Skocz do zawartości

moderator i jego odpaly


Vice-rezerwa-rezerwy

Rekomendowane odpowiedzi

darkonza , vasquez , vice  kto nastepny ?     zaczyna sie polowanie na urzytkownikow z niewlasciwymi pogladami , szanowalem te miejsce kiedys za swobodna wymiane mysli ,   szkoda ze to forum tak konczy  . boje sie bo tez polece za jakas popierdolke a mimo wszystko lubie sobie czasami cos popisac . 

jest chyba jakis system ostrzezen ,  najpierw powinno byc upomnienie ,  jakis ban 24/48 na ochloniecie ,  permanentny ban to chyba osobiste porachunki  .

vice jedyna opcja to rozmowa telefoniczna z borysem , numer znajdziesz poprzez sklep. 

 

vice nie zlamal zadnego punktu regulaminu a niby to jest prawo tutaj obowiazujace .  napisal chamski tekst bez zadnych wulgaryzmow .  w tematach politycznych ludzie sie wyzywaja od najgorszych i jakos to nikomu nie przeszkadza . a teraz sie znalezli obroncy moralnosci . czujecie ten smrod , fetor ? to wasza hipokryzja 

edit : wlsnie zedytowalem post zeby byl bardziej poprawny politycznie , nie chce dostac bana , lubie nba , koszykowke i czasami dzial inne :))))

 

 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mistrzBeatka napisał:

darkonza , vasquez , vice  kto nastepny ?     zaczyna sie polowanie na urzytkownikow z niewlasciwymi pogladami , szanowalem te miejsce kiedys za swobodna wymiane mysli

Czy nie sadzisz że nie jest problem jego poglądy tylko forma w jakiej ją wypowiada? Cały czas są osoby które na forum mają przeróżne zdanie. Ale zdecydowanie granice dobrego smaku i kultury przekraczają nieliczni (dziwnym trafem łownie z tej samej strony barykady). Naprawdę nie wiem jak można bronić słów o ubogacaniu kulturowym w kontescie zgwałconej kobiety. Inne jego wypowiedzi też były po prostu chamskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, gdzie drwa rąbio tam wióry leco. To delikatny temat, tu niektórzy są ojcami i Ty możesz tego nie rozumieć tak jak oni i tyle, do tego jesteś wielokrotnym recydywisto, a tu jescze próbujesz udowodnić że nie powinieneś wylecieć - nie Tobie to oceniać czy powinieneś czy nie, tyle.

Pogadaj z Borysem / Matkiem / Elym a nie skaml. Jesteś fajny gość, lubię Twoje żarty, ale nie jestem przysłowiowo twojo staro.

5 godzin temu, mistrzBeatka napisał:

darkonza , vasquez , vice  kto nastepny ?

jeszcze JanushNBA poleciał niedawno (czemu dopiero teraz) i Rapper, który też zdaje się nie rozumiec pewnych spraw podobnie jak Vice. 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do nikogo nic nie mam, żeby nie było (a jak mam to nie odpisuję na posty, ale raczej odpisuję ;]) - ale jak Borys wejdzie na forumek za rok to chyba dobrze by było wymyślić - z całym szacunkiem - jakąś kandydaturę moderatora, która nie polaryzuje ludzi, jak komuś się będzie chciało. Wiadomo, dalej ktoś tam będzie jęczeć, ale może nie aż tak, i nie wiem czy ely3 jako jedna z najbardziej wyrazistych osób powinna mieć takie kompetencje. Taka tylko myśl, bo ja to mam w dupie z grubsza, w życiu nie dostałem ostrzeżenia. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Wiadomo, dalej ktoś tam będzie jęczeć

kto jęczy, jakiś Vice któremu się zdaje że tutaj pije piwko pod sklepem ze swoimi ziomenami z dzielni? Rapper opowiadający o swoim wielkim fiucie? czy vasquez z psychiatryka?     daj spokój, ciężkie przypadki, i tak  dziwię się że aż tak długo  z nami dotrwali

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF naprawdę?

Vice miał konto na które dostał ban od kogoś nie ode mnie za chamstwo. Potem rok temu dostał bana ode mnie na swoje kolejne konto bo wyzywał kogoś od zjebów i debili i nota bene @rw30 pisał do mnie w jego obronie. 

Generalnie obiecywał poprawe ale właściwie to w co drugije wypowiedzi jechał na krawędzi. Ale jak ktoś najpierw rzuca śmierć Rosjanina zjadana prze z rekina co już było słabe a potem zamordowanie dziewczyny komentuje ,że została ubogacona kulturowa to dla mnie albo ktoś ma mózg ameby albo empatię na takim 

Jak mu dziecko przejedzie pijany kierowca to pewnie na pogrzebie nie wstanie i nie powie ,że w sumie to keirowca dał zmarłej córce lekcje polskiej kultury jazdy, Bo by go rodzina wyjebała i dała mu bana 

Poza tym ile razy można komuś dawać szanse. Vice ma juz 3 zbanowane konta a Ty twierdzisz ,że to jest moja wina bo ja polaryzuje ludzi? 

Teraz kolejne 4 osoby sa na czarnej liiście - mają 3 miesiećzne zakazy pisania ale jak wrócą i znowu będą pisać w stulu ,że ktoś jest niedojebany intelektualnie albo inne tego typu frazy. Ba tych ludzi nie ma od 3 miesięcy i powiedz mi co forum na tym straciło? Ze jest mniej rynsztokowego języka. Że jest mnie kłótni nie na temat i wyzwisk

Bo to niby ubogaca froum? Jak ktoś wnosi głównie chamstwo, kłótnie i lubi się kócić z każdym to wg Ciebie jest wartość dodana?

Super pomysł - poza tym już choćby koljeny powrót Deltusia sprawił ,że kilka osób się wycofało z forum. Ja nie chce by na forum zostali użytkownicy którzy się świetnie odnajdują w używaniu rynsztokowego języka. Nie chce by to był klub dyskusyjny na wybitnym poziomie i wiele razy dopuszczam jakieś spiny mikro awantury ale są granice... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gregorius napisał:

Czy nie sadzisz że nie jest problem jego poglądy tylko forma w jakiej ją wypowiada? Cały czas są osoby które na forum mają przeróżne zdanie. Ale zdecydowanie granice dobrego smaku i kultury przekraczają nieliczni

co jest nie tak z formą? albo jeśli to o formę i przekraczanie smaku chodzi, to czemu perma nie dostał np. Ignazz, gdy wrzucił fotkę penisa? tak więc naprawdę należy karać ludzi za to, że mają różną wrażliwość i inne rzeczy uważają za zabawne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

mają różną wrażliwość i inne rzeczy uważają za zabawne?

No to sobie powiedz czy jakbyś tak powiedział na pogrzebie w rodzinie ,po zgwałceniu ,ze dziewczyna została ubogacona albo po rozjechaniu na pasach ,ze dostała darmową lekcję jazdy to czy rodzina by Ciebie wyjebała z pogrzebu?  I rodziny czy  moze by wstali  i mówili fajny żarcik tak ja Ty proponujesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

No to sobie powiedz czy jakbyś tak powiedział na pogrzebie w rodzinie ,po zgwałceniu ,ze dziewczyna została ubogacona albo po rozjechaniu na pasach ,ze dostała darmową lekcję jazdy to czy rodzina by Ciebie wyjebała z pogrzebu?  I rodziny czy  moze by wstali  i mówili fajny żarcik tak ja Ty proponujesz?

 

a forum to pogrzeb i rodzina tej dziewczyny jest tu obecna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

a forum to pogrzeb i rodzina tej dziewczyny jest tu obecna? 

A to ma znaczenie? Ja ci tylko mówię byś się zastnaowił jakbyś odebrał gdyby ktoś w ten sposób żartobiliwie mówił o śmieric Twojej córki lub Twojej mamy? 

No i co ważniejsze mówimy o użytjowniku który już zakładałem swoje 3 konto bo poprzednie dwa dostały bany a na tym trzecim tez miał bana którego mu wycofałem

I co się zmieniło? Czy stał się bardziej kulturalny>? Nie sądzę. Są przypadki ludzi , którzy po jednym czy dwóch ostrzeżeniach przestali ludzi wyzywać od głupktów zjebów  więc jak im się coś wymsknie to nie dostają ostrzeżeń - czasem tylk owiadomosć by jednak ograniczyli takie słownictwo. 

Więc któko - Vice będzie dostawał bana na każdego kolejnego swojego klona. I nie odpuszcze bo jak widać w każdym kolejnym swoim wcieleniu jest tym samym człowiekiem więc po co mu dawać kolejną szansę. Jak wszystkie poprzednie zmarnował

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Ja ci tylko mówię byś się zastnaowił jakbyś odebrał gdyby ktoś w ten sposób żartobiliwie mówił o śmieric Twojej córki lub Twojej mamy? 

to nie powinno mieć znaczenia. zobacz, gdyby zastosować twoje rozumowanie, to Ignaza powinieneś był zbanować, bo przecież mógł wysłać zdjęcie twojej córce.

6 minut temu, ely3 napisał:

więc po co mu dawać kolejną szansę.

Jezus właśnie złapał się za głowę ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

to nie powinno mieć znaczenia. zobacz, gdyby zastosować twoje rozumowanie, to Ignaza powinieneś był zbanować, bo przecież mógł wysłać zdjęcie twojej córce.

Rozumowanie elyego jest takie że powinien sobie sam dawać bany za nazywanie zabitych rosyjskich żołnierzy gruzem, bo ich rodziny poczulyby się urażone i jakby tak powiedział na pogrzebie tych zolnierzy to ich rodziny by były złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

to nie powinno mieć znaczenia. zobacz, gdyby zastosować twoje rozumowanie, to Ignaza powinieneś był zbanować, bo przecież mógł wysłać zdjęcie twojej córce.

Gdyby wysyłał takie zdjęcia dzieciom to by sie nim zajęła prokuratura. . Więc nie wiem jak możesz to porównywać? Odpowiedz mi czy akceptowałbyś takie słowa na pogrzebie albo na temat śmierci bliskiej ci osoby? Uznałbyś to za żarcik

Gadanie w ten sposób o tragicznej śmierci jest brakiem kultur, brakiem empatii. Jeśli dla Ciebie to jest żartobliwe to nie wiem co z Toba jes tnie tak

Ignazz nie ma kilku banów na swoim koncie.  Vice ma już sporo i marnuje szanse za szansą

 

1 minutę temu, fluber napisał:

abitych rosyjskich żołnierzy gruzem,

Nie ma to jak strzelić sobie w kolano. Wiesz skąd sie wzieła nazwa gruz? Czy po prostu gadasz trzy po trzy bez znajomości tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Gadanie w ten sposób o tragicznej śmierci jest brakiem kultur, brakiem empatii. 

brak empatii miałby miejsce wtedy, gdyby Vince rzeczywiście wbił na pogrzeb i wypalił z takim tekstem. ale tutaj, wśród internetowych kumpli, to po prostu kiepski (czy ściślej mówiąc: nietrafiający w gusta większości) żart i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.