Skocz do zawartości

moderator i jego odpaly


Vice-rezerwa-rezerwy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał(a):

ely3 jako user jest często gęsto irytujący (napisałbym dosadniej ale Borys patrzy!), ale jako mod daje radę

ja rozumiem, że dla większości to wygląda dobrze, ale też umówmy się - nie jest sztuką dać słusznego bana, to nie jest czarna magia - problem w tym, że @ely3 używa funkcji do prywatnych porachunków i często z wiąsku z tym nie traktuje wszystkich tak samo, naprawdę nie chce mi się już po raz enty przypominać akcji gdy napisałem post o sytuacji w magazynie Zalando w czasie covidu + dałem jakąs wrzutkę w wątku politycznym, który był wtedy w fazie przejściowej bliski całkowitego zamknięcia, post o Zalando został usunięty totalnie bez powodu, a chyba (bo w sumie nie wiem za co) za post w politycznym dostałem 5 dniowego bana, po tej akcji byłem tak wkurwiony jak nigdy i dalej widzę, że niektórzy userzy są traktowani w sposób "wyjątkowy" jeśli do tego dołączymy to co opisuje @fluber mamy całokształt tej pięknej kariery i nie ma znaczenia, że osoby obserwujące z boku nie widzą pewnych zachowań, ten temat nie wraca po raz enty ot tak sobie z dupala, są ku temu powody i już pewnie kilkadziesiąt stron postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak @Borys lubi eksperymenty to może moda dajmy @fluber xD.

Ely tak bywa irytujący, wszystkowiedzący i faktycznie może to ludzi wkur*** ale oddajmy mu to co jego - jak julek napisal daje rade.

Pamietajcie lepsze jest wrogiem dobrego.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fluber napisał(a):

Prowadzimy tę dyskusję w temacie pod tytułem "moderator i jego odpały" . Nie ja go założyłem. 

założył go gość który, z przykrością stwierdzam, okazało się że ma ze sobą spore kłopoty. 

Więc podpieranie się czymś takim w odpowiedzi na pytanie ely3 'ale powiedz mi konkretnie o co Ci chodzi' pokazuje, że raczej konkretnie nie wiesz o co chodzi i chciałeś wykorzystac moment, bo, nie będę teraz cytował ani szukał, Twoje argumenty w tej dyskusji wydawały się mocno z dupy. 

Więc wyszło, że fluber konkretnie to nie wie o co mu chodzi, Joseph strzępi ryja jak zwykle, LeweBiodroSmoka ma żal o bana na 5 dni sprzed trzech lat który go wkurwił jak nigdy, no i jeszcze Lorak aka #defundThePolice. Fajna ekipa, szacun.

 

Daleko sprawy zaszły że się muszę z Julkiem zgodzić że 

58 minut temu, julekstep napisał(a):

modzi biorą się z userów, więc nie dziwota że przejawiają typowe dla userów zachowania na forum

... bo całkiem niedawno temu ktoś (chyba BMF) pisał, że  Ely się za bardzo angażuje..... no dziwne, żeby modem w społeczności gdzie faktycznie aktywnych jest z 15 osób został ( czytaj: poświęcał swój wolny czas) ktoś zupełnie niezaangażowany. Niezaangazowani bawio w tej chwili dzieci albo inaczej spędzają wolny czas.

 

 

51 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ten temat nie wraca po raz enty ot tak sobie z dupala, są ku temu powody i już pewnie kilkadziesiąt stron postów

tak, jak w każdej grupie  która długo ze soba przebywa są tarcia / nieporozumienia. I teraz niektórzy się doszukują że ktoś się na nich uwziął (Biodro), inni się czepiają bo taka ich natura (Joseph), a niektórzy uznają, że po prostu tak w grupach tego typu bywa i trzeba próbować jakoś to pchać dalej i tyle.

No, pewnie jakby 90% ludzi którzy tu się udzielają była za tym, żeby ely3 przestał być modem, to i Borys by się zgodził dla świętego spokoju, czy sam Ely by zrezygnował. Ale dopóki problemy z modem mają goście, którzy, strzelam, w większości  społeczności / grup są problematyczni / specyficzni, to myślę że możemu uznać że sytuacja jest w miarę ok.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, rw30 napisał(a):

Ale dopóki problemy z modem mają goście, którzy, strzelam, w większości  społeczności / grup są problematyczni / specyficzni, to myślę że możemu uznać że sytuacja jest w miarę ok.

słucham?

pieprzony Dr Quinn w mokasynach, ukryty talent światowej psychologii

zagryź lodową szyszką, albo zadzwoń do matki niech Ci wgra ustawienia fabryczne kablem od prodiża, może przestaniesz się wymądrzać i klasyfikować ludzi poprzez posty w internetach

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś takim naiwniakiem albo co gorsza zakłamanym by uważać że 

Jesteś taki płaczliwy w tym temacie ,że to aż zabawne jest 

Ja nie spodziewam się po to autorefleksji ale jwciąż mam nadzieje ,ze pojawi się w Twojej głowie choć cień myśli

Potrafisz pokazać choć jeden dowód czy będziesz się dalej kompromitował. To forum nie służy leczeniu Twoich kompleksów .

jesteś oderwany od rzeczywistości.... Ty chyba nigdy w życiu nei miałeś do czynienia z zakładem pracy

Ty jednak masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego i mówionego

Dziękujemy za potwierzenie ,że nie rozumiesz słowa mówionego i pisanego

moge tylko wyrazić zdziwienie na temat Twoich norm moralnych

Z jakiego powodu mam wypełniać żądania Twojej frustracji. To forum nie jestem miejscem leczenia swoich kompleksów , lęków. Nie jest tez miejscem wylewania swojego doła psychicznego. 

Więc powtarzam wystarczy położyć kasę a Fluber łyknie każdą bzdruę

2 godziny temu, rw30 napisał(a):

dzięki za potwierdzenie tego, o czym pisałem powyżej ❤️ 

To jest efekt 10 minut (!) przeglądania postów naszego rozdającego bany moderatora. Z tego i poprzedniego miesiąca (!!!). Skierowane do mnie i do userów, których niedawno banował. A to i tak nie wszystkie z ostatnich 1,5 miesiąca 

Wydaje mi się że to nie jest kwestia mojej specyfiki, ani specyfiki grupy osób która formułuje zarzuty do supermoderatora, ale realne przykłady chamskich, prowokujących wpisów, które mają na celu wywołać awantury, kłótnie i wyprowadzać z równowagi użytkowników, co potem kończy się banami dla części z nich.

 

17 godzin temu, Borys napisał(a):

. Osobiście dawałbym blokady parodniowe za najmniejsze obrażenie, od głupków, po chyba "nie umiesz myśleć".
A forum takie mamy tylko jedno, spróbujmy się odzywać do siebie jak prosiła pani na j.polskim w podstawówce i gwarantuje, że problemy znikną ;)

 

To próbuje wyjaśnić, że skoro uważasz, że aspirujemy do tego poziomu moderowania, to sytuacja w której moderator co drugi dzień pisze jakiś post, który kwalifikuje się na bana powoduje, że ludzie są zirytowani tym że sam te bany rozdaje. Skoro akceptujesz tego rodzaju teksty ze strony elyego to myślę, że ze strony innych userow, szczególnie takich z kilkunastoletnim stażem na forum, tym bardziej. Albo należy zmienić moderatora na kogoś, kto spełnia przedstawione przez Ciebie standardy, bo aktualny na pewno tego nie robi, a od jakiegoś czasu zrobił się wyjątkowo prowokujący i chamski w stosunku do userow którzy mają inną opinie niż on na forum. 

I żeby było jasne, nie chce tu jakiegoś banowania elyego za takie teksty, ani jakiegoś karania, prze wiele lat robił świetną robotę jako moderator, ale ostatnie kilka miesięcy to znacznie zwiększona częstotliwość chamskich i prowokujących wpisów połączona ze zwiększoną częstotliwością banowania. Nie chce żeby mój wpis zabrzmiał chamsko, ale z boku to wygląda jak odreagowywanie czegoś na forum i nadmierne korzystanie z praw tutaj i może po prostu przydałaby się elyemu przerwa żeby ochłonął, zszedł na jakiś czas na ziemię i żeby jakoś udało się oczyścić atmosferę na forum dzięki temu.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał(a):

Ty jesteś takim naiwniakiem albo co gorsza zakłamanym by uważać że 

Jesteś taki płaczliwy w tym temacie ,że to aż zabawne jest 

Ja nie spodziewam się po to autorefleksji ale jwciąż mam nadzieje ,ze pojawi się w Twojej głowie choć cień myśli

Potrafisz pokazać choć jeden dowód czy będziesz się dalej kompromitował. To forum nie służy leczeniu Twoich kompleksów .

jesteś oderwany od rzeczywistości.... Ty chyba nigdy w życiu nei miałeś do czynienia z zakładem pracy

Ty jednak masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego i mówionego

Dziękujemy za potwierzenie ,że nie rozumiesz słowa mówionego i pisanego

moge tylko wyrazić zdziwienie na temat Twoich norm moralnych

Z jakiego powodu mam wypełniać żądania Twojej frustracji. To forum nie jestem miejscem leczenia swoich kompleksów , lęków. Nie jest tez miejscem wylewania swojego doła psychicznego. 

Więc powtarzam wystarczy położyć kasę a Fluber łyknie każdą bzdruę

To jest efekt 10 minut (!) przeglądania postów naszego rozdającego bany moderatora. Z tego i poprzedniego miesiąca (!!!). Skierowane do mnie i do userów, których niedawno banował. A to i tak nie wszystkie z ostatnich 1,5 miesiąca 

Wydaje mi się że to nie jest kwestia mojej specyfiki, ani specyfiki grupy osób która formułuje zarzuty do supermoderatora, ale realne przykłady chamskich, prowokujących wpisów, które mają na celu wywołać awantury, kłótnie i wyprowadzać z równowagi użytkowników, co potem kończy się banami dla części z nich.

 

To próbuje wyjaśnić, że skoro uważasz, że aspirujemy do tego poziomu moderowania, to sytuacja w której moderator co drugi dzień pisze jakiś post, który kwalifikuje się na bana powoduje, że ludzie są zirytowani tym że sam te bany rozdaje. Skoro akceptujesz tego rodzaju teksty ze strony elyego to myślę, że ze strony innych userow, szczególnie takich z kilkunastoletnim stażem na forum, tym bardziej. Albo należy zmienić moderatora na kogoś, kto spełnia przedstawione przez Ciebie standardy, bo aktualny na pewno tego nie robi, a od jakiegoś czasu zrobił się wyjątkowo prowokujący i chamski w stosunku do userow którzy mają inną opinie niż on na forum. 

I żeby było jasne, nie chce tu jakiegoś banowania elyego za takie teksty, ani jakiegoś karania, prze wiele lat robił świetną robotę jako moderator, ale ostatnie kilka miesięcy to znacznie zwiększona częstotliwość chamskich i prowokujących wpisów połączona ze zwiększoną częstotliwością banowania. Nie chce żeby mój wpis zabrzmiał chamsko, ale z boku to wygląda jak odreagowywanie czegoś na forum i nadmierne korzystanie z praw tutaj i może po prostu przydałaby się elyemu przerwa żeby ochłonął, zszedł na jakiś czas na ziemię i żeby jakoś udało się oczyścić atmosferę na forum dzięki temu.

https://giphy.com/gifs/jumpman23-yawn-russell-westbrook-OfewmlzRvzP2AoAwFf
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, julekstep napisał(a):

ely3 jako user jest często gęsto irytujący (napisałbym dosadniej ale Borys patrzy!), ale jako mod daje radę (poza jakimiś jazdami typu 'polowanie na onuce' na początku wojny i tym ostatnim 'czarnym czwartkiem*')

Zgadzam się, z jednym wyjątkiem. Deltuś powinien mieć banowane każde kolejne wcielenie. Pozwalanie mu na zakładanie kolejnych kont, z których pisze wciąż te same bzdury, za które dostał wcześniejsze bany jest grubą niekonsekwencją. Nie jestem w stanie tego zrozumieć. Mam go na ignorze ale wielu userów wciąż z nim "dyskutuje" i widzę cytaty z jego bzdurami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NieMy napisał(a):

Zgadzam się, z jednym wyjątkiem. Deltuś powinien mieć banowane każde kolejne wcielenie. Pozwalanie mu na zakładanie kolejnych kont, z których pisze wciąż te same bzdury, za które dostał wcześniejsze bany jest grubą niekonsekwencją. Nie jestem w stanie tego zrozumieć. Mam go na ignorze ale wielu userów wciąż z nim "dyskutuje" i widzę cytaty z jego bzdurami.

nie ma bardziej pozytywnej postaci na forum niz deltus

nie raz juz zlaczyl miedzy podzialami najbardziej zwasnionych userow

i to wszystko za darmo, w spolecznym czynie

wyjatkowy, wspanialy czlowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie odbieram jak @julekstep 

każdy ma swoje za uszami wiec trudno by ( poza Danuta Hibbner) znaleźć idealnego moda  ale mylicie animozje z różnic zdań z różnych dyskusji z rzetelna ocena pracy za darmo. 
Po kolei.
A) jeżeli ktoś ma wysypkę na sam nick moda to zakłada tendencyjny temat który już w nazwie ( słowo odpaly) jest tendencyjny. I nie ma on dla mnie wartości poza oczywista chęcią rewanżu za poprzednie dyskusje. Jest pare userow których lepiej nie sadzać na weselu koło siebie. Nie dogadają się jedynie dogryzać potrafią a po wódce to mogli by sobie najwyżej skoczyć do gardeł

B.) 

rozczarowanko….

@fluber to z tym przywołaniem tego tematu jako argumentem popierającym swoją krytykę @ely3 dla @Borys jest niepoważne i to najgłupszy twój babol logiczny od lat. I to w stylu przedszkolaka „ proszę pani a Marcin zabrał mi kredki”

lubisz zgłaszać pouczać kablować. Przykre cechy 
 

Aby być bardziej precyzyjnym w ocenie twojego argumentowania i wywodów pseudologicznych zapytam: jeżeli założę temat „moczenie nocne Flubbera” a potem przekierunkować się postaram dyskusje na tematy seksualne i w dyskusji negując twoja męskość przywołam argument o tym w jakim temacie idzie dyskusja to znaczy ze mam racje?

choc to i tak poziom wyżej niż ostatnia emocjonalna „na 5 dni miałem bana” odpowiedz kolegi @LeweBiodroSmoka 

dawno lewy nie widziałem Ciebie tak małostkowego i pamiętliwego o taki detal.

@rw30 bardzo dobrze napisane. Mniej piszesz a szkoda bo dobrze wyłapujesz przypały. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie sadze ze zestaw osób przywołany w dyskusji jest” do końca normalny”.

w pozytywnym znaczeniu bo nie mi oceniać inność która rodzice zawsze nazywać będą wyjątkowością.  
85-DD7-E6-B-1-C4-B-4-C8-E-A07-E-7880-DA7

 

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no jak to, przecież jestem aspołecznym irytującym typem, źle wyłapałeś przypał

Czasem na pewno jesteś aspoleczny. Każdy ma gorsze dni. Zdarzyło się i Tobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał(a):

Czasem na pewno jesteś aspoleczny. Każdy ma gorsze dni. Zdarzyło się i Tobie

jestem jaki jestem, ja nie oceniam tutaj moderatora jako człowieka, bo to nie miejsce na takie rzeczy, piszę tylko o jego postawie jako najważniejszej osobie na forum licząc te, które udzielają się regularnie

nie pozwolę natomiast szufladkować mojej osoby przez kogoś kto mnie w ogóle nie zna a swoje zdanie buduje na wpisach w internecie, kolega właśnie się spozycjonował do takiego samego poziomu, czyli poprzez pseudointelektualny bełkot zamierzał sprowadzić pewną grupę osób, do takich, którzy są z założenia gorsi i ma widać z tego powodu szaloną satysfakcję, gardzę czymś takim i dałem temu wyraz, a to czy forma się komuś podoba zupełnie mnie nie obchodzi, bo ja tutaj nie jestem od 12 lat dla dobrego samopoczucia jakiegoś NPCa, który myśli, że może sobie ludźmi pomiatać przy okazji z świadomie lub nie ich prowokując by na koniec stwierdzić - a nie mówiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że każdy kto poświęci czas na przeczytanie ostatnich (powiedzmy) 3 stron tematu, powinien wiedzieć gdzie "piec" jest pogrzebany.

Naprawianie czegokolwiek, najlepiej zaczynać od siebie. Każdy ma swoje racje. Ely bywa uparty, ale nie tylko on.

Mam propozycję, aby darować sobie podobne dyskusje. Będzie mniej postów, mniej dram, mniej prowokacji.

Większość jest tutaj z powodu NBA, może warto skupić się na tym co łączy i kopnąć w d....ę to co dzieli.

 

Prowokacje się zdarzają, jest to męczące, odrobinę infantylne i raczej zniechęca niż zachęca do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy ;) Podchodzisz do tego zbyt poważnie. Na forum jesteśmy przede wszystkim dla pasji czyli kosza i jedyne co mnie martwi ze zatraciliśmy bilans pomiędzy koszykówka ( i dobrymi dyskusjami) a innym całkowicie innym kontekstem. Imo tego drugiego dużo za dużo. I tu mogę mieć pretensje do tych userow co grają tylko w politykę 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo że @ely3 nieraz przyjebał mi bana c*** wie za co to i tak nie chciałoby mi się być modem i jebać się z tymi wszystkimi pedalskimi userami

niech robi to co robi nie widzę tutaj jakiegoś dramatu, pisze dużo fajnych rzeczy o ukrainie, moderuje jest git chłopak chociaż prawda jest taka

Poniżają, biją, oczerniają naszych braci

Często niewinnych wsadzają za kraty

W wielu sytuacjach nadużywają władzy

No i zazwyczaj pozostają tu bezkarni

Jak z nimi walczyć, powiedz mi jak?

Prawo jest dla ludzi

Lecz nie zawsze po ich stronie, brat

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam @rw30 ja nie mam pretensji do @ely3 za to jakim jest modem, choć on najpewniej ma coś do mnie 

 

Z tym że tak jak w twoim przypadku tak i jego opinię mam tam gdzie wychodzą odpady po jedzeniu. Jesteście jakimiś randomamo z internetu, a mi zależy na opinii bardzo wąskiego grona ludzi 

 

Zadałem jedynie pytanie o konta permów i odpowiedzi się nie doczekałem 

I raczej się nie doczekam 

Mówi się trudno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.