Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

ely nie stwierdził, że doping jest zły tylko stwierdził, że większość ludzi na stadionie ma na ten doping i klimat wyjebane po całości. a bywał na hitach Bundesligi (najlepsza frekwencja w Europie, podejście do kibica na nieosiągalnym poziomie dla reszty lig) więc wie jak to jest gdy młyn ma 10000.

żeby nie było ely bywał na przypałowych wyjazdach a gdy po meczu 6 kolesi skakało mi po głowie uznał, że należy przyłączyć się do zabawy. to były czasy 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

I to jest prawdziwy fan :grin:

 

 

To są 2 zupełnie inne wymiary. Uwielbiam charakter Embiida, ale to nie jest gość z przerośniętym EGO, to jest gość, którego charyzma i charakrer nie ustępuja  jego umiejętnościom. Nie wiem ile wytrzyma na parkiecie, ale dla gry Whiitesidea nie odwołałbym piwa z kolegami po pracy, a dla Joela jestem w stanie zarywać noce i iść do spowiedzi po raz pierwszy od 15lat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom nienawiści na tym forum osiągnął szczyt. Siedzę tu x lat (a w zasadzie xx - liczba dwucyfrowa - bo byłem jenym z "pierwqszych" userów) i zawsze mieliśmy trolli, hejterów etc, ale to był lokalny folklor, nadający kolorytu forum. Coś co było nierozweralnym elementem, ale w granicach zdrowego rozsądku.

 

Po raz pierwszy jednak musiałęm scrollować w pewnym momencie to subforum bez czytania, a wystarczyły mi xywki tych co pisali... To nie był fala szamba, to był prawdziwy potop gówna. Po jednym, pieprzonym meczu! Jak mawiał mój szef niegdyś "weźcie się wy wszsyscy pie**nijcie w łeb". Totalnie wam wy*ebało hejtometr poza skalę. Jesteście nie tylko niereformowalni, ale też przesunęliście jednego dnia granicę abstrakcji tak daleko, że możemy dla niej ułożyć równanie matematyczne "nieskończoność +1".

 

Serio; to jest skandal, nawet jak na warunki w gruncie rzeczy anonimowego forum, żeby takie wodotryski gówna wylewać. Hejtujcie i śmiejecie się z Lavara Balla, ale wy jesteście Lavarem Ballem e-nba.

 

Dziękuję za uwagę.

my również dziękujemy, od czasu Puzona nie było tu takiej psychospinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 kolejne posty w watku bodajze o Clippersach:

 

ok wytlumacze ci to tak jakbym to tlumaczyl westbrookowi czyli dwa razy

 

jamal crawfrord najbardziej jest znany ze swoich szejkendbejkow czyli generelnie klepania.

Wiec skoro taki ktos jak jamal wygrywa sixtmana i rokrocznie jest w czubie tej nagrody to znaczy tylko tyle ze paul mu ta gale oddawal aby szczesliwy jamal mog sobie poklepac, podobnie sytuacja z griffinem - zly paul zabieral mu pilke ale jednoczesnie to blake byl pfem ktory najwiecej klepal posrod pfow.

 

 

Dla pewności: ile masz lat?

 

 

 nie umiawiam sie przez internet ani nie jestem gejem,moze zmien se avatar na pana amaechiego....

 

 

:))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w temacie "Airball.pl"  

 

 

Moglibyście na yt w Q&A wkleić kolejność pytań na jakie odpowiadacie a tak korzystając z okazji to :

 

W czym Westbrook jest lepszy od Paula ?

Kto powinien być pierwszą opcją w Houston ? Harden czy Paul ?

Czy Griffin jest w TOP 3 PF w lidze ?

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje ,że dużo osób nie ogląda meczy na żywo tylko studiuje BoxScore i ewentualnie highlights.

Na odzew nie trzeba długo czekać

 

Też mi się wydaje, że problemem jest to, że wiele osób nie ogląda spotkań. W nocy tu na forum praktycznie nikogo nie ma. Wszyscy za dnia oglądają? Nie jestem przekonany.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.