Skocz do zawartości

moderator i jego odpaly


Vice-rezerwa-rezerwy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, rw30 napisał:

Ciekawe, bo jeśli dobrze kojarzę to w trudnych czasach CoVida żaden czubek się nie objawił,  a latem 2023 już dwóch się ujawniło 

Nic na Hardena?  Trochę rozczarowanko 

A kim jest teraz Harden? 

Nie warto wylapywać bana za takiego marnego grajka 

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Za to Ty przekładasz rękę do pogarszania sie jakości forum, ale z tym już problemu nie masz.. 

Mam 

Dlatego odczekalem karę, napisałem na początku post z prośbą o wyjasnienia a teraz z braku reakcji próbuję ostro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, josephnba napisał:

Widze że się nie doczekam odpowiedzi, chyba że coś odjebię 

 

Mija piąty dzień od chwili kiedy poprosiłem o wyjaśnienia 

 

będę pisałw taim razie obraźliwe posty, żeby @ely3 miał okazje je usuwać i być może wreszcie pokusi się o odpowiedź

 

Konfederacja i ich wyborcy to c***e

LBJ to pizda

deltus to zero

 

bardzo proszę kogoś o zgłoszenie tego posta do moderacji, @fluber @julekstep

Nie znam tematu, ale odpowiedz jest prosta jak zawsze, dlatego, że modzi na forum robią to charytatywnie i dobrze, że to robią na tyle ile mają czasu i na tyle ile umieją. Zawsze można zorganizować zbiórkę, na zatrudnienie pełnoetatowego moda, który będzie to robić profesjonalnie i dostawać wynagrodzenie.

Mamy i tak względny "porządek", także jeśli uruchomimy wszyscy myślenie to modzi będą zbędni. Bo tak naprawdę jakby się nie starali, to głównie od samych uczestników forum zależy co tu się odwala. Także zobacz czy to tędy droga, żeby pisać tego typu posty i zakładać nowe konta. Może komuś to kiedyś umknęło, to nie znaczy, że teraz złośliwie wszyscy kolejni mają zakładać 10 kont i sprawdzać wytrzymałość moderatorów i systemy ochronne naszego forum.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Borys napisał:

Nie znam tematu, ale odpowiedz jest prosta jak zawsze, dlatego, że modzi na forum robią to charytatywnie i dobrze, że to robią na tyle ile mają czasu i na tyle ile umieją. Zawsze można zorganizować zbiórkę, na zatrudnienie pełnoetatowego moda, który będzie to robić profesjonalnie i dostawać wynagrodzenie.

Mamy i tak względny "porządek", także jeśli uruchomimy wszyscy myślenie to modzi będą zbędni. Bo tak naprawdę jakby się nie starali, to głównie od samych uczestników forum zależy co tu się odwala. Także zobacz czy to tędy droga, żeby pisać tego typu posty i zakładać nowe konta. Może komuś to kiedyś umknęło, to nie znaczy, że teraz złośliwie wszyscy kolejni mają zakładać 10 kont i sprawdzać wytrzymałość moderatorów i systemy ochronne naszego forum.
 

Borys tu nic nikomu nie umknęło bo ely doskonale wie o koncie deltusia chociażby 

 

Ale w sumie to mam to w dupie 

Nigdy nie podważałem kompetencji elyego jako moda i to jest pierwszy raz kiedy spotykam się z taką niekonsekwencją z jego strony 

Odpuszczam, dzięki za odpowiedź Borysku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Kily napisał(a):

@RappaR pyta ile trzeba dać na profesjonalnego moda.

Pinokio ostatnio podnióśł płacę minimalną, ale myślę, że chętni za minimalną się znajdą. To już Wasza kwestia, czy szukamy na pełen etat, czy na pół. Trochę matematyki i można łatwo obliczyć ile potrzeba na np. rok czasu ;)

 

5 godzin temu, josephnba napisał(a):

Borys tu nic nikomu nie umknęło bo ely doskonale wie o koncie deltusia chociażby 

 

Ale w sumie to mam to w dupie 

Nigdy nie podważałem kompetencji elyego jako moda i to jest pierwszy raz kiedy spotykam się z taką niekonsekwencją z jego strony 

Odpuszczam, dzięki za odpowiedź Borysku 

Rozumiem, ale śledząc tu akcie z Vicerezerwowym to możliwie, że zwyczajnie mu się nie chciało. Bo szkoda tamtą akcję komentować. Proponuję nie czepiać się modów, fakt faktem, każdy ban/ostrzeżenie jest dawane słusznie. Jedyna niesprawiedliwość jest taka, że nie każdy dostaje tak samo, a niektórym się upieka w gąszczu glupich postów.

Wystarczy przyjąć na klatę zawieszenia na 24h lub parę dni, ochłonąć i skupić się na merytorycznej rozmowie, najlepiej na temat NBA, to jest forum. A ludzie traktują ostrzeżenia na 24h, jako jakąś obelgę, za którą trzeba koniecznie się zemścić i zrobic zadymę.

Jakby na forum dać wolną rękę na tyle na ile niektórzy tu proponują, to po miesiącu forum byłoby do zamknięcia ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

XDDDDD

nie no @Borys, nie ma Ciebie nigdy tutaj nie masz pojęcia co się dzieje, więc nie udawaj, że masz pojęcie

O każdym ostrzeżeniu dostaje maile, co jakiś czas wchodzę i w panelu administracyjnym mam listę ostrzeżeń, mam tam wyszczególnione wszystkie zgłoszenia i reakcję na nie. Uwierz mi każde ostrzeżenie jest słuszne, tylko, że płacz jest w 99% o to, że: "ja dostałem od razu ostrzeżenie, a ktoś napisał coś gorszego i nic".

I tu cały "sekret". Natomiast jeszcze nie widziałem ostrzeżenia na wyrost, nawet odwrotnie, ja uważam, że ostrzeżeń jest za mało i gdyby każdy dostawał bana za najmniejsze wykroczenie to byłoby to lepsze dla forum. 

Po drugie często ktoś płacze, a nawet nie zdaje sobie sprawy, że te inne wymieniane przez niego osoby również je dostają.

 

 

Swoją drogą nie wiem o co płacz, sprawdziłem w tym roku było tylko 11 ostrzeżeń i żeby było śmiesznie z nich 2 dałem ja, co jest dość sporo jak na osobę, która nie wiem co się dzieje.

Ja przestałem się udzielać na forum, z powodów pracowo, rodzinnych, ale też i wtedy jak dyskusje zaczęły zmierzać w stronę zaawansowanych statystyk. Obecnie nie da się już porozmawiać na forum "po ludzku", opierając swoją przeczucia, opinie na oku, wyczuciu, doświadczeniu wieloletnim z hobby.
Zaraz Cię ktoś ośmieszy na podstawie "zaawansowanych statystyk", których nawet nie będziesz wiedział jak rozszyfrować ;) No, ale cóż takie czasy, taka "młodzież" ;)

Na forum wchodzę głównie poczytać parę interesujących wątków w dziale NBA, często się nie loguje, żeby się nie denerwować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Borys napisał(a):

O każdym ostrzeżeniu dostaje maile, co jakiś czas wchodzę i w panelu administracyjnym mam listę ostrzeżeń, mam tam wyszczególnione wszystkie zgłoszenia i reakcję na nie. Uwierz mi każde ostrzeżenie jest słuszne, tylko, że płacz jest w 99% o to, że: "ja dostałem od razu ostrzeżenie, a ktoś napisał coś gorszego i nic".

I tu cały "sekret". Natomiast jeszcze nie widziałem ostrzeżenia na wyrost, nawet odwrotnie, ja uważam, że ostrzeżeń jest za mało i gdyby każdy dostawał bana za najmniejsze wykroczenie to byłoby to lepsze dla forum. 

Po drugie często ktoś płacze, a nawet nie zdaje sobie sprawy, że te inne wymieniane przez niego osoby również je dostają.

to jest bardzo wzruszająca historia, ale to, że widzisz uzasadnienie moda lub często wyjęty z kontekstu post nie znaczy, że dana kara jest słuszna, pisanie w tym tonie jest bardzo płytkie, sam dostawałem często kary nieadekwatne do przewinienia i widziałem wiele sytuacji gdzie mod po prostu przereagowywał, wiec pisanie, że nie widziałeś nigdy niezasłużonego bana jest mniej więcej tak bystre jak mówienie, że w wiezieniach siedzą tylko ci co na to zasłużyli i że wszystkie wyroki są sprawiedliwe, co to w ogóle ma być? na codzień też wciskasz ludziom takie frazesy?

ponadto dalej nie można się doprosić o mody do poddziałów, niektórzy już planowali dzwonić do Twojego sklepu aby to w ten sposób to wyegzekwować, najprostsza rzecz o która od lat trzeba się prosić kilka miesięcy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka

Przecież macie modów na Be GM a to ,że im się nie chce wykonywać tej pracy to chyba nie do końca powinny być pretensję do Borysa nieprawdaż?

@josephnba

A wyjasnij mi z jakiego powodu mam ci odpowiadać? Z jakiego powodu mam wypełniać żądania Twojej frustracji. To forum nie jestem miejscem leczenia swoich kompleksów , lęków. Nie jest tez miejscem wylewania swojego doła psychicznego. Dlatego zacząłem dawać dłuższe bany by sobie ktoś mógł odpocząc od forum. W Twoim przypadku nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał(a):

@LeweBiodroSmoka

@josephnba

A wyjasnij mi z jakiego powodu mam ci odpowiadać? Z jakiego powodu mam wypełniać żądania Twojej frustracji. To forum nie jestem miejscem leczenia swoich kompleksów , lęków. Nie jest tez miejscem wylewania swojego doła psychicznego. Dlatego zacząłem dawać dłuższe bany by sobie ktoś mógł odpocząc od forum. W Twoim przypadku nie działa

@Borys myślę że największym problemem jaki ma tutaj wiele osób jest fakt, że powyższy moderator sam prowokuje w powyższy sposób użytkowników, a potem rozdaje im bany, później prowokuje znowu itd. moim zdaniem tak nie powinno być, wielu zasłużonych forumowiczów kończy z długimi banami po tego typu prowokacjach ( to jest właśnie kontekst o którym pisał @LeweBiodroSmoka). 

Mamy tu grupę użytkowników którzy są tu 10, 15 czy nawet więcej lat i rozdawanie im banów na 1-2 miesiące za błahostki przy jednoczesnej prowokującej i chamskiej postawie moderatora bardzo negatywnie wpływa na forum i atmosferę tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber

Czyli używasz obraźliwych  słów i uważasz ,ze jesteś niewinny., Klasyka w Twoim wykonaniu

I tak nadal nie uważam ,ze musze odpisywać na każde zadane pytanie

I jeśli uważasz ,ze danie komuś bana za chamskie teksty w temacie śmierci czyjegoś dziecka są daniem za błahostką to moge tylko wyrazić zdziwienie na temat Twoich norm moralnych.. Bo kto wg Ciebie dostał dłuższy ban za bałhostkę?

 

6 minut temu, fluber napisał(a):

a potem rozdaje im bany, później prowokuje znowu itd. moim zdaniem tak nie powinno być, wielu zasłużonych forumowiczów kończy z długimi banami po tego typu prowokacjach

A możesz mi pokazać choć jeden przypadek ,ze ktoś dostał ban ode mnie za dyskusję ze mną? 

Bo robisz taki zarzut więc zakładam ,ze masz jakiś dowód w tym temacie?

Więc oczekuje byś udowodnił swoje oskarżenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał(a):

@fluber

Czyli używasz obraźliwych  słów i uważasz ,ze jesteś niewinny., Klasyka w Twoim wykonaniu

Uważam, że Twój wpis był prowokujący i chamski 

 

13 minut temu, ely3 napisał(a):

@LeweBiodroSmoka

@josephnba

 Z jakiego powodu mam wypełniać żądania Twojej frustracji. To forum nie jestem miejscem leczenia swoich kompleksów , lęków. Nie jest tez miejscem wylewania swojego doła psychicznego. 

I raczej to nie jest kontrowersyjna opinia. Nie wiem na czym miałaby polegać moja wina w tym przypadku.

3 minuty temu, ely3 napisał(a):

@fluber

I jeśli uważasz ,ze danie komuś bana za chamskie teksty w temacie śmierci czyjegoś dziecka są daniem za błahostką to moge tylko wyrazić zdziwienie na temat Twoich norm moralnych.. 

Znowu prywatna wycieczka, tym razem o normach moralnych. @Borys czy serio tak powinna wyglądać praca moderatora? Takie teksty są stosowane przez elyego na okrągło. Ludzi zaczyna to denerwować, zwłaszcza w kontekście rozdawanych banów dla użytkowników który prowokuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem na takim forum jak nasze (dość niewielkie, ale długo się "znamy" i większość jest już dorosła) nie ma potrzeby dawania ostrzeżeń czy banów normalnym użytkownikom. owszem, czasem ktoś zostanie nazwany debilem, ale to część folkloru. natomiast rola moda powinna się sprowadzać tylko do blokowania spamu, wydzielania wątków, podwieszania tematów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Znowu prywatna wycieczka, tym razem o normach moralnych. @Borys czy serio tak powinna wyglądać praca moderatora? Takie teksty są stosowane przez elyego na okrągło. Ludzi zaczyna to denerwować, zwłaszcza w kontekście rozdawanych banów dla użytkowników który prowokuje. 

Czy potrafisz udowdonić swojej oskarżenia ,że komuś daje bany z a rozmowy ze mną?

Oraz udowodnić ,że dałem komuś długi ban za błahostkę?

Rzucasz poważne oskarżenia ale jak pytam o dowody to się okazuje ,że robisz kolejny personalny atak>?

To jest proste. Rzuciłeś oskarżenie więc proszę udowodnij te swoje tezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał(a):

Czy potrafisz udowdonić swojej oskarżenia ,że komuś daje bany z a rozmowy ze mną?

Oraz udowodnić ,że dałem komuś długi ban za błahostkę?

Rzucasz poważne oskarżenia ale jak pytam o dowody to się okazuje ,że robisz kolejny personalny atak>?

To jest proste. Rzuciłeś oskarżenie więc proszę udowodnij te swoje tezy

Dzielę się swoją opinią, która jest nie do udowodnienia.

Bo tylko Ty wiesz, dlaczego jednym użytkownikom dajesz bany częściej, a innym rzadziej.

Tylko Ty wiesz dlaczego jedni mogą zakładać drugie, trzecie, piąte konta a inni nie i jaki ma to związek z tym co do Ciebie pisali 

To co jest błahostka a co nie to też kwestia opinii. Moja opinia jest taka że ban za ubogacenie był niesłuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Dzielę się swoją opinią, która jest nie do udowodnienia.

Czyli rzucasz oskarzenia  i to poważne a jak się okazuje nie masz żadnych podstaw ku temu

To powiedz mi skoro nie posiadasz żadnej wiedzy na ten temat to dlaczego mnie oskarżasz za dawanie banów za błahostki czy ,że komuś daje bany za dyskusje ze mną

Możesz mi powiedzieć dlaczego mnei oskażyłeś. A skoro nie potrafisz udowdnić tez , które są kłamliwe to czy możesz przeprosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał(a):

Czyli rzucasz oskarzenia  i to poważne a jak się okazuje nie masz żadnych podstaw ku temu

To powiedz mi skoro nie posiadasz żadnej wiedzy na ten temat to dlaczego mnie oskarżasz za dawanie banów za błahostki czy ,że komuś daje bany za dyskusje ze mną

Możesz mi powiedzieć dlaczego mnei oskażyłeś. A skoro nie potrafisz udowdnić tez , które są kłamliwe to czy możesz przeprosić?

Mam podstawy, bo faktem jest że miałeś z josephem kilka prowokujących wymian zdań, faktem jest, że jego nowe konta były blokowane a inne nie, faktem jest że uważam za błahostkę to za co rozdawales bany i nie byłem odosobniony w swojej opinii.

Oskarzylem Cię, bo uważam, że jako moderator czujesz się bezkarny, mimo że sam przekraczasz granicę znacznie bardziej niż osoby, którym dajesz bany i nie jesteś odpowiednią osoba do tej funkcji, bo często piszesz w sposób prowokujący i chamski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.