Skocz do zawartości

moderator i jego odpaly


Vice-rezerwa-rezerwy

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, fluber napisał(a):

Prowadzimy tę dyskusję w temacie pod tytułem "moderator i jego odpały" . Nie ja go założyłem. Mam nadzieję, że przemyslisz opinie na swój temat która sformułowała tu już pewna grupa userow i coś zmienisz.

Czyli tak konkretnie nadal mi nie pokazałeś za jakie to błahostki daje długie bany?

I co ciekawe ten temat stworzył ktoś kto dostał ban za nabijanie się z brutalnego morderstwa

Pytam ci się czy wg Ciebie to jest właśnie ten ban za błahostki?

Bo proszę cię tylko byś mi konkretnie napisał kiedy komuś dałem bana za dyskusje ze mną o co mnie oskarżasz i kiedy dałem ban albo 3 miesięczny zakaz pisania za błahostki co tez mi zarzucasz

12 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nawet przy próbie bronienia Borysa nie potrafi wyzbyć się pychy i pitolenia na około jakby kogoś obchodziło jego zdanie o modach w beGM

Czasem naprawdę wystarczy niektórym ludziom pozwolić się wypowiedzieć

10 minut temu, josephnba napisał(a):

Zadałem jedynie pytanie o konta permów

Przecież piszesz w wątku w którym autor grozi rozwaleniem forum za to ,że mu kolejne konta blokuje a w przypadku Deltusia pisałem wielokrotnie. Nie ja mu dałem bany. I nie uważam bym miał komuś dać bana za poglądy. On ma dziwne niemniej to są poglądy, 

@julekstep

Ja wtedy nie dawałem onucom banów. to byli inni modzi. Ode mnie tylko kolejne wcielenie Vasqueza dostało ale za coś innego. Reszta wtedy nie była ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał(a):

Czyli tak konkretnie nadal mi nie pokazałeś za jakie to błahostki daje długie bany?

I co ciekawe ten temat stworzył ktoś kto dostał ban za nabijanie się z brutalnego morderstwa

Pytam ci się czy wg Ciebie to jest właśnie ten ban za błahostki?

Bo proszę cię tylko byś mi konkretnie napisał kiedy komuś dałem bana za dyskusje ze mną o co mnie oskarżasz i kiedy dałem ban albo 3 miesięczny zakaz pisania za błahostki co tez mi zarzucasz

 

To była Twoja interpretacja. Dla mnie to była brutalna diagnoza skutków polityki imigracyjnej, mieszcząca się w zakresie wolności słowa. 

@Koelner dostał w tym roku bana za totalną pierdołę, gdzie nawet osoba "obrażana" potraktowała to jako żart i nie miała z tym żadnego problemu.

Joseph dostał bana za założenie drugiego konta, mimo że wcześniej była to normalna praktyka, którą ignorowałeś. A @josephnba jest tutaj zasłużonym forumowiczem z długim stażem.

Listę Twoich prowokacji z ostatnich kilku tygodni już wypisałem. Według Borysa tego typu język kwalifikuje się do bana. Moim zdaniem powinieneś traktować forumowiczów z większym szacunkiem i brak wyjaśnień dla josepha ( co tu wyjaśniać, skoro banowałeś jego drugie konto a innych użytkowników nie, to chyba jasne jest co za tym stoi) to tylko wierzchołek góry lodowej i tego w jaki sposób się tutaj wypowiadasz.

Natomiast nie zamierzam Cię uczyć kultury, skoro innym to nie przeszkadza, to nie będę wychodził przed szereg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ignazz napisał(a):

Podchodzisz do tego zbyt poważnie. Na forum jesteśmy przede wszystkim dla pasji czyli kosza i jedyne co mnie martwi ze zatraciliśmy bilans pomiędzy koszykówka ( i dobrymi dyskusjami)

nie

ja jestem tutaj przede wszystkim dla koszykówki, resztę raczej omijam poza wątkami okołosportowymi i okazjonalnymi ATFami, to nie ja zatraciłem ten balans, proszę mnie w to nie mieszać

12 minut temu, ely3 napisał(a):

Czasem naprawdę wystarczy niektórym ludziom pozwolić się wypowiedzieć

dokładnie, dlatego też dla pewnej grupy ludzi do końca pozostaniesz już chamem i gburem

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

To była Twoja interpretacja. Dla mnie to była brutalna diagnoza skutków polityki imigracyjnej, mieszcząca się w zakresie wolności słowa

To było Twoje oskarżenie. I twoje słowa.

 

Czyli się wycofujesz ze swoich błędnych interpretacji? Przyznajesz ,że popełniłeś błąd rzucając te oskarżenia

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Joseph dostał bana za założenie drugiego konta,

Konto jospeh nie otrzymało bana za to ,ze założyło drugie konto. To nie jest prawda. Chyba ,źle przeczytałeś to co on napisał

 

Proponuje poczytać regulamin tak przy okazji 

 

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

dokładnie, dlatego też dla pewnej grupy ludzi do końca pozostaniesz już chamem i gburem

Wystawiasz sam sobie świadectwo. W Twoim przypadku jak zawsze wystarczy pozwolić ci mówić. 

I to jest mniej więcej tak. Cały czas piszesz nie oceniam ELy3 jako człowieka po czym w każdym wpisie wrzucasz takie kwiatki

Brawo za spójny przekaz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał(a):

To było Twoje oskarżenie. I twoje słowa.

 

Czyli się wycofujesz ze swoich błędnych interpretacji? Przyznajesz ,że popełniłeś błąd rzucając te oskarżenia

Konto jospeh nie otrzymało bana za to ,ze założyło drugie konto. To nie jest prawda. Chyba ,źle przeczytałeś to co on napisał

 

Proponuje poczytać regulamin tak przy okazji 

 

Cały czas pisze o podwójnych standardach. Ja wiem co jest w regulaminie i gdyby go stosować w 100 procentach to ani Ty ani ja nie mielibyśmy tu już konta z powodu perm banów.

Przedstawiłem moją opinię i weź to na klatę, a nie domagaj się przeprosin za opinie, w których piszę jak wygląda z boku Twoje działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał(a):

I to jest mniej więcej tak. Cały czas piszesz nie oceniam ELy3 jako człowieka po czym w każdym wpisie wrzucasz takie kwiatki

no przecież obaj dobrze wiemy, że to wszystko nie zaczęło się od żadnych banów ostrzeżeń czy czymkolwiek bezpośrednio związanego z forum, ale nie martw się, twój pomnik z spiżu zostanie nietknięty, ważne, że kto ma wiedzieć ten wie, ja tutaj oceniam tylko twoje moderowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2023 o 07:29, fluber napisał(a):

Mamy tu grupę użytkowników którzy są tu 10, 15 czy nawet więcej lat i rozdawanie im banów na 1-2 miesiące za błahostki 

Możesz mi powiedzieć gdzie tu jest opinia? To są konkretne oskażenia i proszę Cię byś mi pokazał choć cień dowodu ,że komuś dałem bana za błahostki na taki okres czasu

To nie jest opinia . To jest oskarżenie. Wiec po prostu albo się wycofaj i przeproś albo udowodnij komu dałem ban na tak długo za błahostkę.

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ja tutaj oceniam tylko twoje moderowanie

PRzecież cały czas piszesz o mojej pysze chamswiet. Cały czas piszesz ,że nikkogo nie obchodzi moja opinia ( to już w ogóle ciekawe skąd u Ciebie wiedza o tym ,ze nie obchodzi to nikogo). Tu nie ma słowo o  moderowaniu .. Zdecydowanie  co innego robisz a co innego ci się wydaje

W dniu 20.07.2023 o 07:29, fluber napisał(a):

jest fakt, że powyższy moderator sam prowokuje w powyższy sposób użytkowników, a potem rozdaje im bany, później prowokuje znowu

Czyli wg Ciebie , którego nie potrafisz udowodnić staję się naglę opinią? Sam użyłeś słowa fakt. Zapytałem ci się komu dałem bana za rozmowy ze mną i nagle to już ejst opinia? Bo nie potrafisz udowodnić faktów

Jeśli fakt nie potrafi być udowodniony przez Ciebie to jest kłamstwem. Więc powiedz mi dlaczego coś co nazwałeś faktem jest nagle opinia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał(a):

 

To nie jest opinia . To jest oskarżenie. Wiec po prostu albo się wycofaj i przeproś albo udowodnij komu dałem ban na tak długo za błahostkę.

To jest właśnie to o czym piszę, odkleiles się. Np stawiasz mi jakieś warunki albo to albo tamto. Jakbys myślał że miałbym te warunki realizować. Pozwolę sobie wybrać bramkę numer 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

To jest właśnie to o czym piszę, odkleiles się

Odkleiłem się bo proszę Cię byś udowodnił fakty? Sam piszesz że to są fakty . Proszę o dowód a teraz od razu jest odklejony. 

No chyba ,ze proszenie Ciebie byś udowodnił podane przez Ciebie fakty to odklejenie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie

ja jestem tutaj przede wszystkim dla koszykówki, resztę raczej omijam poza wątkami okołosportowymi i okazjonalnymi ATFami, to nie ja zatraciłem ten balans, proszę mnie w to nie mieszać

dokładnie, dlatego też dla pewnej grupy ludzi do końca pozostaniesz już chamem i gburem

eot

Ale ja nie pisze ze Ty utraciles balans tylko to forum gdzie dyskusji poza finałem i działem lakers było mało a w tym samym czasie szło na ostro i dużo więcej w politycznych działach które nawet rozbito na Polskę świat i Ukrainę. Mając tematy typu wojna płci obok extra. 
Oceniam całość a nie Ciebie. I są osoby które piszą tylko w politycznych. A cześć tyłki aby patrzeć jak płonie. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał(a):

PRzecież cały czas piszesz o mojej pysze chamswiet.

piszę jak zachowuje się moderator, to dotyczy moderowania

4 minuty temu, ely3 napisał(a):

Cały czas piszesz ,że nikkogo nie obchodzi moja opinia

napisałem to raz w temacie gdzie wykazałeś się totalnym kretynizmem w podejściu do sprawy - tak tylko uściślając 

5 minut temu, ely3 napisał(a):

Zdecydowanie  co innego robisz a co innego ci się wydaje

typowy elyborat, jakieś 9 lat temu skończyłem z tobą dyskusję w tonie, którym darzę niemal wszystkich, ludzi do których z założenia podchodzę z szacunkiem, nawet pomimo tego, że kiedyś tam się z nim ponaparzałem w internecie, możesz czuć się wyróżniony, niemniej nie wyobrażaj sobie, że te pierdololo ci w czymś pomoże, tego już nie pomalujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał(a):

Odkleiłem się bo proszę Cię byś udowodnił fakty? Sam piszesz że to są fakty . Proszę o dowód a teraz od razu jest odklejony. 

No chyba ,ze proszenie Ciebie byś udowodnił podane przez Ciebie fakty to odklejenie. 

 

Różnimy się w definicji blahostki. Vice dostał bana za błahostkę, Koelner dostał bana za błahostkę, Joseph dostał bana za błahostkę.

4 minuty temu, fluber napisał(a):

 

To nie jest proszenie.

9 minut temu, ely3 napisał(a):

albo się wycofaj i przeproś albo udowodnij komu dałem ban na tak długo za błahostkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Ale ja nie pisze ze Ty utraciles balans tylko to forum gdzie dyskusji poza finałem i działem lakers było mało a w tym samym czasie szło na ostro i dużo więcej w politycznych działach które nawet rozbito na Polskę świat i Ukrainę. Mając tematy typu wojna płci obok extra. 

no to pisz do forum, mi nie musisz tego tłumaczyć, ja robię to po staropolsku, że tak powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał(a):

Dyskusje o modach były, są i będą.

Zawsze przy tej okazji mam taką refleksję/pytanie. Czy ktoś z krytykujących chce się zgłosić na moda, ale jego kandydatura jest odrzucana czy też jest krytyka za którą nie idzie hasło - pomogę?

ja bym dał moda Rapparowi i czekał który będzie szybszy

lee-van-cleef-gif on Tumblr | Film western, Cinematografia, Attore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tecu napisał(a):

Dyskusje o modach były, są i będą.

Zawsze przy tej okazji mam taką refleksję/pytanie. Czy ktoś z krytykujących chce się zgłosić na moda, ale jego kandydatura jest odrzucana czy też jest krytyka za którą nie idzie hasło - pomogę?

Chętnie zastapie elyego az ochlonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tecu napisał(a):

Dyskusje o modach były, są i będą.

Zawsze przy tej okazji mam taką refleksję/pytanie. Czy ktoś z krytykujących chce się zgłosić na moda, ale jego kandydatura jest odrzucana czy też jest krytyka za którą nie idzie hasło - pomogę?

były kiedyś wybory, ale szybko zostały zawieszone bo komuś nie spodobały się ich wyniki

12 minut temu, julekstep napisał(a):

ja bym dał moda Rapparowi i czekał który będzie szybszy

lee-van-cleef-gif on Tumblr | Film western, Cinematografia, Attore

mod nie może zbanować drugiego moda, pytałem, sprawdzałem, nawet prawie doszło do łapówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.