oznacza moim zdaniem ,że możesz pisać do kogoś per zjebie albo inne tego typu teksty. Swoboda myśli czy wypowiedzi nigdzie nie oznacza ,ze można wypowiadać wszystko

ale to przecież Ty pisałeś do vice'a że jest amebą :)

31 minut temu, ely3 napisał:

No i co wązniejsze moje doświadczenie pokazuje ,ze jak nie dajesz banów to znikają z foruim ludzie którzy nie akceptuja takeigo języka ., Sam sobie odpowiedz czy wolisz na forum Janurarego czy kogoś kto dostał bana . Bo jak widac obu ich mieć nie możesz

xDDD przecież to january w tym sporze był stroną od 'takiego języka' właśnie (a deltuś po prostu pisał farmazony i podkurwiał, ale zachowując jako taką kulturę wypowiedzi -> jak to deltuś)

 

32 minuty temu, ely3 napisał:

vasquez swojego pierwszego bana wyłapał za zdjęcie polskiej flagi w kupie i co ciekawe wtedy byli oburzeni na to zdjęcie byli ci którzy teraz bronią żartów z gwału  i śmierci.

ja tam od zawsze broniłem forumowych więźniów politycznych (ok -> z jednym jedynym wyjątkiem xD) -> z vasquiem na czele!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekający na apokalipsę na e-nba i zalew fejkowych kont zombi, które obiecał nam vice-konto-rezerwowe-rezerwy-666...

giphy.gif&f=1&nofb=1&ipt=6865828323f01de

a tymczasem vice-konto-rezerwowe-rezerwy-666:

Godzinę temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał:

@ely3 odbanowywujesz mnie dajesz mi 10 szanse, przemysle to i sie zmienie na lepsze

nic do ciebie osobiscie nie mam, jak cos zle zroblem to przepraszam.

ludziom trzeba dawac drugą a czasem i trzecią szanse

Ostatni raz byłem tak rozczarowany po ósmym sezonie Gry o Tron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.