Skocz do zawartości

moderator i jego odpaly


Vice-rezerwa-rezerwy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli kogoś uraziło wklejenie zdjęcia serdecznie przepraszam i jeżeli to było niewłaściwe ale pomoże Wam w dyskusji wyżej zrozumieć ze niektóre działania moderatora są konieczne a i tak nie ma ich dużo to poproszę o ostrzeżenie a takim będzie na jakiś czas odpoczęcie od forum. Będzie to o tyle dotkliwe ze idzie draft i spurs z 1 ale tak to jest jak nawet w niezamierzony sposób moja twórczość kogos uraziła w ponadprzeciętny sposób. Biorę na klatę jezeli znajdzie się osoba która twierdzi ze było to niestosowne ze zasługuje na interwencje. Przepraszam.

ale nie przepraszam ze w pełni popieram i tak mikro moderację na tym forum. 
 

czasem u niektórych userow wpisy odbieram jako prowo na ile mogą sobie pozwalać ale kontent który tworzą taki se merytoryczny. 
Edit: i obiecuje w trakcie zawieszenia jeżeli to dużo większej ilosci osób to wklejenie nie pasowało tworzyć 3-4 nowych kont i wklejać poprzez nie podobny mało wartościowy kontent. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ely3 napisał:

Super pomysł - poza tym już choćby koljeny powrót Deltusia sprawił ,że kilka osób się wycofało z forum. Ja nie chce by na forum zostali użytkownicy którzy się świetnie odnajdują w używaniu rynsztokowego języka. Nie chce by to był klub dyskusyjny na wybitnym poziomie i wiele razy dopuszczam jakieś spiny mikro awantury ale są granice... 

O wypraszam to sobie. Ja nigdy bana nie dostałem za rynsztokowy język czy wulgaryzmy, tylko za  "niepoprawne" poglądy. Permanentnego bana to powinien dostać January ze 2 lata temu za post którego chamstwo i prostactwo nie da się zmierzyć żadną skalą (wulgarne obrażanie rodziny użytkownika). Ha i jeszcze żaden z moderatorów nie zareagował wtedy, dopiero po moim "DONOSIE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Potem rok temu dostał bana ode mnie na swoje kolejne konto bo wyzywał kogoś od zjebów i debili i nota bene @rw30 pisał do mnie w jego obronie.

sprostowanie: przekazywałem wiadomości między Vice a Ely3, moich opinii i wstawiennictwa w tej dyskusji nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ely3

Chcesz się tak bawić? nie ma problemu. moge zakladac setki multikont i bedziesz mial roboty po prostu więcej. a jeszcze jedna inwektywa w moja strone to forumek leci na Indie i payety za drobą oplatą beda zakladac po 100-200 kont dziennie i spamowac ci cale forum. chcesz? prosze bardzo.

a gwoli wyjasnienia. ten wpis o ubogaceniu kulturowym, to ironia i bardzo smutna, bardziej przesmiewcza w kierunku lewicowego swiatopogladu, ze wszyscy ludzie sa tacy sami, i maja taki sam system wartosci, a tu przy byle okazji zostala brutalnie zgwalcona i zamordowana. jesli ty wyczytales smiechy hihiy w tym wpisie to slabo swiadczy o Tobie. Bo mi zal i szkoda tej dziewczyny bo byla czyjąś corką i partnerką, wnuczką czy przyjaciolką.

Po prostu czekales by sie czegos doyebac i taka prawda. pewnie dlatego ze tez nie jestem za widłarzami z upainy,i mam gdzies de facto ich wojenke, i to cie bolalo, tamte moje wpisy.


do tego podwojne standardy i wedlug swojego widzi mi się je stosujesz.

Edytowane przez Vice-rezerwa-rezerwy2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał:

Chcesz się tak bawić? nie ma problemu. moge zakladac setki multikont i bedziesz mial roboty po prostu więcej. a jeszcze jedna inwektywa w moja strone to forumek leci na Indie i payety za drobą oplatą beda zakladac po 100-200 kont dziennie i spamowac ci cale forum. chcesz? prosze bardzo.

jednak jesteś niepoważny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rw30 napisał:

jednak jesteś niepoważny

gosc mnie banuje za byle co, i ja jestem niepowazny?

jestem msciwym czlowiekiem, i nigdy nie przegrywam.

da mi bana na to konto i robie co powyzej.

od rana forum bedzie zayjebane spamem z dziesiatek kont dziennie,

zaden problem.

juz raz tak gdzies zrobilem. na pewnym forum

raczej sie im to nie oplacalo, bo przez 2 miechy mueli codziennie super spam.

pare zl poswiece  to, bede mial czystą satysfskcje.

nie zasluzylem na bana za ten wpis, i nawet po tym co napisalem wyzej odnosnie tego sformulowania latwo wywnioskowac ze sie z jej smierci nie nabijalem.

gdybym napisal cos w stylu " hehhe glupia szmata chciala przezyc przygode z brudasem to ma co chciala, dobrze jej tak" 

to mialoby uzasadnienie.

a takie cos nie mialo miejsca

po prostu na sile sie dojebal i tyle

Edytowane przez Vice-rezerwa-rezerwy2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Piękny przykład jak dobro forum masz vice na serduszku. Szantaż rozwalenia miejsca które razem od dekad tworzymy. Wyjątkowo bezczelne i agresywne zachowanie. To ze jesteś niepoważny to najmniejszy problem jaki masz. 

od milosci do nienawisci czasem tylko jeden krok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał:

jestem msciwym czlowiekiem, i nigdy nie przegrywam.

da mi bana na to konto i robie co powyzej.

W sumie to mi Ciebie żal. Musisz mieć duże problemy. Pisze to poważnie. Co nie zmienia faktu że to co własnie piszesz w 100% pokazuje że ely3 miał racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

I do tego chwalisz się potencjalna recedywa ze już komuś forum zablokowałeś. 

bo wylapalem bana od moda bo ujawnilem jego oszutwa na forum, i wspoldzialanie z userem w celu wyciagania kasy od naiwnych uzytkownikow.

taka byla historia, wiwc calkiem slusznie postapilem wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał:

bo wylapalem bana od moda bo ujawnilem jego oszutwa na forum, i wspoldzialanie z userem w celu wyciagania kasy od naiwnych uzytkownikow.

taka byla historia, wiwc calkiem slusznie postapilem wtedy.

Ale tu nikt nikogo na pieniądze nie oszukuje a zapowiadasz ze zrobisz to samo. Czyli nie trzyma się to kupy i nie wierze tobie nic a nic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie te forum, uwazam ze jedno z lepszych w polsce. dlugo tu siedze, i duzo aktywnie sie udzielam.

a zostslem potraktowany jak szmata do podlogi, bo mogl mi wyslac wiadomosc, gdzie serio dslej podtrzymuje ze nie zasluzylem na bana

i wytlumaczylem x razy co mialem na mysli.

czyjas interpretacja ma tu male znaczenie.

i ban  z dupy bo tak.

to jest fair? czlowiek poswieca wiele godzin, tworzy te spolecznosc i dostaje jak obuchem w leb.

n napisalem nic co by na bana paerma zaslugiwalo, i wytlumaczylem chyba co mialem na mysli wyczerpujaco.

 

a on mnie wyzywa x razy od ameb umyslowych etc.

nie bede sobie na takie cos pozwalac/

Edytowane przez Vice-rezerwa-rezerwy2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestie interpretacji słów które padły choć istotny twoj punkt widzenia to oddziaływują na odbiorców poprzez ich odbiór. Stad liczą się obie perspektywy a ludzie rozsądni przewidując konsekwencja kierują się interpretacja z zewnątrz a nie swoją. W innym przypadku zawsze można wszystkich obrażać i tłumaczyć się ze JA JA JA JA JA inaczej mysle i mnie to nie obraza. Tamte słowa były fatalne.

Twoj dzisiejszy wpis i szantaż mam nadzieje ze odbierze twoim „obrońcom” jakikolwiek argument ze warto walczyć o twoja klawiaturę. 
 

Zobacz tak z dalszej perspektywy. Jesteśmy tu w większości liberalni ale rozsądni i większość do mocno dorosłe osobniki. A Ty nawet temat w którym chcesz coś odkręcić tytułujesz w obraźliwy sposób. 
proba załatwienia sprawy odwieszenia i użycia słowa odpały sugeruje ze nie potrafisz budować porozumienia na poziomie kompromisu. 
 

fatalny dobór słów i wtedy i teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Twoj dzisiejszy wpis i szantaż mam nadzieje ze odbierze twoim „obrońcom” jakikolwiek argument ze warto walczyć o twoja klawiaturę. 

to sie tyczylo inwektyw w moja strone,  nie bedzie mnie jakis ellyyy wyzywal i obrazal od ameb umyslowych, a nie ze jak dostane bana to zrobie co napisalem wyzej

przeczytaj raz jeszcze

Godzinę temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał:

a jeszcze jedna inwektywa w moja strone to forumek leci na Indie i payety za drobą oplatą beda zakladac po 100-200 kont dziennie i spamowac ci cale forum. chcesz? prosze bardzo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.